|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
3.10.2009 13:10:32   
Azure
hahaha vesela bas si me nasmijala. Menije to ove godine misaona imenica. I vec se pocinjem brinuti za sebe. user posted image user posted image user posted image user posted image Najradije bih skocila na muza, ali sta cu kad ne smijem. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
3.10.2009 13:14:00   
neki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam sinoć popila s mm litar crnog vina uz dagnje i poslije.... jel to znači da on mene iskorištava? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  legla sam u 4 i uopće nisam umornauser posted image
rekoh da ne otvaram novu temu da pitam ovdjeuser posted image

Iskorista,jasta nego iskoristavauser posted image I mene je moj neku noc napio-i iskoristiouser posted image user posted image user posted image A meni zaoooooooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
3.10.2009 13:17:28   
neki
Htjedoh napisati-iskoristava,jasta nego iskoristavauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
3.10.2009 17:10:02   
Anoniman
ja svog ne zanemarujem, baš ga angažujem, de mi ovo de mi ono, povedi je u šetnju, presvuci je dok se ja spremim i tako to!hahahahahahuser posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
3.10.2009 17:11:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Shee

ja svog ne zanemarujem, baš ga angažujem, de mi ovo de mi ono, povedi je u šetnju, presvuci je dok se ja spremim i tako to!hahahahahahuser posted image


i ja sam ti ista... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
3.10.2009 18:20:04   
ena23
Evo ja sad svog pitala osjeca li se zanemareno, kaze "bas me ko pita" hahahahahaha...
jok, ne zanemarujem ga, a ni on mene...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
3.10.2009 18:59:35   
Nunichi
E Ena i ja sam svog danas pitala. user posted image user posted image user posted image
Kaze da ne,ma ni sekunde,ali je dodao da i kad bi bio zanemaren u cilju da puslici bude bolje,ne bi se bunio. user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
3.10.2009 19:33:18   
ena23
IZVORNA PORUKA: Nunichi
i kad bi bio zanemaren u cilju da puslici bude bolje,ne bi se bunio. user posted image



i moj je takav... ma bjavo za muzeve...user posted image

(da zna da ga ovoliko hvalim uobrazio bi se, zato ja njemu ne govorim nista, pshhhhhhhht!user posted image )


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
12.10.2009 20:21:28   
Tidzi
Imala sam priliku cuti da zene zanemare muzeve, tipa kao to je vec prvim postom receno. Ja volim svoju dijecu najvise na svijetu, ali brate dragi volim i MM, a sem toga da nije bilo mog muzica ne bi bilo ni te dijecice. S toga ne vidim razlog zasto bih zapostavila muza ako imam dijecu. To meni dodje: "OK, j...m se dok ne rodim dijecu, a kada ih rodim zasivam je, jer imam dijecu i ne trebam sex, odnosno muz mi vise nije potrebam". Ovu zvuci tako grubo... Ispade mi muzeve iskoriscavamo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naravo da na pocetku, odnosno posle poroda bude jako malo vremena za nas dvoje dok se to sve malo ne sredi i dok ne dobijemo neki tempo i raspored za sve, ali brate uvijek nadjemo vremena za nas dvoje. Ne razumijem zasto bih zapostavila muza? Kod nas vazi pravila: "Sex nema sat i za njega nikad nije kasno!"


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
6.12.2009 10:27:52   
manuela RR
Mislim da se poslije poroda od žene puno očekuje,treba brinuti o bebi,o mužu ali i o sebi.
Nešto se i ne sjećam baš prvih mjeseci kako je sa mužem bilo,ali mislim da sam se pravilno rasporedilauser posted image user posted image user posted image user posted image i da MM nije bio zapostavljen,a čak i da jeste nije to ni sam mogao da ukapira zbog silnih obaveza oko bebice.

Mislim da svaka žena kad se oporavi i ukapira sa bebačem,vrlo brzo vrati i muža na listu prioritetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Bar je kod mene tako bilo,meni je više pitanje zašto većina žena poslije poroda zapostavi SEBEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
6.12.2009 10:36:30   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: Shee

ja svog ne zanemarujem, baš ga angažujem, de mi ovo de mi ono, povedi je u šetnju, presvuci je dok se ja spremim i tako to!hahahahahahuser posted image
i kod mene ista situacijauser posted image user posted image

i ja sam ti ista... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
6.12.2009 16:22:27   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: manuela

Mislim da se poslije poroda od žene puno očekuje,treba brinuti o bebi,o mužu ali i o sebi.
Nešto se i ne sjećam baš prvih mjeseci kako je sa mužem bilo,ali mislim da sam se pravilno rasporedilauser posted image user posted image user posted image user posted image i da MM nije bio zapostavljen,a čak i da jeste nije to ni sam mogao da ukapira zbog silnih obaveza oko bebice.

Mislim da svaka žena kad se oporavi i ukapira sa bebačem,vrlo brzo vrati i muža na listu prioritetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Bar je kod mene tako bilo,meni je više pitanje zašto većina žena poslije poroda zapostavi SEBEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Potpisujem.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
29.1.2010 10:11:00   
Anoniman
Uh žene šta vi svašta napisaste,meni je mm neki dan rekao ako se rodi bebica da ćemo se mi isto voljeti,maziti i paziti a ako ga nemognemo uvijek nositi s nama kao čuvaće ga njegova mama.
Reko svašta u Božijoj bašti,šta mu to u svemu ovome na um pade

(odgovor članu *Seve*)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
29.1.2010 10:14:29   
Mirkica
hahha da je nama da rodim insalah  ovu ansu bebacu i da s BOzijom pomoci bude sve OK pa se nas dvoje nemoramo ni vidjeti neko vrijeme user posted image user posted image user posted image user posted image ako bude stani pani :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
29.1.2010 10:14:45   
nikita
mm mene zanemaruje user posted image  kad dođe  posla uci i onda cuva malog i na vecer je kaze preumoran, vec 3 veceri se nisam koprcala user posted image user posted image  a ja kao nisam umorna joooj

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
29.1.2010 10:17:15   
Anoniman
U pravu si Mirkica,kažem ja njemu da je meni dočekati da ja rodim a ostalo o tom po tom

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
29.1.2010 10:19:34   
misica
Mislim da se promjeni odnos jer opet rade hormoni svoje i ako bude tako to je prolazno.Kod mene je bio slucaj da sam zapostavila mm ali, sem bebice koja dojde nesto kasnije samo sjedenje kuci ubija i izazaiva nesuglasice. Nekako sad kada je sin malo veci a, ja zaposlena opet smo se zbližili.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
29.1.2010 10:20:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

U pravu si Mirkica,kažem ja njemu da je meni dočekati da ja rodim a ostalo o tom po tom

Amin docekaces s BOzijom pomoci neko prije neko kasnije al doceka se moja mama nije mogla 4 godine imati djecu pa je samnom i s bratom zatrudnila od prve prvo brat pa ja :) pa posle je pila i pilule i nije joj pomoglo opet ostajala trudna tako da bice :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
29.1.2010 10:23:43   
Anoniman
Hoće aBd ja se samo uzdam u dragog Allaha,šta god on odluči tako će i da bude a pošto je On Milostiv i Svemoćan obradovaće i nas trudilice

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
29.1.2010 10:28:23   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

U pravu si Mirkica,kažem ja njemu da je meni dočekati da ja rodim a ostalo o tom po tom

Amin docekaces s BOzijom pomoci neko prije neko kasnije al doceka se moja mama nije mogla 4 godine imati djecu pa je samnom i s bratom zatrudnila od prve prvo brat pa ja :) pa posle je pila i pilule i nije joj pomoglo opet ostajala trudna tako da bice :)



hocu reci s bratom se namucila 4 godine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja dosla od prve zato mi brat i jeste Zahmetli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sav na svoju ruku


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
4.2.2010 16:06:46   
D_K
IZVORNA PORUKA: manuela

Mislim da se poslije poroda od žene puno očekuje,treba brinuti o bebi,o mužu ali i o sebi.
Nešto se i ne sjećam baš prvih mjeseci kako je sa mužem bilo,ali mislim da sam se pravilno rasporedilauser posted image user posted image user posted image user posted image i da MM nije bio zapostavljen,a čak i da jeste nije to ni sam mogao da ukapira zbog silnih obaveza oko bebice.

Mislim da svaka žena kad se oporavi i ukapira sa bebačem,vrlo brzo vrati i muža na listu prioritetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Bar je kod mene tako bilo,meni je više pitanje zašto većina žena poslije poroda zapostavi SEBEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



potpisano...
a ti fazoni tipa - rodila sam dijete sta mi ti trebas - ma dajte - koja normalna zena koja se udala iz ljubavi, rodila muzu dijete iz ljubavi moze tako nesto da pomisli..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 11:23:51   
veeseelaa
Ženice jel sve pod kontrolom?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 12:43:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ženice jel sve pod kontrolom?

e nek si vala podigla malo ovu temu user posted image ja ne zanemarujem mm, ali sam pomalo ljubomorna i osjecam se zanemareno kad on kad dodje kuci s posla pa prvo pridje i pita za user posted image nego za mene user posted image valjda sam navikla da sam ja njegov centar svijeta pa mi neobicno... mada mislim da bi i kod mene bila ista situacija, kad pocnem raditi pa se vratim s pocla da cu prvo gledati  user posted image pa mm user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 12:52:12   
veeseelaa
ma hoćeš sigurno, i ja dok ju je mm čuvao a ja radila kad dodjem prvo nju izgrlim, svu je izljubim pa se tek onda njemu obratim i još kažem oprosti, poželjela sam je hahahaha a on: a mene? ma rekoh i tebe al ona je sićušnja user posted image
a mm uglavnom kad dodje kući ljubne i mene i malu pa se onda uhvati malene afkors, al meni ne smeta, taman da ja na miru po netu prošvrljam, zapalim i slično
Dok nisam rodila stalno je govorio da će mene više voljeti od nje pa ga ja sad malo zezam a on će: ma tu je to negdje user posted image user posted image  koji folirant user posted image
Inače dijete nam ne utiče na odnos, volimo se, pazimo i mazimo kao i prije njenog rodjena, Ajša nije nešto aman zahtjevna da se ne možemo posvetiti jedno drugom, ona sada i rano zaspi kako ide u obdanište pa imamo dovoljno vremena za sebe i uvijek praktikujemo petkom i subotom sjedenje do kasnu u noć uz ribu il lignje, koju čašu vina, sex i zajedničko tuširanje.... user posted image
evo to nam je postala i tradicija user posted image  naravno drugim danima sve ovo al bez ribe i lignje, vina i sjedenja do kasno u noćuser posted image user posted image user posted image
Obzirom da mm ima kafić, on dodje kasno kući i kad dodje prvo udje u spavaću sobu da me poljubi i malo pomazi... zatim ide vidjeti malenu, eto u noćnim satima sam mu ja No 1 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 12:56:52   
teacher75
a mene moj sad zafrkava. kad ga pitam koga najvise voli, kaze: "zvrka" a onda ga pitam za sebe, kaze: "onako" user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *