|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
1.10.2013 15:18:19   
leona81

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija

evo da se javimo s utiscima s prvog treniga u proacademiji, nalaze se kod hotel sarajevo, u zgradi firme primus balkan, sala je lijepa i topla, sa mekanim podom, pored sale je kafić gdje mama može piti kafu tih sat vremena treninga, (to je jaaako važnouser posted image ). u našoj grupi u pola 7 bilo je 11 djece, 10 dječaka i jedna djevojčica i dva trenera, jako mlada momka.

ima i svlačiona, i djeca trebaju imati trnerku i obavezno čiste patike, znači ne one u kojima su došli, sala je nedavno okrečena, odmah se osjeti mirisuser posted image . trening je počeo na vrijeme, malo su se zagrijavali trčkaranjem, onda su igrali raznih igara, tipa jedan ganja djecu, kad nekog ihvati tj se zaledi i odledi se tek kad mu neko dijete prođe ispid raširenih nogu, ili trče i koga uhvate taj im se mora priključiti u zmiju itd. malci od 4,5 godine su pravi telići i teško su skontali šta trebaju raditi ali barem smo se mi roditelji napolju valjali od smijeha, ima ogromni stakleni portal i možete gledati trening. onda su vježabli na strunjači, provlačenje ispod prpreka, puzanje, stoj na rukama uz pomoć trenera itd, onda su igrali nogomet, adin je zabio goluser posted image , ali na kraju je rečeno da je nerješeno, a većina malih igrača su krali loptu, uzimali je u ruke i trčali s njom po sali. na kraju su izvodili vježbe, e tu jedino imam malu zamjerku, treneti im pokažu vježbu i očekuju da ovo znaju ponoviti, 2-3 fakat zna, ovi ostali niđe veze, e znači treba trener svakoga od njih postaviti u pravi položaj. e najvažnije od svega ajdin je oduševljen, jedva čeka naredni trening koji je u utorak

evo večeras bili na 3. treningu i Ajdina oduševljenje ne popušta, ne zna šta bi od sreće na treningu, jedino se bojim kad zahladi kako će biti jer on bude mokar kao čep kad završi, moram mu i gaće ponijeti da presvučemuser posted image , ali o tom-potom


to je dakle od 4 godine i veca djeca. znaci vecinom je to svastara, nije odredjen sport u pitanju? koliko je puta sedmicno po sat vremena?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
1.10.2013 15:42:44   
mamina princeza
i mi cemos e vjerovatno upisati na ovo kao skorpija...isli smo na plivanje ovaj mjesec al zbog stalnih problema sa hom bojim se nastaviti. evo rzamisljam vec danima i kako dr rece juce da iako je sad zdrava treb aoporavak jos desetak dana u to c enova prehlada,,,,jednostavno ne isplati mi se plivanje jer pun opropusta onda. a negdje moramo izbaciti energiju. ima vise ovakvih desavanja? bar j ebilo prosle godine moram sada raspitati i odluciti koju varijantu. sve se svode j amislim na dv aputa sedmicno

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
1.10.2013 16:14:38   
delfin
zna li neko gdje bi mogli dječaci od 3 godine -bilo šta (osim baleta user posted image )  imam da poludim po ovakvom vremenu.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
1.10.2013 19:59:15   
Full Moon
Mi veceras isli na probni cas baleta, i cura sve cuper, da bi mi sad pocela kukati kako je bole noge, od vjezbica, pa nece ici, hahhahahhh, imate li vi mame takvih izjava od svojih cura, mislim necu je ni voditi na silu naravno, nego da vidim je li to isti slucaj kod svihuser posted image

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
1.10.2013 23:07:18   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Mi veceras isli na probni cas baleta, i cura sve cuper, da bi mi sad pocela kukati kako je bole noge, od vjezbica, pa nece ici, hahhahahhh, imate li vi mame takvih izjava od svojih cura, mislim necu je ni voditi na silu naravno, nego da vidim je li to isti slucaj kod svihuser posted image


Gdje ste isli? Da li u Centar za mlade na CVili? Nas su zvali da nam jave da je danas prvi cas, ali posto nismo u Sarajevu, planiram je odvesti u cetvrtak. Kako ti se cini? Osim toga sto nogice bole. user posted image


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
2.10.2013 8:57:23   
Full Moon
Da, tu smo isle, pa meni je superiska, malo ih je, nema guzve, meni one slatke, ali eto, ko zna ako ne bude htjela ne idemo, hahahah, mozda se vidimo u cetvrtakuser posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
7.10.2013 13:00:26   
aldi
Možete li mi reći koja je procedura upisa djevojčice na balet. Koliko to košta mjesečno. Hvala

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
7.10.2013 13:20:22   
veeseelaa
u MUzičkoj školi u Hrasnom, 50 KM
utorkom i četvrtkom od 17,30 - 18,30



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
7.10.2013 15:16:50   
aldi
Hvala , a zna li iko ima li slučajno nešto na Ilidži za djevojčicu uzrasta 4,5 godine?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
7.10.2013 15:35:26   
veeseelaa
https://www.facebook.com/pages/Baletni-studio-ARABESKA/264593043580748

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
8.10.2013 7:42:59   
aldi
hvala vesela punooo

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
10.10.2013 21:25:58   
škorpija
leona časovi su dva puta sedmično po sat vremena, ima dosta dana i termina pa biraš, mjesečno košta 49 KM,

delfin za tako male baš ništa nema, znam kako mi je bilo prošle godine, ali ako je dječak spretan i stabilan dovedi ga u našu školu grupu od 4 godine, pa neka trener procijeni može li trenirati,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
17.10.2013 15:32:03   
delfin
Škorpija, a u kojoj ste vi školi? Što se tiče "na oko" on bi mogao i u školu, visok je 116cm, e sad problem je što je maza, valja odlijepiti od mene -nadam sr da će ga ta faza uskoro proći, isto je priljepak kad gdje odemo, a kod kuće, po polju i kod mame nemiruje sve ruši

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
19.10.2013 19:47:18   
škorpija
Delfin već sam pisala na prethodnoj stranici mi smo u sportskoj školi proacademia, a tvoj malac je viši od mog dječaka barem 10 cenata, tako da sam sigurand a bi mogao u našu grupu, a ti možeš posmatrati trening dok se dječak ne navikne

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
22.10.2013 7:46:08   
Mala Selma
http://www.centar.ba/novost/10144/besplatna-skola-gimnastike-za-osnovce

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
26.10.2013 11:01:46   
Merjem.m
Izvinite Imli negdje upis za folklor Ako ima negdje subotom i nedeljom najbolje bi bilo Jer skola traje od 8:30 do 3:40 a kupi se vraca u 4:30 pa zadaca i neke obaveze pa ako igdje ima folklor subotom i nedeljom puno bi mi pomogli user posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gdje u Sarajevu ima folklor
26.10.2013 11:04:53   
Merjem.m
Imali igdje folklor subotom i nedeljom ili radnim danom, poslije 17:00 user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
26.10.2013 11:19:50   
Merjem.m
Molim vas pomozitemi da nadjem gdje ima folklor user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
26.10.2013 11:21:55   
Merjem.m
Što niko ne odgovara?user posted image

(odgovor članu Merjem.m)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
26.10.2013 12:20:33   
Adana

IZVORNA PORUKA: delfin

zna li neko gdje bi mogli dječaci od 3 godine -bilo šta (osim baleta user posted image )  imam da poludim po ovakvom vremenu.



Sportaska akademija Score na Zetri ima program za djecu od 3 godine pa gore. :)
Mislim da je ovo kontakt: 062 054 444
Ako nije progooglaj ili vidi na FB imaju profil. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
26.10.2013 12:24:32   
Adana

IZVORNA PORUKA: Merjem.m

Izvinite Imli negdje upis za folklor Ako ima negdje subotom i nedeljom najbolje bi bilo Jer skola traje od 8:30 do 3:40 a kupi se vraca u 4:30 pa zadaca i neke obaveze pa ako igdje ima folklor subotom i nedeljom puno bi mi pomogli user posted image



Znam da dosta osnovnih skola ima te neke sekcije, ali da li se moze upisati dijete koje ne ide u skolu to ne znam, ali vrijedi se raspitati.

U Centru za kulturu 'Sarajevo' u ulici Jelica 1 (kod Katedrale) ima Ansambl narodnih igara i folklora 'Bascarsija', imaju i djeciji folklorni asambl. Info mozes dobiti na tel 033 23 96 96 ili 061 99 76 62. Ima i web adresa www.kudbascarsija.ba.
Svaki radni dan od 11-13 i od 19-21h mozes otici licno pa se raspitati.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Merjem.m)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
26.10.2013 12:31:13   
Adana

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Mi veceras isli na probni cas baleta, i cura sve cuper, da bi mi sad pocela kukati kako je bole noge, od vjezbica, pa nece ici, hahhahahhh, imate li vi mame takvih izjava od svojih cura, mislim necu je ni voditi na silu naravno, nego da vidim je li to isti slucaj kod svihuser posted image



user posted image dusa draga.... Nisam imala tih izjava i ide na balet vec par sedmica. :) Jeste moooozda nakon prvog casa spomenula da je malo bole none, ali na tome je ostalo. :) Otidjite i na drugi cas pa onda neka odluci. ;)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
26.10.2013 12:34:10   
Adana

IZVORNA PORUKA: aldi

Možete li mi reći koja je procedura upisa djevojčice na balet. Koliko to košta mjesečno. Hvala


U centru za kulturu 'Sarajevo' u Jelica 1 uciteljica savjetuje da se dovede dijete na bar 2 casa da bi i dijete i roditelj mogao da vidi jeli to to. :) Tek onda savjetuje da se kupi oprema i da se uplati clanarina koja iznosi 40KM. Na prethodnoj strani ima moj post o terminima i broju telefona uciteljice. :)
Ali ovo je na skroz drugom kraju grada od Ilidze. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
26.10.2013 16:05:55   
leona81

IZVORNA PORUKA: aldi

Hvala , a zna li iko ima li slučajno nešto na Ilidži za djevojčicu uzrasta 4,5 godine?


imas www.dami.ba

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
4.11.2013 23:11:51   
mamadi
Zene, zna li neko ima li kakav ples ili balet na Dobrinji za djevojcicu 4 godine.

Hvala

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *