|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 16:55:12   
Lalana
Amin Amin Amin


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 17:06:10   
Ilhana RR
Draga moja drago mi je da imas nekog sto je uz tebe i u dobru i u zlu. Nadam se da ce te dragi Allah podariti tim najljepsim poklonom na svijetu sto prije.

Puno pusa od mene i Lamije!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 17:48:07   
almai
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


IZVORNA PORUKA: medica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Molim Allaha dz.s. da te obraduje sto je prije moguce ........user posted image user posted image user posted image Amiiiiiiin



Amin!!!

i ja ti to zelim od sveg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 1:41:14   
minica81
Draga Amela nemoj da se sikiraš, čuvaj sebe i svoje zravlje . Dat će Allah dž. š. kad se budeš i najmanje nadala.kod mene u komšiluku žena zatrudnila nakon 8 godina braka i očekuje bebu slj. mjeseca. A moja najveća želja je da postanem tetka  od strane svoje sestre koja isto očekuje kao ti. Da dragi Allah dž. š. da tebi i mojoj sestri i svim ženama koje žele da zatrudne  da  što brže  rodite bebice. pusssa tebi Amela, nadam se da ćeš me skontati....

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 8:30:07   
Crvena
Draga Amela, molim dragog Boga da tebe ( i sve trudilice) sto prije obraduje najljepsim poklonom na svijetu.

Cuvaj ovakvu prijateljicu, takvo prijateljstvo je prava rijetkostuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 16:32:35   
reallove
draga amela evo sada sam procitala post,budi sretna sto imas takvu prijateljicu..ja ovdje nemam ni sestru svoju ni najbolju prijateljicu a to mi jaako nedostaje..cuvaj sebe i svoje zdravlje nemoj biti tuzna,dragi Allah neka ti podari svu srecu svijeta i ono sto najvise zelis..pozdravuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 21:44:51   
mnn
Amela draga moja želim tebi da ti se što prije ostvari največa želja koju želiš!user posted image user posted image user posted image

lijepo je da imaš seku koja ti je podrška u svemu! ja bez svoje neznam što bi.najbolja mi je.

drži mi se i vjerujem da češ i ti ostvariti svoj san,joj uvijek me rasplačeš...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 21:46:01   
Amelaa RR
Drage lijepe oci moje... hvaala vam na lijepim zeljama...i ja vama od srca zelim samo najbolje..



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 22:11:11   
M kao Mama
Vidjela sam ovo još u petak, moja Amela, znaš da svi želimo da ti i sve trudilice postanete trudnice, eh, kada bi se barem mi pitali, ali mila moja, znaš da ništa nije u našim rukama, iskreno vjerujem da Svevišnji sve zna i da zna koliko svi želimo da Vi drage moje ugledate svoje plusiće. Akobogda i Vaše i naše želje za vašim željama biće akobogda uslišene.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 22:24:07   
Mirkica
Da ti dragi Allah ispuni tu najvecu zelju .
Jako me je raztuzio ovaj tvoj post al stas takav je zivot i mi moramo kroz njega ......


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 22:26:19   
Mirkica
Sto se tice podrske ja vala i nemam , jedino molim dragog boga da mi ispuni tu zelju a niskim u mojoj blizini nepricam o tome ni s mojim muzem , izjadam se na ovom Forumu , kad mi je tesko isplacem se sam sebi i molim Boga  da mi  ispuni tu zelju i meni i svima nama koje toliko zelimo
Amin


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
4.10.2009 22:27:22   
Skvo RR
Draga Amela,
zelim ti sve najljepse u zivotu, a ponajvise da ti se ostvari tvoja najveca zelja! Moram da napisem, da si jako sretna sto pored sebe imas sestru, volite se medjusobno i za mene!
Poljubac mila!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
5.10.2009 11:00:09   
esma*
Amelice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Obradovat će i nas Dragi Allah jednog dana......

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
5.10.2009 14:39:51   
Starka
Draga moja Amela isplakala sam se kao djete, tvoja sestra me dirnula u dušu. Blago tebi kad imaš ovakvu sestru.

_____________________________


I IVF - menopur+gonal, nisam reagovala.
II IVF - klomifen+gonal, punkcija, nema jajnih stanica.
III ICSI femara,gonal-jedna jajna stanica,neoplođena.
IV AIH, beta 0
V ICSI-femara,vraćena dva embrija,beta 0

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
5.10.2009 14:45:33   
Leva
Draga Amela tvoja sestra je zaista divna i pusu vam saljem objema user posted image . Ja recimo ne bih znala sta cu bez mm, moje mame i starije sestre iako mi se ponekad cini da me ne razumiju ali se one jadne slomise da mi pomognu koliko je u njihovoj moci...
Ovom prilikom se zahvaljujem i djevojkama u Cekaonici bez kojih bih bila ko muha bez glave, mahnita i poprilicno luda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Starka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
5.10.2009 14:53:54   
sara.at
Drage moje koliko god zelim za sebe i molim da mi dragi Allah dz.s podari djete toliko jako
zelim i vam da uslisi molitve pa da i u vasoj kuci zacuje se djeciji plac....
Mene je dragi Bog bio pogledao i dao mi da osjetim kako je biti majka skoro 4mj
a onda mi iz utrobe uzeo najmilije,al ipak netreba gubiti nadu i vjeru
jer uvijek poslije kise dodje sunce,bar ja vjerujem da je tako.....


(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *