|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 9:24:37   
veeseelaa



IZVORNA PORUKA: triputmama

kakav odnos imate sa decom kojima ste strina , tetka, daidzinica/ujna





ej tetka je nešto posebno, krvno srodstvo itd a strina, ujna de ba user posted image fin i pristojan bi bio da isto jesam al tetka je tetkauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 10:01:41   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: triputmama

kakav odnos imate sa decom kojima ste strina , tetka, daidzinica/ujna





sa djetetom kojem sam strina nemam nikakav odnos i ne vidam ga uopce

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 10:11:31   
palachinken
Šta je svastika?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 10:12:23   
Medić*
Svastika je moja sestra mome muzu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 10:13:36   
palachinken
Ahaaaa, nemam tog slučaja u bližoj familiji, pa ne znam. Jedina svastika za koju sam čula je ona Hitlerova, a nju nešto ne gotivim user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 10:55:36   
Alma_27
ja nemam ni brata ni sestru user posted image jako mi je zao sto necu nikada biti tetka. doduse, ja jesam "tetka" jednoj maloj princezi, kcerki koje najbolje drugarice.

moj muz ima sestru s kojom se jako dobro slazem i koja jako voli moju djecu a i oni nju. ovaj stariji lici na nju. ko da ga je ona rodila a ne ja user posted image ona nema djece jos. radovat cu se ako postanem dajnica user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:03:10   
veeseelaa
radovat cu se ako postanem dajnica user posted image


baš si medena user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:03:47   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ahaaaa, nemam tog slučaja u bližoj familiji, pa ne znam. Jedina svastika za koju sam čula je ona Hitlerova, a nju nešto ne gotivim user posted image



slabo ja kontam user posted image user posted image kasno palim. i sve razmisljam kakva sad hitlerova svastika (zenina sestra). zasto je ona bitna user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:03:52   
veeseelaa
a ja ne bi mogla zamisliti da me neko zove strina user posted image to je u mojoj raji sinonim za neku dosadnu ženu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:05:50   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja ne bi mogla zamisliti da me neko zove strina user posted image to je u mojoj raji sinonim za neku dosadnu ženu user posted image



NI ja,ja ne dozvoljavam da me zove strinauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:06:02   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

radovat cu se ako postanem dajnica user posted image


baš si medena user posted image




user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:06:26   
veeseelaa
user posted image a ko mi javi da se djever ženi ima muštuluk 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:07:19   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja ne bi mogla zamisliti da me neko zove strina user posted image to je u mojoj raji sinonim za neku dosadnu ženu user posted image



joj, moja strina je provala ziva od zene user posted image

imam ja dvije tetke, dvije dajnice, strinu... ma sta god treba user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:07:39   
veeseelaa
kažem ja mojoj svekrvi i svekru d ajedva čekam da se djever oženi
kaže svekar "vidi kako snaha pati za jetrvom" user posted image user posted image user posted image user posted image

suze su me oblile, a nije rekoh to zbog mene neg zbog djevera ja velimuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:10:12   
SailorMoon
Ja sam strina. Curu / Curicu (14godina) prije 2 mjeseca prvi put vidjela - zivi preko Okeana. Prije toga se jednom telefonom culi. Ja sam joj odma rekla nemora me tako zvati sojecam se odma starom ali ona je ipak tako. Ali iskreno nemam nikakav osjecaj.
A moja sestra je luda za mojom malom...

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:10:53   
veeseelaa
pa to... niste krvno srodstvo.... može ti dijete biti milo al tetka to je već velka stvar 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:12:20   
SailorMoon
Ma tesko je ikakav odnos imati kad je eto do sad jednom samo vidjeli i jednom telefonom culi.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:16:36   
Mirkica
ja imam 4 strine jednu ujnu i 4 tetke ja volim moju ujnu vise nego tetke oceve sestre , i moju najmladju strinu ona mi ej drug uvjek bila , meni to niej cudno , zatso bi iblo pa sve su to nasa djeca , ja djeverovu curicu gledam kako raste uz mog I. igraju se jedu piju zajedno pa kako da je ne volim , normalno nije kao bratovo djete i nece biti nikada ali kazem opet mi ej draza od ostale djece.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:17:59   
veeseelaa
normalno nije kao bratovo djete i nece biti nikada ali kazem opet mi ej draza od ostale djece


pa to da, trebalo bi, svakako
ja sad za sad nisam strina, ujna neću biti, al sam teeeetkaa  i znam kako je to lijepo i kako se bratići vole i kakva je to bliskost


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:21:27   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

normalno nije kao bratovo djete i nece biti nikada ali kazem opet mi ej draza od ostale djece


pa to da, trebalo bi, svakako
ja sad za sad nisam strina, ujna neću biti, al sam teeeetkaa  i znam kako je to lijepo i kako se bratići vole i kakva je to bliskost


ma de brtaovo je bratovo a i on mene toliko voli on ima jso dvije tetke ali kaze MOJA TETKA pa koja tetka PA ONA MOJA AMIRA user posted image user posted image user posted image a ova mala jos ne zna nista tek se rodila .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:22:26   
Anoniman
Ja imam 4 mamine sestre i 2 babine. Sve volim, ali bas bas jednu maminu. Ona mi je poput mame. Kod nje sam raspuste provodila, kod nje sam prohodala...ona mi je no1, pa tri prazna mjesta pa sve druge tetke. Imam i 3 strine. I njih bas volim. Bas smo bliski. Zive blizu mojih pa sam uz njih odrasla. Naravno, od te tri strine imam svog favoritauser posted image
Moj brat jos nije ozenjen i nema djece, pa nisam tetka, ali zato jesam dainica. Svoju S. bas bas volim, osjecam je ko svoje dijete. Mozda zbog toga sto sam je cuvala kao bebu...ne znam. Ali u dusi je osjecam. Naravno, malo mi je dalja kako imam svoju djecu, ali odmah mi je iza njih.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:33:45   
*pcelica*
Ja imam od sestre troje djece a od zaove dvoje, znaci tri put tetka dva puta dajdzinica user posted image Sve ih volim i gledam da ih ne odvajam ,ali sestrinu djecu malo vise volim jer sam s njima od rodjenja. Nosala ih hranila kupala, a ovi su vec bili veci kad sam se ja udala,ali sam i njih s vremenom zavoljela. Jedino sestrinog najstarijeg sina odvajam ali ono bas, jer ga jedino ja nisam rodila a ostalo sam sve obavljala mozda nekad cak i vise nego njegova mama. Sestra se razvela kad je on imao 14 mjeseci i od tad je s nama rastao, ja ga cuvala i njega ne odvajam od svojih curica a od ostalih da. Sta cu on zauzima posebno mjesto u mom zivotu

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 11:37:31   
Medić*
Ja nemam rodjenog daidzu ni tetku. Mama rahmetli bila jedinica. Ali njene daidze i tetke smatramo ih kao svojim.

A najljepsi je osjecaj biti mama a zatim tetka. Svaki cas ocekujem da postanem tetka po 3 put ( 3 sin aBg od brata ) Divan, perdivan osjecaj, maltene njgeovu djecu ne mogu odvojiti od mog F. Ono sto on dobije od mene dobiju i oni i obrnuto.

Tkaodjer sam i strina cetvoro malene, kulturno odgojene i slatke djecice. Ne zovu me strinom vec imenom. Jako sam pazljiva prema njima, gledam kada smo kod njih da dobije sve sto moj F dobije. Divna djeca.

Jedva cekam da se moja sestra uda, da dobije svoju djecu, luda je za njima. To mi je treuntno najveca zelja user posted image user posted image

daidzinica ne mogu biti jer nemam zaovu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 13:03:56   
Anoniman
Ja sam strina jednom malom djecaku, od tri godine. Dijete samo po sebi je super, mali je pametan i jako sladak. Ali... moja jetrva i svekrva ne vode dovoljno racuna o njemu. Dijete je uvijek prljavo, ali uvijek. Uvijek je umazan necim slatkim, slipavim... kad dode kod mene uvijek mi posla more napravi, uzima sok pije na slamku i sve kaplje po prekrivacima, kolac isto tako jede slamkicom, uvijek perem prekrivace poslije njihove posjete. Onda ga uvijek nesto zadirkuju pa mali krene da vristi, da meni pucaju bubne opne. Dijete ko dijete je super, kad je sam sa mnom i mm onda je super. Stvarno se trudim da budem fina strina, uvijek mu nesto kupim i on kada dolazi i mi njemu kad idemo. Joj, bas sam bezobrazna... to je samo dijete...

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 13:12:10   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Joj, bas sam bezobrazna... to je samo dijete...


Sama si rekla...

Anonimna, i moja R. je uvijek umazana, uflekana, ubrljana...ali nije prljava...

Cini mi se da mijesas ta dva pojma...

Neka djeca su vrlo brzopleta i nemirna, u svemu, pa i jelu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *