|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
18.9.2009 13:06:00   
cicana
Mi kupimo samo standardno roditeljima(kahvu, secer, neki keks i slatkisa za djecu), ali zato djeci damo pare, a vala koliko ih je kada bih jos i roditeljima kupovala nesto nebi nas nigdje bilo.

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
18.9.2009 13:10:40   
cicana
Vidim pisale ste i kako se osjecateza bajram, uh meni je ovo 3. bajram od kako sam se udala i svako prvo jutro ja placem, fale mi moji (valjda navika) mada nismo daleko. Evo samo kada se sjetim odmah mi se place.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu cicana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
22.11.2009 10:33:00   
veeseelaa
cure Bajram nam je 27 a niko ništa ne piše
Jesul već kupljene hedije?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu cicana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
22.11.2009 10:53:23   
Nadi
Draga vesela baš si u pravu, kod mene je krenula generalka u kući i glavobolja šta za kupiti roditeljima. Obično uzmem nešto praktično za kuću, a sad baš nemam ideju. Možda stoljnjak ili peškire vidjećemo još.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
22.11.2009 11:27:16   
Hannan
Ja sam se ovaj Bajram bacila na katalosku kupovinu, tako da sam mami, seki, zaovi i sveki narucila iz Tapervera ,a muskim iz oriflejma neke setove , jos samo da mom i zaovinom malcu kupim neke sitnice.Malom od zaove pravim "pelena tortu" a za svog jos ne znam sta cu.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 12:30:42   
meli
mi cemo za ovaj Bajram svima pokloniti kalendar s Emanovim slikama. uz to naravno kafa, sok, voce.

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 12:39:54   
teta berta
bas dobra ideja, ja bi mogla isto prijateljici pokloniti sliku nje i malog joj od sestre ima ta slika na fejsu pa bi je mogla iznenaditi... malo cu kasniti s poklonom ali nema veze...
Je li ok malom djecaku za bajram kupiti neki komad odjece i slatkis ili.... Tom malcu nisam isla ni na babine jer prijateljica zivi u sa ali planiram otic za blagdane pa me zanima?????????


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 12:47:54   
Hannan
Ta ideja sa kalendarom je super, i ja sam htjela to uraditi nenama, djedovima, ali kad sma otisla u foto radnju bilo mi je bezveze, kalendarcic na jednom listu, jedna slika, i sve to strpano na A4 format...odustala sam.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 12:50:24   
meli
moj muz ima fotografsku radnju i bavi se stampanjem raznih stvari tako da cemo mi to uraditi ¨ko sebi¨. mislim da cemo uraditi na 6 listova. ne znam jos. on je malo kreativniji od mene pa ce on to odraditi.

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 13:01:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teta berta

bas dobra ideja, ja bi mogla isto prijateljici pokloniti sliku nje i malog joj od sestre ima ta slika na fejsu pa bi je mogla iznenaditi... malo cu kasniti s poklonom ali nema veze...
Je li ok malom djecaku za bajram kupiti neki komad odjece i slatkis ili.... Tom malcu nisam isla ni na babine jer prijateljica zivi u sa ali planiram otic za blagdane pa me zanima?????????



Naravno da mozes, djeci se i kupuje odjeca za Bajram a i daju se pare- bajram bankauser posted image

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 13:16:19   
Leva
Ima li neko ideju sta pokloniti roditeljima za Bajram a da pri tome ne potrosite stotine KM. Nemojte me pogresno razumjeti jer mi nije zao novca, samo nakon dva postupka sam u totalnoj besparici user posted image . Zelim da ti pokloni budu od srca a ne da se mjesec dana ne mogu oporaviti od tog izdatka. Inace poklone kupujemo roditeljima mm, mojoj mami, trema sestrama, jednoj tetki i jednoj nani. Do sada smo kupovali parfeme, posudje i slicne stvari..
Unaprijed hvala na pomoci user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 13:51:49   
shpagica
Mi smo prosli Bajram roditeljima nosili "paketice" - u pletenim korpicama cikalam boje bilo je upakovano 6 soljica za kafu, kg kafe, kocka i rahat lokum. Sve lijepo umotano u celofan + masnica.

Nije skupo, lijepo je, tradicionalno, a i nosi lijepu poruku da te se sjete svaki put kad piju kafu iz tih soljica (a sigurno hoce) user posted image

Mislim da cemo ponoviti nesto slicno ovaj Bajram.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 20:52:23   
Leva
Kupila poklone user posted image
Mame i sestre su zavrsile sa stolnjacima i keceljama a nani i tetki smo ono standardno kafa, secer, sok, voce.
user posted image
Jos samo da umotam i sutra mogu rahat na inseminaciju user posted image user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 25.11.2009 20:56:32 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 22:19:25   
Hannan

IZVORNA PORUKA: meli

moj muz ima fotografsku radnju i bavi se stampanjem raznih stvari tako da cemo mi to uraditi ¨ko sebi¨. mislim da cemo uraditi na 6 listova. ne znam jos. on je malo kreativniji od mene pa ce on to odraditi.

Woooow, pa to je onda odlican poklon, meni su rekli da bi me kostalo oko 60KM , sest listova...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
25.11.2009 22:26:49   
Amelaa RR
Ja jos ne znam sta da poklonim muzu...raspametila sam se ziva...user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
26.11.2009 0:28:34   
Anoniman
Pa draga Amela, uvijek mozes sebi nesto kupit i kad se sredis kazes:"Dragi, ovo je samo za tebe!"  user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
9.9.2010 2:01:11   
acudesa
Prenos postova sa:
ta pokloniti muzu za Bajram
IZVORNA PORUKA: andjela I

Ćao svima. Zanima me da li vi kupujete mužu poklon za bajram?
Ja uvijek kupujem, ali sam sad bez ideje. Da čujem vas.
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mužu ne kupujem sada neki poklon za Bajram, npr. kao za rođendan, ali kupim nu nešto novo jer je zna da je lijepo za Bajram obuči nešto novo, tako će akobogda biti i ove godine


IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mužu ne kupujem sada neki poklon za Bajram, npr. kao za rođendan, ali kupim nu nešto novo jer je zna da je lijepo za Bajram obuči nešto novo, tako će akobogda biti i ove godine



potpisujem
već sam mu kupila novu košulju uz odijelouser posted image


IZVORNA PORUKA: andjela I

Ja bi da mu poklonim neku sitnicu, neću ni ja sad neki poklon kao za rodjendanali jednostavno neznam šta bi mogla?


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

PA, draga moja sve zavisi od tvog novčanika, čarape, veš, koulju, kravatu, cipele, ............


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja svome mužu svake godine za bajram Ramaznski kupim bajrmaluk...
i uvijek se on ondois na njegovo spremanje za Bajram namaz odnosno za bajramovenje
uglavnom ove godine sam pripremila komplet vešova huber bokserice i podmajica i čarape....
prošle godine sma mu uzela košulju...
nekada uzmem kravatu...
jednom sam čak uzela srebrene manžetne ( to je super poklon) a evo sad mi pada na pamet ako ti suprug nosi odjela onda možeš na kravatu uzeti i srebrenu šnalu bude divnih...eto
nadam se malo sam ti pomoglauser posted image




IZVORNA PORUKA: andjela I

E mogla bi kravatu i šnalu ili veš, super ideja. Hvala vam drage moje..


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mm ne kupujem ništa, on uvijek meni i curici da bajramluk u novcu user posted image  jer ipak mi smo male djevojčice user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Moje curice od mene i muža dobiju bajramluk...ja sam uvijek zadužena za kupovinu gardarobe nove za bajram a on za novčani bajramluk djeci....
meni suprug obično kupuje stavri za bajram koje su vezane za kuću...ali se meni sviđaju....i moja su potajna želja...recimo godinu dan ih spominjem...
ove godine se nadam vicko servisu za ručavanjeuser posted image




IZVORNA PORUKA: Nedi

Parfrem...i to iz moje štek kasice na poslu. Odavno ga gleda ali čim vidi cijenu predomisli se. I sad kad smo bili u kupovini reko ma daj uzmi sebi ako ti sviđa, ali eto nešto mu muka kaže ne vrijedi toliko. Sad ću ga ja iznenaditi user posted image



IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Evo ja cu se malko odmaket od teme i pitati za savjet..sta kupiti za Bajram mami i babi,svekrvi i svekru..ako krenem sa odjecom onda moram napomenut da ja imam dvije sestre a mm jednu tako da treba i njih racunat..ja bih najradije nesto za kucu korisno,sestri neki parfem ili nesto sl.mozda srebro neko..nemam ideju a ovo nam je prvi Bajram da smo u braku pa mi bas zelja nesto posebna..i samo da napomenem nije mi sveki ostrokondja,zasliuzila je nesto lijepo..
Andjela meni se svidje ovaj prijedlog sa menzetnama ili snalicom za kravatu ako tm to nosi..ili ako znas za nekiu bas stvar da zeli nemora ni biti bas nersto sto ce za bajram iskoristiti,neku torbu,trenerku,parfem,nesto za auto,zavisi sta radi inace jel ti sta spominjao da mu treba..eto to ti je samo par naznka da te podsjete sta sve moze..



IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: Nedi

Parfrem...i to iz moje štek kasice na poslu. Odavno ga gleda ali čim vidi cijenu predomisli se. I sad kad smo bili u kupovini reko ma daj uzmi sebi ako ti sviđa, ali eto nešto mu muka kaže ne vrijedi toliko. Sad ću ga ja iznenaditi user posted image



user posted image user posted image
i ja volim takva iznenadjenja..

a sto se tice poklona - sve zavisi koliki imas budzet..
ako nemas mnogo - svima po majicicu na pijaci.
ako si nesto zastekala - onda suncarice za muzeka, parfem ili mami neku lijepu tasnicu.. ima lijepih sad na snizenju lijepih stvari.




IZVORNA PORUKA: andjela I

Ja sad na pauzi obišla par radnji i nisam nigdje našla šnalu za kravatuuser posted image user posted image ....Pogledat ću još večeras u gradu. Koliko se inače kreću cijene srebrenih šnala?
m.i.n.a. nije mi ništa spominjao da mu treba, a već sam se istrošila sa idejama, te za rođendan, te godišnjica, te ovo ono, tako da sad neznam šta bi.
Ima tema "šta pokloniti roditeljima za bajram".


IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Evo ja cu se malko odmaket od teme i pitati za savjet..sta kupiti za Bajram mami i babi,svekrvi i svekru..ako krenem sa odjecom onda moram napomenut da ja imam dvije sestre a mm jednu tako da treba i njih racunat..



ja cu svojima set_ staklenih tanjira za kolace, jer jos jedino tog nema u kuci a svekiju set_ lijepih mekanih kvalitetnih peskira. to sve lijepo upakovano i eto gaaaaa user posted image muzu/ omisljam se da uzmem od jean paul gaultiera onaj muski dobri parfem... od mene dosta. sta hoce, unuce sam im rodila user posted image



IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja za bajram ne kupujem nista posebno,jer nije ni specificno da se za bajram treba kupiti neki poklon,ali sam kupila muzu pantalone na snizenju,jer svakako je za bajram lijepo obuci najljepsu odjecu.Djeci cemo igrackice tek da osjete bajram kao jedno posebno veselje.


IZVORNA PORUKA: moja barbika

Mnogo paznje i lijepih rijeci...10 dana je bio odsutan od kuce,,,Sutra ako Bog da se vracauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: andjela I

Ja sad na pauzi obišla par radnji i nisam nigdje našla šnalu za kravatuuser posted image user posted image ....Pogledat ću još večeras u gradu. Koliko se inače kreću cijene srebrenih šnala?
m.i.n.a. nije mi ništa spominjao da mu treba, a već sam se istrošila sa idejama, te za rođendan, te godišnjica, te ovo ono, tako da sad neznam šta bi.
Ima tema "šta pokloniti roditeljima za bajram".

ja sam srebrenu šnalu za kravatu koja je glat samo jo na kraju onaj vrh malo izgraviran kao crtice platila 36 KM...
na baščaršiji u silveru...e sad ti si u Tuzli al mora negdje biti šnala za kravatuuser posted image



IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Evo ja cu se malko odmaket od teme i pitati za savjet..sta kupiti za Bajram mami i babi,svekrvi i svekru..ako krenem sa odjecom onda moram napomenut da ja imam dvije sestre a mm jednu tako da treba i njih racunat..ja bih najradije nesto za kucu korisno,sestri neki parfem ili nesto sl.mozda srebro neko..nemam ideju a ovo nam je prvi Bajram da smo u braku pa mi bas zelja nesto posebna..i samo da napomenem nije mi sveki ostrokondja,zasliuzila je nesto lijepo..
Andjela meni se svidje ovaj prijedlog sa menzetnama ili snalicom za kravatu ako tm to nosi..ili ako znas za nekiu bas stvar da zeli nemora ni biti bas nersto sto ce za bajram iskoristiti,neku torbu,trenerku,parfem,nesto za auto,zavisi sta radi inace jel ti sta spominjao da mu treba..eto to ti je samo par naznka da te podsjete sta sve moze..



sto se zena tice uvijek moze doci lijepa mahrama - nije skupo, bajramski je prikladno, a vallahi ima ih sad svakakvih....




IZVORNA PORUKA: Hannica

Nista mu ne kupujem za Bajram,i nemam namjeru sve dok ne bude postio bar jedan dan.user posted image



IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Nista mu ne kupujem za Bajram,i nemam namjeru sve dok ne bude postio bar jedan dan.user posted image


ovo poštujem i ja samo postačima i djeci kupujem bajramlukeuser posted image



IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: Hannica

Nista mu ne kupujem za Bajram,i nemam namjeru sve dok ne bude postio bar jedan dan.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sto ti je reci zensko, samo neka je ucjenjivati user posted image



IZVORNA PORUKA: Hannan

Ja sam svom uzela pokucnice:) da mi ne nazebe s nogu :), a inace ne praktikujemo to posebno kupovanje, ali uvijek gledmao nesto novo od odjece ili smao ves za Bajram da kupimo.Djetetu  opet gledam da je sva odjeca nova.A od poklona mom sinu sam uzela vozic jer ih bas voli, neku tablu sa brojevima, i jos jednu majcu i slatkise, sekinoj bebici sam napravila pelena tortu, od zaove malom slagalicu, pidzamu i trenerku i slatkisi...meni je najbitnije da djeci kupim fine poklone , da se obraduju,i naravno nesto u paricama. svekrvi i mami sam uzela po haljinu, seki i zaovi pidzame, a muskim clanovima pokucnice (naletjela zena na snizenje pa iskoristila).



IZVORNA PORUKA: teacher75

ja svom kupila super cipele i male mu user posted image user posted image user posted image sad moram odmah poslije bajrama trcati u radnju i moliti boga da imaju za broj vece. a pregledala bar 5 modela i nema njegov broj user posted image


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja sam danas pokupovala poklone svima u kuci kao sto i uvijek radimo...

Lamiju obukla naravno novo kao i za svaki bajram i svi uvijek novo za bajram oblacimo....

kupila svekru dzempercic, kosulju je dobio iz svedske... svekrvi uzela suknju i dzempercic, zaovi uzela svasta nesgta sto joj treba i za novi posao....

meni muz kupio sutra cu se pohvaliti :P

Ja njemu zippov upaljac i hocu da mu uzmem fred perry patike nije mogao danas da se odluci za koje pa ce u nedelju ako Bog da...


Mojim roditeljima sam uzela knjige jer znam da u tome uzivaju a mama mi je trazila knjigu Islamski bonton to je i dobila... babi u vezi lijecenja islamom jer on voli prirodno lijecenje da izucava... =)

Eto prijedloga koliko hocete ;)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pokloni su kupljeni user posted image nesto danas, nešto neki dan...
imam sutra da obradujem najviše Ajšicu i moju Meri user posted image



< Poruku je uredio acudesa RR -- 9.9.2010 2:03:55 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
9.9.2010 2:08:22   
acudesa
Prenos postova sa teme:
Sta pokloniti supruzi za Bajram
IZVORNA PORUKA: kokalo

Eh, sad hajdemo drage moje dame, supruge..pomozite mi da smislim šta da kupim ženi sa bajram..veze nemam s obzirom da je vrlo izbirljiva po pitanju garderobe..



IZVORNA PORUKA: milenium

s nakitom ne možeš pogriješit!to sve volimouser posted image i nikad ga dostauser posted image


IZVORNA PORUKA: ena23

onda sigurno nemoj garderobu user posted image svakoj zeni ce biti drago bjelo zlato (vecina zena ne voli zuto) ili srebro.  to ako si bas bas nakastio da je obradujes. user posted image ako hoces nesto za manje para onda svakako neka lijepa knjiga. Ako i to nije za nju onda sexi donji ves user posted image

maaaaaaaaaaah za zene je lahko za vas muskarce je problem



IZVORNA PORUKA: Dinkica

šta ima biti osjetljiva oko spavačice a meni je to super poklon, donji veš isto, samo da znaš broj, ako znaš koju kozmetiku koristi i to mi je OK ali nemoj da fuliš marke i boje ili meni najdraži poklon KNJIGA, još nešto lijepo napišeš, ako voli neke posebne čokoladice, novčanik ili ako hoćeš nešto za kuću odeš u Magma home, tamo je sve slatko, ne možeš fuliti. Ako se još sjetim javim user posted image


IZVORNA PORUKA: ena23

da stvarno, magma home, sto god uzmes dobro ce doci. a knjigu uzmes neku finu romanticnu   ili pak nesto poput "brak u islamu", "pametne zene u islamu" itd itd (jer je poklon za bajram) i unutra napises nesto poput "neka nam je mubarek ovaj 6ti bajram od kako smo skupa. volim te jedina" . ima da se istopi.



IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ma, štikle nema dafali, ali što veća i što tanja peta,


IZVORNA PORUKA: kokalo

ah štikle garant :),,pa spavaćica nije loša ideja..a što se tiče magme. te kućanske stvari obično kupujemo zajedno pa mi sad nešto bezze da ja to sam nešto kupujem al opet ne treba mi jooš jedna zdjela da mi se vuca po stolu  i maltretira me.:). heh u svakom slučaju hvala Vam..


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 15:54:22   
jasmin
Nije mi za bajram nuzna kupovina,ne smatram da bas treba,ali eto...ipak sam pripremila da muzeka obradujem necim.S obzirom da je lijepo taj dan obuci novo,kupila sam mu pantalone za koje je rekao da mu se puno svidjaju.Djeci cemo vjerovatno zajedno uzeti nesto sto ce im taj dan uciniti jos veselijim.Bas volim bajrame i njihov car.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 17:53:44   
R&T@
Jasmin, pa zar opet pantalone?

Dobio je jedne za Ramazanski bajram...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 18:02:51   
jasmin
Opet...Takva mu je profesija,treba mu dosta :D:D:D.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 18:22:43   
juni
Milenium napisala da sve zene vole nakit. Evo jedne koja ne voli user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 19:50:07   
Anoniman
Ni ja ne volim nakituser posted image

Sad će bajram nemam pojma šta ću kupit roditeljimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 20:04:55   
Hanady RR
Volim ja nakit...pa vas dvije što greškom dobijete burum proslijediteuser posted image user posted image user posted image

ja ću mami za ovaj bajram usisivač na vodu da kupim. to sam skontala...stalno fol ne treba njoj, a onda kad dođe kod mene po 100 puta kaže e jest dobar ovaj tvoj usisivač, e vala dobro usisivs, e kako bi on moje ćilime sredio...e kontam u sebi i sredit će...eto ga za bajram isti mojuser posted image

mužu, jakna....samo dok on odluči kojauser posted image

a sebi čizme i tašnu samo da nađem dobar model lakirana kombinacijauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 20:07:21   
Anoniman
Ja sam sebi već odavno skontala šta ću, ali drugima još nisamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *