|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smeđi iscjedak
1.10.2009 19:04:37   
sara.at
meni se smedjkasto pojavilo jucer a danas doktor ustanovio da sam izgubila bebu
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Smeđi iscjedak
1.10.2009 19:22:00   
riba78
Saro žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Smeđi iscjedak
1.10.2009 19:26:39   
sara.at
 hvala ti ribo..user posted image sutra moram na kiretazu vjeruj mi osjecam se skoro mrtvom
a jos mi je gore kad vidim MM slomljenog user posted image

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Smeđi iscjedak
1.10.2009 21:13:03   
ivana st
Sara žao mi je zbog tvoje bebice user posted image , točno znam kako se osjećaš.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Smeđi iscjedak
1.10.2009 21:40:38   
plava72
saro žao mi je.....user posted image  i ja sam skoro isto prošla,kao i kod tebe
krenulo je sa smeđkastim iscjedkom i zavešilo spontanim user posted image

_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Smeđi iscjedak
5.10.2009 14:24:41   
sara.at
IZVORNA PORUKA: plava72

saro žao mi je.....user posted image  i ja sam skoro isto prošla,kao i kod tebe
krenulo je sa smeđkastim iscjedkom i zavešilo spontanim user posted image


nadam se samo da ce poslije ovog svega biti bolje i da cu moci drugu bebu da imam...
Mada sad se i bojim da ostanem u drugom stanju jer nezelim da mi se opet isto desi....user posted image

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Smeđi iscjedak
5.10.2009 15:08:28   
mina minka
sara bas mi je zao zbog tvoje bebe. i meni se to stalno pojavljuje i uvijek me strah da nesto nije u redu  al eto izgleda da i nije. daace bog da opet uspijes zelim ti puno srece

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Smeđi iscjedak
5.10.2009 15:12:33   
Lalana
Bas mi je zao Sarouser posted image , ali ne gubi nadu i sada nemoj o slijedecoj trudnoci odmah da razmisljas, pusti da sve prodje i bol i tuga i onda ABd u nov pobjede.user posted image

Nemoj da brines puno je zena koje su imale pobacaje a kasnije bez ikakvih problema slijedecu djecu, medju njima sam i ja, imala 2 pobacaja prije prve bebice. Ostale trudnoce sve skolski i super.user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Smeđi iscjedak
23.10.2009 16:03:22   
alea
i ja imam isti problem, pa sam sinoc bila kod ginekologa i kaze mi da je iscjedak posljedica toga sto pijem caj od nevena i jos neke alternativne medicine.
Na prethodnom pregledu mi je ginekolog nasao cistu cokoladnu na lijevom jajniku, nije mi dao nikakvu terepiju, pa sam ja sama uzela da pijem cajeve i aloju (alternativna medicina).
sad citam kako pisete da kad cista pukne da mnogo boli, i da se ide u bolnicu, pa sam htjela pitati je li zbog obilnog krvarenja se ide u bolnicu ili sta se vec desi?
nekako ja se nadam da se puci, samo da ne idem na operaciju.
kod mene se i rutinske operacije iskomplikuju.

hvala vam unaprijed..
sta bismo mi zene bez foruma danas?!?!


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Smeđi iscjedak
23.10.2009 22:12:00   
napolitanka
cure moje, ja od kako znam za svoj menstrualni ciklus imam taj smeđi iscjedak, koji me je kroz cijeli ciklus pratio, nikad nisam imala redovne menstruacije, a zbog njega sam stalno pila hormone:primulut nor,dabroston, kontracepciju...i dan danas me prati,a ciklusi su totalno neredovni, ja mislim da je smeđi iscjedak u ovakvom čestom slučaju hormonalni poremećaj, jer su mi to i mnogi ginekolozi rekli...

(odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Smeđi iscjedak
26.10.2009 10:28:30   
ivana st
Pojava sukrvice ili smećkastog iscjetka može biti ovulacijsko krvarenje.Ja sam prije par mjeseci odgodila posjet ginekologu uvjerena da mi je stigla user posted image ,i naruči on mene za 10 dana.Znala sam da je nešto čudno jer sam imala lagano krvarnje tek dan,dva i kažem ja to svom ginekologu. Pregledavši me na UZV ustanovio je  kako nije moguće da mi je to bila user posted image već ovulacija i da bih trebala dobiti za koji dan i tako je i bilo.Ovulacijsko krvarenje pojavljuje se u malog broja žena,a meni se evo pojavilo i ovaj mjesec.U mom slučaju je to pokazao i UZV ,dakle postoji ovulac. krvarenje iako uzrok tom krvarenju može biti još sto stvari pa je dobro otići ginekologu.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Smeđi iscjedak
8.8.2011 23:37:50   
...Lara...
molim vas za misljenje...
porodila sam se prije 6 mj i prvu M sam dobila nakon 40 dana. nakon toga sam je dobijala relativno redovno i svaki put je bila obilna kao i prije trudnoce. zadnju M sam imala 29.06. i ocekivala sam je krajem jula medjutim nista.
04.08. primjetim smedjkasti iscjedak i pomislila sam da ce krenuti, medjutim nista. taj smedjkasti iscjedak se nastavio do danas tj. jos traje?
zabrinuta sam...ako se jos nekom slicno desilo molim vas pisite.
ne znam sta bi moglo biti?

_____________________________

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him...

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Smeđi iscjedak
8.8.2011 23:40:16   
bebacha
jel doji?menstruacije mogu biti nerodovne i drugacije sve dok zena doji.
postojil mogucnost da si trudna.
ja sam u obadvije trudnoce na pocetku imala to smedkasto krvarenje.najbolje da odes ginekolgu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ...Lara...)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Smeđi iscjedak
8.8.2011 23:45:39   
...Lara...
ne dojim...sto se tice trudnoce cuvali smo se a da li postoji mogucnosti da sam trudna, ne znam, ma uvijek postoji...iskreno se nadam da nije to :( nemojte me pogresno shvatiti, ali imam bebu i jos uvijek se nisam psihicki oporavila od teskog poroda :(
ne znam da li da uzmem test? evo 4 dana sam k'o bez glave.
citam moze biti ovo, ono...bas sam zbunjena jer mi se ovo nikad nije desilo.


_____________________________

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Smeđi iscjedak
8.8.2011 23:49:53   
bebacha
ma razumijem.mozes uzet test al najbolje otidi na pregled.mada ja mislim da nije nista strasno.malo je vremena proslo od poroda,treba se to jos sve dovesti u normalu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ...Lara...)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Smeđi iscjedak
8.8.2011 23:50:52   
madam x
Zato sutra uradi test, ako bude pozitivan, pravac ginekologu, ja sam imala nekoliko iskustava s tim.

(odgovor članu ...Lara...)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Smeđi iscjedak
8.8.2011 23:56:05   
...Lara...
hvala vam, sutra cu ja uzeti test pa onda zakazati kod dr, svakako jos nisam obavila pregled poslije poroda....
nadam se da nije nista strasno i nadam se da nisam user posted image user posted image


_____________________________

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Smeđi iscjedak
9.8.2011 0:05:14   
madam x
Držim fige da sve bude u redu. Javi kako je prošlo.

(odgovor članu ...Lara...)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Smeđi iscjedak
10.8.2011 0:44:44   
madam x
Lara, šta se dešava, jesi li išla kod dr.?

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Smeđi iscjedak
10.8.2011 1:23:34   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: ...Lara...

molim vas za misljenje...
porodila sam se prije 6 mj i prvu M sam dobila nakon 40 dana. nakon toga sam je dobijala relativno redovno i svaki put je bila obilna kao i prije trudnoce. zadnju M sam imala 29.06. i ocekivala sam je krajem jula medjutim nista.
04.08. primjetim smedjkasti iscjedak i pomislila sam da ce krenuti, medjutim nista. taj smedjkasti iscjedak se nastavio do danas tj. jos traje?
zabrinuta sam...ako se jos nekom slicno desilo molim vas pisite.
ne znam sta bi moglo biti?

Laro, moze se desiti da je to ovulacijsko krvarenje..Zasto ne odes ginekologu na pregled? Nije strasno, vjeruj mi..Najcesce je UZV pregled..Ja sam imala oba pregleda i tu sam gdje sam..Sve ok, sve pet hvala Bogu.
Rijesi se brige, fino otidi ginicu i neka strucnjak kaze gdje gori (ako gori). user posted image  Ne brini.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu ...Lara...)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Smeđi iscjedak
13.9.2011 17:39:48   
Anoniman
Evo i mog slucaja, hahahahaaha, mislim ne znam je li smijesno ali nekako osjecam da je sve ok i da je to posljedica odlaska na more, izgleda da mi se ciklus malo poremetio, trabala dobiti i jucer mi je bilo samo na dnevnom ulosku malo smedjeg iscjetka i cijeli dan poslije nista, danas opet ali jos manje, hmmmmmm, cekat cu jos koji dan da vidim trebam li se zabrinuti i kupiti testuser posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Smeđi iscjedak
13.9.2011 17:42:34   
Mya_81 RR
Saharoooooo, ja bogami drzim fige za pozitivan test user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Smeđi iscjedak
13.9.2011 17:46:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Saharoooooo, ja bogami drzim fige za pozitivan test user posted image user posted image user posted image


Mya, pa zar i ti sineuser posted image , ma ne znam, postoji sansa ali opet ne vjerujemuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Smeđi iscjedak
13.9.2011 17:46:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Saharoooooo, ja bogami drzim fige za pozitivan test user posted image user posted image user posted image

a ja poDapisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Smeđi iscjedak
13.9.2011 17:48:06   
Anoniman
Ej, odoh spavati, vi cete me uspaniciti, hihihihi

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *