|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:54:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tea lana

ko je ebe,kad je takva.Tek bi je sad iskljucila pa nek vidi sta je to.user posted image


upravo ovako, nabila bi je nogom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:55:01   
fatimica09
Draga moja, ja se ne bih svadjala ali ne bih ni popustala! Sasvim je normalno da si slobodnija pred svojom majkom, lakse ti je njoj nesto reci da uradi nego svekrvi....a ona ce to svakako prije i uraditi! Pa i sama kazes da je to samo prvih sedmica, zasto uopste ima da se ljuti....niko joj ne brani da i ona dodje....pa neka se takmice koja ce ti vise pomociuser posted image !
Ma koliko da ti je svekrva spremna pomoci, kad tad ce ti to spomenuti i ispasce kao da nista ne bi ni znala niti mogla bez nje...Polako bez svadje, bez nervoze...neka ih obadvije....a ako pocnu da se poprijeko gledaju, zanovijetaju, unose nemir izmedju tebe i TM....ja bih ih obadvije poslala svojim kucama i snalazila se sama kako znam i umijem....pa ne treba magistarski da se dijete okupa i nahrani! I onda neka muzic potegne malo!user posted image

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:55:19   
milomoje
Drage moje, drago mi je sto sam naisla na razumijevanje i sto nisam jedina u takvim situacijama,.... Moji roditelji su bili jednom kod mene za ovih 5 god, prvi put kad su bili , bilo je slicno negodovanje, konto para, ah imamo li mi para za te karte itd, jos sam radila svo vrijeme do sada do trudnoce... za vrijeme dok su moji bili tu oni su bili ljubazni na izgled... bilo je spustanja od strane svekrve na sta moja mama nije ssutila, a meni je bilo i drago jer ja nemam nekoga da stane na moju stranu inace... ali sada zaista ne bih voljela da su prepirke i da ja gledam kome cu dati dijete prije da bi bilo ravnomjerno hehhe... glupo al istinito... ali ima tu jos jedan problem heheh... toga nikad dosta u ovom komplikovanom zivotu..

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:56:16   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: tea lana

ko je ebe,kad je takva.Tek bi je sad iskljucila pa nek vidi sta je to.user posted image


Svaka castttttt ja cu ovaj savjet da primjenim :))))))) jer smojom neide drugacije


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:56:20   
veeseelaa
fatimice09 koji će joj svekrva nakon poroda, meni bi išla na živce kad je takva
Nek dodje na babine i nek razguli, vidiš da je neka zlica


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:56:49   
ena0002
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Ma koliko da ti je svekrva spremna pomoci, kad tad ce ti to spomenuti i ispasce kao da nista ne bi ni znala niti mogla bez nje...

Ej ovo je tacno 100%.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:58:26   
bumbalu
 i moja je pa skoro identicna ,samo njena familija je dobra samo su zene iz njene familije dobre i postene sve ostale su rospije i znaci samo priznaje sebe i svoje,nego mi je sreca pa sam 1500km od nje pa se strpim jedan mjesec mada evo koliko godina idem na godisnji kad hocu kome od svoje familije da odem ili jednostavno sa svojom mamo malo da prosetam ,moja svekrva meni kaze draga moja ti si se udala,sto znaci ako ste se udale zaboravite na svoje ko da su umrli i ubi me onom pricom hej nema niko svekrve ko vi misli na mene i moju jetrvu nista vam ne cinim
a pojede mi unutricuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:58:34   
mamine oci
milomoje neznam koliko smo mi uspjeli da ti pomognemo jer najbolje da uradis onako kako mislis da tebi odgovara,ali zasigurno znam uspjela si da nas okupis u velikom broju....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 13:59:27   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: milomoje

Drage moje, drago mi je sto sam naisla na razumijevanje i sto nisam jedina u takvim situacijama,.... Moji roditelji su bili jednom kod mene za ovih 5 god, prvi put kad su bili , bilo je slicno negodovanje, konto para, ah imamo li mi para za te karte itd, jos sam radila svo vrijeme do sada do trudnoce... za vrijeme dok su moji bili tu oni su bili ljubazni na izgled... bilo je spustanja od strane svekrve na sta moja mama nije ssutila, a meni je bilo i drago jer ja nemam nekoga da stane na moju stranu inace... ali sada zaista ne bih voljela da su prepirke i da ja gledam kome cu dati dijete prije da bi bilo ravnomjerno hehhe... glupo al istinito... ali ima tu jos jedan problem heheh... toga nikad dosta u ovom komplikovanom zivotu..

a i ti sad tog muza pritegniii pa nemoze biti da mu je mama preca od zene i djeta .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:00:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bumbalu

i moja je pa skoro identicna ,samo njena familija je dobra samo su zene iz njene familije dobre i postene sve ostale su rospije i znaci samo priznaje sebe i svoje,nego mi je sreca pa sam 1500km od nje pa se strpim jedan mjesec mada evo koliko godina idem na godisnji kad hocu kome od svoje familije da odem ili jednostavno sa svojom mamo malo da prosetam ,moja svekrva meni kaze draga moja ti si se udala,sto znaci ako ste se udale zaboravite na svoje ko da su umrli i ubi me onom pricom hej nema niko svekrve ko vi misli na mene i moju jetrvu nista vam ne cinim
a pojede mi unutricuuser posted image


ne kužim što ovo trpišuser posted image user posted image user posted image  halo ženo trzni se i reci joj da razguli

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bumbalu)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:00:50   
Doraa
Ne trebaš ti nikom ništa objašnjvti niti se sada s time zamarati imaš dovoljno "briga" vjerovatno i bez tog. Ako joj nešto nije jasno nek joj sin kaže ili ti ako te pita a inače nemoj se pravdat niti pretjerano objašnjavati. Uvijek možeš reći ako hoćeš biti fina da ti je nezgodno zahmetiti je a da je mama sama htjela svakako da bude uz tebe. Da je drukčija uredu ali ako je tako bezobzirna nemoj se ni ti zamarati time.Na kraju ima i ova varijanta: "stvarno nisam razmišljala o tome da li će se koja od vas dvije ljutiti, mislila sam da mi nećete praviti problem oko toga jer niko nikog ne može isključiti mama će biti tu par sedmica a ti ćeš onda imati cijeli život da mi pomažeš ako ti je želja zbog tog sam htjela da ti bar sad olakšam"
Samo uvijek je bilo i biće toga pogotovo kad dođe dijete svi bi da se nešto njih pita.Ja nemam svekrvu ali imam svekra koji se kverta za dvije svekrve user posted image user posted image

Sretno i čuvaj sebe


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:01:11   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: bumbalu

i moja je pa skoro identicna ,samo njena familija je dobra samo su zene iz njene familije dobre i postene sve ostale su rospije i znaci samo priznaje sebe i svoje,nego mi je sreca pa sam 1500km od nje pa se strpim jedan mjesec mada evo koliko godina idem na godisnji kad hocu kome od svoje familije da odem ili jednostavno sa svojom mamo malo da prosetam ,moja svekrva meni kaze draga moja ti si se udala,sto znaci ako ste se udale zaboravite na svoje ko da su umrli i ubi me onom pricom hej nema niko svekrve ko vi misli na mene i moju jetrvu nista vam ne cinim
a pojede mi unutricuuser posted image

moja kaze da je Dzeneta zasluzila kako je dobra svekrva :) pobrkala zena haman Dzenet i Dzehenem


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bumbalu)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:03:42   
fatimica09
Ma znam Veeseelaa......al eto rekoh opet ljudski....da proba, da ne bude odmah snaha samo svoje vuce....al evo sad procitah da sus e bunili za karte i novac....
E pa kad je tako i ja bih je odj.... za sva vremena, hej zeno pa sta treba da pitas svekrvu na sta ces ti trositi svoj novac!
Vjeruj meni ni moja mama ne zna kolika su mi primanja i na sta trosim i koliko!

Samo nisam ja bas za svadju...probaj nekako polako, mudro...da ne kazu da si alapaca....Mada sto se kaze sa konjem mozes samo konjski!

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:07:52   
Hocu bebu
moja je Sveki vise podmukli tip pa misli da ja ne kontam sta hoce da kaze
kaze ona meni:
1)Ehhhhhhh kako se prije zivilo, kakve su bile svekrve ( Hoce reci- Ja sam super, budi zahvalna )
2)Vidices kad se naviknes, da ti nece bit tesko bez tvojih,jedva ces cekat da dodjes u svoj stan ( Hoce reci- ja sam materijalna jer sam i sama ostavila sviju radi loce, pa ces i ti taka biti )
da ne nabrajam do sto, ponekad mi je tako mrska ali majke mi
ah kontam kad dobijem bebu ima da poludim ali ja vise nekako kontam da ce ona mene rahat pustit da se mucim kako znam a to je najbolje tako
draga moja ne budi sada nasekirana radi toga nego uzivaj u svojoj bebi ako bog da pusti da se sve odvija svojim tokom i ne uzbijaj je

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:12:14   
milomoje
Pomogle- jeste! Sto se tice mog muzica/puzica heheh ja sam sretna s njim zaista, tu daljinu od svih ostalih da nije tako ne bih mogla prebroditi... on se slaze sa mnom i zeli pomoci koliko moze, ali pod uticajem svoje mama ima jedan veliki problem koji vucemo svo vrijeme dok na kraju ja nisam popustila, ali zbog bebe a ne sebe...
Naime, radi se o ovom drugom problemu a to su cigare... Ja sam pusila,pravo, on pusi i dalje 2-3 cig dnevno, ali dugo , dugo sam imala problema sa njim i s njom da se pusi u kuci, odn. u kuhinji... u 5 mj. trudnoce sam prestala skroz, poslije smanjivanja... a on i dalje... moja mama pusi, dolazi a prva reakcija svekrve kad smo rekli da ce m´doci rekla je, pa kako cemo obadvije oko bebe (ne mene heheh) a mati ti pusi... od tada muz samo prica o tome... nek ide na balkon (po minusu koji ce biti ovdje u svedskoj)i tako to...

Mozda je ovo za drugu temu, ali eto otvoriste me ovdje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:13:45   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Doraa

Na kraju ima i ova varijanta: "stvarno nisam razmišljala o tome da li će se koja od vas dvije ljutiti, mislila sam da mi nećete praviti problem oko toga jer niko nikog ne može isključiti mama će biti tu par sedmica a ti ćeš onda imati cijeli život da mi pomažeš ako ti je želja zbog tog sam htjela da ti bar sad olakšam"


Ah evo Doraa ti je dala super rečenicuuser posted image user posted image user posted image
vjerujem da će je ušutkati za sva vremenauser posted image

Hvala za potpisuser posted image

Ne znam jesam li dobro razumjela, pa šta ako ti mama puši, ženi će ako bude stani pani izaći na balkon dobro utopljena i kraj pričeuser posted image

< Poruku je uredio Zoe -- 27.10.2009 14:15:12 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:15:51   
hanabanana
U mojoj kući niko ne puši, puše na -20 sarajevske zime.
i to je tako, i to je tačka. Iza toga nema dalje.
Meni su pluća mog dijeteta najbitnija, a osjećaji pušaća ( makar mi to bili i roditelji ) su drugi par opanaka i tiču me se kao lanjski snijeg.
I da napomenem, i muž i ja smo pušaći.
( nisam pušila niti u jednoj trudnoći niti dok sa dojila, i ja izadjem na -20 ako mi je gu*ici cejf da zapalim cigaru )

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:17:00   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: fatimica09

Ma znam Veeseelaa......al eto rekoh opet ljudski....da proba, da ne bude odmah snaha samo svoje vuce....al evo sad procitah da sus e bunili za karte i novac....
E pa kad je tako i ja bih je odj.... za sva vremena, hej zeno pa sta treba da pitas svekrvu na sta ces ti trositi svoj novac!
Vjeruj meni ni moja mama ne zna kolika su mi primanja i na sta trosim i koliko!

Samo nisam ja bas za svadju...probaj nekako polako, mudro...da ne kazu da si alapaca....Mada sto se kaze sa konjem mozes samo konjski!


znas kako se kaze, a ja se toga drzim
S gospodom - gospodski
S ciganima - ciganski

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:17:05   
D_K
IZVORNA PORUKA: hanabanana

U mojoj kući niko ne puši, puše na -20 sarajevske zime.
i to je tako, i to je tačka. Iza toga nema dalje.
Meni su pluća mog dijeteta najbitnija, a osjećaji pušaća ( makar mi to bili i roditelji ) su drugi par opanaka i tiču me se kao lanjski snijeg.
I da napomenem, i muž i ja smo pušaći.
( nisam pušila niti u jednoj trudnoći niti dok sa dojila, i ja izadjem na -20 ako mi je gu*ici cejf da zapalim cigaru )


zapanjena sam ovim riječnikom..
morala sam djecu u drugu sobu izvesti..

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:18:14   
MinaMM
nije tebi svekrva ljubomorna, ona je bezobrazna. zeli kompletnu dominaciju nad vama i ne trpi da joj se iko "trpa" u posao. cuj, ona se buni kad tebi roditelji dodjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . u tom slucaju ne bi joj nista ni odgovorila na to njeno gundjanje, vec bi samo mami rekla "jao mama da nije tebe bilo, ne znam sta bi ja. ti si mi bila spas!". ovo je revolt. ali da mi neko kaze da mi mama i tata ne smiju doci, za mene ne bi vise postojali! znas uvijek razmisljas ono sta je ljudski uraditi, pa i oni dobijau unuce, pa nek budu tu - nek usisa ili opegla ili skuha (jer i ja isto mislim da mama ipak treba da "njeguje") - ali ti bi to draga moja, sa ovakvom svekrvom, brzo pozalila.
zato, briga te sta misli i kaze. ona njih NIKAKO ne zeli, tako da si pozvala mamu u goste tamo nekad kad beba napuni tri mjeseca isto bi ti bilo, samo bi imala drugi razlog zbog kojeg bi se bunila.


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:18:44   
Mamarica
I ja sam za otvorenost, ali pitanje je koliko ce to tebi i TM sekiracije donijeti. Ja sam imala slicnu situaciju, pa sam ispala kobra, isekirala se i ja i mm (ipak je ona i njegova majka i moja mama moja majka), na karaju se sve rijesilo i nastavili ok odnosi. Medjutim, iz ove perspektive, ja bih drugacije.
Prvo, sve zavisi od toga kakav ces porod imati. Ja sam imala dosta ok prirodan porod, ali sam imala ranetinu. Samo kad se sjetim odlazaka u wc, padne mi mrak na oci. Tu mi je mogla pomoci jedino mama. Jedino sam pred njom bila slobodna do krajnjih granica (da sad ne idem u gadne detalje user posted image ). Ako budes imala laksi porod, manje ce ti pomoci trebati, ali ako imas mogucnost, ja se pomoci ne bih odrekla (jedino ako ce ti biti jos gore od te pomoci).
Ja bih pokusala diplomatski to rijesiti npr. kao kod hanebanane: neka jedna oko tebe i djeteta, pere ves, pegla itd. Druga neka cisti kucu i kuha. Ili na smjene. Neka ti mama bude 15 dana, pa onda sveki 15 dana. To sve se fino dogovorite, a ti i tm porazgovarajte dodatno sa mamama (svako sa svojom) i recite da ne zelite nikakvih sukoba, razmirica itd. da zelite da uzivate sa bebicom i ako to ne moze biti tako, da onda vam pomoc i ne treba.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:19:08   
Mirkica
ni kod mene se u kuci na pusi , i niko ko god dodje ne moze zapaliti ima terasu pa neka pusi , jos nisam trudna i nemam dijece .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:21:30   
hanabanana
Meni je to sasvim ok.
Ja poštujem pravila kuće u koju ulazim, i tražim da se isto tako poštuju moja pravila u mojoj kući.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:21:44   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Doraa

Na kraju ima i ova varijanta: "stvarno nisam razmišljala o tome da li će se koja od vas dvije ljutiti, mislila sam da mi nećete praviti problem oko toga jer niko nikog ne može isključiti mama će biti tu par sedmica a ti ćeš onda imati cijeli život da mi pomažeš ako ti je želja zbog tog sam htjela da ti bar sad olakšam"



ja ovo ni u snu ne bi mogla reći svekrvi, ma ko je ona da joj se dodvoravam



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:22:24   
MELLI
nek ide na balkon (po minusu koji ce biti ovdje u svedskoj)i tako to...
IZVORNA PORUKA: milomoje

Pomogle- jeste! Sto se tice mog muzica/puzica heheh ja sam sretna s njim zaista, tu daljinu od svih ostalih da nije tako ne bih mogla prebroditi... on se slaze sa mnom i zeli pomoci koliko moze, ali pod uticajem svoje mama ima jedan veliki problem koji vucemo svo vrijeme dok na kraju ja nisam popustila, ali zbog bebe a ne sebe...
Naime, radi se o ovom drugom problemu a to su cigare... Ja sam pusila,pravo, on pusi i dalje 2-3 cig dnevno, ali dugo , dugo sam imala problema sa njim i s njom da se pusi u kuci, odn. u kuhinji... u 5 mj. trudnoce sam prestala skroz, poslije smanjivanja... a on i dalje... moja mama pusi, dolazi a prva reakcija svekrve kad smo rekli da ce m´doci rekla je, pa kako cemo obadvije oko bebe (ne mene heheh) a mati ti pusi... od tada muz samo prica o tome... nek ide na balkon (po minusu koji ce biti ovdje u svedskoj)i tako to...

Mozda je ovo za drugu temu, ali eto otvoriste me ovdje...

Izvini ali ja ako sam dobro skontala,tvoj muž je protiv da tvoja mama puši u kući u koju će tek ući mala beba.Ako je tako, u pravu je.U mojoj porodici ima jako puno pušača,ali kada su bebe stigle u kuću, pušilo se isključivo na balkonu,bez obzira koliki je minus bio(Hannu sam rodila u decembru).Ko voli neka se za svoje zadovoljstvo mrzne vani,moja djeca nisu bila dužna "pušiti" sa ostalim pušačima.

Mama ti ne bi trebala zamjeriti na tome,a ni bilo ko drugi.
Izvini ako nisam dobro skontala tvoj postuser posted image

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *