|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ovo je priča o nama...
24.3.2011 19:46:49   
myb@by
Naježila sam se vjestice citajuci tvoju pricu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Ovo je priča o nama...
25.3.2011 8:56:37   
Alhemicarka
jao vještice, rasplakala si me u punoj kancelariji... user posted image

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Ovo je priča o nama...
25.3.2011 11:12:49   
10 mart 2009
vještice, rasplakala sam se...hvala Bogu pa se sve sretno završilo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 13:44:19   
izzy
Vjestice citajuci tvoju pricu shvatim koliko sam ja puta sebicna i ljutim se sto mi neuspijeva 4 mjeseca.... svaka čast na živcima i strpljenjuuser posted image

_____________________________

[img]http://lmtf.lilypie.com/qbDtp1.png[/img]

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 18:15:02   
ivanak
vjestiche pre, pre, preljepa priča. Majke mi došlo mi je plakati...
Drago mi je zbog tebe.
Jedno pitanje. Ja sam čitala kad žene rode da su njezini reproduktivni organi kao i kod djevojčice i da je začeće lakše. Možda drugo uspije bez po muke.
I još nešto. Ja imam prijatlejicu, koja je u braku 2 i pol godine i još uvijek nije ostala trudna.
E sad mene zanima??? Zar je bezobrazluk ako joj želim pomoći da zatrudni, s pričom da pripazi na upale, plodnu sluz, hormone... svega sam joj 3 puta to rekla - tako da ne smatram da je to neko zabadanje. Mislim da njezina priča.prevelik umor... nije baš opravdanje za neimanje najveće sreće na svijetu.
Ne želim da ovaj post bude shvaćen krivo, ali morala sam to napisat.,

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu izzy)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 18:28:28   
kupina
IZVORNA PORUKA: vjestica

U početku smo bili tako opušteni, nismo planirali trudnoću, a nismo ni ne planirali, desiće se kad se desi. Uvijek mi je bilo čudno kad sam gledala filomove i parove koji šicaju ovulaciju i skaču jedno na drugo kad temperatura skoči.




isto ovako,mislila sam :daj ba to je tako samo u filmu,meni se to ne moze dogoditi,ma nema sanse!al eto zeznula sam seuser posted image

vjestice divna prica,vazno je da je sa sretnim krajem!Imas svoju princezu i uzivaj,ljuljuskaj je i nosajuser posted image sigurno je divan osjecaj kad imas njezno i divno stvorenje u narucjuuser posted image

< Poruku je uredio kupina -- 26.3.2011 18:30:23 >

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 18:40:50   
AAvalon
ivanak, kad si vec pitala, moje misljenje je da jeste bezobrazluk. nemoj ni ti mene pogresno shvatiti, ti si svoju djecu hB imala bez po muke, i ne mozes i neces nikad razumjeti kako se trudilice osjecaju. ja sam trudilica vec skoro 3 godine, i ako me ista nervira to su svi ljudi, prijatelji, poznanici, nebitno... koji svojim savjetima pokusavaju da mi "pomognu". ja ako zelim o tome da pricam, ja onda o tome pricam. ako ne zelim, onda ne zelim ni da me ni napominju niti daju savjete. otkud ti znas da tvojoj prijateljici nije dovoljno tesko i bez tvojih savjeta??? ne mozes ti suditi koji je njoj dovoljan razlog za "neimanje najvece srece na svijetu". to sto ona kaze da je umorna itd. i ja ljudima dam milion glupih razloga kad mi pocnu dijeliti svoje savjete, samo da ih skinem sa dnevnog reda. kroz cijelo ovo iskustvo sam skontala da su mi pravi prijatelji oni koji mi skrenu paznju na nesto drugo, razvesele me necim i koji sa mnom pricaju o mom problemu onda kada ja zapocnem pricu. eto, nadam se da me nisi pogresno shvatila.
moderator, ako je OT, brisi user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.3.2011 20:08:08 >


_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 18:44:54   
ivanak
pa ona je dva puta od toga sama počela pričati, ne ja... tako da to ne smatram bezobrazlukom. jes da sam joj jedanput dala baš konkretno savjet, ali većinom je bilo priča podrske, a ne savjeti nikakvi.
stoga, smatram da takva vrsta pomoći nije bezobrazluk

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 21:15:28   
vjestica
kad ona počne pričati o tome i traži savjet, ok
sve ostalo je bezobrazluk
mada ako se ona trudi 2,5 g tad je vrijeme za ozbiljnije pretrage i MPO, a ne praćenje plodne sluzi i sl


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 21:27:28   
Janica
vjestice totalno se slažem s tobom. Ivanak mislim da se mješaš dje ti nije mjesto. Sigurno ti prijateljici ne treba netko da je stalno prisjeća na njen problem. Ako je u braku 2,5 god sigurno nije klinka zna kako će se izboriti za svoju sreću a i ti čini mi se ne znaš cijelu priču čim si joj dala savijet za početnike.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 21:31:39   
malena27 RR
Cure idete OT...
Zamolicu vas da se drzite teme: ''Ovo je prica o nama'' user posted image

LP, RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Janica)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 21:42:17   
Anoniman
vjestica, hvala ti na ovoj divnoj prici.
Da nam se sve i jedna trudilica ovako jednog dana, aBd, javi.


< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.3.2011 21:51:22 >

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 21:49:55   
Rimljankaa
Vjestice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da ti je ziva,zdrava i sretna jos 100 godina.. I da aBd dobije bracu ili seku!!!!

Svim trudilicama od srca zelim da sto prije postanu mame...


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 22:37:42   
ivanak

IZVORNA PORUKA: vjestica

kad ona počne pričati o tome i traži savjet, ok
sve ostalo je bezobrazluk
mada ako se ona trudi 2,5 g tad je vrijeme za ozbiljnije pretrage i MPO, a ne praćenje plodne sluzi i sl


pa draga ja joj to pokušavam objasniti, ali žena nikako da skonta. ne daj bože da je nešto loše, ali opet radi sebe same bi trebala misliti o tim stvarima.
iskreno, ne znam kako bi joj to rekla, objasnila.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Ovo je priča o nama...
26.3.2011 23:47:14   
napolitanka
vjestice prelijepa prica jedne velike bivse suborke, koja je docekala svoju srecu, a svoje trudilice nije zaboravila, i uvijek ima rijec podrske, a i strucan savjet.....rasplakala si me, i nadam se da cemo ti se uskoro prikloniti u majcinstvuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Ovo je priča o nama...
27.3.2011 6:14:23   
jasmin
vjestice,predivno opisan nacin vaseg truda za to malo bice.Hvala sto si pricu podijelila s nama i sto si i na ovaj nacin trudilicama podrska da nikada ne gube nadu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Ovo je priča o nama...
27.3.2011 10:02:50   
Mirkica
vjestice lijepa prica raznjezila me je 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Ovo je priča o nama...
27.3.2011 21:30:58   
anidla
IZVORNA PORUKA: vjestica


I smatram se beskrajno sretnom ženom, jer nisam dugo čekala bebu (iako je došla nakon naše 5 godišnjice braka) jer mi je usppjela druga inseminacija (uspješnost inseminacije je oko 15%) i imam svoje zlato pored sebe i beskrajno uživam presvlačeći svaki pokakanu  pelenu, perući malu guzu, i nema veze što nisam odspavala u komadu već dugo vremena, za nju mi ništa nije teško, i ne da ću je naučiti na ruke, nego ću je nosati i na trepavicama ako treba, samo nek sam je dočekala user posted image user posted image .
Iskreno se nadam da će i moje drage trudilice što prije doživjeti tu sreću user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Ovo je priča o nama...
30.3.2011 11:05:18   
na korak
vjestice, prica je predivna i meni si oci napunila suzama. Uzivaj u svojoj sreci, zelim ti sve sto i sama sebi zelisuser posted image

ivanak, kao sto neko rece, ti ne znas kako je to, a jos manje znas kako je kad ti neko postavlja pitanja..IMA LI KOD VAS STA NOVO..ili daje savjete, onako uopsteneuser posted image ... ovo i ono, zato poslusaj i nemoj NIKAD, toj svojoj prijateljici, dok te sma ne pita, nista govoriti..ako hoces vec da pomognes, ima drugih nacina, a ako sama jos uvijek ne zeli "poduzeti pravu stvar", onda nije spremna, ni da prihvati, ni da sama sebi ptizna...pusti...doci ce sve na svojeuser posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Ovo je priča o nama...
30.3.2011 11:47:19   
ivanak
ja sam je jedan put pitala na svoju ruku... a ovo ostalo je sve nekako došlo spontano, od nje....
ne gnajvim ja nju oko toga. nego bi htjela da se malo pokrene da ne živi u rozom svijetu.
nitko od vas, koji se više trude, nisu znali šta ih čeka dok nisu napravili testove za muškog i za žensku.... ako me kontaš šta treba.
znam ja lika ( inače je doktor - a oni se uvijek pregledavaju... to im je nešto u krvi ) pravio spermiogram i po nalazu mu rekli da nikad neće imati djece - loša pokretljivos.... ne znam sad točno što je pisalo. i tako on i cura se nisu čuvali, prihvatili to kao normalnu stvar i za dva mjeseca ženska ostala trudna, i evo opet trudna.
tako da što njoj doktor kaže sve je ok, ne znači da ima hormone ( ne znam točne nazive - ali znaš na št amisliš ) pa joj smeta u zatrudnjivanju, nema dovoljno zadebljanu maternicu da joj se ugnjezdi jajašce ( koristila je bila neko vrijeme klomifen pa čitajući sam skontala da to dovodi do stanjenja ).... i tako tih dosta stvari. a kad nešto spomeneš od toga, ona se pravi ko da zna sve živo....
više me ljuti to... pa poduzmi nešto kad tako sve znaš.
ja iskreno ne volim zabadat nos, ni ti volim nekog peglati, ni moliti pa tako da znam da joj nisam dosađivala sa tim stvarima... nego mi je žao gledat je kako se igra sa moje dvoje djece, a vidiš joj u očima da čeznutljivo čeka svoje dite...
pošla sam OT, ali nešto ima u ovom postu vezano za temu.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu na korak)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Ovo je priča o nama...
30.3.2011 15:14:07   
aicha
ivanak, cim kaze da zna ona poduzima AL U TAJNOSTIuser posted image user posted image a ljudima okolo kulira, kao vecina nas, jer da ne kuliramo morali bi na 1000 INTIMNIH PITANJA odgovarati, a sto nama pada tesko,sto nas boli, podsjeca i rastuzuje....tako da U POTPUNOSTI RAZUMIJEM tvoju "prijateljicu" i da nas je tesko razumjeti, jeste i nemoj se toliko sekirati, dovoljno sto se ona sama za sebe sekira...



_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Ovo je priča o nama...
30.3.2011 16:37:51   
vjestica
ivanak već smo upozorene zbog OT
možda ima temu (ili otvori novu) kako pomoći prijateljici koja se bori sa neplodnošću
ja ti samo mogu reći ne prisjedaj prijateljici na muku
ako je uzimala već klomifen, znači da već poduzima nešto, i tvoji savjeti o plodnoj sluzi i izbjegavanju upala su u njenoj situaciji , blago rečeno , smiješni
ako neće ništa dalje da poduzima, pusti je, svako od nas zna na šta je i koliko spreman (mada vjerujem da hoće, ali ne želi pričati, da izbjegne masu pitanja i pametovanja)
ako želiš da pomogneš prijateljici, budi joj podrška ma šta ona odlučila, pusti pametovanja, ne možeš je razumjeti, ne znaš dokle je sa pretragama, najvjerovatnije ne želi pričati, samo joj budi podrška, saslušaj je kad počne pričati o tome, bez savjeta, prijedloga i sl
svako pametovanje je samo prisjedanje na muku


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Ovo je priča o nama...
30.3.2011 23:27:47   
ivanak
sorry zbog OT, ali nisam ja baš pričala o plodnoj sluzi.... nego sam tako te neke stvari nabrojala.
ma ne pričam ništa o tome... i ja kuliram kao i ona.
ne znam ja osobno, ali moja mama sa svojim pokojnim mužem je trebala ići na umjetnu oplodnju... pa tako da kontam kad nešto hoće se prikriti, ali taka velika stvar se ne krije. naravno nećeš pričat na sva zvona, ali najboljoj prijateljici i svojoj femili hoćeš.
samo želim da bude sretna i da doži kad tad kako je biti majka.
ma neću se zamarat s time. eto ih tamo, neka skaću, preskaču, kako god hoće. jaću im pomoći kako god mogu.
a vjerujem da neće ni ona više pričat o tome, jer je mi se baš čini da su jako, jako potišteni. a opet ne želim ja prva počet priču

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Ovo je priča o nama...
19.5.2011 20:15:14   
latika
tikice tek sam sada onako citajuci forum pogledala tvoju pricu,rasplakala si me. zelim ti puno srece i da sto prije docekate svoju curicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 224
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *