|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
27.5.2012 12:45:38   
Zell

IZVORNA PORUKA: Zell

Jel zna neko koja je ovo trava/biljka za caj se koristi???? Raste na planinama u Hercegovini u okolini Kaknja i garantuju da ako oboje pije caj dolazi do trudnoce u jako kratkom roku (do 3 meseca) ?
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



(odgovor članu *leptirica*)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
27.5.2012 12:59:27   
zvončica
Pretpostavljam da se radi o kaloperu.
Ukucaj na google pa procitaj user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Zell)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
27.5.2012 14:02:37   
Zell
hvala na odgovoru ali nije skroz je drugacije na slikama...

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
15.6.2012 22:31:32   
ini89
evo i mene,imam 23 godine i 3 godine u braku.....nazalost jos bez bebice....

(odgovor članu Zell)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
4.7.2012 10:25:59   
indy 89
evo mene opet, ja 23 muz 24 i nista prodze jos jedna godina bez uspjeha nemauser posted image (treca godina braka)dosadilo mi i umorna sam od pitanja imali, jesili? al sto jest imam veliku podrsku od roditelja od svekrve al opet ostala familija pita imali jesili?(idu mi na zivce) a i zao mi jer od muza nana sve govori da dozivim pra unuce od vas pa mogu rahat da umrem,sve to na covjeka utice iako nebih voljela da umreuser posted image ........jos nesto imala sam jednu drugaricu s kojom se vise nedruzim samo zbog njezinih rijeci citiram je:neznas ti sta je majka i kakav je to osjecaj!Uvrijedila me je jer zna da zeljno iscekujem svoje malo pile i to me svaki put pogodi kad dodje user posted image sjetim se njenih rijeci.....umorna sam od cekanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ini89)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
4.7.2012 10:30:04   
disaaa
e moram da ovo komentiram,,kakva je to drugarica,,e neka nisi vise s njom,,pusti te neotesane ljudeuser posted image ,,a i familiju malo na ignor,,najbitnije da od bliznjih imas podrsku,,i iskreno se nadam da ce te Allah obradovati ove godine aBd da nam zabebelisuser posted image

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
4.7.2012 10:33:23   
indy 89
hvala ti puno puno mi znaci ovo jer sam se nadala i opet nista danas user posted image dosla mnogo sam tuzna user posted image user posted image user posted image puno znaci kad barem neko ti napise par rijeci utjehe hvala tiuser posted image

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
4.7.2012 10:52:56   
Arminaa
Draga moja, najbolje je da te neumjesne komentare i pitanja ignorises, mada znam da to nekad i nije lahko. Ja sam 3 godine u braku i prve 2,5 smo se cuvali, ali sam ja odmah na pocetku sve stavila na svoje mjesto, tako da nikad nikome nije palo na pamet da me pita onako mahalski ima li sta novo. Cak ni moji najblizi me to nikad nisu upitali, ali zato njih redovno ispituju ima li sta novo, mene ne smiju ni pitati, znaju da bih im odmah odbrusila.
Najbitnije ti je da ne razmisljas o takvim komentarima i osobama, te da iste, bas poput tvoje prijateljice, izbacis iz zivota, nas mentatiltet je cudo, svi se interesuju za stvari koje ih se ne ticu.

A bebica ce, ako Bog da doci, kad bude sudjeno, nemoj se brinuti i previse opterecivati (znam da je ovo lakse reci nego uciniti, ali psiha je stvarno enigma, koliko pomaze, toliko i odmaze).

Lijep pozdrav i sretno.

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
4.7.2012 11:03:26   
sretna sam jako
........jos nesto imala sam jednu drugaricu s kojom se vise nedruzim samo zbog njezinih rijeci citiram je:neznas ti sta je majka i kakav je to osjecaj!Uvrijedila me je jer zna da zeljno iscekujem svoje malo pile i to me svaki put pogodi kad dodje user posted image sjetim se njenih rijeci.....umorna sam od cekanja user posted image user posted image user posted image


Indy 89 to ti nikad nije bila drugarica user posted image , bolje je da si je se rjesila pa makar i sada! Ja imam drugaricu koja ima isti problem. Zao mi je jako, svaki mjesec s njom se nadam- pa ponekad i kad idem na kavu k njoj ako znam da je u depri ne vodim svoje dijete. A kamoli da joj to kazem!!!

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
4.7.2012 13:10:40   
indy 89
hvala vam divne ste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
4.7.2012 13:17:48   
Visnja RR
draga ti tu svoju drugaricu sikterisi iz zivota ... sta ce ti takva osoba...a dace Bog pa ces ti imati svoje pilence i drugarice koje zasluzju da budu pored tebe ... znam da ti je tesko cekati ali.... ponekad to jednostavno tako mora biti.... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
8.7.2012 23:19:58   
ini89
indy89,znam kako ti je i ja sam u slicnoj situaciji,nadam se svaki put i razocaram kad mi stigneuser posted image kao i danas...pa sam sva nikakva cijeli dan....al valjda cemo se jako obradovati i iznenaditi jednogh dana kada ugledamouser posted image ....sretno....i nedaj nikome da te sikira...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
13.7.2012 23:18:07   
linea
E cure drage suosjecam s vama..svaki dolazakuser posted image zaboli jako..ali eto moramo se nekako strpiti i cekati nas trenutak i nadam se da ce biti svima nama..a sve one ljude koji nas dodatno opterecajavu treba staviti na distancu koju zasluzuju..pozdrav

(odgovor članu ini89)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
15.7.2012 10:55:13   
Zelimo_bebu
Zdravo svim trudilicama na forumu.....odlucih i ja da vam se pridruzim...
Imam 25 godina, muz 31...godinu dana smo u braku a ne cuvamo se jos od prije braka na par mjeseci do danas....i ne ideeee:-((((user posted image
Imam redovno, i bila sam prije 6 mjeseci kod ginekologa na pregledu, kaze da je sve uredu, ali nisam radila nikakve detaljne pretrage, sve se tjesimo nije potrebno jos, malo je to ipak vremena...a meni strpljena manjka i strah me i kad pomislim na ono najgore. A tek kad dobijem pa slozim facu pa pola dana sutim, uzas, sreca pa imam muza veeelikooog optimistu, pa mi neda uopce da mislim tako...
Jos gore od mene same i mog razmisljanja su mi sva silna pitanja okolo naokolo, kad cete, sta cekate, imal sto novog, pa vise ne znam sta bihh odgovorila,,,,toliko me nekad ta pitanja ubiju u pojam,,,,ne mogu rec mi se cuvamo kad svi znaju koliko nas dvoje volimo djecu,,,,jos gore sto sve zene koje znam okolo su trudne, a jucer se udale hehehe....jos sam i blizu svekrve pa pna stalno ponavlja jao da mi je docekat unuce, jao hehehhe,,,a nevjesta nista :-))))
Nista drage moje znam da vas ima i koje duze cekate i zelim vam sto prije da docekate svoje andjeleuser posted image ....Htjela sam samo da podijelim s vama, jer vi me razumijete, sve ono sto osjecam....Hvala vam na ovom forumu, a na nama je da se nadamo i cekamo....

(odgovor članu linea)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
23.7.2012 19:11:18   
indy 89
kazu nada zadnja umire tako ja barem razmisljam nemoj se nervirat a ti sto te pitaju samo im reci da to nije njihova stvar i da se to njih nedotice vidjet ces nece te vise pitat kad ce beba tako su i mene prije ispitivali a sad nesmiju ni pitat a kamoli da pomisle ja cekam 4 godine user posted image pa evo jos se nadam ma bit ce samo nemoj se sikirat bit ce bebac uskoro.....user posted image za buducu mamicu

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
24.7.2012 12:03:58   
Thana85
Ćao, nova sam na forumu.user posted image kao što se vidi.
Imam 27 godina,moj muž 28. Godinu dana smo u braku.Dosad nismo željeli bebu,al počinjemo raditi na tome.user posted image
Iskreno malo me je strah,jer sam nezaposlena,muž radi al bojim se neće nam biti dovoljno za bebu. Nije da nećemo imat sta jesti,al eto strah opet postoji..al to me i najviše koči.Ima li ovdje sličnih slučajeva. Ja sam dipl.ekonomist a budem li posao čekala doživi ja duboku starost.user posted image user posted image user posted image Pozz svima

< Poruku je uredio Thana85 -- 24.7.2012 12:06:40 >


_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
24.7.2012 13:45:04   
Zelimo_bebu
Hvala na podrsci indy 89....nadam se da ce nase molitve i nade biti ispunjene...tebi zelim takodjer da sto prije budes user posted image i da dobijes bebaca....
Evo danas sam dosla iz grada, ganjam posao i ja kao i ti Thana85....i ja sam diplomirana pravnica, nezaposlena, muz samo radi ali vjeruj mi da ne razmisljam o finansijama, vjeruj da bi samo jos to trebalo...opusti se, a eto bar se mozes pouzdat u to da ti muz radi....a bice posla valjda i za nas....
Naime, htjela sam da vas pitam sto moze biti uzrok krvarenju,,,,ja sam imala 13. i inace imam redovno i neka 4 dana je trajalo proslo....i evo danas kad sam se vratila iz grada, odem u kupatilo kad ono nadjem malo krvi ne znam sto bi moglo biti uzrok tome,,, sto vi mislite, jeste li imale slicno iskustvo??

(odgovor članu Thana85)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
24.7.2012 14:07:50   
mykica
Zelimo_bebu Ako si imala 13 zadnju menstruaciju, danas ti je 11 dan ciklusa, moglo bi biti implantacijsko krvarenje, ako ti je O ranije nego obično. A inače ne znam šta bi moglo biti. Kako ti je stanje sa sluzi? Jer ipak ako ti je O redovna, bliži ti se vrijeme ovulacije. Nadam se da je ono najbolje.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
24.7.2012 14:50:58   
Zelimo_bebu
Bas tako danas je 11. dan....jutros sam primjetila pojacanu sluz kad sam ustala...i pretpostavljala sam da je to jer se blizi O...ali sams e bas iznenadila kad nadjoh krv....ne znam sta je rec nije mi se ovo do sada desavalo...

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
24.7.2012 14:59:01   
Mirela86
Drage moje, pratim vas godinama, jer sam bila u istoj situaciji kao i vi! Meni 26 godina, muzu 31, četiri godine braka, od toga dvije godine intenzivnog hodanja po ginekološkim ordinacijama,bez uspjeha! Jedan dan mi je jednostavno puko film i sebi sam rekla " Boze dragi, ako je Tvoja volja da zatrudnim, bicu najsretnija, opet ako je Tvoja volja da nemam djece, opet sam zadovoljna, jer Ti znas sta je za mene najbolje" i od tada niti sam otišla ginekologu niti sam popila tabletu ( inače sam pila Utrogestan za PCOS i Dostinex za hiperprolaktinemiju). Koliko se mogu sjetiti u martu je bila zadnja menstruacija i 04.07. narucim se na ginekološki da mi dadne tablete za izazivanje menst. U tom periodu sam povraćala sve sto sam pojela, poslali me na gastroskopiju i UZ abdomena, markere na hepatitise, niko ne zna sta mi je! I ginekolog me počeo pregledat, TRUDNA! PO UZ tada bilo 12-13 sedmica. Zabrinulo me to sto sto se veličina bebe nije poklapala sa menstruacijom u martu, ali mi je doktor objasnio da se ne sikiram beba se sasvim normalno razvija, najvjerovatnije je začeta u aprilu, da je bila zakasnjela ovulacija i mi bas potrefili trenutak! Termin nije jos odredio, pratice UZ, pa ćemo vidjeti! NE GUBITE NADU!!! Morala sam podijeliti iskustvo sa vama, jer me sve to kostalo zivaca!

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
24.7.2012 15:03:15   
mykica
Zelimo_bebu Nemoj se sekirati samo polahko, vjerovatno nije ništa strašno. Pridruži nam se u čekaoni, tako nas ima puno i pričamo, bude čovjeku lakše!

http://www.ringeraja.ba/forum/m_1344610/mpage_18/tm.htm#1361658

Mirela86 Hvala ti što si podijelila svoje iskustvo s nama! Da nam se aBd svakoj ispuni želja kao i tebi! A tebi sve najbolje i da aBd porod prođe bez ikakvih problema" SRETNO

(odgovor članu Mirela86)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
11.8.2012 18:33:51   
Kikitown
Pozz od mene, kao sto vidite nova... :) Ja imam 29, a muz 39. vec smo 8 mjeseci u braku, pokusavamo od prvog dana :))

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
17.8.2012 17:24:33   
pepika
Kiki dobro dosla user posted image i nadam se da ces sto prije ugledati user posted image user posted image sretno!

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
11.9.2012 12:09:58   
nadalica
Pozdrav i od mene, ja imam 29 mm 28, u braku 3 godine

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
14.9.2012 13:01:21   
Sunny_Day
Pozdrav svima,
Evo da se prijavim 30 godina, 5 godina u braku. Sve do maja ove godine nisam mogla razmisljati o bebi zbog terapije koju sam uzimala, nakon toga sam prekinula terapiju, i jednostavno, ostavila mogucnost da se to desi. Vec u junu sam imala biohemijski pobacaj, nakon toga mi je ginekolog savjetovao bar dva mjeseca pauze, i evo danas je ponovo stigla vjestica, iako sam malim zakasnjenjem. Iskreno nadala sam se dobrim vijestima, ali sta se moze. Znam da se te stvari dese kada Bog odluci, i mislim da je tako najbolje, ipak, kako vjerovatno i same znate, dodje do pitanja da li smo same uradile dovoljno, da li sam dobro izracunala plodne dane.user posted image Znam da vjerovatno treba da prodje najmanje godinu dana, pa da onda krenem postavljati ovakva pitanja, ali, eto, prije svega uzivamo u ljubavi, a rezultati ce valjda doci.user posted image

(odgovor članu nadalica)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *