|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:46:37   
tea lana
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: neki

tea lana,ja sam i lopti(onih fuserskihuser posted image ) a i igracaka pobacala tonu,ali dzaba,ne mogu ih se bas skroz kutarisatiuser posted image user posted image user posted image


mislim da bi mene i muz i Lana bacili kad bi i jedna lopta falila.Ja krenula neki dan jednu da bacim ispuhala nikakava kaze meni mm nemoj bona to joj je najdraza.Sentimentalno su vezani za svaku

< Poruku je uredio tea lana -- 17.10.2009 21:47:23 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:48:35   
neki
IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: neki

tea lana,ja sam i lopti(onih fuserskihuser posted image ) a i igracaka pobacala tonu,ali dzaba,ne mogu ih se bas skroz kutarisatiuser posted image user posted image user posted image


mislim da bi mene i muz i Lana bacili kad bi i jedna lopta falila.Ja krenula neki dan jednu da bacim ispuhala nikakava kaze meni mm nemoj bona to joj je najdraza.Sentimentalno su vezani za svaku

user posted image user posted image
Eh zato je kod mene kuca puna ZELJO stvari,od majica,dresova,salova,bodija,pa i Saidovih sipercicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:51:51   
tea lana
e draga Neki kod mene je isto tako samo je u pitanju Bosna.Mm JE radna uniforma trenerka ja sedmicno imam dvije masine najmanje crvenih majica.poludi.Ogadila mi se crvena boja skrozuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:52:30   
acudesa
vi se raspričale, a mene ste poslale "po hljeb" sram vas bilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:53:54   
tea lana
IZVORNA PORUKA: acudesa

vi se raspričale, a mene ste poslale "po hljeb" sram vas bilouser posted image user posted image user posted image


ja mislila ti tamo slike tasne stavljasuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:54:08   
neki
IZVORNA PORUKA: tea lana

e draga Neki kod mene je isto tako samo je u pitanju Bosna.Mm JE radna uniforma trenerka ja sedmicno imam dvije masine najmanje crvenih majica.poludi.Ogadila mi se crvena boja skrozuser posted image

Meni plavaaaaaaaaaaaaaaauser posted image
acudesa ima li te slike???user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:55:47   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

vi se raspričale, a mene ste poslale "po hljeb" sram vas bilouser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:57:54   
Anoniman
Acudesa, da se ne bi zbunila... sliku postavi na temu "Torbe", a ne na ovu temu!!!

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:59:10   
reallove
ja umalo da zaboravim popiti tabletu"protiv beba"

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 22:01:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

Acudesa, da se ne bi zbunila... sliku postavi na temu "Torbe", a ne na ovu temu!!!

postavilauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 22:41:59   
sarayka
Eh zene kupovah ja one mrezice pa i kutije ali nista ne traje dugo...onda sam kupila kao plastiču kantu supljikavu kao za ves ali manju 6 km i to mi je super, perem je i sve...

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 23:10:35   
almai
Ja sam tako prije kartone obljeplivala ukrasnim papirom,ali nevriejdi to gdje su djeca veca odmah misle Bog zna sta se krije ispod papira i u roku od par min. moj trud bi uzalud odmah sve izcjepase i podarase.Sad sam sebi uzela novu korpu za prljavi ves ,a njima dala  staru i dostaaa moze igracaka stati u nju i kad sta traze znaju gdej se u njoj nalazi posto se vidi kroz njuuser posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 23:18:36   
mamma mumi
Skvo, gdje ti dodje ta radnja magma home?

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 0:13:09   
Anoniman
Kod nas igracke budu u jednoj korpi za ves koju smo kupili namjenski za igracke(roze je boje) i u jos jednoj plasticnoj gajbiuser posted image user posted image user posted image user posted image , a lopte hm....imamo ih desetak najmanje(a niko nam nije sportasuser posted image user posted image user posted image user posted image )


(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 2:06:52   
veeseelaa
evo malo slikica

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

jel ko ovakve vidjao da se prodaju i kakve su cijene?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 8:13:15   
Crvena
Ja sam se dugo mucila sa kosaricama za igracke. Jedno vrijeme su to bile mrezaste, a onda plasticne supljikave user posted image
E trenutno smo MM i ja u izradi novih drvenih kosarica. Sad zasad ih necu bojiti, trenutno su u boji drveta.user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 10:03:24   
Lalana
Ja sam imala istu ovakvu na zadnjoj slici, koj je veeseelaa postavila, samo nisam u BiH, moja je bila crvena ali joj je veliki nedostatak sto je od zica pa preko prevucena, zacas se zice probiju i onda vise ne moze da se koristi zbog sigurnosti djece.
Trenutno nam igracke stoje u kutiji od printerauser posted image i imaj jedna kolica-i ona su zapravo igracka, kao iz supermarketa samo ova su plasticna djecja i u njih stoji dio.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 10:14:54   
Anoniman

Ovo mi je super, ima li gdje ovakvih da se kupe?
Nije je teško ni napraviti, morat ću kojeg od djedova zaposlitiuser posted image user posted image user posted image , oni uživaju da prave svom unuku nešto.



user posted image



(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 11:06:37   
Ilhana RR
breskvice imas slicne u magmi u grand centru na ilidzi, pravo da ti kazem one su u magmi i ljepse ;)

Vesela mi imamo ovu crvenu iz Ikeje sto si postavila... super je =) mislim da kosta 10 KM u ikeji...

ove u grand centru mislim da su bili oko stoje... ja kontam Lamiji ovde da uzmem ovu klupicu...

a nasla sam polovnu ovu na slici dole, kosta sada 30 KM

user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 11:54:43   
Lalana
Ovo je super Ilhana, jer neke igracke se ne mogu ubaciti tek tako u vrecu kao npr. kolekcija sudja od moje princeze ili ne znam ti neke lutkice sto stoje, ma svasta nesto.
Ja da imam vise prostora ovako bi nesto kupila.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 11:57:45   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Lalana

Ovo je super Ilhana, jer neke igracke se ne mogu ubaciti tek tako u vrecu kao npr. kolekcija sudja od moje princeze ili ne znam ti neke lutkice sto stoje, ma svasta nesto.
Ja da imam vise prostora ovako bi nesto kupila.


ovo sam ja ljetos vidjela u Magmi, ovo sto cu da uzmem Lamiji a i nedavno orginal isto kao u magmi sam vidila ovde u jednom butiku, ako nebude ova polovna ostala kad bude plata ja cu joj uzeti ovu novu jer nije ni ona skupa, mislim da je bila 60 KM...

Bas kao sto ti kazes nemoze sve u vrecu, ja u ovoj vreci iz Ikeje crvenoj drzim samo one plisane igracke... za ovo ostalo imam kutije tri u koje sortiram stvari.. u jednoj naprimer drzim samo stvari koje su joj za sporeta.. u drugoj samo one sto zvuce a u trecoj je odjeca i tako to oko lutkica...

nesjecam se koliko je ovo kostalo u magmi al vrijedi pogledati jer imaju dosta stvari za djeciji soba a nisu toliko skupe koliko bi se ocekivalo nekad ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 12:04:49   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: acudesa

-gdje vi držite dječije igračke, ja sam imala problem sa silnim korpama, vagončićima, paketima koje su mi trebali da smjestim sve igračke-ne bi mi doteklo para i para da sam kupovala one razne gotove  košarice, pa sam uzela paket i obljepila ga ukrasnim papirom, dobila sam nešto što se meni sviđa,a i igračke imaju svoje mjesto
imate li i vi neku ideju da je podijelite sa svimauser posted image

evo kako izgleda, šta mislite? valja li?
nije vidljivo sa slike, ali ovo je paket veličine, otprilike, 80x60x60 (može dosta igračaka stati u njega)
user posted image

user posted image user posted image super ti je ovo jos da dodam da umjesto ukrasnog papira moze i samolepljiva tapeta recimo sa diznijevim junacima...user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 12:06:31   
Ilhana RR
Mislim da moze to i naprimer ako imate neku staru dekicu koja je mozda isflekana ili probijena negdje pa je za bacanje napraviti okolo da bude mekse ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 14:32:05   
lilith
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo malo slikica

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

jel ko ovakve vidjao da se prodaju i kakve su cijene?

ove zadnje imaju u hipermarketu na mojmilu od 8 do 12 km, zavisno od velicine...ja imam veliku i srednju i prezadovoljna sam

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: "Košarica" za igračke
18.10.2009 14:51:29   
milenium
kod mene je ona kutija na kotače,košta 25 km,i to je baš kutija za igračke,sve mi u nju stane.al najviše od svega toga moj se mališan voli voziti u njojuser posted image

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *