|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
5.12.2010 23:27:20   
Hanady RR
I stigle smo jutros pogledati ''Crvenkapicu na tačke naopačke''user posted image user posted image user posted image user posted image
Iako nam je seka bolesna, ja stariju nisma mogla ostaviti tužnu jer se toliko radovala predstavi ovoj....
preporučujemo da pogledate...pogotovo mame čija dječica već vole provoditi vrijeme za računarom ili nitendom...poučna je i jako zanimljiva i djeci i roditeljima. Vesela i raznolika i zaista plijeni pažnju.user posted image

Jutros je rekla da bi  gledala opet Aladina...pa vidjet ćemo na repertoaru je 12. decembra u 11 i 24. decembra u 20.00 h ( ovaj nema šanse ona bi zaspala jer tada spava) ali ovaj jutarnji, možda mama nju i nanu obraduje kartama.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
6.12.2010 10:37:36   
mamina princeza
i mi smo gledali u nedelju Crvenkapicu na tacke naopacke, super je ....mozda moja curica niej bas sve mogla da shavti al sam se ij alijepo zabavila. Njoj je svakao svaka predstava super ...
a mozda je i shvatila jer govori da joj je ova najbolja do sada :)))

E Hanadi sto nisi prije napisala da cete ici da vam bar mahnemo .....
Sad mi bas krivo:(

I mi smo mislili na aladina al ne vjerujem da cemo ovu iducu nedelju jer smo vec dvije bili zaredom.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
6.12.2010 10:50:55   
Hanady RR
ajojuser posted image
žao mi....
nisma napisla ne znam ni sama...
ma nisma bila sigurna hoću li stićiuser posted image
nisma u petak kupila karte, a u subotu nije radila blagjan kada sam tamo stigla nakon BB i onda sam u nedelju poranila da ih stignemo.....
nevjerovatno koliko je djece bez karte ostalo user posted image i da je sve dupke puno bilo...user posted image user posted image user posted image
otprilike 20 minuta prije predstave na blagajnoj nije bilo kartiuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
6.12.2010 10:55:04   
mamina princeza
da ....bas je bila navala ... ovu predstavu svi vole izgleda...
ja bas gledala dan prije jel ko ista pisao ovdje da ide i ne znam ni ja sto ne napisah da idemo mi kad sam dodsad sve skoro najavljivala...
Al hajde ... drugi put se valjda vidimo
:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
27.12.2010 22:15:52   
Vinetu
Iskusne mamice, da li mislite da je rano voditi dijete od tačno dvije godine u pozorište.  Ne znam koliko bi dugo mogla biti okupirana predstavom.  Inače ni crtiće ne gleda duže od 10-ak minuta.  Ipak, imam veliku želju da je vodim.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
27.12.2010 22:27:26   
R&T@
To ti zavisi od djeteta.
Ja sa starijom mogu i na operu, cini mi se od njenog rodjenja.
A mladja sad ima 20 mjeseci i ne bih s njom mogla ni u cirkus...
mozda tamo i bi ako bi je pustili na trapezuser posted image user posted image user posted image

A ti uvijek mozes izaci ako zagustiuser posted image user posted image user posted image

Ima li januarski repertoar?


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 9:53:24   
Hanady RR
ja se slažem sa tajrom, zavisi od djeteta.
ja sam stariju vodila prvi put sa 2 i pol godine...ona je od starta mirna u ovom segmentu i voli pozorište, predstave je okupiraju.

mlađa mislim da ćemo čekati pune 3user posted image

A januraski reprertoar ovako izgledauser posted image

9. januar, 11 h - mačak u čizmama
16.januar, 11h. crvenkapica na tačke naopačke
23.januar, 11h- tigriček
30.januar, 11h -aladin

eto tajra šta predlažeš, nama samo Tigriček nije odgledan, al radimo i reprize ako ste vi za neku predstavuuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 10:03:21   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Vinetu

Iskusne mamice, da li mislite da je rano voditi dijete od tačno dvije godine u pozorište.  Ne znam koliko bi dugo mogla biti okupirana predstavom.  Inače ni crtiće ne gleda duže od 10-ak minuta.  Ipak, imam veliku želju da je vodim.



I ja sym se isto pitala za svoju jer je obicno uvijek u pokretu i crtice uopste ne moze da gleda dok sjedi :)
aL u pozoriste smo isli kad je imala oko 20 mjeseci i gledali ruzno pace koje je bas kratko i jako joj se svidjelo tako da smo se poslije drugog rodjendana usputili bez straaha u pozoriste i bilo nam je bas super. Ponekad moramo izaci jer mora u wc a nekad bas glaso govori i komentaris nekad hoce i da plese al sve u svemu bude dobra i fino se provedemo.

mi nismo gledali ni aladina ni tigriceka tako da cemo to vjerovatno u januaru samo ako ne budemo bolesni a iskreno se nadam da necemo.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 10:06:14   
Hanady RR
Eh i mi bi tigričeka a aladina obavezno ponovouser posted image
jer je super predstava...
tajra javi se koju ćemo da iedmo zajedno nas tri...i naravno ko god izrazi želju sa namauser posted image
al reko da započenm oragnizaciju zajedničkog odlaskauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 10:56:26   
R&T@
Koju god zelite, moja djevojcica i ja smo za...user posted image

Hocemo li ovu trecu, pa da nikome ne bude "repriza"?






TIGRIEK


user posted image Autor: Hana Januevska
Reija: Jurislav Korjeni
Igraju:
Drago Buka,
Sead Bejtovi,
Safet Hadimehanovi,
Mirza Tanovi,
Suada Ahmetaevi,
Alma Merunka,
Sabiha Kurumli

U druenju sa mladim tigriem Pericom djeca mogu nauiti kako je ljubav jaa i od straha. Predstava je namjenjena djeci predkolskog uzrasta i djeci do IV razreda osnovnih kola.

< Poruku je uredio tajra -- 28.12.2010 10:59:07 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 11:08:06   
Hanady RR
Može...
znači

Tigriček, 23.01.2011.godine

idemo...

javljajte se mame i dječice pa spisak napravimo...
i rezervišemo karte na vrijemeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 11:12:37   
R&T@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
U Pozoriste mladih 23. 1. 2011. u 11 sati idu:

Hanady RR i Hanadi
tajra i Tajra

< Poruku je uredio tajra -- 28.12.2010 11:14:01 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 11:17:53   
mamina princeza
Idemo i mi ako Bog da


U Pozoriste mladih 23. 1. 2011. u 11 sati idu:

Hanady RR i Hanadi
tajra i Tajra
mamina princeza i Dzelillaa


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 21:35:22   
Vinetu
Idemo i mi, ali ćemo svakako otići i na ove druge predstave, ako Bog da!  Ja to odoh upisati u svoj kalendaruser posted image , a na vrijeme ću vam potvrditi da li sigurno idemo! 

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 21:36:42   
Vinetu
U Pozoriste mladih 23. 1. 2011. u 11 sati idu:

Hanady RR i Hanadi
tajra i Tajra
mamina princeza i Dzelillaa
Vinetu i mala šmizla : ))

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
28.12.2010 21:40:30   
namkic
prijavjujem Namkic + Muhamed

_____________________________

mamin dunjaluk rodio se 01.08.2008.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
29.12.2010 9:37:41   
Hanady RR


U Pozoriste mladih 23. 1. 2011. u 11 sati idu:

Hanady RR i Hanadi
tajra i Tajra
mamina princeza i Dzelillaa
Vinetu i mala šmizla : ))
Namkić i Muhamed



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
29.12.2010 9:44:38   
mamine oci
 ja bi voljela doci al jos nije 100% zvrk kad je bio Aladin odgledao je cijelu prestavu al sad kad je veci neznam koliko bi dugo mogao sjedeti na jedno mjesto ali pokusacemo javimo se jos na ovoj temi da potvrdimo dolazak jer ima vremena do 23.1.a

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
17.1.2011 15:12:35   
Vinetu
Mi smo već rezervisali karte za nas troje (idemo šmizla, babo i ja : )
Mislim da je i najbolje da svako za sebe naruči karte...

Vidimo se...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.1.2011 15:25:23 >

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
19.1.2011 10:54:21   
R&T@
Ide li se u nedjelju?

Ja se nadam da cemo i nas dvije moci...
nemamo novih tackica, postojece su vec sasusene...
vise nismo zarazne, a imamo jos 5 dana da budemo lijepe...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
19.1.2011 10:58:51   
mamina princeza
mi smo kao sto sam i predpostavila u medjuvremenu uhvatili virus...... ccccc......
sad je bolje al jos ima toga .. a dr nam je savjetovala da definitivno jedno vrijeme izbjegavamo guzve. tako da nisma sigurna.....
mislim da je najbolje z anas koje nismo sigurne da same sebi kupimo kartu.
meni je zao .... al sta cu kad je ova moja bolesljiva nesto bas....
najbolje mi da se dogovoaram za planinu i slanu sobu tamo jedino izgleda mozemo biti redovni ......

Al nemoj te vi mene skroz iskljuciti mozda se i pak i pojavimo ...... samo cemo onda sebi kupiti kartu same.....





_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
19.1.2011 11:09:45   
R&T@
Stvarno s djecicom nista ne mozemo planirati...

Mozda bi bilo lijepo da se u subotu uvece ili nedjelju ujutro jave one koje ce ici...

Cijena karte je 3 KM.


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
19.1.2011 11:49:24   
mamine oci
ja nazalost nemogu doci mi u nedjlju imamo goste jer nam je rodjendan svakoko lijep provod onima koji idu;)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
11.3.2011 8:46:59   
mamina princeza
Da li je neko pogledao prestavu "KAPETAN DŽON PIPLFOKS“ nova j enedavno je bil apremijera a ima u ovu nedelju?

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
12.3.2012 11:32:25   
HanaBana
Sta mislite da se organizujemo i prijavimouser posted image  da idemo kolektivnouser posted image
SARTRČIĆI – SCENA ZA DJECU
 
U skladu sa programom aktivnosti, Sarajevski ratni teatar je počeo sa organiziranjem i produkcijom predstava za najmlađu publiku i tinejdžere, sa ciljem angažiranog djelovanja među mlađom populacijom i profiliranjem buduće publike.
U skladu sa ovom orijentacijom u martu je planirana premijera predstave „Kakav krokodil ima glas?“.
Predstava „KAKAV KROKODIL IMA GLAS?“ ‘  premijerno će biti izvedena 17. marta u 12:00 sati, a prva repriza planirana je 24. marta, također u 12:00 sati
Priča za predstavu „KAKAV KROKODIL IMA GLAS“ inspirisana je talijanskom pjesmom „Crocodille“  koja govori o načinu glasanja raznih životinja, te o njihovim različitostima. U predstavi se dvije djevojčice,  kroz igru, pokušavaju sjetiti što više životinja, kako one izgledaju, kako se glasaju, kako hodaju itd. Zaplet nastaje onog momenta kada se jedna od djevojčica sjeti krokodila. A kakav krokodil ima glas? U potrazi za odgovorom susreću se sa jednim dječakom, šutljivim i usamljenim, kojeg djevojčice uvuku u svoju igru, te njih sve troje kreću na ekspediciju i putovanje...putovanje koje ukazuje kako svako dijete, koliko god bilo posebno, ima pravo na igru, maštanje i radost.
Cilj predstave je da glumčka igra pokrene dječiju maštu i uvuće publiku u događanje priče, te da se kroz interaktivni odnos sruši „četvrti zid“ i izbriše granica između djece i teatra.
„Kakav krokodil ima glas?“ je autorski projekat Udruženja “Mala scena”, u predstavi igraju Irma Alimanović, Mirna Kreso i Adnan Kreso, a dramatizaciju potpisuje Asja Krmsanović.
 
Predstava je namijenjena djeci  od 3 do 8 godina.
Ukoliko ste zainteresirani da prisustvujete jednoj od predstava, molimo vas da nas kontaktirate (033 664 070 i 061 434 846) i rezervirate ulaznice. Cijena ulaznice je 5 KM, a za grupne posjete  3KM.
Srdačan pozdrav,
Vaš SARTR


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *