|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 0:40:38   
Rabi
Mislim da ces se lakse oporaviti kad ti ja ispricam sta se meni desilo.
Barem na neki nacin ce ti biti laksem a ono materijalno vjeruj mi nije ni bitno.
Ja sam prije 4 godine nasla lopova u kuciuser posted image  I to, ujutru oko pola 4 probudila se i krenula wc...i onako u polu snu, kako sam prolazila hodnikom vidim u sobi neko kopa po ladici...u prvi mah sam pomislila da je mama i da trazi neku tabletu da popije, ali sam u istom trenu pomislila da tablete ne stoje tu, a onda sam se ko malo razbudila i skontala da je mama ostala u sobi spavati(tu noc sestra mi je bila nocna, a ja i mama smo spavale zajedno u sobi).....i kad sam to sve prokontala, ali sve u nekoliko sekundi, skontala sam da je to ustvari lopov...i ja sam htjela da vrisnem i mamu zovem, ali znate kad vam ono u snu fali glasa pa nemozete nekoga da dozovete...tako sam se ja naprezala da zovnem mamu, ali uspjela sam vrisnuti i reci ''mama lopov!!'', a on je istog trena krenuo bjezati....usao je na balkonkska vrata i na njih je i izasao  i skocio sa balkona.....mama je ustala, i  govori ma nije lopovm to ti se samo ucinilo... a ja samo sto nisam zanijemilauser posted image user posted image  Nisam uspjela nista vidjeti, bio je mrak, ali sam vidjela da je imao onu bateriju rucnu koji je drzao u ustima.....MA JEZIVO!!!!!
Ja sam posle toga sjela i cijelo vrijeme imala osjecaj da cu zanijemiti!! To je neopisiv sok, kojeg se vjeruj mi necu nikad osloboditi....Sad kad se samo prisjetim toga, meni nesto se steze u grlu. Od tada nigdje ne idem sama nocu, ne spavam sama u kuci, uvijek sam na oprezu....
Ma eto, sta da ti pricam dalje, posle smrti oca i ovog pronalaska lopova u kuci, ja sam nikakva....jbg, bas me satralo. Ali eto nekako se koprcam!
Ja sad kazem, voljela bih da mi je sve odnio, ma i sve uspomene, samo da ga nisam naslauser posted image
Zato, opusti se i reci hvala Bogu da se njima nije nista desilo, a ostalo nista nije vrijedno!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:03:50   
leona81
joj to je bas uzas ja bi umrla od straha...meni su obili stan al mi nismo bili tu, hvala Bogu, nekakvi narkomani kazu i nikad ih nisu nasli, odnijeli sav nakit, nesto para...vrata unistili, uglavnom nije velika steta...mojoj prijateljici su dok su oni spavali, a policija sumnja da su im nasprejali neki sprej za spavanje jer nista nisu culi, odnijeli sve iz dnevnog boravka, sprat nize, plus skontali kljuceve od auta i auto maznuli...nit je ko sta cuo nit je vidio, i nikad nisu nasli nista, uzas...u centru grada

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:16:22   
Hocu bebu
Ilhana, zao mi je sto vam se to desilo...

Hvala dragom Bogu pa tvojoj familiji nije nista bilo, iako ste prosli kroz golem sok

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:33:57   
mamine oci
znam da moja prica nema nikakve veze sa Ilhaninom ali mi naslov savrseno odgovara,vjeruj te jos drhtim nemogu da se opopavi od soka cjelu sam noc preplakala,naime moj stariji sin u onoc ustao i islo mu se u toalet i posto je cvrsto spavao nije bio svjesta i umjesto da krene u wc on je krenuo otvorio prozor i vani a mi na 8spratuser posted image da nisam cula otvaranje prozora djete bi mi nedaj Boze skocilo jedva sam ga odvojila od prozora jer o nije bio svjestan govorioje mama pusti me hocu u wc,tek nakog nekoliko minuta sam uspjela da ga probudim,jos nemogu da dodjem k"sebi sta da sam ja spavala,sta da nisam cula prozor,milion pitanja mi prolaze kroz glavu,cjelu noc sam bila dezurna i gledala ga dok spava hvala dragom Allahu.dz.s.,pa se sve dobro zavrsilo,al meni stalno prolazi ono sta bi bilo kad bi bilouser posted image user posted image Kako da se oporavim od ovog?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:39:23   
mala mu
a joj prestrašno al' hB nije se desilo ono najgore

_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:41:26   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: mamine oci

znam da moja prica nema nikakve veze sa Ilhaninom ali mi naslov savrseno odgovara,vjeruj te jos drhtim nemogu da se opopavi od soka cjelu sam noc preplakala,naime moj stariji sin u onoc ustao i islo mu se u toalet i posto je cvrsto spavao nije bio svjesta i umjesto da krene u wc on je krenuo otvorio prozor i vani a mi na 8spratuser posted image da nisam cula otvaranje prozora djete bi mi nedaj Boze skocilo jedva sam ga odvojila od prozora jer o nije bio svjestan govorioje mama pusti me hocu u wc,tek nakog nekoliko minuta sam uspjela da ga probudim,jos nemogu da dodjem k"sebi sta da sam ja spavala,sta da nisam cula prozor,milion pitanja mi prolaze kroz glavu,cjelu noc sam bila dezurna i gledala ga dok spava hvala dragom Allahu.dz.s.,pa se sve dobro zavrsilo,al meni stalno prolazi ono sta bi bilo kad bi bilouser posted image user posted image Kako da se oporavim od ovog?


dusa draga, samo ga Bozija sadaka sacuvala i majcino srce sto je ocutilo nesto
Vjerujem ti kako si se prepala, tako je moja sestra jednom umalo pala kroz prozor dok je mjesecarila
Znam da si u soku ali mozda bi bilo dobro da spava kod vas ili ti kod njega da se ne bi opet desilo isto
ili da nekako zastitite prozore ?
Nek ti dragi Allah dz.s. cuva dijete user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:46:50   
Dragička
IZVORNA PORUKA: mamine oci

znam da moja prica nema nikakve veze sa Ilhaninom ali mi naslov savrseno odgovara,vjeruj te jos drhtim nemogu da se opopavi od soka cjelu sam noc preplakala,naime moj stariji sin u onoc ustao i islo mu se u toalet i posto je cvrsto spavao nije bio svjesta i umjesto da krene u wc on je krenuo otvorio prozor i vani a mi na 8spratuser posted image da nisam cula otvaranje prozora djete bi mi nedaj Boze skocilo jedva sam ga odvojila od prozora jer o nije bio svjestan govorioje mama pusti me hocu u wc,tek nakog nekoliko minuta sam uspjela da ga probudim,jos nemogu da dodjem k"sebi sta da sam ja spavala,sta da nisam cula prozor,milion pitanja mi prolaze kroz glavu,cjelu noc sam bila dezurna i gledala ga dok spava hvala dragom Allahu.dz.s.,pa se sve dobro zavrsilo,al meni stalno prolazi ono sta bi bilo kad bi bilouser posted image user posted image Kako da se oporavim od ovog?
[/quote]
ovo je se desilo i mojoj sestri s njezinim sinom za mjesečarenje nema lijeka već je ona skinula šteke s prozora a ulazna vrata kad zaključa uvijek sakrije kljuć jer druge joj nema

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:49:25   
Dragička
Ilhana žao mi je točno znam kako se osjećaš ovo je se meni desilo prije 4 mjeseca ostala sam i bez uspomena ali i bez odjeće i obuće
al uvijek kažem ma nek nosi sve samo nek mene ne dira

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:55:15   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hocu bebu


dusa draga, samo ga Bozija sadaka sacuvala i majcino srce sto je ocutilo nesto
Vjerujem ti kako si se prepala, tako je moja sestra jednom umalo pala kroz prozor dok je mjesecarila
Znam da si u soku ali mozda bi bilo dobro da spava kod vas ili ti kod njega da se ne bi opet desilo isto
ili da nekako zastitite prozore ?
Nek ti dragi Allah dz.s. cuva dijete user posted image

upravo sam posla u trgovinu da nadjem neko resenje neke kukice ili sta vec sto moze cvrsto drzati zatvorena vrata prozore od djece nezelim niti mogu da drzim ruke skrstene,hvala vam na rijeci utjehe imala sam potrebu podjelit ovo svama inace bi pukla jos sama daleko od svih svojih nemam kom ni da se isplacemuser posted image user posted image hvala vam...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 8:58:34   
Nedi
I moj brat je mjesečario i isto se popeo na prozor a svi spavali. Tata kaže "kao da me je neko drmnuo, ustani i idi u dječiju sobu". I dođe u sobu a on stoji na prozoru, lagano ga skine i spusti u krevet.Strašno.

Prije nego što sam se udala nama su lopovi obili stan u sred dana, između 09:00 i 13:00 sati. Kuća je bila kao u filmovima, sve razbacano. Odnijeli su svašta... Najgore je kad znaš da je neko hodao po tvojim stvarima...na mom donjem vešu koji su izbacali vidjeli su se tragovi cipela. Užas, najbolji lijek je vrijeme ali i sad sa strahom prilazim vratima, kao da se bojim da će biti oškrinuta.




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 9:06:17   
Nunichi
Bas mi je zao mamine oci...mogu misliti kako si se prepala i pretrnula,uh. user posted image user posted image
Puse za oboje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 9:07:30   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Nedi

I moj brat je mjesečario i isto se popeo na prozor a svi spavali. Tata kaže "kao da me je neko drmnuo, ustani i idi u dječiju sobu". I dođe u sobu a on stoji na prozoru, lagano ga skine i spusti u krevet.Strasno



kod mene se ova situacija prvi put desava i kontam da se zabunio jer je cvrsto spavao molim Boga da vise se nedesi da sacuva svu djecu i moju od svakog zla...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 9:09:36   
Anoniman
Uhhh, mamine oči... prestrašno. I ja se nadam da se maleni zabuni0o i da se to više neće ponavljati... A ti za svaki slučaj osiguraj prozore i vrata...

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 9:10:25   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: mamine oci

znam da moja prica nema nikakve veze sa Ilhaninom ali mi naslov savrseno odgovara,vjeruj te jos drhtim nemogu da se opopavi od soka cjelu sam noc preplakala,naime moj stariji sin u onoc ustao i islo mu se u toalet i posto je cvrsto spavao nije bio svjesta i umjesto da krene u wc on je krenuo otvorio prozor i vani a mi na 8spratuser posted image da nisam cula otvaranje prozora djete bi mi nedaj Boze skocilo jedva sam ga odvojila od prozora jer o nije bio svjestan govorioje mama pusti me hocu u wc,tek nakog nekoliko minuta sam uspjela da ga probudim,jos nemogu da dodjem k"sebi sta da sam ja spavala,sta da nisam cula prozor,milion pitanja mi prolaze kroz glavu,cjelu noc sam bila dezurna i gledala ga dok spava hvala dragom Allahu.dz.s.,pa se sve dobro zavrsilo,al meni stalno prolazi ono sta bi bilo kad bi bilouser posted image user posted image Kako da se oporavim od ovog?


jaouser posted image user posted image , jeza me uhvati samo kad pomilsim sta se sve moglo desiti al hB nije. sreca pa si cula. u sahermajeru (ne znam kako se pise) postoje steke za prozore koje se zakljucavaju, oni se nalaze kod Zice. to je ako su ti drveni prozori ako su plasticni vidi sa firmama koje ugradjuju plasticne prozore. mi smo radili prozore prije dva mjeseca i rekli su nam da imaju takve steke i za plasticne prozore. nadam se da sam ti bila od pomoci. pusa i sretno



_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 9:11:45   
Nedi
mamine oci , moji su odmah napravili razmještaj u kući, i zvučne ukrase na zavjese ako se pomjere da odmah čuju. Sad vjerovatno ima svakojakih čuda za kupiti, to je ipak bilo prije 20 godina, a vjeruj da se i dan danas o tome priča kao da je bilo jučer.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 9:14:01   
maja78 RR
Ilhana znam da je uzasan osjecaj, ali bit ce jos puuuuno uspomena, samo hB da oni nisu bili unutra, jer ja sma tako izgubila dobru prijateljicu.

Mamine oci samo mogu zamislit tvoje osjecaje sada. Pusa


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 10:04:39   
mišur
Drage Ilhana, žao mi je što si to proživjela, i ti i tvoja porodica...
ne mogu ni zamisliti koji je to stres i šok, znati da je neko bio u tvojoj kući i dirao tvoje stvari...
Sreća u svoj nesreći, amislim da svi to trebate sebi govoriti,bez obzira na materijalnu štetu, je što se niste zadesili u kući...

Prije par godina je u kuću mog mm provalio narkoman koji nije ništa dirao od stvari, već je samo došao do frižidera, otvorio ga, sjeo ipred njega i počeo jesti...Pošto mm nije tad bio kući, njegova mama je čula zvukove i šokirala se prizorom...Sreća pa je on odmah pobjegao čim je vidio...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 10:28:07   
Amrino
Joj zene drage...mogu misliti kako vam je.
Ilhana- vrijeme ce uciniti svoje a stvari jednostavno zaboravite i halalite jer sto vise o tome budete razmisljali teze ce vam biti.
mamine oci- obavezno napravi sve moguce zastite- to je prestrasno. Hvala dragom Allahu da je sve proslo kako treba.

Prije par godina dok sam u tramvaju s jaranicom isla na fax- slucajno sam se okrenula i vidjela neciju ruku u svojoj torbi! U tom momentu ruka je izvukla novcanik iz moje torbe, tramvaj je stao i kako su se vrata otvorila- covjek je krenuo napolje. Ja sam- u soku- uspjela da ga uhvatim tako jako da mu je novcanik odmah ispao na trotoar a on se samo hladno okrenuo i rekao "sta ti je?!". To mi je bilo najsokantnije od svega!!! Kao on mene napada sto ga vucem?! Bio je to sredovjecan covjek, pravo je fino i kulturno izgledao i nikada, ama bas nikada, ne bi ni pomislili da je djeparos. Jaranica mi je poslije rekla da nisam normalna...jer u novcaniku je bilo samo 10 KM (i dokumenti) a zbog toga sam mogla batina dobiti...
Cim sam stigla kuci- novcanik sam bacila a torbu sam dala mami jer te stvari jednostavno nisam mogla vise da gledam...Kako bi ih ugledala ucinila mi se njegova dlakava ruka...user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 10:38:33   
Anoniman
mamine oci, vjerujem da si istraumiranauser posted image , ali mozda to i nije mjesecarenje, ja sam isto kad sam bila mala otisla na balkon i podigla poklopac od kante za smece i htjela piskiti a sreca bilo ljeto i moji dugo sjedili i usmjerili me na wc, a inace smo zivjeli na 5 spratu i balkon nije bio zagradjenuser posted image , hocu reci ne znaci da ce se to ponavljati.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 10:40:29   
tea lana
Ilhana bas mi je zao sto ste se uznemirili svi.Nadam se da ce ih uhvatiti.

Mamine oci sva sreca pa si reagovala na vrijeme.Najbolje bi ti bilo ako mozes da steke skines i tako se osiguras.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 10:50:33   
ziki
Ilhana, pare dođu i prođu, uspomene ti iz srca ne može ni jedan lopov uzet a živa glava je najbitnija. Mom amidži su prošle godine obili stan, odnijeli su platu moje sestre sa sve kovertom, strinin neki nakit... al niko od njih dvoje(amidža i sestra) nje bio u stanu hvala dragom Bogu. Strah je osto, sestra je sad u svom stanu i mogu mislit kako joj je, dva mjeseca posle babine smrti obistinio se njegov strah da bi je neko mogao opljačkat.
Mamine oči, ne mogu da zamislim kako ti je, ja ne osjećam koljena kad se Tarik približi ogradi a ne da ugledaš dijete tako. Hvala dragom Bogu pa je sve opet dobro prošlo.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 10:50:52   
Ilhana RR
Jao mamine oci sva se najezi dok procita sta ti se desilo. jedini nacin ti je da skines steke, ja to znam po mojim roditeljima koji su uvijek prezivljavali kad je moj brat imao temperaturu jer je haluciniraio i uvijek bjezo da skoci kroz prozor. Moj babo je cak i dva prozora ekserima zakuco da se nemogu otvoriti nikako ni sa stekom ni bez...

Moj brat ima taj isti problem i dan danas a izgleda da je naslijedno sta ja znam i njegova starija cerkica isto to ima... =/ kad god imaju temperaturu misle da ih neko ganja...

Hvala dragom Allahu pa mu se nista nije desilo, a ti poskidaj steke da nemoze otvoriti prozore ili nabavi onu zastitu za prozore.

user posted image

ili ako hoces poslat cu ti ja kad budem slala Skvo neke stvarcice. Samo mi reci koliko prozora imas.

Ljubim vas!!!


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 11:17:09   
dzeni_nl
mamine oci ne mogu ni da zamislim kako se osjecas od kada si to vidjela. Zastiti vrata i prozore pod hitno kako znas i umijes.

ilhana sinoc sam pred spavanje procitala sta vam se desilo, ali nisam imala vremena da pisem, vjeuj mi cijelu noc sam sanjala lopove kako hoce da mi obiju stan i kako zatvaram vrata, krijem stvari da ih nepronadju, zovem policiju, ali oni nista ma grozno mi je bilo, a kako je tek vama koji ste to dozivjeli?

Materijalne stvari se sve mogu nekako namiriti, vazno je da vama nije nista bilo, jedino sto kazes zbog uspomena, ali sta se sad moze.

Od mog muza dajdji se tako nesto prosle godine desilo, on je stariji covjek zivi sam sa zenom i zive na selu, kuca im je zadnja u selu. Lopovi su usli kada su oni spavali, ustavri oni su usli prije bili su cijeli dan u njohovoj kuci, jer su oni nasli ostatke cigareta u jednoj sobi i kada su zaspali ovi su usli u sobu i poceli da traze njegovu kosulju jer su znali da on tu drzi pare, posto je on cuo probudio se i onda su napali i njega i zenu, njemu su razbili glavu, lice mu svo bilo modro, a zenu su isto tako pretukli da se onesvjestila i bila sva krvava.

Ali pare nisu pronasli, jer je on promjenio kosulji i stavio pare u tu drugu, tako da su oni odnjeli onu u kojoj nije bilo para. On kaze volio bih da ih nisam cuo i da su uzeli pare nego sto su nas ovako pretukli. Naravno to je bio neko iz sela, ko ga je pratio i vidio gdje mu stoje pare, ali kao policija nikada nije pronasla ko je to bio.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 12:35:29   
Blue rose RR
Ilhana žao mi je što si proživjela strah od kojeg se teško čovjek oporavlja, jer uvijek imaš oči  (kako se ono kaže) na potiljku, kada god kročiš u kuću.

Ako ti išta može značiti, najvažnije je svemu tome, što vi niste bili tu kada se to desilo.

Ja uvijek kažem: neka nose sve iz stana, samo da ja i moja porodica nismo u njemu, i da trpimo strah i ne dao Bog tortutu (o ostalom neću ni da mislim).

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 12:45:52   
_melina_
je im bilo do struje pa nisu toliko ni obracali paznju. Tako mama dok je isla prema vratima pricala sa babom i ona otkljuca vrata jedna kad ona druga sto imaju ne


Ne znas sta je gore to ili kada te neko spijunira, lupa na vrata stalno zove na telefon i suti...a ti ne mozes niti izaci iz kuce niti koga nazvati niti se gdje sakriti... psihičko ubijanje je gore od fizičkog... kad  mi se to desilo 3 noc zaredom samo sam molila Boga da vise uđe ili neka me ubije ili neka me ostavi na miru... nasa policija naravno niti radi svoj posao niti zeli... tako da sam u tim trenucima bila prepustena sama sebi i sreci... user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *