|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
11.9.2012 15:57:15   
felix
IZVORNA PORUKA: Cenzura83

Ja sam čula, jesul to od cydonia-e vaginalete, ima na njihovoj stranici. Ja sam koristila sa aloe verom i još nečim ne znam jel to?Ili su to druge, ima ih par vrsta.


JESU
pa valjajul misli kakve su ??''
Ja sam sam koristila obicne ove od kanterionovog ulja na biljnoj bazi!
Ove nisam...


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
12.9.2012 17:22:27   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: minkara

mislim da nije u pitanju zlijezda jer se radi o mjehujicu velicine ljesnjaka mislim da je neka inf ,prije godinu dana sam se porodila carskim rezom naglasavam da do sada nikada nisam bila izlozena infek te vrste ,mm je zdrav 100%


Hmmmm, stvarno ne znam što bi, osim Bartolinijeve, moglo biti. Ne znam da se ijedna infekcija baš tako manifestira user posted image Naravno, ginekolog će najbolje znati, a bitno ništa od toga nije tako strašno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu minkara)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
6.11.2012 23:02:11   
Teddy Bear
U ovoj trudnoci me infekcije slomise, ginekolog mi je propisivao neo-penotran, kantarionove vaginalete, ja sama uzimala canesten tablete, malo se smiri i opet mi se vrati... stvarno smori, ne znam vise sta da probam, nadam se samo da ce biti bolje nakon poroda user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 9:02:05   
palachinken
Kako se zove ona tableta, jedna se popije samo, pa pobije sve žive gljive u organizmu? Nekad davno mi je ginekolog propisao, a zaboravila sam naziv.

Ja sam odlučila da probam s prirodnim liječenjem, jer kod mene silna hemija nema efekta. Za sad, ispiranje sodom, kontam praviti tampone od bijelog luka koliko god to odvratno zvučalo...konstatna kandidijaza mi je odvratnija, LGG, kantarionovo ulje...ako neko ima kakav dobar link, nek preporuči.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 9:05:57   
djoisa
nemam link, ali imam kefirove gljivice, bolje su od lgg, ako ih zelis da ti ih dobacim user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 9:07:36   
palachinken

IZVORNA PORUKA: djoisa

nemam link, ali imam kefirove gljivice, bolje su od lgg, ako ih zelis da ti ih dobacim user posted image

Uz uputstvo kako se koriste user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 81
   [Obrisana poruka]
8.11.2012 9:09:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 9:31:29   
Jeca_Perec
@ palachinken.. znam da trazis nesto prirodno, al meni je ginekolog preporucila ovaj proizvod...

http://www.femagyn.com.hr/index2.php?page=uputa
mogu ga i trudnice da koriste..

< Poruku je uredio Jeca_Perec -- 8.11.2012 9:32:36 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 13:15:39   
Galicia
Kako se zove ona tableta, jedna se popije samo, pa pobije sve žive gljive u organizmu? Nekad davno mi je ginekolog propisao, a zaboravila sam naziv.


Miconazole.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 14:43:35   
palachinken
Hvala na odgovorima user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 16:12:46   
Teddy Bear
palachinken i ja planiram od danas u borbu protiv gljivica sa bijelim lukom,,, kako ti planiras praviti te tampone? Negdje sam procitala da se moze uzeti cehna bijelog luka, malo nagnjeciti , uz pomoc igle provuci konac i tako gurnuti u vaginu, bas kao tampon... a moze i u gazu user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 16:19:17   
vjestica
kantarionovo ulje ne ide kod gljivica, samo im može pomoći da se još više nakote

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 16:20:35   
vjestica
možeš nagnječiti bijeli luk (samo malo da pusti sok) i staviti u gazu, pa tako napraviti tampon

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 16:27:01   
Lady26
Kako prepoznati da su gljivice u pitanju, koji simptomi?
Da li tu canesten moze pomoci?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 16:28:47   
vjestica
bijel, sirast iscjeda i svrbi
meni je kanesten lijek izbora

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 16:31:21   
Lady26
IZVORNA PORUKA: vjestica

bijel, sirast iscjeda i svrbi
meni je kanesten lijek izbora

user posted image to je to onda...kad mokrim ne smeta nista...
Hvala, svratit cu do apoteke user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
8.11.2012 22:56:29   
Teddy Bear
Hvala vjestice, to za kantarionovo ulje nisam znala, a ja se spolja mazala snjim pred spavanje, umiri mi kozu. samo jos kad bi mi neko rekao koliko dana da koristim ovaj bijeli luk user posted image Dok me mm ne izbaci iz kreveta user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
9.11.2012 9:24:49   
palachinken

IZVORNA PORUKA: vjestica

bijel, sirast iscjeda i svrbi
meni je kanesten lijek izbora

Ja sam, ondosno moje gljive su imune na kanesten, nije mi pomogao ni macmirror, 12 kom, ni polyginax...jednom mi je neki od ginekologa propisao macmirror vaginalete, tu jednu oralno što se uzme,pa lactogyn mislim 3 sedmice i nakon sliejdeceg ciklusa canesten vag+kremu...i to ih je smirilo jedno 6-7 mjeseci.
Užas. Ko Sizif se osjećam.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
9.11.2012 9:25:43   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Hvala vjestice, to za kantarionovo ulje nisam znala, a ja se spolja mazala snjim pred spavanje, umiri mi kozu. samo jos kad bi mi neko rekao koliko dana da koristim ovaj bijeli luk user posted image Dok me mm ne izbaci iz kreveta user posted image

Negdje sam pročitala...6 sedmica.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
9.11.2012 9:45:53   
Lady26
Moze li se taj b. luk "iscijediti" na tampon pa metnut user posted image ?
I koliko dugo da se drzi unutra?

Izludi me ovo vise... user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
9.11.2012 9:53:05   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: vjestica

bijel, sirast iscjeda i svrbi
meni je kanesten lijek izbora

Ja sam, ondosno moje gljive su imune na kanesten, nije mi pomogao ni macmirror, 12 kom, ni polyginax...jednom mi je neki od ginekologa propisao macmirror vaginalete, tu jednu oralno što se uzme,pa lactogyn mislim 3 sedmice i nakon sliejdeceg ciklusa canesten vag+kremu...i to ih je smirilo jedno 6-7 mjeseci.
Užas. Ko Sizif se osjećam.


Mijenjaj ishranuuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
9.11.2012 9:53:46   
Ninushka
Palačinko, ja sam popila tu jednu tabletu, prije dva mjeseca, zove se Funzol, propisala mi je dr. iz poliklinike. Ja sam joj tada rekla da meni ništa više ne pomaže, ni canesten niti njegove varijante, niti Nistatin, pa mi je konačno uradila bris. Bris je pokazao Candidu i Ešerihiju... Tad mi je prokipjelo. Dala mi je pored tog jednog Funzola kojeg sam odmah popila, još i vaginalete Neo penotran, antibiozike Efox (radi bakterije) i standardno Lactogyn....Idem na kontrolu u decembru pa ćemo vidjeti.... Ako mi se opet jave nakon nekoliko mjeseci ja više neću nikakve tablete piti, već probati sa ishranom, to se zaklinjem da ću probati-a koliko dugo ne znam. Mene ubiše slatkiši, ja bez 100gr čokolade dnevno ne funkcionišem....Za te tampone od bijeoog luka nikad nisam čula, s zvuči učinkovito :))))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
9.11.2012 9:58:31   
Ninushka
P.S. Zbog ovog Funzola (Flukonazol) bi mi pravo žao svoje jetre, ali eto popila sam ga jednom i neću vala nikad više.

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
9.11.2012 10:01:36   
vjestica
tamponi od bijelog luka zvuče učinkovito, ali samo zvuče
iz mog iskustav , nisu nimalo učinkoviti
ne mogu sad datražim, ali ima na netu naći antikandida dijeta

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vaginalne gljivične infekcije
9.11.2012 10:02:31   
Emica_sa
Ma slatko je najgore definitivnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *