|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste ljubomorne?
23.6.2009 13:55:20   
_mamica_10
 kod mene je 10,kriv je on je napravio od mene

_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Da li ste ljubomorne?
24.6.2009 16:18:11   
Anoniman
Moram Vam se pridružiti nakon što pročitah nešto o toj ljubomori.Ja isto nisam uopšte ljubomorna,znači moja parola je sve što uradi sebi će nauditi,meni sigurno neće,može da radi šta god hoće i s kim hoće,ali neće dokle hoće jer se Zemlja zaklela da se ništa sakriti nemože.Svi mi dođemo u neko iskušenje sa bivšim ali u glavi treba biti granica.Ja sam se skoro na fb dopisivala sa bivšim ali čisto iz radoznalosti kako mu je ubraku,koliko ima djece i tako,a da me je nešto drmnulo vala nije jer je ona samo BIVŠI.Tako isto mislim i za svog muža da se mora ponekad i okrenuti za nekom i tako.Meni to ništa ne smeta a ni njemu jer na kraju dana dođemo pod isti jorgan.
Prema tome drage moje nemojte se sikirati ako hoće dečki drugu nek izvole,jer se prva žena nikad ne zaboravlja,poslije par dana bi se pokajali.

(odgovor članu babymia)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Da li ste ljubomorne?
24.6.2009 16:24:34   
veeseelaa
al kažu da se druga žena najviše voli, zato sekiracija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Da li ste ljubomorne?
24.6.2009 16:33:14   
Lady26
Vesela , vesela....jesi opasnaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam ljubomorna kao pas, ali se cesto vodim tim "ako ce mu kod druge bit bolje neka ide" i tako sebi olaksam i smirim zivce, mada nema povoda za ljubomoru, ne hoda, ne izlazi bez mene....urijetko pogleda druge u gradu dok setamo (ako je bas bas dobra, pa vala takvu i ja pogledam)...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Da li ste ljubomorne?
24.6.2009 16:38:02   
veeseelaa
ma Lady26 ne potrebno se zamarati ljubomorom, bit će što če bit pa ću onda o tome dumat.... dal ću uopće dumatuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Da li ste ljubomorne?
24.6.2009 16:40:54   
Lady26
Ma tako i ja sebi kazem i onda me sve prodje...k'o da bi bio samnom tolike godine da to nije ono pravo...Sad pogotovo kad ocekujem user posted image ne bavim se ljubomorom, oboje smo toliko sretni zbog toga da smo sad povezani vise nego prije...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Da li ste ljubomorne?
24.6.2009 16:46:37   
ledy blue
Unistit ce nas ova moderna tehnologija ....sms..mms,,,.fb... 

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Da li ste ljubomorne?
25.6.2009 10:39:58   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ma tako i ja sebi kazem i onda me sve prodje...k'o da bi bio samnom tolike godine da to nije ono pravo...Sad pogotovo kad ocekujem user posted image ne bavim se ljubomorom, oboje smo toliko sretni zbog toga da smo sad povezani vise nego prije...
mene drzi sve dok se ne istresem!!!Jos kad me namjerno bocne...uhhhh!! Al evo zadnjih mjesec dana dobro se kontrolisem,jer je moja ljubomora stvarno bila bolesna!!!Sta ce kad mu na posao dolaze samo vraziceuser posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 16:28:11   
Anoniman
prva ljubav zaborava nema,stara izreka,prema tome i ako hoće nek ide kako kaže mamica10 bolesna ljubomora,znači ne treba im dozvoliti da nas RAZBOLE.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 16:39:44   
Lady26
I ja sam bila "bolesna" al valjda tako naleti period, sad sam totalno cool sto se toga tice i ne razmisljam vise o tome...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 18:02:29   
dina_89
uh kako sam ja bila prije ljubomorna, sad nisam, nesto nije ureduuser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 18:13:10   
meme27
u pocetku braka sam bila puno ljubomorna i sebe i muza sam zamarala a sada me je to lijepo pustilo


< Poruku je uredio meme27 -- 30.6.2009 18:15:07 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 18:16:53   
LUNA4
prije sam bila JAKO ljubomorna i sad ponekad znam dobiti napad ljubomore ali ništa strašno....user posted image

_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 18:18:14   
meme27
IZVORNA PORUKA: _mamica_10

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ma tako i ja sebi kazem i onda me sve prodje...k'o da bi bio samnom tolike godine da to nije ono pravo...Sad pogotovo kad ocekujem user posted image ne bavim se ljubomorom, oboje smo toliko sretni zbog toga da smo sad povezani vise nego prije...
mene drzi sve dok se ne istresem!!!Jos kad me namjerno bocne...uhhhh!! Al evo zadnjih mjesec dana dobro se kontrolisem,jer je moja ljubomora stvarno bila bolesna!!!Sta ce kad mu na posao dolaze samo vraziceuser posted image user posted image



ja mene kada je prije muz zezao za druge zene ja planem a sada kada to uradi ja samo kazem pa jeste lijepa
a on gleda i ceka hoculi biti lljubomorna a mene briga
mislim se lijepa je lijepa sam i ja u braku si samnom zato sto sam ja TA posebna osoba za tebe a sve druge su za njega na strani....


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 18:30:04   
mamica87
Uzasno sam ljubomorna ali samo kad ide na posao,same kuuser posted image rade u toj firmi jos mora s jednom na terenuser posted image !!Inace mogu se kontrolisati a sada u trudnoci slabo mi ide ta kontrola sve razmisljam da nece napraviti kakvog belajauser posted image .Mada mislim da se ne bi usudio zna kakva sam bilo bi mu zadnje umakanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 18:33:10   
Emina85
ljubiomora u razumnim količinama!

_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 18:49:21   
milenium
ja mene kada je prije muz zezao za druge zene ja planem a sada kada to uradi ja samo kazem pa jeste lijepa
a on gleda i ceka hoculi biti lljubomorna a mene briga
mislim se lijepa je lijepa sam i ja u braku si samnom zato sto sam ja TA posebna osoba za tebe a sve druge su za njega na strani....


TAKO JE MEME 27

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Da li ste ljubomorne?
30.6.2009 18:57:11   
meme27
Hvala
pussic

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Da li ste ljubomorne?
2.7.2009 22:50:47   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje posla ja na rr kad otvoren fp od mm i meni djavo ne dade mira pa ja malo procackam.I nadjem poruke u kojima se on dopisivao sa bivsom iz mladosti.U prvi mah me zamalo srce ne opali jer sam, kako sam na brzinu citala, razumjela da su se vidjali i da je nesto bilo kad je ona dolazila u Sa.Napisala ona " ne zalim ni za cim,bilo je lijepo" sam u prednosti.Sada sam se malo smirila,poruka se izgleda odnosila na tu njihovu vezu, a oni se nisu vidjeli 10-ak god jer ona zivi u Hr.Ali mi je opet krivo sto ju je trazio na fb kao prijateljauser posted image ,ne znam da li da mu kazem ja sam u prvi mah poludjela,htjela sam mu ostaviti otvorene poruke, da zna da sam vidjela,ali sam se predomislila.Zatim sam bila njenu sliku stavila na desktop,ali sam i to skinula.  Kontam bolje mi je ovako da ne zna tada sa u prednosti.Ali ko ce se istrpitiuser posted image


evo drage moje ja i danas dumam o ovome,ne znam sta da radimuser posted image

Sreca da nisam ostavila otvorenu poruku ili njenu sliku,jer su nam dolazili rodjaci i odu za racunar da gledaju slike,jao koji bi blam bio da su nasli te por otvoreneuser posted image
Mislila sam da ga mozda pitam otkud to da mu je ona prijatelj na fb,pa da onda provjerim da li ce izbrisati poruku.A ja sam dokazni materijal uredno kopiralauser posted image
Glupo mi pravo da zna da sam mu citala poruke,jer ne bi voljel da i on cita moje
Znam da je glupost,ali sta bi vi uradile,HELLP PLEASE

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stavljam se u tvoju situaciju,ma ja bi poludila,sta on ima caskati s njom kako je njima bilo lijepo itd.Kako bi mu ja racunar razbila od glavu!uhhhhhhhhhhhhhhhhhh


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Da li ste ljubomorne?
2.7.2009 22:53:54   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: mamica87

Uzasno sam ljubomorna ali samo kad ide na posao,same kuuser posted image rade u toj firmi jos mora s jednom na terenuser posted image !!Inace mogu se kontrolisati a sada u trudnoci slabo mi ide ta kontrola sve razmisljam da nece napraviti kakvog belajauser posted image .Mada mislim da se ne bi usudio zna kakva sam bilo bi mu zadnje umakanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
a i moj radi na mjestu gdje se vrte takve,pa se ziva pojedoh,i kad pokusam da se kontrolisem ne uspjeva mi!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Da li ste ljubomorne?
2.7.2009 22:55:39   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: _mamica_10

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje posla ja na rr kad otvoren fp od mm i meni djavo ne dade mira pa ja malo procackam.I nadjem poruke u kojima se on dopisivao sa bivsom iz mladosti.U prvi mah me zamalo srce ne opali jer sam, kako sam na brzinu citala, razumjela da su se vidjali i da je nesto bilo kad je ona dolazila u Sa.Napisala ona " ne zalim ni za cim,bilo je lijepo" sam u prednosti.Sada sam se malo smirila,poruka se izgleda odnosila na tu njihovu vezu, a oni se nisu vidjeli 10-ak god jer ona zivi u Hr.Ali mi je opet krivo sto ju je trazio na fb kao prijateljauser posted image ,ne znam da li da mu kazem ja sam u prvi mah poludjela,htjela sam mu ostaviti otvorene poruke, da zna da sam vidjela,ali sam se predomislila.Zatim sam bila njenu sliku stavila na desktop,ali sam i to skinula.  Kontam bolje mi je ovako da ne zna tada sa u prednosti.Ali ko ce se istrpitiuser posted image


evo drage moje ja i danas dumam o ovome,ne znam sta da radimuser posted image

Sreca da nisam ostavila otvorenu poruku ili njenu sliku,jer su nam dolazili rodjaci i odu za racunar da gledaju slike,jao koji bi blam bio da su nasli te por otvoreneuser posted image
Mislila sam da ga mozda pitam otkud to da mu je ona prijatelj na fb,pa da onda provjerim da li ce izbrisati poruku.A ja sam dokazni materijal uredno kopiralauser posted image
Glupo mi pravo da zna da sam mu citala poruke,jer ne bi voljel da i on cita moje
Znam da je glupost,ali sta bi vi uradile,HELLP PLEASE

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stavljam se u tvoju situaciju,ma ja bi poludila,sta on ima caskati s njom kako je njima bilo lijepo itd.Kako bi mu ja racunar razbila od glavu!uhhhhhhhhhhhhhhhhhh



pitaj ti nju imal ona svogg muza???neka ganja njega

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Da li ste ljubomorne?
2.7.2009 22:58:24   
_mamica_10
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a  vala ima i onih koji se vole kaciti za tudje muzeveuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Da li ste ljubomorne?
5.7.2009 11:06:52   
*Maki*
Ja sam sinoć planula totalno. Ljubomorna sam kada mi se da povoda..Tj. ne znam da li sam ljubomorna ili besna kada ga uhvatim kako gleda za drugim devojkama... I skrenula sam mu pažnju da mi to smeta, a on opet to radi? Juče je to uradio par puta u toku dana dok je vozio, mislio je da ja ne vidim i to me je baš iznerviralo ali ništa nisam rekla niti pokazala nekim gestom. I uveče je rekao drugovima - kada odbaci mene kući pozvaće ih pa će se naći negde u gradu... (a to je trebalo da bude negde oko 1h) I tad sam pukla. Iznerviralo me ustvari način na koji je to rekao...Naljutio se i on, naljutila sam se i ja. Rekao mi je čak neke stvari koje su me uvredile.
Stvarno mu nikada ne pravim problem bilo gde da želi da ode, niti ga zovem svakih 5 minuta, niti ga proveravam na drugi način...ali me tako nešto spuca kada želi da ide u provod sa svojim drugovima (a ne radi to često, ponekad) ... I ne reagujem na to, ja samo razmišljam o tome gde li je tada, šta li radi.. ali ga ne smaram. Samu sebe potpaljujem..ne znam šta mi je sinoć bilo...
Da li vi drage moje mislite da je ova moja ljubomora ''bolesna''??
Kakve ste vi po tom pitanju???user posted image

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Da li ste ljubomorne?
5.7.2009 11:38:28   
suna
Ruzan osjecaj sto pred tobom gleda ribe (jest da i ja pogledam dobru) a od toga nema nista,samo sto se tada vrijedja nasa licnost...i kod mene se javi ljubomora sve je to normalno,ali pokusaj da mu kazes sta ti smeta danas kada ste "hladne glave" bas iz razloga da ne bude kakvih teskih rijeci koje se ne zaboravljaju..ne znam koliko imate god.i koliko ste u braku ali za mene nije strasno ako bude vani s drustvom.U mom slucaju to se desi jednom u sest mj.i u svakom slucaju mi se javi gdje je i s kim i da ce malo kasniti...ako nemas konkretne dokaze za bilo sto ne opterecuj svoj mozak tim stvarima,a to je ona slatka mala ljubomora i znak da ga jos volis,ne bi valjalo da ti je sve svejedno i da si "zahrkala"kao top.

_____________________________

"Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku."

više volim što nemam sve a imam VAS,nego da imam sve a nemam VAS

(odgovor članu *Maki*)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Da li ste ljubomorne?
5.7.2009 11:55:15   
*Maki*
Zaboravila sam da napišem, ne gleda on ženske na ulici u smislu da se okreće za njima i da ne skida pogled.... ali dodovljno dugo zadrži pogled da ja to primetim. Znam da je nemoguće kada prodje zgodna devojka a ne primetiti je, ali kada je samnom mislim da me treba poštovati, kao što ja poštujem njega u takvim situacijama. Nije da sam nerazumna, ali me ponekad to izbaci iz takta. Npr. vozi i vidi neku lepu zgodnu devojku, on okrene glavu prvo na levo pa pogleda kroz prozor a onda namesti još retrovizor pa je u retrovizoru pogleda odnazad... Ja u prvo vreme nisam ni skapirala šta radi ali kad sam skoro skapirala došlo mi je da otkinem retrovizor i opalim ga u glavu. Ozbiljno. Ne umem da objsnim taj osećaj, osetim se uvredjenom i nepoštovanom...
Inače, planiramo porodicu...pokušavamo da dobijemo bebca :) Ja imam 29 a on 30 god. :) Zajedno smo 8 godina.
Hvala ti puno za odgovor!


< Poruku je uredio *Maki* -- 5.7.2009 11:56:58 >

(odgovor članu suna)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *