|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste ljubomorne?
6.1.2009 23:11:39   
Lanaa
ništa bolja ni ja nisam.ja sam ljubomorna kad mm kaže za neku na tv-u da je lijepa.uhhhuser posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Da li ste ljubomorne?
6.1.2009 23:23:11   
mnn
Nisam baš ljubomorna...ali ponekad poludim kad razgovaramo o prijateljim..onda me ulovi prava škorpionska ljubomora...ali se sudržim mao da ne planem skroz kao vatrauser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Da li ste ljubomorne?
10.2.2009 23:23:35   
SelmydZany
Pa,kod mene sve zavisi od situacije...nekad je ljubomora za broj 9 na skali,a nekad 4-5...ali to je bas ponekad,bas sam negdje procitala ovamo gore,stvar je u povjerenju i poznavanju svog partnera..

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Da li ste ljubomorne?
10.2.2009 23:26:41   
mala curica
IZVORNA PORUKA: mnn

onda me ulovi prava škorpionska ljubomora...


I kod mene je prava Skorpijska ljubomora
ali bukvalno bas sam Skorpija(i u horoskopu)

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.2.2009 14:06:47   
malaaaa

MM radi svaki dan sa zenama na poslu posto je frizer tako da bi trebala biti po skali 10 ljubom.jesam na pocetku bila izmedju 8-9user posted image ali sada sam 2-3

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Da li ste ljubomorne?
3.3.2009 12:11:31   
nenica
Uh kako ja nekad znam bit ljubomorna! U većini slučajeva se kontroliran, ali nekad se to preočito vidi na meni pa MM umire od smija! Mislim da je mala doza ljubomore uvik prisutna u vezi... Bitno je da ne pređe granice i ne postane prava opsesija.

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Da li ste ljubomorne?
17.4.2009 10:31:09   
Ummuisa
Rekla bih da nisam ljubomorna, ili da jesam u granicama normale...

Jasno mi je da sve žene i muškarci imaju i vrline i mahane, a i to da se ukusi razlikuju...

Pa ono što je meni lijepo drugome je ružno i sl.  Nikad nisam bila ljubomorna ako neka žena ima npr. ljepšu kosu od moje, ako ima ovakvu ili onakvu figuru...  Sigurna sam da će se za svaku ženu postoji muškarac koji smatra da je ona 'savršena' upravo takva kakva jeste,ne bi volio da je drugačije građe, možda mu se baš sviđa kod nje ono što se ni njoj samoj ne sviđa...

Eh sad, ako bi primjetila da npr. mm privlači drugačiji tip žena od mene, tada bih mu otvorila vrata širom, pa nek sebi nađe koga god hoće, ali isto tako tražila bih  da i mene ne vezuje brakom, i da mi samim tim uskraćuje mogućnost da se u mom životu pojavi onaj koji bi uživao u meni, ovakvoj kakva jesam, kao što on uživa u nekoj tamo ženskoj...

Eto , to je kao primjer, koji hvala Bogu, još uvijek nema veze sa realnošću user posted image ..

Isto tako, moji stavovi bi se nekad mogli protumačiti kao ljubomora..  Ali, stvar je u tome da ja ne želim imati čovjeka pored sebe, koji će da blehne u druge žene ( ko tele u šarena vrata), da ih komentariše poput uličara, jer mi se od takvih tipova diže želudac.. To nema veze sa tim kako te žene izgledaju, nego s tim da se meni na takva muška ponašanja povraća, i to definitivno nije moj tip muškaraca..




(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Da li ste ljubomorne?
9.5.2009 14:34:20   
delly

Isto tako, moji stavovi bi se nekad mogli protumačiti kao ljubomora.. Ali, stvar je u tome da ja ne želim imati čovjeka pored sebe, koji će da blehne u druge žene ( ko tele u šarena vrata), da ih komentariše poput uličara, jer mi se od takvih tipova diže želudac.. To nema veze sa tim kako te žene izgledaju, nego s tim da se meni na takva muška ponašanja povraća, i to definitivno nije moj tip muškaraca..





s ovime se potpuno slazem i imamo isti tip razmisljanja na ovu temu ... nisam ljubomorna ali volim da me se postuje isto kao sto ja postujem zar nije tako user posted image ja volim pogledati zgodnu zensku ... i drag mi je vidjeti nesto lijepo


a da mm okrece se i virka i gledka to ja nebi tolerilala odma CAO i to je to ...jer to je meni odma znak da mu ja nisam dobra i da negdje nalazi bolje:pa odi brate trazi si pusti i mene da si trazim...zar ne??user posted image

ja problema nemam sa time., mm je ljubomoran user posted image u pocetku je bio i previse uh jedva sam izbila to iz njega ... ja shvacam meni iskreno bude neprijatno kad hodam ulicom il nekim centrom pa bulje muzkarci ili se okrecu,bude mi jako neprijatnouser posted image ,a najgore mi je kad idu momak i cura a on se okrece za mnom ili bulji ko tele a ja hodam s muzem user posted image netko to voli ali ja nevolim... nekad znam i bez sminke i u trenerci otic u centar samo da na miru pregledam da se nemoram osjecati onako kao inace...ali opet ima budala i bulje user posted image ....

neprijatno je skroz ... ako muskarac misli da ce privuc zenu zato sto bulji zajebo se jer takve nemogu organski i samo mi bude zao zene koja hoda kraj njega .....

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Da li ste ljubomorne?
9.5.2009 14:37:59   
demented
IZVORNA PORUKA: mala curica

IZVORNA PORUKA: mnn

onda me ulovi prava škorpionska ljubomora...


I kod mene je prava Skorpijska ljubomora
ali bukvalno bas sam Skorpija(i u horoskopu)

Eh, samo škorpije razumiju škorpijeuser posted image
Nema nam pomoći. Možemo samo pokušati to sakritiuser posted image


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Da li ste ljubomorne?
15.5.2009 15:47:28   
Anoniman
da imam razloga, znam, bila bih.
Do sada, hvla Bogu, jos nijednom nisam bil ljubomorna, niti sam imala nki ispad te vrste.

(odgovor članu demented)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Da li ste ljubomorne?
15.5.2009 16:14:35   
Nedi
I ja sam škorpija, zavisno od situacije , mm radi sa ženama u kancelariji i to je skroz ok,nekad ih poveze kuci,ali da vidim neke sms-ove ili mailove vjerovatno bi sve gorilo i to kako

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Da li ste ljubomorne?
15.5.2009 20:50:54   
leli§
ona blaza kategorijauser posted image user posted image user posted image user posted image mom dragom smetalo kad to nisam pokazivala (valjda je mislio da mi nije stalo) ali sam mu rekla da se ne buni puno da se meni kolo ne bi okrenulo---tada bi vec moglo biti belajauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Da li ste ljubomorne?
15.5.2009 21:01:37   
dana3
C:\Documents and Settings\RB\Skrivbord\199[1].gif

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Da li ste ljubomorne?
15.5.2009 21:19:34   
my_little_baby
ma ja sad  nista ne valjam grozna sam...pogadjaju me gluposti...nisam prije bila takva...valjda hormoni..nije dzaba trudnoca-drugo stanje...eh kod mene je bas tako...ne mogu da se kontrolisem...i jos moram "turu"i da otplacem..ponasam se ko dijete..ha valjda ce me proci...srecom muz ima prilicno razumjevanja za moje glupe scene

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Da li ste ljubomorne?
15.5.2009 22:03:15   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: delilah


Isto tako, moji stavovi bi se nekad mogli protumačiti kao ljubomora.. Ali, stvar je u tome da ja ne želim imati čovjeka pored sebe, koji će da blehne u druge žene ( ko tele u šarena vrata), da ih komentariše poput uličara, jer mi se od takvih tipova diže želudac.. To nema veze sa tim kako te žene izgledaju, nego s tim da se meni na takva muška ponašanja povraća, i to definitivno nije moj tip muškaraca..








ja shvacam meni iskreno bude neprijatno kad hodam ulicom il nekim centrom pa bulje muzkarci ili se okrecu,bude mi jako neprijatnouser posted image ,a najgore mi je kad idu momak i cura a on se okrece za mnom ili bulji ko tele a ja hodam s muzem user posted image netko to voli ali ja nevolim... nekad znam i bez sminke i u trenerci otic u centar samo da na miru pregledam da se nemoram osjecati onako kao inace...ali opet ima budala i bulje user posted image ....

neprijatno je skroz ... ako muskarac misli da ce privuc zenu zato sto bulji zajebo se jer takve nemogu organski i samo mi bude zao zene koja hoda kraj njega .....



Sa ovim se slazem u potpunosti i kod mene je ovako isto, samo sto sam ja ljubomorna kao pas, a i nemam bas razloga za to, MM nigdje ne ide bez mene, jedino na posao, a na poslu su mu vecina muskarci. Ali i on je isto tako ljubomoran, ja se pravdam da je to sve u redu dok ne prelazi granice normale. Posto sam kratko u braku, nadam se da ce vremenom i ova ljubomora se smanjiti!


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Da li ste ljubomorne?
15.5.2009 23:47:28   
honey84
Smatram da ko nije ljubomoran,on i ne voli...user posted image
Bitno je da to ostane u granicama normale,bez pretjerivanja i glupih scena.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 20:34:49   
Anoniman
Drage moje posla ja na rr kad otvoren fp od mm i meni djavo ne dade mira pa ja malo procackam.I nadjem poruke u kojima se on dopisivao sa bivsom iz mladosti.U prvi mah me zamalo srce ne opali jer sam, kako sam na brzinu citala, razumjela da su se vidjali i da je nesto bilo kad je ona dolazila u Sa.Napisala ona " ne zalim ni za cim,bilo je lijepo" sam u prednosti.Sada sam se malo smirila,poruka se izgleda odnosila na tu njihovu vezu, a oni se nisu vidjeli 10-ak god jer ona zivi u Hr.Ali mi je opet krivo sto ju je trazio na fb kao prijateljauser posted image ,ne znam da li da mu kazem ja sam u prvi mah poludjela,htjela sam mu ostaviti otvorene poruke, da zna da sam vidjela,ali sam se predomislila.Zatim sam bila njenu sliku stavila na desktop,ali sam i to skinula.  Kontam bolje mi je ovako da ne zna tada sa u prednosti.Ali ko ce se istrpitiuser posted image

(odgovor članu honey84)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 20:39:12   
mina23
Dobro je da si se mogla smiriti ja bi mu compjuter razbila od glavu,

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 20:39:56   
Chuchi
mozda je ona njega nasla na fb i poslala zahtjev za prijateljstvo, a mozda je potom i prva zapocela
konverzaciju, a on da ne bude nekulturan, odgovorio joj... nemoj prenaglit, mozda je sve ok sa njegove strane

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 20:42:48   
nikita
Draga anonimna user posted image
mislim da su te porukice bezazlene, jer da nisu vjeruj mi da bi ih odmah obrisao ... Moj je meni neki dan prijavio da je dopio poruku od neke za koju navodno ne zna tko je a poruka je glasila Suncan pozdrav :-) i ja mu kazem sto je ne pitas tko si kad ne znas , kaze on ne zanima me... a vraga ga ne zanima al eto...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 20:49:02   
mina23
Ja sam Skorpija pa sam malo eksplozivnija, ali mozda i nije nista ozbiljno  mozda mu se javila pa on joj odgovorio kako je sretan itd... moze biti da nije kriv, ali to ces svakako saznati kad bude vrijeme

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 21:17:06   
Doraa
joj ne znam šta bih ti reklauser posted image  Ja bih poludjela!!! Inače sam previše ljubomorna i kad nemam razloga a kad imam....uf!
Ja to riješim po kratkom postupku: prvo pobjesnim sama sa sobom, isplačem se (bez obzira da li imam jak razlog) a onda kad iziđe prvi bjes iz mene i kada se smirim postavim pitanje na koje tražim da se zakune da će iskreno odgovoriti i meni mirna savjest!
Možda na fin način da pitaš---ALI BEZ DIZANJA FRKE--- i da naglasiš da se ne ljuti ako ga vrijeđa nepovjerenje ali da shvati kako bi njemu bilo na tvom mjestu?! Valjda nije ništa. Ma nije sigurno. Ili ako možeš da zaboraviš sve to je najbolje samo što ja nisam taj tip (nažalost!). SRETNOuser posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 21:36:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje posla ja na rr kad otvoren fp od mm i meni djavo ne dade mira pa ja malo procackam.I nadjem poruke u kojima se on dopisivao sa bivsom iz mladosti.U prvi mah me zamalo srce ne opali jer sam, kako sam na brzinu citala, razumjela da su se vidjali i da je nesto bilo kad je ona dolazila u Sa.Napisala ona " ne zalim ni za cim,bilo je lijepo" sam u prednosti.Sada sam se malo smirila,poruka se izgleda odnosila na tu njihovu vezu, a oni se nisu vidjeli 10-ak god jer ona zivi u Hr.Ali mi je opet krivo sto ju je trazio na fb kao prijateljauser posted image ,ne znam da li da mu kazem ja sam u prvi mah poludjela,htjela sam mu ostaviti otvorene poruke, da zna da sam vidjela,ali sam se predomislila.Zatim sam bila njenu sliku stavila na desktop,ali sam i to skinula.  Kontam bolje mi je ovako da ne zna tada sa u prednosti.Ali ko ce se istrpitiuser posted image


Anonimna ne zamaraj se, pa svi se mi putem fb-a čujemo s bivšim i bivšima, većina čisto iz radoznalosti.
Moj mm je ljubomoran kad priđem kompu, veli s kim se ti to dopisuješuser posted image  eeeeeee
ja lično nisam ljubomorna skoro pa nimalo, što neko reče nekad odglumim ljumoboru, stid me koliko sam opuštena user posted image
moje lično mišljenje da je ljubomora bolest, ničemu ne vodu, samo opušteno, ako nešto bude o tom se tada treba razmišljati u međuvremenu zašto se gnjaviti s tim user posted image  osim toga žena uvijek zna dal je voljena ili ne, da li postoji druga ili ne
sve mi to dooobro znamo osjetiti
 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 22:40:39   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

...Ali ko ce se istrpitiuser posted image


Istrpiti do čega ili do kada?
Sumnja je najgori crv koji izjeda iznutra. Ja bih otvoreno i bez imalo negativne energije ispričala šta mi se desilo, i kako si otkrila tu poruku. Čisto da ti je savjest mirna, i na kraju krajeva da budeš mirnija.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Anonimna ne zamaraj se, pa svi se mi putem fb-a čujemo s bivšim i bivšima, većina čisto iz radoznalosti...


I nažalost (ali ne moju), ne ćaskamo svi sa bivšima, jer imamo sadašnje.
Zašto živjeti u prošlosti, koja očito nije imala rezultata, koji bi mi podarili srećan brak, pun ljubavi, pažnje, nježnosti .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 22:46:07   
dana3
pisala sam prije na ovu temu i dodala bih jos ovo za bivsu/bivse.moj muz ima bivsu zenu i dijete s njom pa uopste ne kontaktiraju vec samo i to samo ako je nesto puuuuuunoo vazno za dijete pa moraju:
zato ne vidim svrhu kontakta sa nekim s kim nas nista ne veze ako ne mozda neka osjecanja ili da ti pokazem ko sam ja danas.
ljubomorna nisam jer kazem-sto vrijedi to i ostaje.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *