|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 0:03:21   
slono
Živio sport!!!!!!!!!!!
Odrasla uz sport s tatom i bratom, išla i pratila neke jako bitne utakmice, danas pratim repezantaciju s mužem, posebno fudbal jer trenutno dobro kotiramo, ali basket je nakon rata bio extra, rukomet isto i zaista volim i znam puno o igracima. Ma to je sjajno, sto se toliko zalite, pa bolje gledati englesku ligu ili naseg Dzeku i Vedu nego neke glupe zatupljujuce španske serije.

Opet kazem zivio SPORT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 8:24:49   
de_de
Ma slazem se s tobom, uredu je gledati utakmice nasih reprezentacija i jacih evropskih i svjetskih klubova (bilo kojeg sporta), ali brate dragi gledati 3. njemacku ligu (sto moj dragi zna radit) ne znam bas. A druga je prica moj tata koji je znao jednu utakmicu gledati na tv-u, a drugu u isto vrijeme prati preko radija.user posted image
A sto se tice sinosnje utakmice, odavno nisam cula tako sirok spektar urlika i psovki (bilo ih je petorica). Toliko su galamili da je moj muzic skoro ostao bez glasa, a bratu mu pocele trnuti ruke i noge od adrenalinauser posted image user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 9:19:58   
Nunichi
Ovaj moj muzek je neki dan gledao 4 utakmice!!! Ja ne znam stvarno kako mu se nije vise zamantalo od trcanja i lopte... user posted image user posted image   Meni kroz kucu prosle sve drugarice,a on se samo ukaze na poluvremenu,prozbori koju i ode. user posted image user posted image
Ja fudbal nesto ne hajem,al zato mu punica s njim volim pogledati dobru utakmicu... user posted image

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 9:28:04   
Nedi
MM je došao s posla u 17:42, presvlačenje 3 min, par zalogaja 3 min, kupatilo 10 min i već u 17:58 na putu za stadion. A da je trebalo nešto raditi čim dođe sa posla ili negdje drugo ići nema šanse da bi mogao tako brzo ( bez ručka, tuširanja i odmaranja)


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 10:27:38   
emma.L
Meni isto nije tlaka gledati sport (onako preko knjige user posted image ). Košarku volim i nekad smo jako često išli na utakmice. Nogomet je ok i gledamo često utakmice sa ekipom kod nas, pa je to više druženje i sijelo. Skijanje volim gledati pravo. Ali što formulu ne volim i ne razumijem user posted image , samo da ti se zavrti u glavi. A radi formule žurimo kući iz kupovine, sa planine... Posjete mom tati se planiraju prema tome i prema Željinim utakmicama (sreća pa su reflektore nabacili, prije smo u pola dana morali nazad krenuti).
Ma mislim, sve mi je to ok, dok god se ne klade. A slažem se da je bolje gledati sport nego kojekakve sapunice.
I drago mi je da je Ema to pokupila od tate- imamo 5 lopti- od teniske, preko skakalica do tatine košarkaške, i to nam je omiljena zabava.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 11:17:14   
Schecherlemica
Ja sam zaludjena nogometom!!!
I uspjela sam i njega zaludjeti koji nikad nije bio fan nogometa,ali sad je lud skoro kao i ja!!!user posted image user posted image user posted image
Sve u granicama,svakako!
Nemam vremena gledati bas svaku tekmu na tv-u i svjesna sam da cu ga imati sve manje,ali uzivam kad stignem,a utakmice nase reprezentacije i mojih omiljenih timova jos uvijek ne propustam...
i sto Slono rece ''ZIVIO SPORT'' !!!


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 15:39:01   
Suzana
U jednom periodu svog života bila sam izuzetno zaluđena svjetskim fudbalom, Ligom prvaka i sl. Moji drugovi muškarci su bili oduševljeni što mogu sa mnom pričati o tome kao sa nekim jaranom. user posted image I tada sam znala reći "hebo muškarca koji ne voli fudbal". user posted image user posted image
Upoznamo se MM i ja, počnemo se zabavljati, kad u pitnju lik koji je potpuni fudbalski fan (da ne kažem luđak), Željo je prva ljubav, a nerijetko znam u šali reći da prati i kazahstansku ligu... user posted image
A ja... nisam već godinama nafurana na Ligu prvaka i sl. kao nekad, jednostavno, cijenim fudbal i super je sport, ali nemam više interesa kao nekad.
Tako da je dan danas zezancija na ovu moju rečenicu "kakav je to muškarac koji ne voli fudbal...".
Čekam da ova moja dva dečka porastu pa da njih trojica zajedno luduju. user posted image user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 15:48:51   
Anushka
ee slicno kao suzana, kao djevojka sam bila na skoro svakoj utakmici celika, godinama, cak sam i na neka gostovanja isla, pratila i ligu prvaka i neke evropske.. i uvijek sam bila kao "muski clan drustva" kad je fudbal bio u pitanju ali zaljubih se u svog muza koji je vise zbog drustva isao samo na neke aman derbije i utakmice i zaista nije neki ljubitelj fudbala.. i tako me polako ohladio a i fudbal se stvarno pokvario nidje veze igrali, ali isla bi ja samo ostala trudna - zadnji put sam u 5 mjesecu trudnoce isla ali na ove utakmice manjeg rizika.. od kako sam se porodila naravno nisam isla, iako prijatelji kad odu zovu mene i daju izvjestaj a ne mmauser posted image  i ja jos uvijek imam dres sa svojim imenom, hrpu salova i rekvizita, i kad Alen ako Bog da poraste ici ce sa svojom mamom na utakmice!  A da, nisam se sminkala farbala i pravila maskotu od sebe btw to mi je opet kao zensku bilo skretanje paznje, prosto sam uzivala u 1,5 sat pjevanja i skakanja i adrenalina:)

PS nisam nikad voljela rukomet, odbojku i sl ali jesam bilijar, pikado i formulu, uhh kad se sjetim frke kad je prenos u 3-4 ujutro, cak sam na jednom seminaru u ta doba nagovorila ciku u hotelu da upali TV u sali da gledam!

< Poruku je uredio Anushka -- 10.9.2009 15:51:14 >

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 15:51:49   
Suzana
Ti si baš bila prava navijačica Anushka. user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 15:54:43   
Anushka
 jos se pricaju price o dozivljajima iz davnih vremena, samo necu prezaliti sto zidana nisam uzivo vidjelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 15:55:42   
Suzana
A ja Raula kada je davne 2000. čini mi se BiH igrala sa Španijom. user posted image
Tad su se utakmice reprezentacije igrale u SA. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 15:57:10   
Anushka
joooj, poderala sam grlo tada deruci se "j.... li te Raule"user posted image user posted image user posted image  to nisam propustilauser posted image user posted image user posted image a bila je u Zeuser posted image

< Poruku je uredio Anushka -- 10.9.2009 15:58:02 >

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 16:04:51   
SelmaK
E nisam se dugo javljala!
Evo sad pogledah malo forum, kad tema o fudbalu i upravo pročitah tvoj post Suzana, pa me nasmija, jer sam se sjetila te lude godine i svejtskog prvenstva, hahaha cini mi se da se najvise sjedilo u Deniju! A Boga mi bilo je i par utakmica na jugu, hahaha! Ja kad sad pricam o tome MM on ne moze da vjeruje! Ja na jugu, a on na na istoku!

Hvala na refresh-u!
Bas mi vrati sjećanje!

Pozdrav!

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 16:12:23   
Suzana
user posted image
Sjećaš se Selma? user posted image
Da me nije prošla ona furkica MM bi u mene bio zaljubljen do groba. user posted image
I u pravu si, baš te nema nikako!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 16:15:24   
Amrino
Kod mene sportska familija. Amidza profi kosarkas...isla sam na tekme dok sam jos u pelenama bila. Pricali su mi da sam ih sve redom izblamirala jedne prilike u Skenderiji...bili mama, tata, dido, majka...i valjda je dido psovo...mislim sin mu igra i to...i onda u jednom trenutku kada je bila mrtva tisina i cula se samo skripa patika sa terena ja sam se iz prvog safa proderala na sav glas "Sudijaaaa *ebo ti Moju mater!!!"...kaze moj stari- u zemlju crnu propo! user posted image user posted image user posted image

MM je bolesnik Zelje i iako ja to sve kuliram...i podrzavam u nekoj mjeri...(isli smo zajedno na utakmice, vodo me po onoj manijackoj tribini, par puta za dlaku izbjegli batine...) ponekad mi praaaaavo ide na nerve. Gledam ga ja neki dan i pravo mi krivo bi...pa hebote nikad se onako oko mene nije nasikiro, nikad se meni onako ko Zelji nije obradovao...To su fakat bolesnici i toliki fanatizam meni ne ide u glavu.
Inace nije mi mrsko pogledat dobru tekmu ili dobar box ili ufc  mec..


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 16:19:30   
Suzana
Jao Amrino.. cijela se sala smijala vjerujem!

Stani bona, tebi je amidža onaj poznati košarkaš Mutapčić, zaboraviK mu ime?
user posted image

A mislim da sam i sa tvojim MM par puta bila na jugu, to je ova ekipica i kafana o kojoj je Selma iznad pisala... user posted image user posted image user posted image
Mladost-ludost. user posted image
Potpuno te razumijem, i moj je isti za Željom, ali je OK je, ne maltretira druge ljude o toj svojoj "ljubavi" - ima kuma i još jednog jarana i sa njima uglavnom raspreda o tome...


PS: Ova Bosna je stvarno mala zemljica....


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 16:24:16   
Ivona
Amra bona,sta je s CELIKOM?Nije valjda da si nas zbog ljubavi prema muskarcu izdala???user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 16:33:05   
Amrino
Jsasta je neg mala...user posted image user posted image user posted image .
...a amidza jeste bas taj- Emir Mutapcic.

Ivona- pa sta ti mislis ko sam ja?! user posted image user posted image user posted image Ne dam ja svoj celik nizasta! Vijerni sam fan! Nedavno kada je na Bilinom gostovao Zeljo isao MM sa mojim tatom...i tata ga odveo u loze gdje sjedi upravno odbor Celika...Poslije tekme dosli Robijasi da upravnom odboru krpe sve na kamaru...a MM se tu zatekao...i nista mu nije bilo jasno user posted image . Rekoh- ma moraju ti psovat- kako god da okrenes i gdje god da sjednes! user posted image

MM kupio Hamzi majicu Zelje i ja cim samo dosla u Ze odem trk do Dzungle i kupim majicu Celika...Lose mu bilo...reko sta god ti kupis svoje i ja cu odmah svoje- pa nek dijete probere...Da mu jarani znaju na bi opstao od provokacija...user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 18:57:06   
new mama
E kod mene je bas navijacka porodica,tata je cak bio aktivni sportista,trenirao atletikuuser posted image ,pa je ljubav prema sportu prenio i na mene i brata,a sto se tice fudbala pa nekad sam i ja isla na utakmice dok sam bila mladja,sad citajuci vase postove sjetih se toga,e bas sto neko rece mladost ludost,user posted image user posted image i isto tako znam vjerovatno vise o fudbalu nego neki muskarac,jer u kuci se bitne utakmice nikad nisu propustale,a cak nekad i neke bezveze se gledaju, pa tako ako sam se zadesila u kuci sta cu i ja bi gledala s njima,a mm aktivno igrao,e pa zamislite sad tu ljubav prema fudbaluuser posted image ,ja mislila taman kad se udam mozda mm nece biti neki fan,kad ono gore od tate i bratauser posted image , Zeljo mu je poslije porodice u srcuuser posted image ,nedo Bog propustiti koju utakmicu na Grbavici,ali eto sreca ne ide na gostovanja,a o utakmicama Lige prvaka da ne govorim,i naravno i tu se prate i lige i reprezentativne utakmice,pa zna nekad subotom po 3-4 pregledati pa kako ti covjece ne dosadi,ja volim sad pogledati ali samo ako je neka bitna utakmica,a naravno mm gleda i tenis,kosarku,rukomet.. Ok je to sve,ali nekad bas pretjerauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zaludjenost fudbalom
10.9.2009 20:07:08   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

...i onda u jednom trenutku kada je bila mrtva tisina i cula se samo skripa patika sa terena ja sam se iz prvog safa proderala na sav glas "Sudijaaaa *ebo ti Moju mater!!!"...kaze moj stari- u zemlju crnu propo! user posted image user posted image user posted image


E, ovo mi dan popravi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zaludjenost fudbalom
11.9.2009 1:13:44   
tea lana
da ja ovom prilikom spomenem ludost svoje princeze,koja od 7mj ide po rukometnim utakmicama da gleda tatu.Jedan dan na utakmici covjek do nas je konstantno psovao majku sudiji nezadovoljan sudjenjem  Lani je tada bilo 1.9mj i dijete slusa.Najvise psovki je naucila na tekmama.I utakmica zavrsila mi sjele da popijemo kafu u dvorani i sacekamo mm,kad nama prilazi nas prijatelj koji je malo ranije sudio tu utakmicu i kojem se onaj navijac sjetio sviju u familiji,a moja Lana njemu ko iz topa Sudija ebem ji ti makuuuu.I dere se dijete ko da je na tribini.
E ja kad nisam umrla od srama a on crce od smijeha.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ps cijela uprava kluba sjedila je stol do nas.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zaludjenost fudbalom
11.9.2009 10:24:30   
Ivona

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Jsasta je neg mala...user posted image user posted image user posted image .
...a amidza jeste bas taj- Emir Mutapcic.

Ivona- pa sta ti mislis ko sam ja?! user posted image user posted image user posted image Ne dam ja svoj celik nizasta! Vijerni sam fan! Nedavno kada je na Bilinom gostovao Zeljo isao MM sa mojim tatom...i tata ga odveo u loze gdje sjedi upravno odbor Celika...Poslije tekme dosli Robijasi da upravnom odboru krpe sve na kamaru...a MM se tu zatekao...i nista mu nije bilo jasno user posted image . Rekoh- ma moraju ti psovat- kako god da okrenes i gdje god da sjednes! user posted image

MM kupio Hamzi majicu Zelje i ja cim samo dosla u Ze odem trk do Dzungle i kupim majicu Celika...Lose mu bilo...reko sta god ti kupis svoje i ja cu odmah svoje- pa nek dijete probere...Da mu jarani znaju na bi opstao od provokacija...user posted image .




user posted image user posted image user posted image Mogu misliti kako se covjek zbuniouser posted image
Bit ce Hamza Robijas...,ipak mama ima vise uticaja user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zaludjenost fudbalom
12.9.2009 21:25:49   
žana o8
Moj fanatikos je vodio Žanu na Kamberovića polje gledat utakmicu na onom velikom panou. Vratoli se dijete od godinu dana kući sa BH zastavom na leđima , onom trubom oko vrata i plavo-žutim kačketo. Bila mi je slatka ko med. Nije se bojala ni navijača , ni buke , ma prava tatina kći. A mama je za to vrijeme odgledala fiml. Ni okrenula utakmicu nisam.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zaludjenost fudbalom
16.9.2009 22:49:45   
Anoniman
prvo: lijepo je znati da nisi sam.
onda dubok uzdah: uuuuuuuuuuuuhhhhhhh....
pa onda: mrzim fudbal!
a onda: hvala Bogu pa je dovoljno zaluen da ih ne gledakod kuće nego ide sa jaranima ili na stadion, a kući slabo i pošto nema vremena gleda samo važnije.
Ali dovoljno je reći da je bio i u Belgiji i u Zenici itd., a o formuli nećemo...

(odgovor članu žana o8)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zaludjenost fudbalom
9.10.2009 0:25:44   
minica81
U prvi tren sam mislila da je zaludjenost kaji igraju fudbal. vama je lahko dok samo gledaju utaknice . Kod mene igra  ....i baš tako kao da je zaludio. igra na turnirima , vazda  neki termini , ma nema malte dana da ne igra . naravno prati i utaknce na tw ma sve ... 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *