|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 23:58:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

ma drage pricvrstite te krevete da vidite kod nas "stijena"user posted image user posted image user posted image


a ima i drugih nezgoda koje se ne odnose na rasturanje krevetauser posted image

Ja sam jednom davno bila u Budimpešti i dopadne mi se recepcionar i nakon malo muvanja dovedem ga u sobu.... sva je raja u međuvremenu skužila da sam se s njim smuvala. To veče mi pukne lavabo u kupatilu, ma totalno smo ga izvalili iz zida. Bilo je jako kasno a voda je šikljala na sve strane tako da smo morali alarmirati upravu hotela da sanira kvar inače sve ode u pm.
Recepcionara sam poslala doma da ga ne bi uhvatili kod mene u sobi, majstor je zavrnuo slavine ali sva raja s kojom sam bila u hotelu na seminaru je čula za ovaj blam i obzirom da je sutra bio zadnji dan seminara kao trebali smo iznijeti eventualno primjedne, sugestije kako bi naredni seminar bio uspješniji i svi su naravno tražili ČVRŠĆE LAVABOEuser posted image user posted image user posted image
e kad nisam u zemlju propala, na svakom papiru koji je predat piše navedeno a organizatori seminara su popadali od smijeha jer se već čulo za moje nestašluke

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
27.10.2009 0:05:57   
reallove

IZVORNA PORUKA: vodolija

kod nas je kriza,krevet škripi budimo dijete a ispod nas žive gazda i gazdarica,kad smo doselili pitamo smetal im Hanino skakanje kažu ne cuje se ona nego viuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu vodolija)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
27.10.2009 9:49:31   
Dida79
e sad mi pade napamet jednom dok smo zivili sa svekrom i svekrvom u njihovom stanu mm uhvatio svekra u pilanu kako on hrce kako ga cuju na ulicu a jadan cojek vise mu doslo preko glave te ce on njemu ma slusaj ti kada ti i tvoja zena pocnete "hrkati" ja ne da nisam u stanju spavati nego mi dodje da poludim od vas dvoje i vaseg skripanja ja sam u tom trenutku sudje prala ma doslo mi bilo zemljo otvori se da propadnemuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
29.10.2009 13:45:26   
libra
Ja i mm smo prije 4 godine kupili novi krevet. A taj se krevet na jednoj stranici slomio i ona nogica što je na sredini kreveta se slomila. Ja počela da se žalim sestri kako nam se slomio krevet, a ona meni u smehu pa šta li smo mi tolko radili. I sada ne smem da se žalim na slab kvalitet jer svi to okrenu na seks. 

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
31.10.2009 10:03:44   
Dida79
user posted image user posted image user posted image user posted image
nezgodna situacija sreca da je bila sestra da nije neko ozbiljniji pa bi bilo jos user posted image

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
9.11.2009 23:56:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

evo sad ne mogu da se sjetim puno stvari...
znam da smo se jednom sexali kod moje sestre u stanu a taj kauc gdje smo spavali skripao je na svaki pokret, ipak bilo je uzbudljivo! To su bila vremena...
znam da smo se jednom sexali na radijatoru , al je to dobroooooooo
bila je jedna zgoda u camcu kad smo se zanijeli pa nas more odnijelo!
Onaj moj se nekad toliko zanese da me svu zgnjeci i ne mogu da disem!
Jednom smo se sexali i komsinica ispod nas pitala MM kakve smo mi stvari sinoc razmijestali ili smo krecili????

nemam sestru, ovej eliminišem lahko..idem daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ali, ko ima sestru i blizu more?user posted image a, da...al nejseuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 9.11.2009 23:57:45 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
9.11.2009 23:58:12   
reallove

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: reallove

ma drage pricvrstite te krevete da vidite kod nas "stijena"user posted image user posted image user posted image


a ima i drugih nezgoda koje se ne odnose na rasturanje krevetauser posted image

Ja sam jednom davno bila u Budimpešti i dopadne mi se recepcionar i nakon malo muvanja dovedem ga u sobu.... sva je raja u međuvremenu skužila da sam se s njim smuvala. To veče mi pukne lavabo u kupatilu, ma totalno smo ga izvalili iz zida. Bilo je jako kasno a voda je šikljala na sve strane tako da smo morali alarmirati upravu hotela da sanira kvar inače sve ode u pm.
Recepcionara sam poslala doma da ga ne bi uhvatili kod mene u sobi, majstor je zavrnuo slavine ali sva raja s kojom sam bila u hotelu na seminaru je čula za ovaj blam i obzirom da je sutra bio zadnji dan seminara kao trebali smo iznijeti eventualno primjedne, sugestije kako bi naredni seminar bio uspješniji i svi su naravno tražili ČVRŠĆE LAVABOEuser posted image user posted image user posted image
e kad nisam u zemlju propala, na svakom papiru koji je predat piše navedeno a organizatori seminara su popadali od smijeha jer se već čulo za moje nestašluke

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
9.11.2009 23:59:58   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: reallove

ma drage pricvrstite te krevete da vidite kod nas "stijena"user posted image user posted image user posted image


a ima i drugih nezgoda koje se ne odnose na rasturanje krevetauser posted image

Ja sam jednom davno bila u Budimpešti i dopadne mi se recepcionar i nakon malo muvanja dovedem ga u sobu.... sva je raja u međuvremenu skužila da sam se s njim smuvala. To veče mi pukne lavabo u kupatilu, ma totalno smo ga izvalili iz zida. Bilo je jako kasno a voda je šikljala na sve strane tako da smo morali alarmirati upravu hotela da sanira kvar inače sve ode u pm.
Recepcionara sam poslala doma da ga ne bi uhvatili kod mene u sobi, majstor je zavrnuo slavine ali sva raja s kojom sam bila u hotelu na seminaru je čula za ovaj blam i obzirom da je sutra bio zadnji dan seminara kao trebali smo iznijeti eventualno primjedne, sugestije kako bi naredni seminar bio uspješniji i svi su naravno tražili ČVRŠĆE LAVABOEuser posted image user posted image user posted image
e kad nisam u zemlju propala, na svakom papiru koji je predat piše navedeno a organizatori seminara su popadali od smijeha jer se već čulo za moje nestašluke

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nikad ni u Budimpešti, daljeuser posted image ..........I will kill myselfuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:01:17   
reallove

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja imam jedan problem u spavaćoj sobiuser posted image user posted image user posted image  mislim da će mi suprug slomiti kičmu kad smo u jednoj određenoj pozi
Pa ti muškarci stvarno nemaju osjećajauser posted image user posted image user posted image

a ovouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:02:09   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja imam jedan problem u spavaćoj sobiuser posted image user posted image user posted image  mislim da će mi suprug slomiti kičmu kad smo u jednoj određenoj pozi
Pa ti muškarci stvarno nemaju osjećajauser posted image user posted image user posted image

a ovouser posted image user posted image user posted image

nemam spavaće sobe...nemam ništa, nisam nigdje bila,...user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:16:04   
acudesa
dok se ja vratih-nigdje nikogauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:28:32   
milenium
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

evo sad ne mogu da se sjetim puno stvari...
znam da smo se jednom sexali kod moje sestre u stanu a taj kauc gdje smo spavali skripao je na svaki pokret, ipak bilo je uzbudljivo! To su bila vremena...
znam da smo se jednom sexali na radijatoru , al je to dobroooooooo
bila je jedna zgoda u camcu kad smo se zanijeli pa nas more odnijelo!
Onaj moj se nekad toliko zanese da me svu zgnjeci i ne mogu da disem!
Jednom smo se sexali i komsinica ispod nas pitala MM kakve smo mi stvari sinoc razmijestali ili smo krecili????

nemam sestru, ovej eliminišem lahko..idem daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ali, ko ima sestru i blizu more?user posted image a, da...al nejseuser posted image user posted image user posted image


čuj na radijatoru?!i ja sam na žici od štrika!user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:29:47   
acudesa
akrobacije, vidiš li ti milenijum šta mi ove naše upakovaše svaštauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:32:52   
reallove
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sama si sebi upakovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:32:52   
milenium
IZVORNA PORUKA: acudesa

akrobacije, vidiš li ti milenijum šta mi ove naše upakovaše svaštauser posted image user posted image


ja baš pokušavam skužit o čem se radi!?

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:35:57   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sama si sebi upakovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hajde sad, šalu na stranu...šta fali ovoj temi?  i ti si vidim, mala, redovna ovdje bila-neki šarafi koliko se sjećamuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:36:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

aaaa skužila sam,ovo sam ?ja!

i ti naučila, i ja sam ali sam skupo platilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:38:02   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sama si sebi upakovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hajde sad, šalu na stranu...šta fali ovoj temi?  i ti si vidim, mala, redovna ovdje bila-neki šarafi koliko se sjećamuser posted image user posted image user posted image user posted image

bila sam redovna,ali ne anonimnauser posted image ma nije bona sarafi,hvalila se kako imam dobar krevetuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:40:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sama si sebi upakovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hajde sad, šalu na stranu...šta fali ovoj temi?  i ti si vidim, mala, redovna ovdje bila-neki šarafi koliko se sjećamuser posted image user posted image user posted image user posted image

bila sam redovna,ali ne anonimnauser posted image ma nije bona sarafi,hvalila se kako imam dobar krevetuser posted image

a, jah....dobro siuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:43:25   
reallove
user posted image user posted image user posted image bas me briga 100 puta cu reci kako imam dobar krevet,velik,udoban,cvrst,svaka mu cast..drugi bi na njegovom mjestu daaaavno bio slomljenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:44:27   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

user posted image user posted image user posted image bas me briga 100 puta cu reci kako imam dobar krevet,velik,udoban,cvrst,svaka mu cast..drugi bi na njegovom mjestu daaaavno bio slomljenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

luđakinjouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:54:23   
reallove
slikovat cu i postaviti sliku pa ces vidjeti da sam upravuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:57:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

slikovat cu i postaviti sliku pa ces vidjeti da sam upravuuser posted image

Nemoj tako ti Bogauser posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 0:58:47   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

slikovat cu i postaviti sliku pa ces vidjeti da sam upravuuser posted image

Nemoj tako ti Bogauser posted image user posted image user posted image user posted image ...izgleda da ne mislimo na isto

user posted image user posted image user posted image neznam ja na sto ti mislis sramoto,ja mislim na krevet

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 1:01:21   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

slikovat cu i postaviti sliku pa ces vidjeti da sam upravuuser posted image

Nemoj tako ti Bogauser posted image user posted image user posted image user posted image ...

user posted image user posted image user posted image

kad me prije uhvati-brisaj to šta trebauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *