|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

torbe:-)


Volim mijenjati torbe i nikad mi ih nije dosta
  53% (42)
Volim torbe, ali nemam vremena za često mijenjanje
  26% (21)
Nisam neki ljubitelj torbi, svejedno mi je
  5% (4)
Imam jednu aktualnu i gotovo
  15% (12)


Ukupno glasova: 79


(Posljednji glas : 5.3.2014 20:40:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:22:42   
acudesa
do koljena, veliš, brukauser posted image user posted image
ma znala sam ja da sam ja "korak ispred"user posted image user posted image , a moja torba, dva koraka iza mene, jao ljudi stvarno je velikauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:23:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

super tema ubila se za mene, posto sam torboholicar....Uzivam u kupovini, kad me zdrma depresija ja odem kupim torbu ili sandale hahaha, imam ih pun ormar,svih boja i velicina.Ne patim za markom alli volim da je torba i prakticna da ima puno pregrada i dzepica....Nedavno sam cornula jednu od sekeuser posted image user posted image  svidjela mi se, a nije ih bilo vise user posted image uslikat cu par pa cu podstaviti  slike.....

marina, nose li se ovakve bar u Danskoj?
 

Jasta radi, vidjala sam par cura do koljena im se otegle hahaha

Ma zenooooo,kud joj ne rece da je to odavno demodeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha danas sto vise visi sve modernijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:25:41   
neki
MarinaDK,ma vidis da hocu da joj izmamim tu torbuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:26:04   
acudesa
neki, za demode-hajd zamisli nanu prije, ne znam, 30-tak godina sa ovom mojom torbom-cool nana, a jojjjjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 17.10.2009 22:29:58 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:26:43   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

MarinaDK,ma vidis da hocu da joj izmamim tu torbuuser posted image user posted image user posted image

riješi me belaja, moja nekiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:27:31   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

neki, ne može biti demode kad nije ni bilo ovakvih kod nas-hajd zamisli nanu prije, ne znam, 30-tak godina sa ovom mojom torbom-cool nana, a jojjjjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Mi neki dan isli kod jarana od MM na sijelouser posted image Kad kod njegove mame(zena bona stara iiiiiiiiiiiiih) torba joooooooooooj,ma znas kakva je,malo mi falilo da je pitam da mi je da da je pronosamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:31:04   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

neki, ne može biti demode kad nije ni bilo ovakvih kod nas-hajd zamisli nanu prije, ne znam, 30-tak godina sa ovom mojom torbom-cool nana, a jojjjjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Mi neki dan isli kod jarana od MM na sijelouser posted image Kad kod njegove mame(zena bona stara iiiiiiiiiiiiih) torba joooooooooooj,ma znas kakva je,malo mi falilo da je pitam da mi je da da je pronosamuser posted image user posted image user posted image


vidiš ti tih nana, nemoj mi reći da joj je bolja od mojeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:32:38   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

neki, ne može biti demode kad nije ni bilo ovakvih kod nas-hajd zamisli nanu prije, ne znam, 30-tak godina sa ovom mojom torbom-cool nana, a jojjjjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Mi neki dan isli kod jarana od MM na sijelouser posted image Kad kod njegove mame(zena bona stara iiiiiiiiiiiiih) torba joooooooooooj,ma znas kakva je,malo mi falilo da je pitam da mi je da da je pronosamuser posted image user posted image user posted image


vidiš ti tih nana, nemoj mi reći da joj je bolja od mojeuser posted image user posted image

Ma jooooooooook,samo je njena vecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:33:46   
reallove
hehehe acudesa ti ces dobro da zaradis na ovoj torbi stavi na oglase prodajem torbu "korak ispred"

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:34:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

neki, ne može biti demode kad nije ni bilo ovakvih kod nas-hajd zamisli nanu prije, ne znam, 30-tak godina sa ovom mojom torbom-cool nana, a jojjjjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Mi neki dan isli kod jarana od MM na sijelouser posted image Kad kod njegove mame(zena bona stara iiiiiiiiiiiiih) torba joooooooooooj,ma znas kakva je,malo mi falilo da je pitam da mi je da da je pronosamuser posted image user posted image user posted image


vidiš ti tih nana, nemoj mi reći da joj je bolja od mojeuser posted image user posted image

Ma jooooooooook,samo je njena vecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jao, preteče me nanauser posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 17.10.2009 22:35:50 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:35:17   
neki
O zenooooooooooo,umih se ja u suzeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:36:26   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

hehehe acudesa ti ces dobro da zaradis na ovoj torbi stavi na oglase prodajem torbu "korak ispred"

moja je dva koraka izauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:37:34   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

O zenooooooooooo,umih se ja u suzeuser posted image user posted image user posted image

isto, raspoložena sam pravo zbog vasuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:38:36   
reallove
heheheeh zeno draga ismijah se ja,jooooj


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: torbe:-)
17.10.2009 22:40:36   
reallove
do suzauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: torbe:-)
18.10.2009 18:42:11   
reallove
http://img17.imageshack.us/i/sdc15081.jpg/
evo moje favorite crne..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: torbe:-)
18.10.2009 18:57:07   
Anoniman
Ova acudesina torba taman za mene kad nosim one zadaćnice iz škole...... Mislim da ih u torbu može stati 30-40... user posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: torbe:-)
18.10.2009 18:57:40   
sarisari
I ja najvise volim da kupujem torbe i obucu, sto se tice torbi volim velike torbe, mada imam raznih oblika i boja, valicina, najvise volim Monine torbe mada nadjem i u Espritu finih za kupiti

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: torbe:-)
19.10.2009 20:47:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

Ova acudesina torba taman za mene kad nosim one zadaćnice iz škole...... Mislim da ih u torbu može stati 30-40... user posted image

jeste se zapalile za moju big baguser posted image user posted image
e, pingpong, ja mislim da bi jedino tebi zaista i trebala ovolika-mogu  ti u ovakvu komotno stati  zadaćnice od pet odjeljenja

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: torbe:-)
19.10.2009 20:50:05   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove
user posted image
evo moje favorite crne..

znaš šta, reallove, nije vam fer, mene ste nagovorile da se obrukam torbom da bi vi triumfovale svojim malenim slatkim torbicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: torbe:-)
19.10.2009 20:55:05   
Ilhana RR
Sacu ja da iskopam ovih par sto cesto koristim pa da slikam i postavim...

Luda sam za torbama, i ja kao Skvo nevolim one neorginale ali ove dvije sto imam iz turske nebi niko reko da nisu orginal... kako su dobro uradjene a jos od prave koze...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: torbe:-)
19.10.2009 21:18:06   
Ilhana RR
Dok ja slika meni se kompjuter zeznu pa morado ga restartovati

Ovu sam dobila sad od moji kad su bili u turskoj, orginal kopija je hehe - kozna a unutra oblozena kako treba... ma extra!
user posted image

Ova je od prosle godine isto iz Turske, isto orginal kopija =) - kozna i unutra oblozena kako treba... sta je sve prezivila a ko nova izgleda =)
user posted image

Ovu sam uzela na snizenju... platila je 5 eura a bila 50 eura =)
user posted image

I ova je sa snizenja, nevjerovatnih 3 eura a bila je 20 eura =)
user posted image

Ovu najvise volim, vjerovali ili ne u HMu je kupila prije 9 godina i nista joj nikad nije bilo a platnena je =)
user posted image

Ovo su te koje nosam najvise trenutno, volim da mjenjam... imam par svecani oni mali al ostale mi u bosni jer nisam imala mjesta da ih povucem sa sobom hahahaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: torbe:-)
19.10.2009 21:23:19   
Mirkica
super su ilhana , moracu i ja ici u kupovinu   orginal kopija

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: torbe:-)
19.10.2009 21:25:15   
Ilhana RR
Kaze mama prosle godine je bio bolji izbor u Turskoj nego ove... al stvarno extra izgledaju i ko orginali, nisam lejtos vidila vakvih u bosni kad sam bila...

A imam na umu da kupim ovu jednu Gucci sto sam vidila... doduse nije ni skupa, koliko su inace. ova je 200 eura... mozda nagovorim babu da mi kupi hehe, ipak sam ja njegova mezimica =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: torbe:-)
19.10.2009 22:35:25   
Anoniman
Meni treeba dobra crna torba. Trazim vec par dana ali nisam uspjela naci. Ako neko zna i ako vidite negdje javite mi. Cijena je bitna, ali ne toliko, jer trazim i kvalitet.

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *