|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: njega kose
15.6.2011 10:12:49   
Emica_sa
Hvala a sta je dobro protiv opadanja kose,u mene katastrofa osta bez kose,isto mi se desavalo poslije prvog poroda i kako sam brzo opet ostala trudna prestalo mi,a evo sada opet poslije ovog poroda isto,mislim da je nesto hormonsko,ali bas mi opada punouser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: njega kose
15.6.2011 10:15:00   
Hannica
Bas cu probati to ulje,hocu da mi ovaj mini val sto prije izraste.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: njega kose
15.6.2011 10:16:05   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Hvala a sta je dobro protiv opadanja kose,u mene katastrofa osta bez kose,isto mi se desavalo poslije prvog poroda i kako sam brzo opet ostala trudna prestalo mi,a evo sada opet poslije ovog poroda isto,mislim da je nesto hormonsko,ali bas mi opada punouser posted image user posted image

Pa to je normalno da kosa opada poslije poroda,probaj fitoval sampon,kazu da je dobar.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: njega kose
15.6.2011 10:32:37   
M kao Mama
Naneseš na korije kose, onako ko sebi, zamotaš i zadaš se u kućne aktivnosti i tako negdje predvečer se okupaš, hahaha, šalim se ma ovako moja kolegica radi nedljelom vas Božiji dan drži, njoj stvarno kosa mašala raste nenormalno.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: njega kose
15.6.2011 10:52:26   
mala86
hvala user posted image

eh ja sam tako nekad dok sam bila cura stavljala maslinovo ulje i jaje i kosa bila user posted image 8ne zalim se ni sad puno,al uvijek moze bolje) !i znala sam bez frke prespavat s tim na glavi i ujutro bi oprala ,a sad user posted image ,bijesna sam na samu sebe sto se tice toga

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: njega kose
15.6.2011 10:55:01   
palachinken
Ja sam pravila masku: žumance, ricinusovo ulje, pantenol, izmrvljeni b kompleks i šampon od koprive. To stavim i satima stoji.
Kosa mi se tad baš baš preporodila, a bila je spržena od onih agresivnih farbi.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: njega kose
15.6.2011 10:58:40   
Skvo RR
emyce...ja sam poslije poroda...mislila da imam neku bolescuru...sve sam probala i hemicno i prirodno..dok jedno jutro nisam na ceslju nasla pramen od 1 cm kose...epilog svega osisala se na kratko i reducirala opadanje...ubrzo je samo stalo.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: njega kose
15.6.2011 11:07:14   
Emica_sa
cini se da i meni ne gine sisanje jer ovo vise prelazi sve graniceuser posted image user posted image Inace ima 2 godine ne farbam se i kosa mi je zdrava samo ovo opadanje kriza i sto je najgore to traje vec 3 mijeseca

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: njega kose
15.6.2011 11:08:54   
Leena
Joj, meni je ovo bolna tema trenutno... Pojavila su mi se prije mjesec dana dva "alopecicna zarista", tj. otpala dva pramena kose, kompletna, jedna 3x2cm i druga 1x2... Ma uzas. Hvala Bogu imam kose za tri glave, pa jos uvijek uspijevam to sakriti kosom, ali necu jos dugo moci, jer se siri cini mi se... Uzas. Sve sam nalaze povadila, za sad su samo nasli da je Fe 3, ostalo sve uredno... Pojma nemam od cega je, ipak sam se porodila prije vise od godinu, ne vjerujem da ima veze s tim... Imam jos nekih nalaza za povaditi, sad me samo brine sto na ta dva mjesta nikako da ponovo krene rasti kosa, ni pored maza i sampona koje su mi dali.. Ima li neko slicno iskustvo?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: njega kose
15.6.2011 11:12:46   
Anoniman
Leena imas li krajnike, meni se tako pojavilo kad sma imala 21god i nema cim nisam prala, kakve vitamine nisam koristila, cim nisam mazala i onda izvadim krajnike i odmah sve prestalo.

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: njega kose
15.6.2011 11:13:41   
Hannica
IZVORNA PORUKA: mala86

hvala user posted image

eh ja sam tako nekad dok sam bila cura stavljala maslinovo ulje i jaje i kosa bila user posted image 8ne zalim se ni sad puno,al uvijek moze bolje) !i znala sam bez frke prespavat s tim na glavi i ujutro bi oprala ,a sad user posted image ,bijesna sam na samu sebe sto se tice toga

E ovo cu jos danas da probam,imam maslinovo ulje a ne znam sta da radim s njim jer ga ne koristim u prehrani.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: njega kose
15.6.2011 11:15:45   
Leena
Jele, nemamuser posted image , zakržljali su mi krajnici jos dok sam mala bila, ostala samo dva oziljka, kao da sam ih izvadilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: njega kose
15.6.2011 11:16:33   
Leena
Jele, a je li ti ponovo narasla kosa na tim mjestima?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: njega kose
15.6.2011 11:19:43   
Anoniman
Jeste, porasla je... vidjela si koliko grive imam user posted image . Ma nema sta nisam vadila, koje nalaze, bojali se i tumora nekih i na kraju mi predloze krajnike da izvadim i cim sam izvadila ja kao nova.

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: njega kose
15.6.2011 11:26:02   
mala86

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: mala86

hvala user posted image

eh ja sam tako nekad dok sam bila cura stavljala maslinovo ulje i jaje i kosa bila user posted image 8ne zalim se ni sad puno,al uvijek moze bolje) !i znala sam bez frke prespavat s tim na glavi i ujutro bi oprala ,a sad user posted image ,bijesna sam na samu sebe sto se tice toga

E ovo cu jos danas da probam,imam maslinovo ulje a ne znam sta da radim s njim jer ga ne koristim u prehrani.user posted image



http://zena.hr/clanak/koza_i_tijelo/maslinovo_ulje_u_svrsi_vase_ljepote/905.aspx

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: njega kose
15.6.2011 11:43:03   
Leena
e moja Jelena, pa ja nemam sta ni izvaditi, tugo mojauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: njega kose
15.6.2011 12:02:26   
taurus
jesi li probala vichy ampule za kosu za žene
jesu malo skuplje, ali znam ženu kojoj je počela kosa ponovo rasti

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: njega kose
15.6.2011 12:03:33   
Leena
Taurus, probat cu... Mislim i ovaj sampon koji su mi dali nije jeftin.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: njega kose
15.6.2011 12:23:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

Jele, nemamuser posted image , zakržljali su mi krajnici jos dok sam mala bila, ostala samo dva oziljka, kao da sam ih izvadilauser posted image user posted image user posted image




imas li mozda pokvaren zubuser posted image ili si dozivjela neki stres u periodu kad se to desilouser posted image


(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: njega kose
15.6.2011 12:26:12   
palachinken
IZVORNA PORUKA: taurus

jesi li probala vichy ampule za kosu za žene
jesu malo skuplje, ali znam ženu kojoj je počela kosa ponovo rasti



I ja sam čula da su im te ampule dobre. Moja sveki je koristila njihov šampon za rast kose kad joj je jedne prilike, zbog stresa, opalo dosta kose i popravilo joj se stanje.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: njega kose
15.6.2011 12:41:21   
Leena
Noa, nemam, ali cu otici zubaru da provjeri za svaki slucaj. A za stres, ne znam sta bih ti rekla, jesam bila pod stresom, ali sada nisam a ono i dalje opada i sire se ta dva zarista

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: njega kose
15.6.2011 12:52:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

Noa, nemam, ali cu otici zubaru da provjeri za svaki slucaj. A za stres, ne znam sta bih ti rekla, jesam bila pod stresom, ali sada nisam a ono i dalje opada i sire se ta dva zarista




zubaru otiđi svakako jer ovo se desilo mojoj rodici ona ima bas zbijene zube i imala je veliki kvar na šestici koji nije ni osjetila a i zubar ga jedva vidio..poslije toga kosa narasla i sve bilo okuser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: njega kose
15.6.2011 15:32:05   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Leena

Joj, meni je ovo bolna tema trenutno... Pojavila su mi se prije mjesec dana dva "alopecicna zarista", tj. otpala dva pramena kose, kompletna, jedna 3x2cm i druga 1x2... Ma uzas. Hvala Bogu imam kose za tri glave, pa jos uvijek uspijevam to sakriti kosom, ali necu jos dugo moci, jer se siri cini mi se... Uzas. Sve sam nalaze povadila, za sad su samo nasli da je Fe 3, ostalo sve uredno... Pojma nemam od cega je, ipak sam se porodila prije vise od godinu, ne vjerujem da ima veze s tim... Imam jos nekih nalaza za povaditi, sad me samo brine sto na ta dva mjesta nikako da ponovo krene rasti kosa, ni pored maza i sampona koje su mi dali.. Ima li neko slicno iskustvo?

Moja komsinica je imla isti problem. To ti je najvjerovatnije od stresa, ona je stres dozivjela kad joj je mama poginula i nakon par mjeseci pocela joj je opadati kosa sve joj celavi krugovi bili na glavi. Koristila je neke lijekove ali je prala kosu vodom u kojoj je kuhala koprivu i kaze da joj je to najvise pomoglo


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: njega kose
15.6.2011 15:35:26   
Hannica
Evo kod mene maslinovo ulje (bez jaja jer mi to nesto gadno) vec dva sata na glavi,idem oprati kosu da vidim rezultate.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: njega kose
15.6.2011 23:24:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Leena

Joj, meni je ovo bolna tema trenutno... Pojavila su mi se prije mjesec dana dva "alopecicna zarista", tj. otpala dva pramena kose, kompletna, jedna 3x2cm i druga 1x2... Ma uzas. Hvala Bogu imam kose za tri glave, pa jos uvijek uspijevam to sakriti kosom, ali necu jos dugo moci, jer se siri cini mi se... Uzas. Sve sam nalaze povadila, za sad su samo nasli da je Fe 3, ostalo sve uredno... Pojma nemam od cega je, ipak sam se porodila prije vise od godinu, ne vjerujem da ima veze s tim... Imam jos nekih nalaza za povaditi, sad me samo brine sto na ta dva mjesta nikako da ponovo krene rasti kosa, ni pored maza i sampona koje su mi dali.. Ima li neko slicno iskustvo?


draga ja sam jednom prilikom imala sličan problem, samo sam se ujutru probudila i vidjela da na glavi, haman odmah iznad čela, imam maleni krugić bez kose.... nisam se puno zabrinula jer do tada nisam čula za alopaciju (il kako se već kaže)mislila sam da sam se negdje udarila
Medjutim taj krugić se širio i postao veličine kao 5 KM, otprilike i tada sam otišla kod dermatologa....
ona mi je rekla da uzrok mog kružića (nakon obavljenog nalaza) nije uzrok doticaj sa nekom životinjom i sl već da se radi o alopaciji area tj opadanje kose u krugovima
Sugerirala mi je da obavim niz nalaza, ginekološki, stomatološki, štitnu žlijezdu i sl i naglasila mi da je moguće da je od stresa
Ja nijedan nalaz nisam napravila, bilo mi pravo mrsko
Taj dio sam nekako prekrivala šnalicom i situacija je tako trajala bar 2 godine i kosa je narasla!
taj mi se problem nikada više nije ponovio
Ja sam to prepisala stresu jer sam zdrava osoba, mislim kasnije negdje sam išla kod ginekologa pa sam uvidjela da je sve ok a kod stomatologa visim
E da tada mi je dr pregledala folikuli dlale i konstatirala da će mi kosa ponovo narasti i da je folikula zdrava
Folikula = korijen kose (valjda ne griješim)


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *