|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se budućamama
30.10.2009 22:49:40   
Mara
Bmama, cestitke na ostvarenju vasih zelja, znam kako nam je bilo prije, sada je pred nama samo ljepo rezdoblje! Pusa bebici i cestitke muzicuuser posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Porodila se budućamama
3.11.2009 9:21:05   
budućamama
Drage moje,
hvala vam svima od srca na prekrasnim čestitkama, a posebno hvala Malenoj koja je vrijedno objavila vijest nakon što samjoj, odmah iza poroda, poslala sms da je šefica došla user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala vam svima i na beskrajnoj podršci koju ste mi pružale, nevjerovatno mi je pomogla kroz teška razdoblja, a sami Bog zna koliko ih je bilo...

Moja Una je sada tu, sa mnom. Dragi Bog nam je uslišao najveću želju i nadam se da nam sada predstoje samo lijepi trenuci u njenom društvu... To je mamina klipačauser posted image

Hvala još jednom svima, ljubimo vas nas dvije



_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Porodila se budućamama
3.11.2009 11:23:12   
Malaja
IZVORNA PORUKA: budućamama


Moja Una je sada tu, sa mnom. Dragi Bog nam je uslišao najveću želju i nadam se da nam sada predstoje samo lijepi trenuci u njenom društvu... To je mamina klipačauser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Velika pusa vam objema user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Porodila se budućamama
3.11.2009 11:26:03   
juni
Una mi je predivno ime user posted image Uzivajte user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Porodila se budućamama
3.11.2009 11:38:15   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: budućamama

Drage moje,
hvala vam svima od srca na prekrasnim čestitkama, a posebno hvala Malenoj koja je vrijedno objavila vijest nakon što samjoj, odmah iza poroda, poslala sms da je šefica došla user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala vam svima i na beskrajnoj podršci koju ste mi pružale, nevjerovatno mi je pomogla kroz teška razdoblja, a sami Bog zna koliko ih je bilo...



Bila mi je cast da objavim da je stigla tako jako ocekivana sefica user posted image
Neka vas dragi Bog cuva i pozivi dugo u sreci, radosti i jos par novih clanova porodice user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio malena27 -- 3.11.2009 11:39:02 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Porodila se budućamama
3.11.2009 11:50:20   
mnn
kako lijepo ime, preslatko je, jako mi se svidja.oduševilo me je.

drži mi se i uživaj sada sa svojom bebicom.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Porodila se budućamama
3.11.2009 12:05:00   
batterfly

IZVORNA PORUKA: Malaja

IZVORNA PORUKA: budućamama


Moja Una je sada tu, sa mnom. Dragi Bog nam je uslišao najveću želju i nadam se da nam sada predstoje samo lijepi trenuci u njenom društvu... To je mamina klipačauser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Velika pusa vam objema user posted image user posted image user posted image




Uzivajte sada sa svojom klipačom, koja ima predivno ime....
Bas mi je drago sto si nam se javila...Ljubni mi malenu u none slatke...I javi se kad stignes..

Malajaaa, e bas mi drago sto "vidim" i tebe...Vidim i sve je u redu,hB...
Jos malo i tebi tvoja princeza tu,...cuvaj se, mila, i da uskoro docekamo ovako lijepu vijest i od tebe...Pusa!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Porodila se budućamama
3.11.2009 21:40:18   
istra09
Budućamama,
sve najljepše tebi i tvojoj princezi, od srca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Porodila se budućamama
9.11.2009 1:17:01   
Hanady RR
O draga moja nije me bilo danima i baš da propustim tvoj podod...al nek je sve hairli prošlo i želim i tebi i princezi puno puno sreće i rahatluka.

Puno poljubaca šaljem ti i baš me veseli što je curica...tvoja želja je uslišena zar ne !?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Porodila se budućamama
9.11.2009 1:18:52   
Hanady RR
OOOO ja zaboravila kako se forum koristi...naravno draga i tebi čestitke al ja kontam ovo naprijed napisah za Mila81, kao da sam vidjela da se i ona porodila. ooooooooooooooooo šta učinih od silne želje da sve stignem.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Porodila se budućamama
9.11.2009 8:28:23   
Malaja
IZVORNA PORUKA: batterfly

Malajaaa, e bas mi drago sto "vidim" i tebe...Vidim i sve je u redu,hB...
Jos malo i tebi tvoja princeza tu,...cuvaj se, mila, i da uskoro docekamo ovako lijepu vijest i od tebe...Pusa!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala draga moja od  srca user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 111
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *