|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:23:02   
milomoje
Pa da, tako sam i ja mislila da pusi na balkonu, i ona je rekla, da se ne sekiram.. i prosli put je izlazila osim uz kafu ne... ali muza panika fata heheh.. a tek svekrvu... ali o tome necu da se ttoliko sekiram jer ne zelim ni ja da beba zivi u dimu,... hm iako mi je zao mame malo jer mi smo pusili ko cire kod nje kad odemo u Sa...
Bum vidjele... sto ce dalje biti...
ja cu pokusati da se izoliram od komentara sto vise mogu dok ne dodje beba... a to sa rasporedom poslova izmedju svekrve i mame nije losa ideja... na koji nacin najbolje... istina prvo mi je dijete tako da ne znam sta i kako samo citam puno i pretpostavljam heheh..
hvala vam na iscrpnim odgovorima drage, super ste... vec se osjecam olaksano da se mogu skoncentrirati na druge stvari...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:24:02   
MinaMM
ni kod mene nece niko pusiti pred djetetom. i sad dok sam trudna sve istjerujemo vani, jedino svekrva pametuje. ali me bas briga. ako hoces doci nemoj pusiti, ako moras pusiti idi na balkon, ako ti to smeta a ti nemoj pusiti, ako bas MORAS a neces na balkon, onda nemoj dolaziti dok ne otopli!

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:24:13   
D_K
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ni kod mene se u kuci na pusi , i niko ko god dodje ne moze zapaliti ima terasu pa neka pusi , jos nisam trudna i nemam dijece .


ma slazem se sa tim. moj muz ima svoju 'sobu za pušenje' po zimi a ljeti ima balkone..
a hanabanana je primjer ozbiljnosti i odmjerenosti pa mi je sega kada ona napise nesto tipa 'g...ci ćeif'.. nemojte mi zamjeriti :))
a za temu - moj ti je savjet - dovedi mamu da ti pomogne.. sa njom ces biti najopustenija a to je najpotrebnije. a bilo bi super da se sveki ne naljuti - vidis da je otrovnica pa probaj nesto da izmanevarišeš - samo mudro a ugodi svojoj g...ci :))

< Poruku je uredio D_K -- 27.10.2009 14:27:20 >

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:24:31   
tea lana
mi smo svi pusaci,i mm i ja.Ali od moje trudnoce mi pusimo na balkonu sem kad nam gosti dodju tada pusimo u dnevnoj sobi ali samo tu.I prozor je konstantno otvoren.Ja nit hocu niti zelim nekome braniti da pusi u mojoj kuci jer bih onda ispadala licemjer jer kod tih istis pusaca ja idem u goste vodim svoje dijete i pusim.Kao i u kafice.Ali bar svim ostalim danima ona je u stanu u kojem nema dima

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:24:41   
ivanak
Kao prvo, nemoj se nervirati jer ti to trenutno ne treba, ali ni u buduće - bebice sve osjećaju ( znam po sebi ).
Ovako, svekrve su takve - mene moja nije ni pitala jeli ti treba što, ni te me je zazvala... nakon što sam rodila. Međutim, ja bi na tvom mjestu - lijepo mužu rekla da se ti ne nerviraš da priča sa mamom i ispričaj mu sve što te muči ( kad si bila trudna, nije te ništa pitala.... a sad nešto glumi ).
Ni dan danas, stvari kod mene nisu riješene, a bebica je u mom naručju ima 4 i pol mjeseca uskoro. Zovi svoju mamu - najbolji je prijatelj i pomagač.


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:28:53   
Amelaa RR
Ma draga...ne sekiraj se prst u uho...Bog nam dao dva uha...ono sto nam ne pase...na jedno udje na drugo izadje..samo sto smo mi zene po prirodi takve da ne znam da ne vezemo srcu sve..pa nam bude tesko. Eh sad...

D_K...pa gdje si zeno? Nema te 100godina...ljubim ja vas sve redom


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:29:44   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: tea lana

mi smo svi pusaci,i mm i ja.Ali od moje trudnoce mi pusimo na balkonu sem kad nam gosti dodju tada pusimo u dnevnoj sobi ali samo tu.I prozor je konstantno otvoren.Ja nit hocu niti zelim nekome braniti da pusi u mojoj kuci jer bih onda ispadala licemjer jer kod tih istis pusaca ja idem u goste vodim svoje dijete i pusim.Kao i u kafice.Ali bar svim ostalim danima ona je u stanu u kojem nema dima


Ja ne mislim da je licemjerno. Bilo bi licemjerno kada oni ne bi pušili u svojoj dnevnoj sobi, a ti bi zapalila kod njih u gostima dok kod sebe ne dozvoljavaš.
Meni je jednom drugarica to spomenula i ja sam joj fino rekla: " Ja kod tebe kada udjem tebi su cigare na stolu i upaljena cigara u pepeljari! Da i ti ne dozvoljavaš pušenje u stanu kao što ja ne dozvoljavam, ne bih mi palo napamet da ti u dnevnoj sobi zaduvanim. "
Mada recimo ja nikada nisam zapalila u stanu svojih prijatelja nepušaća, ni sada ni prije 10 godina. To mi se činilo nekulturnim.

< Poruku je uredio hanabanana -- 27.10.2009 14:31:38 >

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:30:09   
D_K
Evo me draga Amela.. Kuzim pomalo sta se desava - špijuniram :))

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:30:46   
Amelaa RR
milomoje naravno dobro dobro dosla na nas forum u nadi da ces se sto vise s nama druziti i naravno naci za sebe mnogo dobrih savjeta, odgovora na neka pitanja.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:32:07   
Mamarica
IZVORNA PORUKA: milomoje

Pa da, tako sam i ja mislila da pusi na balkonu, i ona je rekla, da se ne sekiram.. i prosli put je izlazila osim uz kafu ne... ali muza panika fata heheh.. a tek svekrvu... ali o tome necu da se ttoliko sekiram jer ne zelim ni ja da beba zivi u dimu,... hm iako mi je zao mame malo jer mi smo pusili ko cire kod nje kad odemo u Sa...
Bum vidjele... sto ce dalje biti...
ja cu pokusati da se izoliram od komentara sto vise mogu dok ne dodje beba... a to sa rasporedom poslova izmedju svekrve i mame nije losa ideja... na koji nacin najbolje... istina prvo mi je dijete tako da ne znam sta i kako samo citam puno i pretpostavljam heheh..
hvala vam na iscrpnim odgovorima drage, super ste... vec se osjecam olaksano da se mogu skoncentrirati na druge stvari...


Ja bih ti ipak savjetovala da sve rijesis prije nego beba dodje. Pa kad te pored grceva, bljuckanja, upaljenih dojki, ne daj Boze rane od poroda, jos pocnu zezati druge osobe, onda ce ti tek biti tesko. Fino i mirno sve dogovori. Ako sveki nece da pristane na fin i razuman kompromis, onda imas razlog da je posaljes da proseta. Obezbijedi sebi psihicki mir kad bebica dodje, trebace ti vjeruj mi.
Mislim da ni tvojoj mami nece biti tesko izaci zapaliti na balkon. I moja je tako, a strastveni je pusac. To naglasi muzu i svekrvi, znaci i tu je dogovor i upoznavanje svih sa istim kljucan. Ti si buduca mama i domacica kuce i postavljas pravila koja trebaju da postuju svi, tm, tvoja mama i tvoja sveki.

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:33:38   
mamine oci
malo skrenuste steme nije tema pusenjeuser posted image user posted image ili pusaciuser posted image citajte naslove....sve mi sto pricamo ja to nebi ja i ovo na kraj popustimo ja sam nepusac i smeta mi cigara al gostu nikad nebi rekla nepusi se ovdjeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:33:50   
tea lana
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: tea lana

mi smo svi pusaci,i mm i ja.Ali od moje trudnoce mi pusimo na balkonu sem kad nam gosti dodju tada pusimo u dnevnoj sobi ali samo tu.I prozor je konstantno otvoren.Ja nit hocu niti zelim nekome braniti da pusi u mojoj kuci jer bih onda ispadala licemjer jer kod tih istis pusaca ja idem u goste vodim svoje dijete i pusim.Kao i u kafice.Ali bar svim ostalim danima ona je u stanu u kojem nema dima


Ja ne mislim da je licemjerno. Bilo bi licemjerno kada oni ne bi pušili u svojoj dnevnoj sobi, a ti bi zapalila kod njih u gostima dok kod sebe ne dozvoljavaš.
Meni je jednom drugarica to spomenula i ja sam joj fino rekla: " Ja kod tebe kada udjem tebi su cigare na stolu i upaljena cigara u pepeljari! Da i ti ne dozvoljavaš pušenje u stanu kao što ja ne dozvoljavam, ne bih mi palo napamet da ti u dnevnoj sobi zaduvanim. "
Mada recimo ja nikada nisam zapalila u stanu svojih prijatelja nepušaća, ni sada ni prije 10 godina. To mi se činilo nekulturnim.


ma znam i ja sam takva,ali opet mislim tih par sati nece joj nista biti kao sto joj nece biti ni kad odemo u goste niti kad odemo u kafic.I mislila sam licemjerno prvenstveno prema njoj Lani a ne prema nekome drugom.Kao stitim je od dima a vodim je u kafice i kod ljudi koji puse

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:34:54   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mamine oci

malo skrenuste steme nije tema pusenjeuser posted image user posted image ili pusaciuser posted image citajte naslove....sve mi sto pricamo ja to nebi ja i ovo na kraj popustimo ja sam nepusac i smeta mi cigara al gostu nikad nebi rekla nepusi se ovdjeuser posted image


onaj ko je postavio temu spomenuo je i pusenje user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:35:45   
tea lana







Korisnici na ovoj temi: tea lana, Visnja RR, malena27, jedna2u1, bella, fatimica09, NUR, mamina princeza, milomoje, sheri, riba78, Dinkica, kaktuscic, europa, ivanak, lejlas30, Nanni, Swatkish, mamica87 sta nas je user posted image a ne svadjamo seuser posted image

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:36:18   
D_K
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: mamine oci

malo skrenuste steme nije tema pusenjeuser posted image user posted image ili pusaciuser posted image citajte naslove....sve mi sto pricamo ja to nebi ja i ovo na kraj popustimo ja sam nepusac i smeta mi cigara al gostu nikad nebi rekla nepusi se ovdjeuser posted image


onaj ko je postavio temu spomenuo je i pusenje user posted image user posted image

a mi odmah oplele u priču user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:38:13   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: tea lana








Korisnici na ovoj temi: tea lana, Visnja RR, malena27, jedna2u1, bella, fatimica09, NUR, mamina princeza, milomoje, sheri, riba78, Dinkica, kaktuscic, europa, ivanak, lejlas30, Nanni, Swatkish, mamica87 sta nas je user posted image a ne svadjamo seuser posted image

a gdje sam ja , sad cemo se posvadzati :)))))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:39:39   
Mamarica
IZVORNA PORUKA: mamine oci

malo skrenuste steme nije tema pusenjeuser posted image user posted image ili pusaciuser posted image citajte naslove....sve mi sto pricamo ja to nebi ja i ovo na kraj popustimo ja sam nepusac i smeta mi cigara al gostu nikad nebi rekla nepusi se ovdjeuser posted image


Pa zato sto je rekla da joj je to jedan od vecih problema valjda user posted image
Ja nikadnisam popustila i nikad se u kuci nije cigara zapalila od kako sam ja zatrudnila (a ja ova ista pusila dvije kutije dnevno prije toga). Ali, ne bih nikada nikome nametala to svoje misljenje i svako treba u svojoj kuci raditi onako kako misli da je najbolje.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:40:44   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: tea lana








Korisnici na ovoj temi: tea lana, Visnja RR, malena27, jedna2u1, bella, fatimica09, NUR, mamina princeza, milomoje, sheri, riba78, Dinkica, kaktuscic, europa, ivanak, lejlas30, Nanni, Swatkish, mamica87 sta nas je user posted image a ne svadjamo seuser posted image

a gdje sam ja , sad cemo se posvadzati :)))))


Korisnici na ovoj temi: tea lana, mamine oci, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, NUR, mamina princeza, sheri, europa, ivanak, Nanni, Swatkish
evo te opet nema ti vjerovatno odes sa teme

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:41:21   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: mamine oci

malo skrenuste steme nije tema pusenjeuser posted image user posted image ili pusaciuser posted image citajte naslove....sve mi sto pricamo ja to nebi ja i ovo na kraj popustimo ja sam nepusac i smeta mi cigara al gostu nikad nebi rekla nepusi se ovdjeuser posted image


onaj ko je postavio temu spomenuo je i pusenje user posted image user posted image

onda ja nemogu sve da pohvatamuser posted image al gdje se spomene svekrva nema da nas nemau velikom brojuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:42:00   
Mirkica
Mirkica, Mamarica, tea lana, shejla, Nanni, NUR, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, mamina princeza, sheri, europa, ivanak
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: tea lana








Korisnici na ovoj temi: tea lana, Visnja RR, malena27, jedna2u1, bella, fatimica09, NUR, mamina princeza, milomoje, sheri, riba78, Dinkica, kaktuscic, europa, ivanak, lejlas30, Nanni, Swatkish, mamica87 sta nas je user posted image a ne svadjamo seuser posted image

a gdje sam ja , sad cemo se posvadzati :)))))


Korisnici na ovoj temi: tea lana, mamine oci, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, NUR, mamina princeza, sheri, europa, ivanak, Nanni, Swatkish
evo te opet nema ti vjerovatno odes sa teme

skontala sa, sada :)))) Mirkica, Mamarica, tea lana, shejla, Nanni, NUR, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, mamina princeza, sheri, europa, ivanak

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:42:13   
milomoje
Da u pravu ste.. o pusenju cemu na drugoj temi, vjerovatno ima na forumu,.. nisam stigla pregledati sve jer sam bila pod utiskom tel razgovora sa svekrvom...a kako ste mi odgovorile dobro povuce me i taj problem sto lezi na srcu... niposto ne zelim nesporrazume na forumu... Izgleda da cu izvrsiti veci pritisak na svog dragog, idemo veceras kod svekrve i svekra da nesto odnesemo, pa cemo vidjeti cemu cee voditi dijalog... ali mrzim onu ustogljenu atmosferu na pocetku dok se ne otcepi hehehh...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:43:33   
Mamarica
Sretno! Samo mirno i dostojanstveno user posted image

ma kakva svadja, svi se lijepimo na spomen rijeci "svekrva" user posted image

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:44:44   
Mirkica
ti se samo opusti i nedaj sebi brige  i furaj svoj fazon 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:44:54   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

Mirkica, Mamarica, tea lana, shejla, Nanni, NUR, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, mamina princeza, sheri, europa, ivanak
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: tea lana








Korisnici na ovoj temi: tea lana, Visnja RR, malena27, jedna2u1, bella, fatimica09, NUR, mamina princeza, milomoje, sheri, riba78, Dinkica, kaktuscic, europa, ivanak, lejlas30, Nanni, Swatkish, mamica87 sta nas je user posted image a ne svadjamo seuser posted image

a gdje sam ja , sad cemo se posvadzati :)))))


Korisnici na ovoj temi: tea lana, mamine oci, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, NUR, mamina princeza, sheri, europa, ivanak, Nanni, Swatkish
evo te opet nema ti vjerovatno odes sa teme

skontala sa, sada :)))) Mirkica, Mamarica, tea lana, shejla, Nanni, NUR, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, mamina princeza, sheri, europa, ivanak


Ma najbolje smo...gledaj koliko nas je a koliko sam mogla upratiti nema teskih rijeci i sl. nego sve saosjecanja s nasom novom forumasicom i svi kometari su najbolje namjene. Ma svaka cast zene...Eh sad jel neko za kafu ??? user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:46:00   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Mirkica, Mamarica, tea lana, shejla, Nanni, NUR, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, mamina princeza, sheri, europa, ivanak
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: tea lana








Korisnici na ovoj temi: tea lana, Visnja RR, malena27, jedna2u1, bella, fatimica09, NUR, mamina princeza, milomoje, sheri, riba78, Dinkica, kaktuscic, europa, ivanak, lejlas30, Nanni, Swatkish, mamica87 sta nas je user posted image a ne svadjamo seuser posted image

a gdje sam ja , sad cemo se posvadzati :)))))


Korisnici na ovoj temi: tea lana, mamine oci, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, NUR, mamina princeza, sheri, europa, ivanak, Nanni, Swatkish
evo te opet nema ti vjerovatno odes sa teme

skontala sa, sada :)))) Mirkica, Mamarica, tea lana, shejla, Nanni, NUR, riba78, bebano, Dinkica, kaktuscic, jedna2u1, bella, mamina princeza, sheri, europa, ivanak


Ma najbolje smo...gledaj koliko nas je a koliko sam mogla upratiti nema teskih rijeci i sl. nego sve saosjecanja s nasom novom forumasicom i svi kometari su najbolje namjene. Ma svaka cast zene...Eh sad jel neko za kafu ??? user posted image


haj skuhaj pijemi seuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *