|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 15:35:51   
aida.

IZVORNA PORUKA: pingpong

ihh, mašina upravo radi a MM mi na poslu...

user posted image user posted image
ma vesa se zacas nakupi user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 15:36:13   
Nedi
pingpong pokušaj večeras pa nam javi...gdje je beba tu sigurno uvijek ima veša za opratiuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 15:36:15   
teacher75
ja vala ne volim te experimente nikako, poslije me sve boli, dobar i prostran krevet je zakon. ovaj nas uzasno skripi sa jedne strane, pa se moramo uvijek skupljati na drugu stranu. prva investicija u stanu ce nam biti nov i kvalitetan krevet...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
28.1.2010 15:37:56   
aida.

IZVORNA PORUKA: Nedi

pingpong pokušaj večeras pa nam javi...gdje je beba tu sigurno uvijek ima veša za opratiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.2.2012 0:18:13   
prskalica
da vam ispricam ja sa svoju nezgodu.bilo mi je prvi put i to sa sadasnjim muzem a tadasnjim momkom koji nije uopste znao da sam nevina.sve ok zavrsili mi ''posao'',ja obukla moje mrezaste carapice i hajde odveze on mene kuci.niko nije znao da sam spavala sa njim.dosla ja kuci i da se skinem(sa starijom sestrom sam spavala u sobi),kad ono iskoristen kondom u carapama koje su na meni.ja brze-bolje vadi i bacaj i dan danas nisam sigurna da li je to ko vidio jer sam tako prospacirala gradom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.2.2012 0:20:52   
bananica
IZVORNA PORUKA: prskalica

da vam ispricam ja sa svoju nezgodu.bilo mi je prvi put i to sa sadasnjim muzem a tadasnjim momkom koji nije uopste znao da sam nevina.sve ok zavrsili mi ''posao'',ja obukla moje mrezaste carapice i hajde odveze on mene kuci.niko nije znao da sam spavala sa njim.dosla ja kuci i da se skinem(sa starijom sestrom sam spavala u sobi),kad ono iskoristen kondom u carapama koje su na meni.ja brze-bolje vadi i bacaj i dan danas nisam sigurna da li je to ko vidio jer sam tako prospacirala gradom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sto ga ne sacuva, cuj bacila kondom od prvog putauser posted image user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.2.2012 0:23:12   
prskalica
hahahaha jbg nisam.zato mi je tata mogao da vidi sta mu je cera radila.uh kad ovo procitam i mrezaste carape pada mi slika neke prostitiutke iz mrezastih carapa viri kondom uhhhhhhh

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.2.2012 0:26:16   
bananica
user posted image user posted image user posted image kako te niko nije slikao, pa da sada fejsom slika kruziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.2.2012 0:26:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: prskalica

da vam ispricam ja sa svoju nezgodu.bilo mi je prvi put i to sa sadasnjim muzem a tadasnjim momkom koji nije uopste znao da sam nevina.sve ok zavrsili mi ''posao'',ja obukla moje mrezaste carapice i hajde odveze on mene kuci.niko nije znao da sam spavala sa njim.dosla ja kuci i da se skinem(sa starijom sestrom sam spavala u sobi),kad ono iskoristen kondom u carapama koje su na meni.ja brze-bolje vadi i bacaj i dan danas nisam sigurna da li je to ko vidio jer sam tako prospacirala gradom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i ti se sad sjetila ovoga...user posted image
štal te podsjetilouser posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.2.2012 0:27:31   
prskalica
moj ''ramazan'' od 7 mjeseci me podsjetio user posted image user posted image user posted image user posted image ko o cemu ja ko vesela o jednoj finoj temi zivota vrijednoj hahahah

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.2.2012 1:01:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: prskalica

da vam ispricam ja sa svoju nezgodu.bilo mi je prvi put i to sa sadasnjim muzem a tadasnjim momkom koji nije uopste znao da sam nevina.sve ok zavrsili mi ''posao'',ja obukla moje mrezaste carapice i hajde odveze on mene kuci.niko nije znao da sam spavala sa njim.dosla ja kuci i da se skinem(sa starijom sestrom sam spavala u sobi),kad ono iskoristen kondom u carapama koje su na meni.ja brze-bolje vadi i bacaj i dan danas nisam sigurna da li je to ko vidio jer sam tako prospacirala gradom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sto ga ne sacuva, cuj bacila kondom od prvog putauser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image e legenda si
zato ja ne volim kondome user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
15.2.2012 8:38:28   
mamabb
Mi u podstanarskom stanu kupimo garnituru za dnevnu. Nije prošlo malo mi smo na svakom dijelu napravili udubljenje s propalom konstrukcijom user posted image (jbg nismo htjeli davati velike pare zbog seljenja, reko unštićemo jeuser posted image )
Kuća puna gostiju, bili muževi i moji i još neka ekipa i sad sveki veli kako vam je ovo ovako brzo propalo. Kažem ja, kol'ko para tol'ko muzike a i D zaboravio kol'ko ima kila pa stao. Moja mama upada, pa da je i polovna, vala, za mjesec dva ne bi vako propala, a sveki će, dragi D hajd što si stao na fotelju pa je sredio al ne naučiti se pameti pa stati još i na dvosjed i na trosjeduser posted image On nije čuo, moje objašnjenje za rasturanje pa će ti mami, draga mama mlado ludo, kad je otišla fotelja mislili da je dvosjed jači pa mi na trosjed kad i on izda user posted image Jao majko mila mene stid svekra i tate, reko šta pričaš bolan, pa ti stao kad si htio paučinu da počistiš a on, mrtav hladan aha ja zaobravio da je tako bilouser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
16.2.2012 0:43:21   
bananica
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
2.6.2013 14:31:28   
miny_harambasha
Hhahahhaha... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: mamabb

Mi u podstanarskom stanu kupimo garnituru za dnevnu. Nije prošlo malo mi smo na svakom dijelu napravili udubljenje s propalom konstrukcijom user posted image (jbg nismo htjeli davati velike pare zbog seljenja, reko unštićemo jeuser posted image )
Kuća puna gostiju, bili muževi i moji i još neka ekipa i sad sveki veli kako vam je ovo ovako brzo propalo. Kažem ja, kol'ko para tol'ko muzike a i D zaboravio kol'ko ima kila pa stao. Moja mama upada, pa da je i polovna, vala, za mjesec dva ne bi vako propala, a sveki će, dragi D hajd što si stao na fotelju pa je sredio al ne naučiti se pameti pa stati još i na dvosjed i na trosjeduser posted image On nije čuo, moje objašnjenje za rasturanje pa će ti mami, draga mama mlado ludo, kad je otišla fotelja mislili da je dvosjed jači pa mi na trosjed kad i on izda user posted image Jao majko mila mene stid svekra i tate, reko šta pričaš bolan, pa ti stao kad si htio paučinu da počistiš a on, mrtav hladan aha ja zaobravio da je tako bilouser posted image

user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
2.6.2013 15:05:37   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: prskalica

da vam ispricam ja sa svoju nezgodu.bilo mi je prvi put i to sa sadasnjim muzem a tadasnjim momkom koji nije uopste znao da sam nevina.sve ok zavrsili mi ''posao'',ja obukla moje mrezaste carapice i hajde odveze on mene kuci.niko nije znao da sam spavala sa njim.dosla ja kuci i da se skinem(sa starijom sestrom sam spavala u sobi),kad ono iskoristen kondom u carapama koje su na meni.ja brze-bolje vadi i bacaj i dan danas nisam sigurna da li je to ko vidio jer sam tako prospacirala gradom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo me diže iz trudničke depresije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
3.6.2013 0:02:47   
miny_harambasha
Evo i moje nezgode user posted image user posted image

Moj momak je tad zivio u stanu na prvom spratu,odmah iznad prolaza,a zgrada je sva bila nekako na "U" postavljena.I mi smo u akciji bili i u po frke on otvori balkon.A ja ko da me neko davi.To je odjekivalo po cijelom naselju user posted image user posted image user posted image Kasnije izasli iz stana i svi gledaju u nas i smjeskaju se,a on ne kontauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Srecom odselio se ubrzo nakon toga

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
16.10.2015 22:25:36   
bebaa
ludilo.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu miny_harambasha)
Neposredna veza do poruke: 142
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *