|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
12.10.2011 21:55:45   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hannica

Zepter usisivac i fen za kosu. (veceg smeca u zivotu vidjela nisam) user posted image
Fairy derma protekt. (imam osjecaj da samponom perem sudje).user posted image
Ne moze mi vise na um pasti,ovo je 100%,bas sam razocarana.


Aha,sjetila sam se jos necega....Lenor ni jedan,osim ako mi neko kupi vani.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
13.10.2011 11:54:47   
pauza
IZVORNA PORUKA: sabinos

i persil tecni deterdzent,bezvezeuser posted image


a zar sve zenice ne preporucuju njega kao najbolji za pranje robice za bebeuser posted image user posted image  on + chicco omeksivac??? ili sam ja polupala loncice??

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
13.10.2011 14:45:48   
Hannica
Ma to jedna zenica predlozila,a ostale poslusale.user posted image I sama sam ti takva,samo ja nisam kupila chicco omeksivac jer mi se ne da ici u Sarajevo zbog njega.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
13.10.2011 14:48:03   
vila_7
IZVORNA PORUKA: pauza

IZVORNA PORUKA: sabinos

i persil tecni deterdzent,bezvezeuser posted image


a zar sve zenice ne preporucuju njega kao najbolji za pranje robice za bebeuser posted image user posted image  on + chicco omeksivac??? ili sam ja polupala loncice??


meni je Persil odlican i to ga koristim bez omeksivaca! nekad njega , nekad Perwoll, a sljedeci put cu MERIX probati! I svaki mi lijepo mirise bez omeksivaca


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
13.10.2011 15:02:00   
gerberka
helena, i ja koristim persil i perwol tecni..meni su super!

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
13.10.2011 15:21:06   
damma
ja sam kupila u bingu neki njemački, tandil tečni. extra je stvarno.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
13.10.2011 15:38:10   
d.dita
Zepter usisivac i fen za kosu


Hannica, zašto usisivač? Koji imaš? Ja se baš bila ufurala da kupim ali sam ostala bez posla pa sada gledam na piku da uzmem polovan. Hajde, molim te napiši mi zašto nisi zadovoljna da ne bacam novac džabe, ni polovni nisu jeftini.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
13.10.2011 21:03:05   
Hannica
Slabo vuce.user posted image user posted image user posted image Ozbiljno,ja losijim usisivacem nisam usisavala,bas je los. Jos ne mogu prezalit svoj stari Beko usisivac na vodeni filter,usisava 100 puta bolje od ovog.
Ovo je taj.... http://www.zepter.com/MainMenu/Products/HomeCare/CleanSy/Tuttoluxo-25.aspx
Takodje znam da i onaj crveni nije dobar,pokvari se brzo a dok docekas da poprave bas se nacekas,ako uopste docekas.
Svaka cast njihovim serpama user posted image , sto se tice kucanskih aparata sve je smece,ali kao sto mm rece "Dok je ovaca bit ce i vune"user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
13.10.2011 23:40:26   
ena23
nista iz Bagatele. kad smo se tek doselili uzela kod njih dva jastuka za goste. medjutim, stvarno su bili debeli i nijedni mi gosti na njima nisu    htjeli spavati pa neki dan      odlucih da izvadim malo spuzve iz njih  da ih poravnam. otvorih ja punjenje kad imam sta vidjeti

user posted image user posted image user posted image user posted image kako su ih punili valjda vec koristenim spuzvama medju komadicima spuzve sve  dlake user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko zna     kojih ljudi...  ma    povraca mi se kad se samo setim.  jos mi djete jedno vrjeme na   tom jednom jastuku spavalo user posted image



_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 0:04:12   
Shejna
IZVORNA PORUKA: Hannica

Slabo vuce.user posted image user posted image user posted image Ozbiljno,ja losijim usisivacem nisam usisavala,bas je los. Jos ne mogu prezalit svoj stari Beko usisivac na vodeni filter,usisava 100 puta bolje od ovog.
Ovo je taj.... http://www.zepter.com/MainMenu/Products/HomeCare/CleanSy/Tuttoluxo-25.aspx
Takodje znam da i onaj crveni nije dobar,pokvari se brzo a dok docekas da poprave bas se nacekas,ako uopste docekas.
Svaka cast njihovim serpama user posted image , sto se tice kucanskih aparata sve je smece,ali kao sto mm rece "Dok je ovaca bit ce i vune"user posted image



Za Zepter usisivač potpisujem. Moja loša investicija user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 9:07:12   
pauza
IZVORNA PORUKA: helena_7

IZVORNA PORUKA: pauza

IZVORNA PORUKA: sabinos

i persil tecni deterdzent,bezvezeuser posted image


a zar sve zenice ne preporucuju njega kao najbolji za pranje robice za bebeuser posted image user posted image  on + chicco omeksivac??? ili sam ja polupala loncice??


meni je Persil odlican i to ga koristim bez omeksivaca! nekad njega , nekad Perwoll, a sljedeci put cu MERIX probati! I svaki mi lijepo mirise bez omeksivaca



a jeli svaki od njih ima tecni i onaj sensitive, tj. kao bas za bebe?? ili nema?? pojma nemam, prosvijetlite me:-))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 9:17:37   
vila_7
slobodno uzmi tecni bilo koji jer se svaki skroz ispere iz vesa,dok omeksivac se ne ispire-osim ako ne ukljucis dodatno ispiranje. Vjeruj mi probaj samo sa tecnim - ves ce ti biti mekan i mirisan - ja sam najprije samo zbog bebe, a kad sam vidjela da je ves super izbacila sam svima omeksivac iz upotrebe! 

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 9:24:11   
sabinos
kad peres tecnim deterdzentom zaista ti ne treba omeksivac,mirisu lijepo samo sto meni slabo pere taj tecni

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 9:29:24   
vila_7
sta ti slabo opere - bilo koji ili bijeli? Meni oba super opere,stvarno nisam primjetila , jos ja uvijek perem na sto nizim temp. A ako hoces bijeli da bolje opere - dodas malo gdje stoji deterđent sode bikarbone

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 9:40:36   
sabinos
mislim na bijeli.imam jos malo ovog tecnog pa ga koristim za sareni ves koji nije puno prljav,ili za posteljinu...ovo sa sodom nisam znala

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 9:42:20   
mamana
Madrac iz Nobila.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 9:58:33   
DM

IZVORNA PORUKA: mamana

Madrac iz Nobila.

Zašto ovo?
Mi imamo jedan za djecu i planirali kupiti još jedan-mi zadovoljni -ali poslije ovog razmili bi!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 12:44:16   
d.dita
Za Zepter usisivač potpisujem. Moja loša investicija user posted image


Hvala cure, uštedile ste mi lijepih para!user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 13:38:47   
mamana
Zašto ovo?
Mi imamo jedan za djecu i planirali kupiti još jedan-mi zadovoljni -ali poslije ovog razmili bi!

Zato što sam kupili madrac u Nobilu, najbolji prema onoj njihovoj skali, plačen 1.300 KM i sav se deformisao za 3 godine. Ima garanciju 10 godina, zvala ih par puta da dođu da pogledaju i nikad se nisu pojavili.

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2011 19:01:36   
vila_7
IZVORNA PORUKA: mamana

Madrac iz Nobila.


Takođe! Nakon 4 godine se deformisao da smo ga morali okretati-jest nam velik 2x2 metra al svejedno trebao je do sad ostati kakav je bio-a ne da se sav sa strana spljostio cak i kad ne lezimo na njemu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
29.10.2011 21:57:44   
Lilly
DenkMit kocke za suđericu iz DM-a! U kombinaciji sa mojom Gorenje suđericom (ne dao Bog nikome) čaše su čistije nakon što se iz njih popije jogurt nego kad se izvade iz mašine 

___________________

Nakon raznog experimentisanja, ja kupujem samo ove DenkMit kocke i najbolje su mi! Doduse, meni je i masina za posudje kupljena u Njemackoj pa valjda jedno drugom odgovaraju.user posted image Uz to jos citrone miris takodjer DenkMit i jos Spezialsalz iste marke, super kombinacijauser posted image

________________________



< Poruku je uredio Lilly -- 29.10.2011 22:00:21 >


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
29.10.2011 22:06:47   
Lilly
A sta vise nece uci u moju kucu?.....To je definitivno usisivac Rovus Aqua Power kupljen u Tv shopu i onaj mini usisivac sto ide uz njega. Mi smo ga zvali "Smrdo"- mali i veliki, ccccc!!!user posted image user posted image user posted image
Uh, hvala bogu kad ih se rijesi!user posted image

< Poruku je uredio Lilly -- 29.10.2011 22:11:44 >


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
29.10.2011 22:38:53   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Lilly

DenkMit kocke za suđericu iz DM-a! U kombinaciji sa mojom Gorenje suđericom (ne dao Bog nikome) čaše su čistije nakon što se iz njih popije jogurt nego kad se izvade iz mašin

meni ova kombinacija super,ja druge tablete i ne kupujemuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.10.2011 11:08:55   
damma
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: Lilly

DenkMit kocke za suđericu iz DM-a! U kombinaciji sa mojom Gorenje suđericom (ne dao Bog nikome) čaše su čistije nakon što se iz njih popije jogurt nego kad se izvade iz mašin

meni ova kombinacija super,ja druge tablete i ne kupujemuser posted image



i ja isto prezadovoljna s ovim, druge ne koristim user posted image


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
10.11.2011 8:39:30   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: damma

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: Lilly

DenkMit kocke za suđericu iz DM-a! U kombinaciji sa mojom Gorenje suđericom (ne dao Bog nikome) čaše su čistije nakon što se iz njih popije jogurt nego kad se izvade iz mašin

meni ova kombinacija super,ja druge tablete i ne kupujemuser posted image



i ja isto prezadovoljna s ovim, druge ne koristim user posted image



i ja sam vise nego zadovoljna tabletama id DM-a.ali kupujem samo one sto na njima pise REVOLUTION ,ostale mi nisu bas nesto !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *