|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:49:08   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: škorpija

ima u marsu na grbavici


Izvini skorpija gdje otprilike to dode?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 14:57:53   
emma.L
Ako postoji išta veliko, plastično i na točkićima, to nam treba. Imaju u Ikei, ali za količine koje mi imamo to je tek za one iz kinder jaja i za loptice skočice. Mi imamo ladicu ispod kreveta, (uskoro ćemo imati dvije user posted image  pa ćemo se rasteretiti), zatim jednu veliku korpu za veš od pruća koja već puca i lomi se, pa onda još i onu dječiju kuhinju u koju možeš natrpati igračaka, a ogromne plišane + ono što se ne smije skloniti stoji na podu pored trosjeda u dnevnoj.
Btw, najbolji su mi ljudi koji kupuju djeci igračke da sebe zadovolje, pa tako Ema ima ogromnu Minnie Mouse s kojom se nikada nije igrala, ogromnu kravu koju mi čiste ljudi kad dođu čistiti namještaj (hajde ona bar posluži kao jastuk kad se povaljamo po podu), pa ogromnog puža koji je divan i Emi totalno nezanimljiv, a sve su tolike da ne stanu niti u jednu korpu ili kutiju user posted image .
I super su mi kutije koje bi možda mogle imati presvučen poklopac i poslužiti kao male sećije, ali to bi se baš trebalo praviti po narudžbi.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:07:15   
salmy
Mi smo odlucili da user posted image  necemo kupovati   igracke,sto vise kupujemo sve je gori! i nista ga ne zanimauser posted image user posted image  sad se igra sa serpicama,tavama i kasikamauser posted image user posted image user posted image
A u stanu konj nogu slomit od igracaka.Imamo kutiju uz Tl i vec nam je mala,tako da sam ja napravila sama kutiju od obicne kartonske kutije.Izlijepila je sa ukrasnim papiromi skroz dobro izgleda!
Jasmin sviđa mi se ljulja,jeli ima kod nas kupiti nesto slicno? A Visnja tobogan nam je mnogo dobar? samo mi se cini da zauzima previse prostora?

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:27:50   
ziki
Ja sam umirala od smijeha kad su mi amidžić i njegova žena pričali kako im je došla kuma na babine i donijela medu visine cca 170 cm, tad su bili u stanu od 40m2. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:39:13   
Romali
Ljudi bi stvarno trebali bolje razmisliti kada donose igračke na poklon!
Šta raditi s medom od 1,70cm??!
Hvala im, ali neka ga ponesu svojoj djeci user posted image user posted image

Mi smo od svekija dobili dvije kutije iz OBI-ja. Nisu namjenjene za igračke, ali su savršene!
Plastične, na točkiće, imaju poklopac koji može biti na ili ispod njih. Mi ubacili oko 200 -tinjak auta u jednuuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:41:30   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Romali

Ljudi bi stvarno trebali bolje razmisliti kada donose igračke na poklon!
Šta raditi s medom od 1,70cm??!
Hvala im, ali neka ga ponesu svojoj djeci user posted image user posted image

Mi smo od svekija dobili dvije kutije iz OBI-ja. Nisu namjenjene za igračke, ali su savršene!
Plastične, na točkiće, imaju poklopac koji može biti na ili ispod njih. Mi ubacili oko 200 -tinjak auta u jednuuser posted image


drzati u kuci par sedmica a onda baciti u kantu za smece... pogotovo one koji su previše dlakavi , linjaju se i skupljaju prašinu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:42:35   
ziki
Postavi slike molim te, takvo nam nešto treba jer kad mi se po kući počnu vuć autići, alat, pliše + glodalice i zvečke polomiću noge, ne znam kako do sad nisam

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:43:55   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Mi smo odlucili da user posted image  necemo kupovati   igracke,sto vise kupujemo sve je gori! i nista ga ne zanimauser posted image user posted image  sad se igra sa serpicama,tavama i kasikamauser posted image user posted image user posted image
A u stanu konj nogu slomit od igracaka.Imamo kutiju uz Tl i vec nam je mala,tako da sam ja napravila sama kutiju od obicne kartonske kutije.Izlijepila je sa ukrasnim papiromi skroz dobro izgleda!
Jasmin sviđa mi se ljulja,jeli ima kod nas kupiti nesto slicno? A Visnja tobogan nam je mnogo dobar? samo mi se cini da zauzima previse prostora?


kod mene stan nije velik ali je dnevni boravak uvezan sa trpezarijom i kuhinjom pa nije strasno...
da zauzima prostor al zaista vrijedi... ovo je srednja veličina tobogana ...ima kupiti nešto malo manji user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:44:59   
Romali
ziki, hoću, ali ne mogu sada. Ako imaš OBI negdje blizu, obavezno pogledaj.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:46:46   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ziki

Postavi slike molim te, takvo nam nešto treba jer kad mi se po kući počnu vuć autići, alat, pliše + glodalice i zvečke polomiću noge, ne znam kako do sad nisam


navikli smo se na to... nekad sam ih sklanjala sad samo "sutnem" pod tobogan ili sto u dnevnom boravku...ima putanja samo do kuhinje i izlaza stanauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 15:49:17   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Romali

Ljudi bi stvarno trebali bolje razmisliti kada donose igračke na poklon!
Šta raditi s medom od 1,70cm??!
Hvala im, ali neka ga ponesu svojoj djeci user posted image user posted image



Mi imamo malo manjeg medu Lana ga naprosto obozava...ne bih joj ga sklonila ni za sta...nema joj nista draze nego se maziti s njim, baci se na njega, pa mu prica gagi i sssss paja....Bas ga voli....
A da ne lazem volim i ja plisane igracke, imamo ih jako puno, doduse pola ih je u vrecama i sklonjeni u krevet...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 16:38:29   
jasmin

IZVORNA PORUKA: salmy

Mi smo odlucili da user posted image  necemo kupovati   igracke,sto vise kupujemo sve je gori! i nista ga ne zanimauser posted image user posted image  sad se igra sa serpicama,tavama i kasikamauser posted image user posted image user posted image
A u stanu konj nogu slomit od igracaka.Imamo kutiju uz Tl i vec nam je mala,tako da sam ja napravila sama kutiju od obicne kartonske kutije.Izlijepila je sa ukrasnim papiromi skroz dobro izgleda!
Jasmin sviđa mi se ljulja,jeli ima kod nas kupiti nesto slicno? A Visnja tobogan nam je mnogo dobar? samo mi se cini da zauzima previse prostora?


Vjerujem da ima draga.Nasa nas je dobro posluzila,vec joj je 3 godine,oboje su se izljuljali i jos je fino ocuvana.Voljela bih da je mogu ponijeti,ali mi nije prakticno.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 17:59:27   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ako postoji išta veliko, plastično i na točkićima, to nam treba. Imaju u Ikei, ali za količine koje mi imamo to je tek za one iz kinder jaja i za loptice skočice. Mi imamo ladicu ispod kreveta, (uskoro ćemo imati dvije user posted image  pa ćemo se rasteretiti), zatim jednu veliku korpu za veš od pruća koja već puca i lomi se, pa onda još i onu dječiju kuhinju u koju možeš natrpati igračaka, a ogromne plišane + ono što se ne smije skloniti stoji na podu pored trosjeda u dnevnoj.
Btw, najbolji su mi ljudi koji kupuju djeci igračke da sebe zadovolje, pa tako Ema ima ogromnu Minnie Mouse s kojom se nikada nije igrala, ogromnu kravu koju mi čiste ljudi kad dođu čistiti namještaj (hajde ona bar posluži kao jastuk kad se povaljamo po podu), pa ogromnog puža koji je divan i Emi totalno nezanimljiv, a sve su tolike da ne stanu niti u jednu korpu ili kutiju user posted image .
I super su mi kutije koje bi možda mogle imati presvučen poklopac i poslužiti kao male sećije, ali to bi se baš trebalo praviti po narudžbi.  


Joj tako istinito!!! Ali nazalost jedna od tih ljudi sam nekad bila ja haha. Pa sam prije rodjenja Luninog kupila velikog Winnie the Pooh medu, pa je od sisanog kuma dobila velikog Iora (magarac iz Winnie the Pooh) i onda joj je tajo jos kupio velikog Prascica, a skoro pa nikad se ne igra sa njima hahahahah.....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: "Košarica" za igračke
9.3.2011 18:02:31   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: salmy

Mi smo odlucili da user posted image  necemo kupovati   igracke,sto vise kupujemo sve je gori! i nista ga ne zanimauser posted image user posted image  sad se igra sa serpicama,tavama i kasikamauser posted image user posted image user posted image
A u stanu konj nogu slomit od igracaka.Imamo kutiju uz Tl i vec nam je mala,tako da sam ja napravila sama kutiju od obicne kartonske kutije.Izlijepila je sa ukrasnim papiromi skroz dobro izgleda!
Jasmin sviđa mi se ljulja,jeli ima kod nas kupiti nesto slicno? A Visnja tobogan nam je mnogo dobar? samo mi se cini da zauzima previse prostora?


Vjerujem da ima draga.Nasa nas je dobro posluzila,vec joj je 3 godine,oboje su se izljuljali i jos je fino ocuvana.Voljela bih da je mogu ponijeti,ali mi nije prakticno.


Ne znam za lokacije sirom BiH ali u Bingu u Tuzli, odnosno na Sickom i u Lukavcu ima, to znam 100% jer smo kupovali za poklon hihihi

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: "Košarica" za igračke
10.3.2011 8:17:00   
zagy
Ja ovakvu istu ljulju kupila u Amku na Mojmilu, mislim 60 KM da je bila i baš se isplatilauser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: "Košarica" za igračke
10.3.2011 11:54:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

S obzirom da mi je babo stolar,planiram ga zamoliti da mi napravi jednu kao sto dadada ima,pa nek` me ceka kad se vratim u BiH.
Sve pohvale za kutiju dady :).
Hvalauser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 191
   RE: "Košarica" za igračke
10.3.2011 12:11:42   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ziki

Postavi slike molim te, takvo nam nešto treba jer kad mi se po kući počnu vuć autići, alat, pliše + glodalice i zvečke polomiću noge, ne znam kako do sad nisam


navikli smo se na to... nekad sam ih sklanjala sad samo "sutnem" pod tobogan ili sto u dnevnom boravku...ima putanja samo do kuhinje i izlaza stanauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

tako je i kod nas bilo ali sam skoro sve igracke izbacila na balkon i sad ima samo par


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: "Košarica" za igračke
21.12.2011 14:57:12   
jasmin

IZVORNA PORUKA: jasmin

Mi smo do skoro igracke cuvali u banjici :).Kupovali smo i nakupovali se mrezastih vreca,i djeca to ne ocuvase.
Sad smo opet na mrezicama...
user posted image


Ljulja vec nekoliko mjeseci nije u zivotu :(:(:(.Kako putujemo uskoro u BiH,knjige smo spakirali i ostalo nam je policu popuniti necim.Vise nema `kosarice`,tu su igracke,u ovom kutku...
user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: "Košarica" za igračke
30.10.2012 16:32:04   
selebriti
Imate li neke nove ideje za ovu temuuser posted image

Ja sam sada u problemu šta sa gomilom igračaka.

Dio planiram dati u vrtić, a ostatak moram lijepo da složim.

Najviše me nerviraju plišane user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: "Košarica" za igračke
30.10.2012 16:39:18   
emi7908
Imate li neke nove ideje za ovu temu

Ja sam sada u problemu šta sa gomilom igračaka.

Dio planiram dati u vrtić, a ostatak moram lijepo da složim.

Najviše me nerviraju plišane


Ne znam kako ti se čini ona okrugla, dugačka mrežica što se prikači za plafon, ovo mislim da staviš plišane igračke a za drugo ja koristim one lijepe plastične kutije sa poklopcem pa složim sve unutra....

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: "Košarica" za igračke
30.10.2012 16:44:01   
selebriti

IZVORNA PORUKA: emi7908

Imate li neke nove ideje za ovu temu

Ja sam sada u problemu šta sa gomilom igračaka.

Dio planiram dati u vrtić, a ostatak moram lijepo da složim.

Najviše me nerviraju plišane


Ne znam kako ti se čini ona okrugla, dugačka mrežica što se prikači za plafon, ovo mislim da staviš plišane igračke a za drugo ja koristim one lijepe plastične kutije sa poklopcem pa složim sve unutra....



Jesu li te plastične iz Mercatora, koliko koštaju?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: "Košarica" za igračke
30.10.2012 17:03:17   
emi7908

Jesu li te plastične iz Mercatora, koliko koštaju?


Ja sam draga davno kupila u magma home ali vidjela sam da ih ima u jysk-u a imaš tamo i ove mrežice ;)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: "Košarica" za igračke
30.10.2012 23:15:34   
amra_sa
Promijenila sam nekoliko tih mrežastih vrećica/korpi.Tačnije, mijenjala bi ih svaka 2-3 mjeseca.Uvijek bi pucale, cijepale se čim nešto malo teže stavim unutra.Prije pola godine, i više, u Bingu sam kupila korpu za igračke, koja je još uvijek kao nova.Koštala je negdje oko 10-tak, 15 KM.Imali su i za dječake i za djevojčice.
To su ove korpe... user posted image


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: "Košarica" za igračke
30.10.2012 23:50:48   
milenium

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Promijenila sam nekoliko tih mrežastih vrećica/korpi.Tačnije, mijenjala bi ih svaka 2-3 mjeseca.Uvijek bi pucale, cijepale se čim nešto malo teže stavim unutra.Prije pola godine, i više, u Bingu sam kupila korpu za igračke, koja je još uvijek kao nova.Koštala je negdje oko 10-tak, 15 KM.Imali su i za dječake i za djevojčice.
To su ove korpe... user posted image




ja sam isto svoje mrežaste bacila jer s vremenom izviri ona žica iz njih i oni špicevi,nedaj Bože djetetu oko iskopa.
amra,a prošli tjedan sam bacila ovakvu kao ova tvoja na slici samo muška,isto virila žica,meni se to nije dalo šivat,ne znam u kojem bi trenutku dok se dijete igra mogla opet provirit,zato sam i nju u smeće.najbolje su one plastične velike kutije za igračke.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: "Košarica" za igračke
31.10.2012 1:02:05   
amra_sa
Milenium,ta što je ja imam je bolja i jača nego korpa sa mrežom.Meni su isto te žice iz mrežastih korpi virile, iz ove još nisu, ko zna.U svakom slučaju ova što ja imam je puno bolja od mrežastih a za plastične si u pravu, one su najbolje.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *