|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:04:54   
veeseelaa
ma meni su to super godina za user posted image
mogla bi to još jedno saduser posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:07:11   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

On i danas sa 31 voli izaci navecer, festati, sijeliti, rostiljati i provoditi se, ali sto se zrelosti kao otac je od prvog dana bio za 10.


pa i ja volim izaći i izlazim, zabavljam se itd
ali dijete je zbrinuto, imam vrijeme koje provodim s malenom i sa mm, zajedničke i odvojene aktivnosti
razmišljam o njenoj budućnosti i zajedno sa mm radim na istoj....

ne znam šta sad ko voli izaći nije zreo?

a ako sjedi po vazdan sa djetetom zreo je? pa super onda user posted image



Ja se slazem sa tim, i zato sam i navela jer ne smatram zreloscu sto neko voli ili ne voli drustvo i izlaske user posted image , zato i rekoh da sve to i dalje voli i radi a po pitanju ocinstva je od prvog dana bas onako kako treba, nema uloge ovo je tvoje ono je moje, vec kako ko kada stigne radi.

Kazem godinu i nesto dana je on bio vise sa L. nego ja, takav mi posao bio, pa je onda dosao red na njega, nije tu otisao je vani pa je vecina svega oko L. na meni.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:09:03   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja sa 22.


đe ti je pamet bila user posted image




Gdje i meni user posted image user posted image Ja sam Ajlu rodila u 21. Mm imao 26. Atiju sam rodila sa 26 a on je imao 32. Nikad ih nije presvukao ni okupao. Par puta ih je nahranio jer su one brzo postale saamostalne sto se hranjenja tice. Mm stvarno puno radi i ja od njega i ne zahtijevam tako nesto, ali ako je on dosao kuci dok su one jos budne tada nastaje haos. Obavezno se s njima igra i on ih uspava. Finansijski njima nista nesmije da fali jer on to sebi nikad nece da dozvoli. Nisam primijetila neku drasticnu razliku kad se rodila Ajla a kad Atija jer je oba puta roditeljstvu pristupio ozbiljno i odgovorno.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:11:58   
zeze

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja sa 22.


đe ti je pamet bila user posted image




Gdje i meni user posted image user posted image Ja sam Ajlu rodila u 21. Mm imao 26. Atiju sam rodila sa 26 a on je imao 32. Nikad ih nije presvukao ni okupao. Par puta ih je nahranio jer su one brzo postale saamostalne sto se hranjenja tice. Mm stvarno puno radi i ja od njega i ne zahtijevam tako nesto, ali ako je on dosao kuci dok su one jos budne tada nastaje haos. Obavezno se s njima igra i on ih uspava. Finansijski njima nista nesmije da fali jer on to sebi nikad nece da dozvoli. Nisam primijetila neku drasticnu razliku kad se rodila Ajla a kad Atija jer je oba puta roditeljstvu pristupio ozbiljno i odgovorno.



Ja sam jedva cekala da dodje beba, a kad je dosla ja se izgubila totalno. Sva sam u nekom grcu. Jedva sam skontala da je to "moje dijete" , moja briga, obaveza its. Uh.

Sad kad izadjemo vani nas dvije, ko me ne zna pita me cije je dijete hahaha.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:20:23   
*pcelica*
Ja se nisam bojala trudnoce i bebe jer sam cijeli zivot o nekom djetetu se brinula. Sestru sam odgojila jer je mama bila tesko bolesna babo u vojsci starija sestra se udala. Kad je ona malo narasla starija sestra se razvela dosla sa malom djetetom. Ona radila a ja se brinula o njenom djetetu. Tako dsa sam bila opustena jer sam sve znala, a mm on je bio sav isprepadan. Kad je uzme on ne dise jer ga strah da ce mu ispast. Nije smio da je kupa da je ne ugusi eklem sve sam ja sama i uz pomoc svekrve. Doduse kad je Ajla malo narasla onda je on nju vodao za sobom. Bas su se zblizili tako radisad i sa Atijom. Sad sve vise on zauzima mjesto kod nje koje je bilo moje user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 11:36:50   
zeze
Pcelice , pa ti bebu docekala full spremno user posted image
Meni je svekrva pomogla prvih 6-7 dana. 5 dana smo bili u bolnici, a ostalih mi je ona pomogla dok se nisam oporavila. Onda je slijedio dernek user posted image user posted image
Mm je kupao, ja presvlacila, hranila. user posted image user posted image
Sad je vec opustenije.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:00:46   
teacher75
sve zavisi od osobe do osobe ali mislim da je idealno izmedju 30 i 35. mm je malo stariji i nema zivce za igru s djecom. nemam ni ja nesto previse, da sam mladja mozda bi imala vise energije i volje. mm kad dodje kuci, posao ga umori i psihicki i fizicki i nije nizasta, uz to je ovisan o kompjuteru pa cim udje u kucu, malo se obrati djetetu, zaista je pozeli i voli je ali to potraje 5 minuta i onda sjeda za kompjuter. vecinu vremena kad je slobodan je ili za kompjuterom ili spavauser posted image meni je zao sto nema vise volje da se igra s njom, da je izvodi. kada nema posla izadju nekad ali on ne voli da set_a vec je odvede na kafu sa sobom u obliznji kafic. ja nekad zavidim parovima sa djecom koji set_aju zajedno, uglavnom ja izadjem sama sa lanom u park ili u set_nju po vilsu jer on ili radi ili je preumoran pa spava kod kuce. najljepsi su mi trenuci kad odemo negdje zajedno u prirodu, tada se bas posvetimo i jedno drugom i djetetu, ali to je mozda jednom mjesecno, da je bogdo cesceuser posted image od 4 vikenda u mjesecu on obicno 2 radi, jedan odmara i na kraju nam ostane jedan vikend mjesecno da se zajedno organizujemo.i nace 90% poslova oko djece ja radim, sad je alan beba pa mi pomaze da ga okupam kao sto je i u pocetku sa lanom. a nahranio je mozda 2-3 puta za ove dvije i po godine, presvukao nekoliko puta i promijenio pelene

< Poruku je uredio teacher75 -- 11.4.2012 12:02:34 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:04:19   
animagical

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

On i danas sa 31 voli izaci navecer, festati, sijeliti, rostiljati i provoditi se, ali sto se zrelosti kao otac je od prvog dana bio za 10.


pa i ja volim izaći i izlazim, zabavljam se itd
ali dijete je zbrinuto, imam vrijeme koje provodim s malenom i sa mm, zajedničke i odvojene aktivnosti
razmišljam o njenoj budućnosti i zajedno sa mm radim na istoj....

ne znam šta sad ko voli izaći nije zreo?

a ako sjedi po vazdan sa djetetom zreo je? pa super onda user posted image



Ja se slazem sa tim, i zato sam i navela jer ne smatram zreloscu sto neko voli ili ne voli drustvo i izlaske user posted image , zato i rekoh da sve to i dalje voli i radi a po pitanju ocinstva je od prvog dana bas onako kako treba, nema uloge ovo je tvoje ono je moje, vec kako ko kada stigne radi.

Kazem godinu i nesto dana je on bio vise sa L. nego ja, takav mi posao bio, pa je onda dosao red na njega, nije tu otisao je vani pa je vecina svega oko L. na meni.





nisam ja ovo rekla...ja kazem da znam par koji samo gleda kako da zbrise od djeteta i kuda sve mogu ici bez njega...ne ukljucuju ga u svakodnevne aktivnosti u koje bi mogli...nije fol izaci ili ne izaci,niti nekad ostaviti dijete nani...fol je u stavu da dijete smeta, ostavi ga nani i tako...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:15:11   
virgulina
mm je postao otac prvi put u 43 user posted image
ima strpljenja za nju , ona mu je vazda na prvom mjestu , uopste ga ne pogadja sto katkad na igralistu cuje : jaaao sto vam je slatka unuka
mene pogadja i nervira
ljudi kad udju u neke godine i dalje imaju sex pa se moze dogoditi dijete i " starijim ljudima "
prvu bebu smo na zalost izgubili prije devet godina
ali dobili smo malu smizlu u zrelim godinama , neka nam je ziva i zdrava
a to mladi , stari , zreli ne zreli , nema zrelost veze sa godinama
jedan moj drugar ( jos nema djece iako je 38 ) kaze : djete zna napravit svaka budala a moze ga odgojit samo normalna covjek

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:22:01   
gagala

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: ladyblue

izgleda da smo mm i ja šampioni po godinama u kojima smo dobili dijeteuser posted image


koliko ???? hajd nam reci Sampionu :)))


mm 47 ja 35user posted image


kako je krenulo neki bi te mogli preteći user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:25:51   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

On i danas sa 31 voli izaci navecer, festati, sijeliti, rostiljati i provoditi se, ali sto se zrelosti kao otac je od prvog dana bio za 10.


pa i ja volim izaći i izlazim, zabavljam se itd
ali dijete je zbrinuto, imam vrijeme koje provodim s malenom i sa mm, zajedničke i odvojene aktivnosti
razmišljam o njenoj budućnosti i zajedno sa mm radim na istoj....

ne znam šta sad ko voli izaći nije zreo?

a ako sjedi po vazdan sa djetetom zreo je? pa super onda user posted image



Ja se slazem sa tim, i zato sam i navela jer ne smatram zreloscu sto neko voli ili ne voli drustvo i izlaske user posted image , zato i rekoh da sve to i dalje voli i radi a po pitanju ocinstva je od prvog dana bas onako kako treba, nema uloge ovo je tvoje ono je moje, vec kako ko kada stigne radi.

Kazem godinu i nesto dana je on bio vise sa L. nego ja, takav mi posao bio, pa je onda dosao red na njega, nije tu otisao je vani pa je vecina svega oko L. na meni.





nisam ja ovo rekla...ja kazem da znam par koji samo gleda kako da zbrise od djeteta i kuda sve mogu ici bez njega...ne ukljucuju ga u svakodnevne aktivnosti u koje bi mogli...nije fol izaci ili ne izaci,niti nekad ostaviti dijete nani...fol je u stavu da dijete smeta, ostavi ga nani i tako...


Taj stav da ti djete smeta je grozan nemam rijeci. Ja licno poznajem covjeka koji je malo stariji od mog muza, bas i ne hoda nesto pretjerano, ali on uopste nikada nije bio zainteresovan za dijete, njemu u tom smislu smeta sve jer on nije jos nikada za 3-4 godine koliko je djetetu ni u WC ga odveo a kamoli presvukao ili na bilo koji nacin odvojio vrijeme i imao bilo kakvu interakciju sa njim.

A da napomenem, covjek ne radi, kod kuce je, samo nije zainteresovan uopste.

Jezivo.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:29:24   
Lulu_08
Samo da dodam da ne mislim da dob covjeka neophodno mora imati veze sa njegovom zreloscu.

Moj tata se ozenio sa 22, on i mama su vrsnjaci. Izgubili su prvo dijete, mog brata, na porodu. Ja sam se rodila kada je tata imao nepunih 25. Sto se tice zrelosti kao muza ne mogu komentarisati jer niti sam objektivna niti se sjecam, ali kao otac je primjer za vecinu.

Moj tata je dok sam ja isla u vrtic zavrsavao vojni fakultet, istovremeno je bio oficir u JNA, i pored svega toga je pronalazio vrijeme da mene vodi na casove engleskog jezika, na ples, na sport itd.

Kada nije on mogao, mama jeste i oni su skladno mene odgajali.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:32:52   
mala_sa
MM je postao otac sa 27god. Ja sam bila pomalo skepticna kako ce se on priviknuti na tu ulogu, jer ga prije druga djeca uopste nisu zanimala, medjutim od prvog dana je ocaran nasim A. Prvih 15 dana je bio na godisnjem i radio je 70% stvari oko malenog, sad ga takodjer zajedno kupamo, cesto mu presvuce pelenu, nahrani ga, pricuva ga ako ja nesto radim ili imam nekih obaveza i sl, kad dodje s posla igraju se skupa. U biti ja smatram da je jako zrelo i ozbiljno prihvatio svoju ulogu, i da se sve odigralo bas u vremenu kad je i trebalo user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:34:56   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: mala_sa

MM je postao otac sa 27god. Ja sam bila pomalo skepticna kako ce se on priviknuti na tu ulogu, jer ga prije druga djeca uopste nisu zanimala, medjutim od prvog dana je ocaran nasim A. Prvih 15 dana je bio na godisnjem i radio je 70% stvari oko malenog, sad ga takodjer zajedno kupamo, cesto mu presvuce pelenu, nahrani ga, pricuva ga ako ja nesto radim ili imam nekih obaveza i sl, kad dodje s posla igraju se skupa. U biti ja smatram da je jako zrelo i ozbiljno prihvatio svoju ulogu, i da se sve odigralo bas u vremenu kad je i trebalo user posted image


Isto bilo kod nas hehe..user posted image


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:41:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: mala_sa

MM je postao otac sa 27god. Ja sam bila pomalo skepticna kako ce se on priviknuti na tu ulogu, jer ga prije druga djeca uopste nisu zanimala, medjutim od prvog dana je ocaran nasim A. Prvih 15 dana je bio na godisnjem i radio je 70% stvari oko malenog, sad ga takodjer zajedno kupamo, cesto mu presvuce pelenu, nahrani ga, pricuva ga ako ja nesto radim ili imam nekih obaveza i sl, kad dodje s posla igraju se skupa. U biti ja smatram da je jako zrelo i ozbiljno prihvatio svoju ulogu, i da se sve odigralo bas u vremenu kad je i trebalo user posted image


Isto bilo kod nas hehe..user posted image


blago vama, ja bih bas voljela da je i mm takav. al sto je starija lana malo je vise posvecen njoj, mada nije to ni priblizno koliko bih ja voljela

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:43:55   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: mala_sa

MM je postao otac sa 27god. Ja sam bila pomalo skepticna kako ce se on priviknuti na tu ulogu, jer ga prije druga djeca uopste nisu zanimala, medjutim od prvog dana je ocaran nasim A. Prvih 15 dana je bio na godisnjem i radio je 70% stvari oko malenog, sad ga takodjer zajedno kupamo, cesto mu presvuce pelenu, nahrani ga, pricuva ga ako ja nesto radim ili imam nekih obaveza i sl, kad dodje s posla igraju se skupa. U biti ja smatram da je jako zrelo i ozbiljno prihvatio svoju ulogu, i da se sve odigralo bas u vremenu kad je i trebalo user posted image


Isto bilo kod nas hehe..user posted image


blago vama, ja bih bas voljela da je i mm takav. al sto je starija lana malo je vise posvecen njoj, mada nije to ni priblizno koliko bih ja voljela



Nije ni moj tiki nesto posebno,Alan kako je stariji hoce s njim da igra lopte i da se zabavi,a kad je bio mali kao Farah,ma nista.

Ali mislim da su oni samo takvi tipovi,jer i moj zivi u nekom svom svijetuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   [Obrisana poruka]
11.4.2012 12:45:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:47:29   
teacher75
emice, upravo tako, on je pod stalnim stresom i nikako ne zna da se opusti i uziva u zivotu, pa ni sa djecom, ne vidi koliko bi se bolje osjecao da se malo posveti vise njima umjesto kompjuteru, da bi mu to sigurno dalo pozitivne energije. al sta cu kad je takav, ne moze ga covjek natjerati. vjerujem da ce mu kad odrastu biti zaouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:55:05   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

blago vama, ja bih bas voljela da je i mm takav. al sto je starija lana malo je vise posvecen njoj, mada nije to ni priblizno koliko bih ja voljela


ma hajde tiki, šta te briga....i ja sam rekla, ako hoće-dobro i jeste ako neće-ne mora ali u tom slučaju sav odgoj ću preuzeti ja i ima da bude onako kako ja kažem i ćao- pa se ti nemopj uključivati...ha jauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:56:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75

blago vama, ja bih bas voljela da je i mm takav. al sto je starija lana malo je vise posvecen njoj, mada nije to ni priblizno koliko bih ja voljela


ma hajde tiki, šta te briga....i ja sam rekla, ako hoće-dobro i jeste ako neće-ne mora ali u tom slučaju sav odgoj ću preuzeti ja i ima da bude onako kako ja kažem i ćao- pa se ti nemopj uključivati...ha jauser posted image

ma i ja sebi tako kazem i radim tako ali nekad me uhvati tuga i zao mi bude sto nije drugacijeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:58:08   
MAMA MA
MM je postao otac u 28 godini...tj.F se rodio 31.05 a on 02.06 napunio 29....Bila sam pomalo isprepadana kakav će otac biti jer u trudnoći nije bio bas nesto nježan(u smislu da mi je mazio stomak,tepao bebi,ali na svaku kontrolu je isao sa mnom)..medjutim kad se F rodio...ovaj je odlijepio....vise od mene brinuo se odgovara li mu adaptirano mlijeko,kupovao mu u skladu sa uzrastom kasice igracke...i dan danas je zaista brizan otac...ako malcu nos procuri on se odma sikira,pokriva ga u noci...mali ga obozava...jer se on sa njim najljepše igra..mada MM nije bas uvijek raspolozen za igru zbog posla koji radi...vise je tip da zajedno pregledaju crtani nego recimo da satima slazu kockice...uglavnom...prezadovoljna sam njihovim odnosom....user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 12:58:24   
gagala
neme je strah da od mog MM neću moći doći na red ni da zagrlim dijete user posted image user posted image user posted image user posted image ..... jednog dana kad bude tu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 13:02:22   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75

blago vama, ja bih bas voljela da je i mm takav. al sto je starija lana malo je vise posvecen njoj, mada nije to ni priblizno koliko bih ja voljela


ma hajde tiki, šta te briga....i ja sam rekla, ako hoće-dobro i jeste ako neće-ne mora ali u tom slučaju sav odgoj ću preuzeti ja i ima da bude onako kako ja kažem i ćao- pa se ti nemopj uključivati...ha jauser posted image

ma i ja sebi tako kazem i radim tako ali nekad me uhvati tuga i zao mi bude sto nije drugacijeuser posted image



ma što će te hvatati tuga?! samo ti odgajaj svoju djecu a on se ima kad kajati kada odrastu...doduše, Alana ć on rano početi na utakmice voditi pa eto i to je neštouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 13:03:22   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: MAMA MA

MM je postao otac u 28 godini...tj.F se rodio 31.05 a on 02.06 napunio 29....Bila sam pomalo isprepadana kakav će otac biti jer u trudnoći nije bio bas nesto nježan(u smislu da mi je mazio stomak,tepao bebi,ali na svaku kontrolu je isao sa mnom)..medjutim kad se F rodio...ovaj je odlijepio....vise od mene brinuo se odgovara li mu adaptirano mlijeko,kupovao mu u skladu sa uzrastom kasice igracke...i dan danas je zaista brizan otac...ako malcu nos procuri on se odma sikira,pokriva ga u noci...mali ga obozava...jer se on sa njim najljepše igra..mada MM nije bas uvijek raspolozen za igru zbog posla koji radi...vise je tip da zajedno pregledaju crtani nego recimo da satima slazu kockice...uglavnom...prezadovoljna sam njihovim odnosom....user posted image


user posted image user posted image user posted image

moj ni dan danas ne zna kojem sam ginekologu išla a ne da je išao samnom. dobro i na porod nisam sama sebe odvezlauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: zreliji očevi
11.4.2012 13:04:12   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: gagala

neme je strah da od mog MM neću moći doći na red ni da zagrlim dijete user posted image user posted image user posted image user posted image ..... jednog dana kad bude tu


doći će i dijete...a ti njega odmah upregni, nema izvlačenjauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *