|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

torbe:-)


Volim mijenjati torbe i nikad mi ih nije dosta
  53% (42)
Volim torbe, ali nemam vremena za često mijenjanje
  26% (21)
Nisam neki ljubitelj torbi, svejedno mi je
  5% (4)
Imam jednu aktualnu i gotovo
  15% (12)


Ukupno glasova: 79


(Posljednji glas : 5.3.2014 20:40:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: torbe:-)
19.10.2009 22:56:10   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove
user posted image
evo moje favorite crne..

znaš šta, reallove, nije vam fer, mene ste nagovorile da se obrukam torbom da bi vi triumfovale svojim malenim slatkim torbicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma draga moja "big bag"user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: torbe:-)
19.10.2009 23:13:46   
Mirkica
acudesa moje su sve onolike mene mama uvijek pita A zar dijete ne nadze manju :) ja volim velike torbe .




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:30:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

acudesa moje su sve onolike mene mama uvijek pita A zar dijete ne nadze manju :) ja volim velike torbe .




joj Mirkice, pa tek sad pročitah tvoje utješne riječi
e, nek' sam baš otvorila temu, tako sam nešto sretna zbog tvog posta, vi sa malim torbicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 27.10.2009 22:31:15 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:37:56   
reallove
user posted image user posted image sta ti imas protiv malih torbicauser posted image
sta je sa tvojom big bag jesi li ju unovcilauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:42:05   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

user posted image user posted image sta ti imas protiv malih torbicauser posted image
sta je sa tvojom big bag jesi li ju unovcilauser posted image user posted image

hajde ti unovči onakvu skalameriju? to bi se moglo nazvati-umjetnostuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:43:37   
reallove
heheh pa moja sveki cekauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:45:23   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

acudesa moje su sve onolike mene mama uvijek pita A zar dijete ne nadze manju :) ja volim velike torbe .




joj Mirkice, pa tek sad pročitah tvoje utješne riječi
e, nek' sam baš otvorila temu, tako sam nešto sretna zbog tvog posta, vi sa malim torbicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hahahh dobra si :) stavrno volim velike tasne i sve su tolike da bebe malo veca moze stati a ja mala zena :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:45:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

heheh pa moja sveki cekauser posted image user posted image

ko čeka i dočekat ćeuser posted image user posted image
pozz za sveki

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:47:07   
reallove
al ako joj budes htjela prodati moras imati jos jednu slicnu za njenu prijateljicu

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:48:03   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

al ako joj budes htjela prodati moras imati jos jednu slicnu za njenu prijateljicu

jel to ko blizankeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: torbe:-)
27.10.2009 22:54:32   
reallove
user posted image user posted image sta god njena prijateljica kaze da je lijepo ona odmah kupi a tako i ova druga

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: torbe:-)
26.4.2010 19:49:38   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme: Torbe
IZVORNA PORUKA: aidicaa

Zenice da li volite torbe, torbice i opet torbice ? Koje boje, dezen velicinu...?
Ja sam bas zaljubljena u njih ...najvise volim torbice  nezno bez ili crne boje , velicina nije bitna.
Ja sam skoro kupila ovu http://www.kappahl.com/ProductImages/KAW_3''5130_F_3.jpg....




IZVORNA PORUKA: faris0''

Ja sam luda za torbama, trenutno preferiram malo vece, da mogu potrpat sve za moju djecurliju!


IZVORNA PORUKA: aidicaa

Evo opet da pokusam...pojma nemam kako se ubacuje slika user posted image
http://www.kappahl.com/ProductImages/KAW_3''5130_F_2.jpg



IZVORNA PORUKA: aidicaa

179kr -Kappahl
Ima i u tamno braon boji...


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Uh, bolesnica, kakva obuča, takva tašna, nikada, ali stvarno nikada nisam izašla u grad, otišla na posao ili slično, a da su  mi cipele ili šta mi je već na nogama raspar sa tašnom. Volim velike tašne, naprosto uživam u njima.




IZVORNA PORUKA: teacher75

straaaaaaaaaasno volim torbe, svih velicina, oblika i boja, volim da su od koze ili platna, ne volim skaj. trenutno sam u potrazi za velikom sarenom proljetnom platnenom torbom, pa ako znate gdje ima, javite


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: aidicaa

179kr -Kappahl
Ima i u tamno braon boji...


hmmm ce da vidim =)

Ja i torbe = Best friends!


IZVORNA PORUKA: aidicaa

KOja zena nije user posted image



IZVORNA PORUKA: aidicaa

Bas je lepa torba, a i boja takodje....


IZVORNA PORUKA: fatimica09

Ma koja ih zena ne voli user posted image i koja li ih ,,ima dosta" .....bas kao i cipela user posted image

Meni su oduvjek bile draze vece torbe u koje mogu stati sve dzidze ,,koje mi trebaju"user posted image
Naravno prelijepe su mi i one elegantne, svecane pismo-tasne, a nazalost malo je prilika u kojim ih mogu nositi....

I uvijek bih glasala za kozne ili platneneuser posted image user posted image user posted image
Skaj - bljak
Lak - bljak
user posted image



IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Torbe su moja strastuser posted image user posted image user posted image user posted image svi oblici, stilovi, boje, velicineuser posted image user posted image user posted image jednostavno ih volimuser posted image user posted image




< Poruku je uredio acudesa RR -- 26.4.2010 19:50:20 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: torbe:-)
26.4.2010 23:07:27   
ivana st
Ja obožavam torbe, imam ih raznih modela i bojja, ali najčešće nosim dvije . Nisam oduševljena sa prevelikim torbama i uglavnom kupujem one što uz ručke imaju i kajiš tako da se mogu nositi i preko ramena , jer mi je tako praktičnije. 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: torbe:-)
26.4.2010 23:23:15   
ivana st
ovo su te dvije koje najčešće nosim

user posted image
user posted image



_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: torbe:-)
27.4.2010 11:05:46   
reallove

IZVORNA PORUKA: ivana st

ovo su te dvije koje najčešće nosim

user posted image
user posted image



ova prva mi se svidjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: torbe:-)
27.4.2010 11:21:03   
milenium
ačudesa ona tvoja torba je baš fina i oblikom i veličinom samo da joj tregeri nisu crne boje.nego npr isto sive.user posted image

ivana st.i meni se sviđa ova tvoja prva torba.user posted image

ja sam jučer baš bacila u smeće 2 torbe jer su im se kaiši malo počeli kidati a jedna je bila malo i poderana,obe su bile bijele.sad više nemam nijedne bijele pa ću morat bar jednu nadomjestit.
ne volim crne torbe osim onih malih toaletnih crnih.i nemam nijedne crne.(jer smatram da ću izgledat ko neka baba jer i meni tako izgledaju oni koji ih nose)user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: torbe:-)
27.4.2010 12:47:39   
salmy
Ovu jucer kupih u Zari odavno mi se svidjela,moze stati tonu logistike za bebu! a sto je prakticna za nositi preko ramena

img0397fn.jpg

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: torbe:-)
27.4.2010 12:53:05   
salmy
http://img1http://yfrog.com/5bimg0397fnj

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: torbe:-)
27.4.2010 16:26:17   
emma.L
Kako se slatko nasmijah sada ovoj acudesi user posted image . Popravile ste mi ususer posted image   dan na poslu user posted image . Nego i ja sam sitna i baš volim velike torbe. I tako mi zapadne za oko jedan ceker u obliku lađe, ogrooooman i predivan. Srećom bila prijateljica sa mnom i ubjeđivala me da mi zaista ne stoji. I kaže niko neće govoriti "vidi Ane s cekerom", svi će govoriti "eno cekera s Anom". I ja ne kupih najbolji ceker koji sam ikada vidjela.
Obožavam torbe. Najdraža mi je kožna smeđa iz Zeca sa čaršije koju sam dobila od MM i Eme za rođendan. Jedini problem je što je karakteristična boja, pa je jako teško naći odgovarajuće cipele (ne mislim iste, nego barem neku smeđu, borbo ili maslinastu, ali da ide uz ovu tobru user posted image ). Nedavno kupih jednu u Alpini - crna kožna na sniženju 100 KM, pokazala se super. I jednu malu kožnu iz bennetona koja je čak i ušivena i lijepljena, ali ne mogu je baciti user posted image . I može i imitacija kože ako je dobra, može platno, slama, sve osim laka ili onog klizavog materijala kao šuškavci što se presijava user posted image  to baš ne volim.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: torbe:-)
1.5.2010 20:56:25   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

ačudesa ona tvoja torba je baš fina i oblikom i veličinom samo da joj tregeri nisu crne boje.nego npr isto sive.user posted image


pa, bejbe, upravo su sivi, samo malo tamnija siva, al se ne vidi na slici....ma lijepa je ona, samo malo neuobičajenauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: torbe:-)
1.5.2010 20:57:45   
acudesa
Emma.L....hvala na komplimentu (valjda user posted image  )...zbog tebe sam morala ponovo čitati temu i smijati se...
Reallove...fališ mi bonauser posted image
Ivana, meni se druga sviđa

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.5.2010 20:59:20 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: torbe:-)
2.5.2010 16:44:14   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Emma.L....hvala na komplimentu (valjda user posted image  )...zbog tebe sam morala ponovo čitati temu i smijati se...
Reallove...fališ mi bonauser posted image
Ivana, meni se druga sviđa

a dusa mojauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: torbe:-)
12.5.2010 21:36:58   
Ilhana RR
Evo ja danas dobila poklon od brata i snahe iz Egipta... i ovo je orginal kopija hahah =)

prava koza a prelijepo izgleda, svjedno mi je marka kako god ;)

user posted image

user posted image

jeeeeeej =)

ovo za rodjendan =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: torbe:-)
12.5.2010 21:58:21   
Hanady RR
slatka torba ilhana...al je meni malena...kod mene torbe da se izgubiš čitav u njimauser posted image user posted image user posted image
vazda izljeću pelene, maramice, šminka...a bome zna i smoki i svašta neštauser posted image user posted image user posted image

one male svečanije torbe kupujem pismo ili kockastih i pravougaonih čvrtig oblina...nekako sa njima znam da hodam...

slatka je nema šta...al meni bi bila dobra ukras...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: torbe:-)
12.5.2010 21:59:56   
Ilhana RR
sta ba mala?

Imas mjesta za jedno pakovanje maramica, pelena 5-6 komada, sminke, mobitel novcanik, smoki hahaha ;)

ma taman meni ;)

a inace imam i ja ti veliki, pokusavam da ih izbjegavam jer onda pretrpam i nosam ko kobila po gradu jer paznu je nemogu nositi hehehe

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *