|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:37:40   
mamabb

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: mamabb

Ma sve je to individualno, već sam rekla koliko smo mi imali godina kad smo dobili L, dok recimo imam poznanike koje su dobili dijete ona 34 on 37, tobe jarabi, kako pričaju i kažu da im je dijete ko kazna, ništa ne mogu, nema slobode na koju su navikli, a za planove za drugo, kažu i ovo im je previšeuser posted image



joj, sto mrzim tu pricu user posted image a znala sam je cuti.

nije lako s djecom i svima se ponekad popnu na glavu ali biti roditelj sa takvim generalnim stavom user posted image


pa iskreno ni meni nje jasno, toliko ga željeti i čekati i onda kažeš previše ti je al oni sami počnu kukati bez da ih bilo šta pitašuser posted image


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:38:44   
veeseelaa
kako ti se upiški u toku noći? moja nikada ne piški u noći, ujutro kad ustane, pelena bude potpuno suha.


mah duga priča user posted image nema šanse da joj stavim pelenu dok ne zaspi, a dok ona zaspi mene prenese nekad a mm zove kaže nisi joj stavila pelenu, upiškiće se


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:38:58   
ladyblue RR
izgleda da smo mm i ja šampioni po godinama u kojima smo dobili dijeteuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:39:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: mamabb

Ma sve je to individualno, već sam rekla koliko smo mi imali godina kad smo dobili L, dok recimo imam poznanike koje su dobili dijete ona 34 on 37, tobe jarabi, kako pričaju i kažu da im je dijete ko kazna, ništa ne mogu, nema slobode na koju su navikli, a za planove za drugo, kažu i ovo im je previšeuser posted image



joj, sto mrzim tu pricu user posted image a znala sam je cuti.

nije lako s djecom i svima se ponekad popnu na glavu ali biti roditelj sa takvim generalnim stavom user posted image


pa iskreno ni meni nje jasno, toliko ga željeti i čekati i onda kažeš previše ti je al oni sami počnu kukati bez da ih bilo šta pitašuser posted image



možda to kažu u afektu! ne vjerujem da neko to zaista misli i tako osjeća!



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:42:30   
hatepsut
Mm je postao otac s 27g i bukvalno je bdio kako nad nasim djetom tako i nadamnom,naravno koliko mu je posao dozvoljavao.Osim sto je platio 2 moje rodice da budu tu kad nam nesto treba,posebno da se brinu o gostima,isplanirao je da uzme godisnji kad ja rodim.Necu reci da ga je non stop presvlacio prao,ali smo se nadopunjavali.Ako je kuci recimo on je brinuo o bebi dok ja odspavam i sl. nije tip od izlazaka,vise sam to ja,ako ne izlazimo skupa, on je taj koji ostaje s djetom kuci :)
Ne smatram pravilo da su zreliji ocevi pazljiviji ili brizniji ipak tu ima nesto drugo.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:43:07   
mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: mamabb

Ma sve je to individualno, već sam rekla koliko smo mi imali godina kad smo dobili L, dok recimo imam poznanike koje su dobili dijete ona 34 on 37, tobe jarabi, kako pričaju i kažu da im je dijete ko kazna, ništa ne mogu, nema slobode na koju su navikli, a za planove za drugo, kažu i ovo im je previšeuser posted image



joj, sto mrzim tu pricu user posted image a znala sam je cuti.

nije lako s djecom i svima se ponekad popnu na glavu ali biti roditelj sa takvim generalnim stavom user posted image


pa iskreno ni meni nje jasno, toliko ga željeti i čekati i onda kažeš previše ti je al oni sami počnu kukati bez da ih bilo šta pitašuser posted image



možda to kažu u afektu! ne vjerujem da neko to zaista misli i tako osjeća!




možda,odbijam i ja vjerovati da tako stvarno misle, al baš svaki put...


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:45:05   
vjestica
jel se ovdje priča u zrelijim ili starijim očevima?
to dvoje nije nužno jednako


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:45:24   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: ladyblue

izgleda da smo mm i ja šampioni po godinama u kojima smo dobili dijeteuser posted image


koliko ???? hajd nam reci Sampionu :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:45:26   
animagical
znam i ja jedan par koji ima tu pricu, kako je tesko oko djeteta i kako im je i jedno puno, a drugo nema sanse da zele...nigdje ga ne vode sa sobom, samo gledaju da ga uvale nanama...a bogme su oboje u zrelim godinama za takvo nezrelo ponasanjeuser posted image cak mi je doticna iza mog spontanog rekla, kao u smislu utjehe, hajde neka je, imas svoju slobodu, djeca zarobeuser posted image ja se ne osjecam zarobljenouser posted image to je izgleda ona, svasta u Bozijoj basci... iskreno, ne volim tu pricu, neka me jeza uhvati...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:45:51   
ladyblue RR
ma ovo je priča o svemu po malo....znaš nasuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:46:25   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: ladyblue

izgleda da smo mm i ja šampioni po godinama u kojima smo dobili dijeteuser posted image


koliko ???? hajd nam reci Sampionu :)))


mm 47 ja 35user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:46:41   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: vjestica

jel se ovdje priča u zrelijim ili starijim očevima?
to dvoje nije nužno jednako


ima i toga , ali vecina njih sa godinam je zreliji , iskusniji , nego ovi mladji .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:48:20   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: animagical

znam i ja jedan par koji ima tu pricu, kako je tesko oko djeteta i kako im je i jedno puno, a drugo nema sanse da zele...nigdje ga ne vode sa sobom, samo gledaju da ga uvale nanama...a bogme su oboje u zrelim godinama za takvo nezrelo ponasanjeuser posted image cak mi je doticna iza mog spontanog rekla, kao u smislu utjehe, hajde neka je, imas svoju slobodu, djeca zarobeuser posted image ja se ne osjecam zarobljenouser posted image to je izgleda ona, svasta u Bozijoj basci... iskreno, ne volim tu pricu, neka me jeza uhvati...


I ovakve poznajem,cak kad idu na more ostavljaju djete kod nane i dede,kao da se oni odmore user posted image sve ja to donekle postujem,ali meni to nebi bio odmor nego briga u stvari to su nasi posebni zajednicki trenutci kad po 10ak dana uzivamo sami i svo vrijeme ovog svijeta je nase !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:52:11   
animagical
ma sve zavisi...neko dobije dijete jer mu je vrijeme i jer tako treba i poslije ce biti kasno za dijete, a neko iz velike zelje... meni je van pameti da svog sina stalno negdje ostavljamuser posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:56:09   
henna ze
mm je imao 26 kad smo dobili Henu...a u početku to baš i nije funkcionisalo u smislu da se brinuo o njoj..ja nisam radila i nikad nikom nisam dala da se brine o njoj sem mene..a bila j ljubav na prvi pogled...
jako sam sretna kakav odnos imaju sada.mi se prema njoj ponašamo kao prema ravnopravnom članu porodice koji sve razumije i treba da zna..
neki dan..kako je već zagazila u pubertet..pokažem joj kako da depilira dlačice ispod pazuha i da koristi dezodorans ujutro kad krene u školu..kaže nemoj nikome pričati za ovo djeca to nemaju u razredu..dobro reko neću to je naša tajna..kaže a šta misliš da babi ja kažem..hahaha...ona njemu sve od do..reko nemaš potrebe..to su naše ženske stvari...
inače mislim što se zrelosti tiče...to je individualno...dokazano je da se djedovi i nane više brinu oko unučadi nego oko svoje djece..jer već nemaju potrebu da jure u život kao mi..nego malo stanu na loptu...moj otac sada nadoknadjuje sve što je samnom propustio...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:56:38   
veeseelaa
dijete je lijepo imati, najveća sreća i bogastvo al da je obaveza i odgovornost jeste!
stoga ja nikada mladim osobama dok ne prodju neke stvari u životu ne bi preporučila brak, i sam brak donosi brdo obaveza, ja ih nisam ni osjetila dok nisam rodila Ajšu, bile su mi cica maca

Al naravno da kad dobiješ dijete sreća je neprocjenjiva, e sad neko sa žalom gleda na neka dešavanja, na nešto što može il ne može jer ima dijete.... meni to nije strašno, meni je to razumljivo

Niko ne kaže da znadoh ne bi dijete rodila, nego u stilu obaveza je ogromna, mogla sam možda i sačekati i bla bla bla, bar parovi koje ja poznajem, al znam da svoju djecu vole najviše na svijetu

Ne mora se svaka priča u tom smislu smatrati tragičnom

a za drugo dijete? mnogima je vadiona "ma bjež obaveza je" jer im se ne da ostati u drugom stanju, jednostavno, iako se trude, lakše im to reći nego objašnjavati ljudima pravu situacijuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:58:13   
veeseelaa
ja 35user posted image


ja ću te stići, meni je 33 user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:58:33   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: animagical

ma sve zavisi...neko dobije dijete jer mu je vrijeme i jer tako treba i poslije ce biti kasno za dijete, a neko iz velike zelje... meni je van pameti da svog sina stalno negdje ostavljamuser posted image



I meni je to van pameti,ja sam nedavno u parku bila sa djecom i jedna zena,mislim da je i starija od mene poce da prica kako je ona navikla da stalno izlazi,ona ne moze ziviti bez izlazaka,kako ona stalno ostavlja svog sina kod mame da ona ujutro odspava,vikendom da ode s muzem na put,da izlazi,ja to ne kontam,ne znam sto ce joj dijete uopce.Na kraju je zakljucila kako nema sanse da rodi jos jedno jer joj je i ovo previse i slomi jeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 10:59:05   
tekja
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: ladyblue

izgleda da smo mm i ja šampioni po godinama u kojima smo dobili dijeteuser posted image


koliko ???? hajd nam reci Sampionu :)))


mm 47 ja 35user posted image


Moja prva rodica treba uskoro da rodi, njoj 39, njemu 49...obome prvo dijeteuser posted image  a ti si rodila u pravo vrijemeuser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:00:42   
veeseelaa
ja sve kontam, al mene niko ne konta user posted image

ja npr ostavljam malenu do 19 sati pon, srijedom i petkom jer idem na fitnes..... Po nečijem mišljenju ne bi trebala, al ja smatram da bi i tako to..... user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:01:07   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja 35user posted image


ja ću te stići, meni je 33 user posted image user posted image



ne možeš me stići jer sam ja prvo dijete rodila sa 35 a ti sa 29user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:01:22   
zeze
MM sa 29, a ja sa 22. I teska srca priznajem da je bio zreliji i spremniji od mene user posted image . Ja se jos navikam da sam mama.

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:03:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja 35user posted image


ja ću te stići, meni je 33 user posted image user posted image



ne možeš me stići jer sam ja prvo dijete rodila sa 35 a ti sa 29user posted image


a ja skontah tebi sad 35


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:03:27   
veeseelaa
a ja sa 22.


đe ti je pamet bila user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:03:40   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja 35user posted image


ja ću te stići, meni je 33 user posted image user posted image



ne možeš me stići jer sam ja prvo dijete rodila sa 35 a ti sa 29user posted image


a ja skontah tebi sad 35



jok...meni će ove godine 37

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *