|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjet...sta kad dijete slomi rukicu?
14.5.2011 16:32:56   
Anoniman
Hvala na odg. pa nazvacu pedijatricu,jer nemam br. ortopeda.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Savjet...sta kad dijete slomi rukicu?
14.5.2011 16:44:15   
Anoniman
Lomovi kod djece su jako cesti, tako da se plaho ne zabrinjavas iako si vjerovatno u shoku.
Otisla bih ponovo doktoru zbog te rastuce otekline, da je mozda ponovo snime, sta li...

I ja sam lomila desnu ruku kad sam imala 4-5godina. Medjutim, meni su odmah stavili gips i nosila sam ga 3 sedmice. Poslije nikakvih problema nisam imala, kost je lijepo zacijelila, tako da se ne brines.
Ljubani user posted image i ne brini, proci ce sve to.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Savjet...sta kad dijete slomi rukicu?
14.5.2011 19:54:59   
R&T@
Gracanka, bas mi je zao djevojciceuser posted image

Je li to starija ili mladja?



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Savjet...sta kad dijete slomi rukicu?
14.5.2011 20:15:21   
Anoniman
Starija.... a nadam se da ce biti sve aBd ok,samo me brine sad to oticanje user posted image   iako je dr. rekao da ima lom,ali je sreca opet sto se nista nije pomjerilo,iskocilo...

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *