|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste ljubomorne?
9.7.2008 23:39:27   
RAJA


Ne treba biti bolesno ljubomoran i tako otjerati svoga partnera ali gdje ima ljubavi ima i ljubomore..


   potpisujem

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da li ste ljubomorne?
9.7.2008 23:57:41   
Babyy
heheh od 0 pa do 9,9 sve zavisi u kakvoj situaciji hehehe

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da li ste ljubomorne?
20.7.2008 21:42:02   
Najdraza mama

IZVORNA PORUKA: D_K

Ne treba biti bolesno ljubomoran i tako otjerati svoga partnera ali gdje ima ljubavi ima i ljubomore..
     Bas tako ja sam 4 a moj muz 4-5...


_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da li ste ljubomorne?
8.9.2008 21:58:52   
maslačak82
Ko pas user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.9.2008 0:52:03   
batterfly
user posted image user posted image
Iz pocetka sam bila malkice ljubomorna,recimo na skali do 2-3,ali kada sam se porodila skala je malo skocilauser posted image  recimo 5-7!!!valjda su hormoni podivljali!!!
Ali uspjevam da je obuzdavam mislim da u nekim slucajevima MM ni ne primjeti!!
Mada je moje misljenje gdje postoji ljubav,postoji i ( bar) mala ljubomora!!

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.9.2008 10:10:55   
Happy
Šta znači ljubomora user posted image Jesam, ali mislim da sam u granicama normale user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.9.2008 10:13:49   
mamyca
Da,nazalost jako puno,al kontrolisem seuser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.9.2008 10:31:06   
ja
jako ali on to neznauser posted image  kontrolisem se...a na skali sam recimo 9 user posted image  sta cu....

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.9.2008 10:34:47   
Happy
Hahahahaha... kako se kontrolišete? U kojem smislu ljubomorneuser posted image  

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Da li ste ljubomorne?
22.9.2008 21:04:11   
Anoniman
ja nisam toliko ljubomorna mozda negdje 4.a ON 10user posted image MA Ponekad i vise

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Da li ste ljubomorne?
24.9.2008 15:04:44   
dana3
Ljubomora predstavlja slozenu reakciju na zamisljenu ili realnu pretnju da ce voljeni objekt
biti izgubljen ili u potpunosti ili nekom stepenu.
Javlja se na svim uzrastima i u odnosu na sve voljene sadrzaje.
Narocito je opasna na ranim uzrastima kada dete povredjeno ljubomorom i strahom da ce
izgubiti ljubav roditelja moze da ucini neku nesmotrenost prema mladjem clanu porodice.
U odraslom dobu pokazani neurotski simptomi,a medju njima i bolesna ljubomora vode
poreklo iz nerazjasnjene decije ljubomore.

kao eto neka definicija pa se snadjiteuser posted image ja ljubomorna nisam.zadovoljna sam sa sobom,mojim izgledom,odgojem,ljudskoscu,lako se uklapam u okolinu,nisam umisljena(hihihi ode ja na temu ja u 5 rijeci)ali tako MM kaze

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Da li ste ljubomorne?
16.11.2008 14:38:06   
Dalia05
user posted image Nekad

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Da li ste ljubomorne?
16.11.2008 17:04:39   
larina
nisam ljubomorna,jer svog m sam dobro smotala tako da znam da nemam razloga biti ninasta ljubomorna.cak ponekad ga zezam za nekog ili da bar pomalo pogleda-kazem mu hajde nista ti nece od toga biti-stalno ga zezam,jer mi to stvarno ne smetauser posted image

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Da li ste ljubomorne?
4.12.2008 18:21:35   
emina99
 

wau ja sam luda od ljubomore ma ja sam 10 definitiwno nikako da se toga rijesim al sta mogu kad ga wolim wise od swega

usput da was pitam imali kakaw lijek protiw toga 

znam da i mene muz woli mislim to mi dokazuje stalno je uz mene ali...user posted image user posted image user posted image user posted image












(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Da li ste ljubomorne?
4.12.2008 18:30:15   
andji
ne nisam,kakvih žena ima...ja se smatram onom blažom kategorijom,naravno da moraš biti malo ljubompran kad nekog voliš,ali sad da zanovjetam non stop ne.......nekako sam sigurna u sebe i svoje kvalitete i tu je caka,a mm mi ima takav posao da non stop sreće konobarice ili čak i gazdarice po kafanama,ali znam da mu je to posao i ne opterećujem se time,nekako sam u sebi već razlučila sve,mada kad sam bila trudna moram priznati da sam svašta radila,tačno kod mene je to bilo fakat drugo stanje

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu emina99)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Da li ste ljubomorne?
4.12.2008 18:32:16   
tea lana
bila sam u vezi 5 godina u kojoj je bilo patoloske ljubomore,na kraju je to i razlog sto nismo se vjencali.Hvala Bogu mm je ljubomoran taman onoliko koliko treba ma imam najboljeg muza,meni je na pocetku bilo sumnjivo sto on nije vise ko ako nije onda me sigurno ne voli.A ja nisam bila navikla na normalnu vezu.A sto se mene tice mm mi ne daje povoda mada svaka moja kolegica kaze i nije da se hvalim AUUUUU sto je dobar.

(odgovor članu emina99)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Da li ste ljubomorne?
4.12.2008 19:46:18   
Nunichi
Ma svi smo mi ljudi i svi smo ponekad ljubomorni.
Moze to biti i neka sitnica,ali ljubomora se probudi kad tad kod svakog.
Samo sto neki to fino progutaju i prave se da se nista nije desilo,a neki na sav glas prave frke.
Ja jesam ljubomorna kada mi nesto zasmeta,ali ili to kazem ili on sam primjeti da param nosicem nebo (tako to mm kaze) user posted image user posted image
Ne volim cuvati to u sebi...moram ja to reci ili pokazati. user posted image Pojelo bi me da ne kazem,ali sad vala da nesto po cijeli dan mozgam i kontam kako i sta i to mi je pegla prava...patnja je to onda,a ne ljubav.
Bitno je da oboje znamo da neku veliku gresku tesko da bi oprostili i jedno i drugo... Uh koliko ga jojiiiim user posted image user posted image


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Da li ste ljubomorne?
14.12.2008 23:27:30   
ellma_keno
stvar je u povjerenju ali islim opet negdje izmedju 5-6

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Da li ste ljubomorne?
29.12.2008 12:12:11   
dana3
pisala sanm vec na ovu temu ali mogu reci a ljubomora hje jedan od razloga moje rastave od prvog muza koja je prerastalau bolest i izmisljanje nekakvih ljubavnka,tajnih veza i gluposti pa je isla u tu krajnost da ni komsujama nisam smjela da uputim pozdrav.da naglasim da je u ulazu najmladji komsija imao 59 godinauser posted image ,e sad koliko je dobro biti imun na sv ezavisi od nas i osobe s kojom smo zato ako je povjerenje poljuljano nema tu buducnosti.ovo ja iz iskustva pricam ali nismo svi Hvala Bogu isti

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ellma_keno)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Da li ste ljubomorne?
29.12.2008 20:54:49   
Lorna
pa ne znam, mozda 2 ili 3. U biti nisam ljubomorne niti posesivne prirode. Stvar je u povjerenju i samouvjerenju! MM, takodje, nije ljubomorna, ili to bar ne pokazuje. Mislim da nikad ne bih mogla zivjeti s nekim ko je ljubomoran/posesivan, jer sam jako vesele prirode, volim da se salim, flertujem, otvorena sam i volim da se druzim. MM nikad ne bi mogao biti MM da to ne razumije i da se ne slaze s tim. kao sto rekoh - sve je stavr medjusobnog povjerenja!

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Da li ste ljubomorne?
5.1.2009 15:55:51   
Lanaa
Kako ovdje ima dobrih tema,auuu!user posted image

Ljudi ja nisam ljubomorna nego bolesna  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Da li ste ljubomorne?
5.1.2009 19:19:00   
Dinkica
E kod nas ljubomore definitivno  nema. Sto se toga tice isti smo. Ponekad mi to nedostaje pa se foliramo da smo ljubomorni i tako..... Nedavno smo zajedno krenuli na posao i prolazi neka zgodna djevojka sa dobrim nogama i MM gleda ne skrece pogleda, reko: Hocel to na sabahu user posted image
Inace slobodno izlazimo on sa svojim drustvom, ja sa svojim, to nam je ostalo jos iz perioda zabavljanja, ponekad se samo nadjemo da se zajedno vratimo kuci, niko nikog ni zasta ne propituje i bas uzivamo...............

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Da li ste ljubomorne?
6.1.2009 0:38:02   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Lanaa


Ljudi ja nisam ljubomorna nego bolesna  user posted image  user posted image  user posted image




Znaci nisam jedinauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Da li ste ljubomorne?
6.1.2009 22:06:08   
Lanaa
haha vidiš da nisi

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Da li ste ljubomorne?
6.1.2009 22:08:39   
mala curica
Kao sto Maslacak kaze
ljubomorna sam kao pasuser posted image   user posted image  user posted image  user posted image  
Hajd da imam razloga pa covjek bi razumio
ali ja nemam bas nikakav razloguser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *