|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 17:07:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja malena nema puno igračaka, sve joj stane u jedan paketić, nemam baš nekih problema da to pokupim nakon njenog igranja
Jel griješim što joj ne kupujem igračke u većem broju?


Ma sve zavisi koliki je njen interes za igračke...Moj dječak voli igračke i zaista se zna zaigrati, neke mu dosade, te ih ja sakrijem jedno vrijeme i  kad mu ponovo iznesem, obraduje se kao da sam mu novu igračku kupila...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 17:16:21   
Visnja RR
igracke drzimo u jednoj mrezastoj korpi... a jos pola ih je okolo... i nesto u dvije kese koje sam sakrila... neke joj jos nisam ni pokazala...
ja jedva cekam novi stan i asjinu veliku sobu gdje moze s igrackama da radi sta hoce...
ahaha moze i sada... trenutno nam je tobogan na sred dnevnog boravka user posted image

user posted image

evo vidi se i njena fotelja s koje gleda crtane ...iza nje je ta mrezasta korpa s igrckama ..i naravno svuda su razbacane... samo takav dom ima dusu user posted image  


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 17:19:07   
mala86
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image  
..i naravno svuda su razbacane... samo takav dom ima dusu user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 17:26:13   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

igracke drzimo u jednoj mrezastoj korpi... a jos pola ih je okolo... i nesto u dvije kese koje sam sakrila... neke joj jos nisam ni pokazala...
ja jedva cekam novi stan i asjinu veliku sobu gdje moze s igrackama da radi sta hoce...
ahaha moze i sada... trenutno nam je tobogan na sred dnevnog boravka user posted image

user posted image

evo vidi se i njena fotelja s koje gleda crtane ...iza nje je ta mrezasta korpa s igrckama ..i naravno svuda su razbacane... samo takav dom ima dusu user posted image  



A bome dobar ti dnevni kad moze stati toboganuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kod mene kad bi stavila takvo nesto nebismo imali gdje prolazit, a morala bi ga nasidit ispred tv-a, jedino tu ima mjestauser posted image user posted image user posted image MM bi naprosto poludiouser posted image Ma ja se nekad ljutim na samu sebe sto se igracaka tice, onaa razbacuje, ja kupim, ma nekad mi se cini da po cijele dane samo sklanjam za njom. Kad izlazim iz kuce, uvijek pokupim, kad ode spavat, opet pokupim i tako sto putauser posted image Zato najvise volim kad smo vani. A trenutno nemam neku kosaricu za igracke, ali sam joj solobodila cetriri ladice u spavacoj, od onog njenog ormarica za presvlacenje i tu sam joj stavila igracke. A posto ona zna da su to njene ladice, nisu joj bas zanimljive, vise voli one s kasikama i vilicama, a ja ludimmmmuser posted image A koje nemogu stat u ladicu su sakrivene u keseuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 18:12:09   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

acudesice ja nesto imam utisak da bi ti mogla sama napraviti neku kutijicu ili sanducic za igracke znam da si kreativna pa sto ne pokusas

dosadilo mi lijepiti pakete...a, to mi je super...dok se nakanimuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 18:20:24   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

15KM kod nas u Bingu na Šićkom... slučajno vjeruj, i nema ih više...Mi se nismo ni sekunde dvoumili


Super je ova vasa, ja imam slicnu plavu, kuhana plastika. Ukrala na poslu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 18:22:12   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Breskva

15KM kod nas u Bingu na Šićkom... slučajno vjeruj, i nema ih više...Mi se nismo ni sekunde dvoumili


Super je ova vasa, ja imam slicnu plavu, kuhana plastika. Ukrala na poslu.user posted image


daj i meni jednu "proslijedi"...nije puno koštala-5 minuta strahauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 18:25:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Breskva

15KM kod nas u Bingu na Šićkom... slučajno vjeruj, i nema ih više...Mi se nismo ni sekunde dvoumili


Super je ova vasa, ja imam slicnu plavu, kuhana plastika. Ukrala na poslu.user posted image


jel od fenixa, i ja sam htjela jednu marnutuser posted image user posted image user posted image , al mi se ne dade nikako

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: "Košarica" za igračke
18.9.2010 18:31:14   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Breskva

15KM kod nas u Bingu na Šićkom... slučajno vjeruj, i nema ih više...Mi se nismo ni sekunde dvoumili


Super je ova vasa, ja imam slicnu plavu, kuhana plastika. Ukrala na poslu.user posted image


jel od fenixa, i ja sam htjela jednu marnutuser posted image user posted image user posted image , al mi se ne dade nikako



ahhahaha jasta je. Ustvari teta Z.... mahnula, pa meni dala. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: "Košarica" za igračke
9.10.2010 14:19:36   
Anoniman
Acudesa- je li sada bolje?user posted image
user posted image


(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: "Košarica" za igračke
9.10.2010 15:01:31   
Lalana
Mi smo uzeli ovaj isti fazon samo malo drugaciji motivi i prezadovoljni smo jer vise nikada nisu sve igracke po podu, u jednu fioku stavimo kocke u drugu suđe, na vrhu poredamo mede, ma odlicna stvar.

http://www.catchoftheday.com.au/images//toy_shevles_new/optiona.jpg

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: "Košarica" za igračke
9.10.2010 15:07:02   
Lalana
eh evo ovakva je nasa, preslikana

http://www.saco-ksa.com/product_details.php?p_c=55&s_c=146&pr_i=22067&lang=EN

Svakom bih preporucila ovaj fazon za igracke

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: "Košarica" za igračke
9.10.2010 15:07:05   
Anoniman
super je ovo lalana, eh da je i meni doživit da igračke nisu po podu, koliko sam se puta spotakla, dobro je pa imam još uvijek sve zubeuser posted image

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: "Košarica" za igračke
9.10.2010 15:07:52   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Breskva

super je ovo lalana, eh da je i meni doživit da igračke nisu po podu, koliko sam se puta spotakla, dobro je pa imam još uvijek sve zubeuser posted image


a najgore je kad stanes na kockicu ili igrackicu iz kinder jajeta user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: "Košarica" za igračke
9.10.2010 15:10:09   
Anoniman
uh to su žestoki bolovi u predjelu tabana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: "Košarica" za igračke
9.10.2010 15:10:31   
mala86
IZVORNA PORUKA: Lalana

Mi smo uzeli ovaj isti fazon samo malo drugaciji motivi i prezadovoljni smo jer vise nikada nisu sve igracke po podu, u jednu fioku stavimo kocke u drugu suđe, na vrhu poredamo mede, ma odlicna stvar.

http://www.catchoftheday.com.au/images//toy_shevles_new/optiona.jpg

ovo je super user posted image user posted image user posted image
gdje ste uzeli i koliko ste platili

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: "Košarica" za igračke
9.10.2010 15:11:49   
Lalana
Mala86 ja nisam u BiH, ali sam vidjela sada u SA kad sam bila slicnu ovakvu policu, ne znam cijenu, ovdje sam je platila 45 KM

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:18:15   
jasmin
Mi smo do skoro igracke cuvali u banjici :).Kupovali smo i nakupovali se mrezastih vreca,i djeca to ne ocuvase.
Sad smo opet na mrezicama...
user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:26:14   
Malenaoduvijek
meni su ove mreze pravo lohotne, imamo jednu u kojoj drzimo par plisanih igracaka ali pocele da se cijepaju kako ih uzmes u ruku.
a dosta igracaka nam stoji u velikoj korpi za ves (nekada bila) plasticna
a one koje se koriste stalno stoje u plasticnim mrezastim kutijama i oni ih tumbaju kako stignu.

a moj zet je pravio djeci prekrasne drvene kutije sa tockicima za igracke ekstra.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:29:18   
jasmin
S obzirom da mi je babo stolar,planiram ga zamoliti da mi napravi jednu kao sto dadada ima,pa nek` me ceka kad se vratim u BiH.
Sve pohvale za kutiju dady :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:31:35   
Emica_sa
Ja sam ove mrezaste trazila ali nisam nasla.Zna li iko gdje ima kupiti?

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:34:13   
škorpija
ima u marsu na grbavici

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:35:27   
reallove
koliko sam se ja nakupovala kosarica za igracke uhhh..prvo smo imali pletenu korpu,to dok je bio mali,pa imao manje igracaka,pa se onda ona pokvarila i kupim mu plasticnu,veliku,pa sam kupila jednu plasticnu sa tockicima,u apoteci,disney,15 eura i pokajala se,pokusava da udje u nju i padne,sad ona stoji u ormaru...inace imam problem sa igrackama,ima ih puno koje se nemogu drzati u korpi,one velike,auta,bicikl,stolice,ma nema sta nema,moram mu pod hitno jednu sobicu napraviti pa sve ubacitiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:48:32   
Lulu_08
Mi koristimo 2 redovno a 1 nam je u rezervi. Kupili ih sve 3 u TLu. Jedna sa Disney princezama, koja je od nekog glatkog materijala u "feder" fazonu, odnosno žica prolazi kroz njenu konstrukciju. Druga je klasična mrežasta "vreća" sa Elmo likom. Treća je ista kao i Elmo samo sa Winnie the Pooh likom.

Winnie koristimo već 3 godine, Elmo i Princezu 2 godine. Ima par manjih rupica ali nisu još nigdje pocijepale se user posted image !

Vrećama se Luna sama služi, tako da su baš u upotrebi redovno.

Uz to koristim plastične velike kutije za odlaganje, na koje sam nalijepila winnie the pooh samoljepljivu tapetu, eto radi estetike, a uz to smo kupili nekad 2 velike kartonske kutije za odlaganje igračaka koje baš nisu nekog kvaliteta. Ove kutije stoje po ormarima hihihi...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:48:44   
Visnja RR
mrežastih ima u OBI-u ...nama vec više od dvije godine traje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *