|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 12:35:14   
salmy
IZVORNA PORUKA: mirna

TRUDNA SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOJA BETA JE JUČE  IZNOSILA  351,47 i to 13.dpt.To osječanje se ne može opisati nego samo doživjeti poslije dugih 12 godina iščekivanja.Zato drage moje nikad ne gubite nadu....................
Cestitam od srca draga moja......................znam kako se osjecasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image slicna nam je sudbina

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 12:41:36   
Anoniman
Heeeeeeeej svaka čast,čestitam od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 13:03:02   
tikica_69
mirna, najiskrenije cestitke, stvarno si ovo zasluzila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 13:08:09   
aicha
e stvarno sam se sad najezila..NE MOGU ZAMISLITI kako se sad osjecas...ja bih se onesvijestila poslije 12god...zaista svaka cast na strpljenju...trudu..nemam rijeciuser posted image user posted image user posted image

drago mi je pravo...sad se smiri sto vise mozes i polahko pripremaj za user posted image

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 13:11:36   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: mirna

Hvala na čestitkama,želim naravno da i vi ubrzo doživite ovo blagostanje.Poslije duge borbe ,ciljanih odnosa,3 inseminacije kod dr. Mehmedbašića odlučih promjeniti ljekara i Dragi Bog me uputi jednoj divnoj doktorici Devleti Balić u Tuzli  i poslije prvog IVF -BINGO.Zato moje drage ne predajite se nikada i volim vas puno i zahvaljujem na podršci.........


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 13:22:09   
Azure
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupiiiiiiiiiiii. CESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 13:40:59   
vaga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Draga mirna čestitam ti od srca, jako sam sretna zbog tebe. Prje 5 min sam bila na temi laparo. i bas citala prve postove..., a sada si ti ostvarila konacno svoj san.  Sretno i sve naj u narednom periodu.


Vaga  

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 14:02:37   
dina_89
CESTITAM... jos kad sam vidjela da je poslije 12 godina iscekivanja- suze, rodosnice su mi krenule na oci...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sve najbolje

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 14:17:15   
maja78 RR
Cestitam od srca! Zelim ti da imas prekrasnih 9 mjeseci i da drzis  jedno malo prekrasno bice u svom narucju.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 14:19:17   
Lilly
Divna vijest!user posted image user posted image user posted image
Cestitam od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 14:25:17   
snowrose
Draga moja Mirna,evo da ti i ovdje uputim najiskrenije čestitke od user posted image tebi t i tm.
Već sam se jučer isplakala od sreće,sad bih ponovo mogla-sretna sam zbog vas.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 14:30:24   
nella
cestitam od srca!kako mi je drago da si uspjela poslije tolikih godina borbe!
zelim ti najljepsih user posted image  u zivotu, i uzivaj u svakom trenutku!
SRETNO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 14:56:23   
fatimica09
Mirna cestitam od sveg srca! Zelim ti da imas najljepsu trudnocu i da uz Boziju pomoc doneses na svijet svoju bebicu!

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 15:00:35   
Nellica
Draga Mirna,

od srca ti čestitam user posted image user posted image user posted image , želim ti da uživaš u svakom trenutku najljepših i najmagičnijihuser posted image  i da u naručje primiš svoju bebaru zdravu  i lijepu ...

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 15:10:24   
Latinka
mirna, čstitam user posted image user posted image user posted image !
Sve najbolje u narednih 9 mjeseci, urednu trudnoću, lagan porod i zdravu i sretnu bebicu! user posted image user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 15:10:34   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitamo, da ako Bog da sve prođe kako trebauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 20:13:20   
vjestica
Mirna čestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i želim ti urednu, školsku trudnoću i preslatku,zdravu bebicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 20:40:19   
baby_joy
Mirna čestitam od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: MOJA BETA
13.10.2009 20:48:41   
enna
Mozda ti se ova vijest prije nekoliko godina cinila nemogucom ali eto kao sto vidis docekala si i ti svoj plusic.
Od srca ti zelim da imas sto laksu trudnocu da uzivas u svim carim tih narednih 9 mjeseci i da na svijet doneses zivog i zdravog malenog andela.user posted image Cestitke i tm sretno dragaa moja!!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: MOJA BETA
14.10.2009 11:36:11   
proljeće
Mirna, najiskrenije čestitke i da sve ako Bog da prođe u najboljem redu user posted image user posted image user posted image ,hrabre sreća prati a to si upravo ti ,sretno, i sada uživaj

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: MOJA BETA
14.10.2009 12:04:14   
Starka
Mirna,tako mi je drago zbog tebe, tvoja priča uljeva i meni nadu.

_____________________________


I IVF - menopur+gonal, nisam reagovala.
II IVF - klomifen+gonal, punkcija, nema jajnih stanica.
III ICSI femara,gonal-jedna jajna stanica,neoplođena.
IV AIH, beta 0
V ICSI-femara,vraćena dva embrija,beta 0

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: MOJA BETA
14.10.2009 16:27:27   
ledy blue
Mirna user posted image   cestitam...ma ne samo da si nas obradovala ..vec vjeruj i ulula nadu da ne smijemo odustajati.
Sve najboje ti zelim i da prestojeci user posted image mjeseci uzivas u stomacicu.
E mogu samo da zamislim tvoje odusevljenje....


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Starka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: MOJA BETA
15.10.2009 13:01:32   
mirna
Hvala na čestitkama, sljedeće sedmice idem u Tuzlu na pregled i ultrazvuk pa vam se javimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve vas

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: MOJA BETA
15.10.2009 14:03:26   
riba78
Mirna iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image
prekrasne vijesti ,mogu samo zamisliti kako se osiječašuser posted image

ovo samo potvrđuje izreku ,,,Ko čeka dočeka ,,,,user posted image user posted image user posted image user posted image
želim ti najljepših ,devet mjeseciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: MOJA BETA
15.10.2009 14:38:26   
delfin
Mirna, najiskrenije čestitke user posted image user posted image user posted image , želim najljepših 9 mjeseci u životu, a naravno i ostatak. Sad se samo čuvaj i uživaj.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *