|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 13:00:46   
meli
mamine oci, hvala dragom Bogu pa si se probudila.
ilhana, mogu misliti kako se sad nesigurno osjecas.
nama nisu obili kucu ali su nam zato ukrali auto. znas kako to hoda, ukradu ti auto pa te zovu da otkupis auto od njih. nama se to desilo prije 2 godine. bila sam u 3 mjs. trudnoce. bili kod sestre mm. i mi izlazimo iz njene avlije kad nema auta. odmah policiju nazvali. ali nikakve koristi od njih. ma policija nije uspjela ni doci a lopovi su vec zvali da traze pare.
helem, mi dali pare oni nam vratili auto i to je to. medjutim, strah koji su izazvali kod mene i mm je ogroman. u pocetku nisam nigdje smjela sama ici s autom niti sam kuci ostajala sama. auto smo prodali nakon mjesec dana jer ga vise nismo mogli voziti. nekeko nam se zgadio skroz.
i dan danas kad negdje odem, samo mislim na auto. hocu li ga zateci tamo gdje sam ga ostavila. cak i u garazi kad ga ostavim, svako jutro strahujem hocu li ga naci. jednostavno ne mogu da zaboravim to.



_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 13:15:17   
mila81
Mamine oci i Ilhana zao mi je i bas je pravi naslov kako se oporaviti, ali sve prodje, bitno je da se sve dobro zavrsilo, i da nikome nista od vas ne fali, hvala Bogu, jer zivot je neprocjenjiv a sve se drugo nekako nadomjesti.

Uz vas smo i zelimo da vam trenutne situacije sto prije budu iza vas, zaboravljeneuser posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 14:24:31   
acudesa
Mamine oči i Ilhana, žao mi je jako zbog ovoga što sam pročitala, mogu misliti kakve grozne osjećaje imate, ali mogu ipak reći-Hvala Bogu da je sve ipak dobro završilo, da niko nije povrijeđen.
ljubim vas obje, čuvajte seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
26.10.2009 14:30:31   
leli§
Ilhana---dragom se Bogu zahvaljujte sto se zavrsilo na tome... zeno draga vidis da je danas sve poludilo da tudji zivoti nekima nisu nista vrijedni... zao mi je sto su vam odnijeli bilo sta a pogotovo neke stvari koje nikakav novac ovog svijeta na moze zamijeniti...ali.

mamine oci---draga poskidaj steke i zakucaj prozore...ne dao dragi Bog. i ne smijes maleng buditi dok mjesecari.

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
27.10.2009 10:11:55   
mamilica
Draga Ilhana i Mamine oci, podijelite sadaku, hvala dragom Bogu da se na tome sve zavrsilo. Cuvajte se.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
27.10.2009 13:22:11   
Azure
Jako mi je zao sto vam se to desilo. Najbitnije je da je ziva glava, a sve ce se nadoknaditi. Razumijem tvoj strah. Na pocetku trudnoce vracala sam se s muzem s posla. Posla sam da otkljucam vrata stana jer u to vrijeme znam da mama uspavljuje malu, kad vidim donje brave nema. Rupa, kazem muzu gledaj ovo neko nam je obio. Otkljucamo gornju bravu i udjemo, a s unutrasnje strane stoji brava. Mama izadje iz kuhinje i mi je pitamo sta se desilo, a ona nije pojma imala. A desilo se to da je ona uspavljivala macu u maloj sobi i cula da je nesto kvrcnulo, kao kad komisinica otkljucava vrata od stana. Nakon 10 sekundi mama izadje iz sobe (mala je zaspala) i prodje kroz hodnik ispred vrata stana i ode do kuhinje da vidi da nije usao golub u kuhinju (jer znaju uci kad su balkonska vrata otvorena). SRECA pa su je provalnici culi da se krece po stanu i pobjegli. Ne smijem ni pomisliti sta bi se desilo da su usli u stan i zatekli mamu s malom u sobi. Moja mama je jako zilava i pravi borac i ne boji se nikoga... ali... sreca pa nije doslo do toga. Sigurno se nebi dobro zavrsilo. Zato razumijem tvoj strah Ilhana. Nazalost nikad nismo sigurni, ni na ulici ni u kuci. Poslije toga me jako bilo strah. Otisla sam na bolovanje i bila sama u stanu, kad sam cula nesto cudno ispred strana. Uzela sam ogroman noz (maca je spavala) i telefon da zovem policiju. Ne trebam ti ni reci kako sam se uplasila. Bio je to moj muz koji je polako otkljucavao stan da ne probudi macu, a vracao se ranije s posla. Mozes misliti njegovo zaprepastenje kad me ugledao blijedu ko krpu sa ogromnim nozem i telefonom u ruci.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako se oporaviti nakon ovog?
27.10.2009 16:02:08   
Crvena

IZVORNA PORUKA: Maida RR

Ilhana, Zao mi je. Ali ako u nesreci ima srece, onda ja kazem hvala Bogu da su dosli kad nikog nije bilo, jer ne daj Boze traume te biti ukuci, uh, ne mogu ni pomislit

Nadam se da ces se oporaviti, i ti i tvoji roditelji


Mamine oci, hvala dragom Bogu pa si se probudila.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *