|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 1:25:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: milenium

ja svog na bebifon čujem sad kako hrčeuser posted image

ja svog iz treće prostorije i bez bebifona čujem kako hrče

ahahaha i zasto se onda oni bune sto smo dugo na netu aaa? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 1:26:04   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

zene bjez te u krevet da ne bi za par dana otvarale temu zgodNe i nezgodNe u krevetu nasih mauzve a ( umjesto nas ) user posted image gluho i daleko bilo pu pu pu pu user posted image

uhhhhh..šta pričašuser posted image user posted image
ma moj je završen..izbrisat ćeš, obećaj mi, da se opustimuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 1:27:12   
milenium
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: milenium

ja svog na bebifon čujem sad kako hrčeuser posted image

ja svog iz treće prostorije i bez bebifona čujem kako hrče

ahahaha i zasto se onda oni bune sto smo dugo na netu aaa? user posted image


zaspali čekajuć nasuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 1:28:54   
acudesa
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

evo mene na amoniman, ja sam a cudesauser posted image user posted image

probala opciju anoniman i vidim da znam, uhhhh gdje baš ovdjeuser posted image

vidje li ovouser posted image user posted image user posted image user posted image
nismo znale uključiti opciju anoniman na drugoj temiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 1:29:19   
Visnja RR
ajde zene razlaz ...valja sutra raniti u 8 :30 user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 1:32:58   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ajde zene razlaz ...valja sutra raniti u 8 :30 user posted image

ma evo čekamo da nas rastjeraš, znam da ti je nalakše raditi kad nas nema...idem pod jednim uslovom...da mi izbrišeš postove, hajde živa bilauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 1:52:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ajde zene razlaz ...valja sutra raniti u 8 :30 user posted image


Moja nocas zaspala i 23,30 hahahahah neranim :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
10.11.2009 3:27:03   
mamija
bas ste zanimljive,joj ima bas nezgoda,ja sam za prvu bracnu noc pala s kreveta tako mi je bilo divno jao samo kad se sjetimuser posted image suza je bilo,a sda imam problema s madracem,toliko smo ga pokvarili da skripi kada se naslonim ,jao a tek......hitno moram kupiti novi!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
12.11.2009 22:32:35   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ti se javi kad te polomiuser posted image   onda ćeš moći nešto i da napišeš na ovoj temiuser posted image
joj valjam se od smijeha, zamislite
"evo ja da javim svoju nezgodu, danas mi je mm slomio noge i ruke tokom sexualnog čina"
hahhahaha



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Joj Vesela, pricam sa MM i procitah mu tvoju PP ismijasmo se, i onda mu kazem kako si pravo luda, reko sad cu ti naci dva-tri posta gdje sam ja oplakala, te mu procitah ovaj, i obicaje za Bajram, bacali smo se! user posted image
A nisam zaboravila ni anketu sa Milenjacom. user posted image
Vesela, Vesela... user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
12.11.2009 22:47:52   
amela.srce
Ja se pravo ismijah sa vama drage zenice! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
12.11.2009 22:59:14   
Anoniman
ah sto se ja osramoti neku noc zagrljena sa muzem kazem ti ja njemu kako bi moglauser posted image user posted image   u sred radnje ja izgubila totalno zelju od jednom i molim boga u sebi da zavrsi sto prije bas mi nekako bilo nidoceg nimalo opustena neznam kako to imam zelju ogromnu i odjednom da izgubimuser posted image i morala sam rec da prestanemo vise nisam mogla jadnik gleda nije mu jasno sta je sad odjednom a ja htjela kao napaljena bilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amela.srce)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
12.11.2009 23:32:42   
prskalica
da vam ispricam ja sa svoju nezgodu.bilo mi je prvi put  i to sa sadasnjim muzem a tadasnjim momkom koji nije uopste znao da sam nevina.sve ok zavrsili mi ''posao'',ja obukla moje mrezaste carapice i hajde odveze on mene kuci.niko nije znao da sam spavala sa njim.dosla ja kuci i da se skinem(sa starijom sestrom sam spavala u sobi),kad ono iskoristen kondom u carapama koje su na meni.ja brze-bolje vadi i bacaj i dan danas nisam sigurna da li je to ko vidio jer sam tako prospacirala gradom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.11.2009 22:06:25   
amela.srce
Isprica cu vam i ja nesto hehe

uspaval mi bebu u svoj krevetac i krenuli mi u akcijuuser posted image , hehe kad ono beba ustala a mi nismo nit primetili user posted image user posted image  Ona jadna nije joj jasno sta se desava

Mi smo se valjali od smeha hehehehe  Zamislite gleda bebica film uzivouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 13:54:29   
Anoniman
Joj ova veeseelaa je stvarno grozna,rezovi od Laparo će mi popucati zbog nje....

Kod nas se ležaj izvlači,i sad ovaj dio što se izvlači je na točkove.
Nećeš nakupovati točkova da si pita,uvijek 1 slomljen a drugi napuko.
Moraću kupiti fixni krevet i pričvrstiti za pod hahaha

(odgovor članu amela.srce)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 13:59:47   
teacher75
mene mm zeza da otkad sam mu usla u stan da sam mu sve razvalila: ugao u dnevnoj sobi, bracni krevet i stolicu za kompjuter ( al stolica je pukla kad sam mu jednom onako sjela malo u krilo).najbolje je bilo kad je to rekao jednom pred sveki pa sam propala u zemlju od stida:))). uglavnom, sad moramo kupovati pola namjestaja u stanu...

< Poruku je uredio teacher75 -- 28.1.2010 14:00:35 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:04:37   
misica
Zamisli te ove zgode zj nezgode. Dosla umorna radila po citave dane otvarali novu radnju ( prijem robe itd) a, moj mm bi da se mazi i mi u akciji a ja zamisli zaspala. Kakve nezgode morala sam se danima iskupljivati moje drage zene kakav blamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:09:03   
aida.

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene mm zeza da otkad sam mu usla u stan da sam mu sve razvalila: ugao u dnevnoj sobi, bracni krevet i stolicu za kompjuter ( al stolica je pukla kad sam mu jednom onako sjela malo u krilo).najbolje je bilo kad je to rekao jednom pred sveki pa sam propala u zemlju od stida:))). uglavnom, sad moramo kupovati pola namjestaja u stanu...

user posted image user posted image user posted image user posted image
ista situacija user posted image user posted image user posted image user posted image
kod nas na trosjedu treba napisat: "oprez kod naslanjanja" user posted image user posted image
sve se ljulja lijevo-desno user posted image user posted image user posted image
p.s. nismo odma imali bracni krevet... a i kad smo ga uzeli... osladio se kauc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:18:27   
misica
Evo prosle sedice novi namjestaj treci po redu od sad na pod nema nam druge.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:20:39   
aida.

IZVORNA PORUKA: misica

Evo prosle sedice novi namjestaj treci po redu od sad na pod nema nam druge.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
bocka tepih user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:22:07   
misica
Kupis onaj dobro cupavi da nije tvrdo isprobala nebockauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:23:45   
aida.

IZVORNA PORUKA: misica

Kupis onaj dobro cupavi da nije tvrdo isprobala nebockauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znaci pored namjestaja valja mi i novi tepih uzimat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:28:28   
misica
Ma barem je jeftiniji nego namjestaj pa kada i njemu dohakamo lakše ga je promjeniti e moj mm je malo krupniji valja meni mjenjati cesto namjestj a ovako na podu ko sumohrvači.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:30:43   
aida.

IZVORNA PORUKA: misica

Ma barem je jeftiniji nego namjestaj pa kada i njemu dohakamo lakše ga je promjeniti e moj mm je malo krupniji valja meni mjenjati cesto namjestj a ovako na podu ko sumohrvači.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
e luda si... user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:32:45   
Anoniman
user posted image  user posted image  user posted image
E stvarno ste otkačene!!!
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu misica)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 14:36:06   
misica
Probali mi u kadi i zamisli jedva stali ,pa u kuhinju presli i dojde red na sobu ma dajuser posted image sve mi diraj ali novi krevet ne.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *