|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
3.11.2009 23:14:40   
Apotekarka
Nismo u zajednici i fino je ovako,blizu su i moji i njegovi,pomognu koliko mogu,fino se slazemo,ne svadjamo,cesto posjecujemo,mozda nekad nekom nesto i ne stima to presutimo i ne raspravljamo...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
3.11.2009 23:19:47   
MELLI
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja mislim da ta zajednica i nije tako loša user posted image . Mi živimo u istoj kući sa roditeljima mm (oni su 2 sprata iznad), svako ima zaseban ulaz i ti ljudi ako mi nisu pomogli - nisu ni odmogli user posted image Inače ja imam super svekrvu i svekra, za poželjeti - znamo se 10 godina i mislim da su bile kakve maske do sad bi valjda pale.....
Šta hoću da kežem - meni oni jakooooooooo pomažu (oko djece), evo recimo ovih dana smo bili (neki su još user posted image ) svi bolesni. Moja sveki dođe s posla skuha i njima i nama ručak, dođe pričuva mi djecu da ja malo odmorim. Mislim to su "banalne" stvari al meni velike k'o kuća! I super je kad znaš da imaš nekoga tako blizu a da se možeš "osloniti" kad ti treba pomoć.

ena23, to je vaša odluka, ja samo iznosim kako se ja osjećam u u blizini roditelja mm-a. Ti najbolje znaš i mislim da možeš pretpostaviti kakvi bi mogli biti vaši odnosi. Kako god, ja vam želim sreću i ljubi mi to pilence drago user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hajd napiši koju i na temi o svekrvamauser posted image
Lijepo je pročitati i ovakav komentar
svaka častuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
3.11.2009 23:22:08   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja mislim da ta zajednica i nije tako loša user posted image . Mi živimo u istoj kući sa roditeljima mm (oni su 2 sprata iznad), svako ima zaseban ulaz i ti ljudi ako mi nisu pomogli - nisu ni odmogli user posted image Inače ja imam super svekrvu i svekra, za poželjeti - znamo se 10 godina i mislim da su bile kakve maske do sad bi valjda pale.....
Šta hoću da kežem - meni oni jakooooooooo pomažu (oko djece), evo recimo ovih dana smo bili (neki su još user posted image ) svi bolesni. Moja sveki dođe s posla skuha i njima i nama ručak, dođe pričuva mi djecu da ja malo odmorim. Mislim to su "banalne" stvari al meni velike k'o kuća! I super je kad znaš da imaš nekoga tako blizu a da se možeš "osloniti" kad ti treba pomoć.

ena23, to je vaša odluka, ja samo iznosim kako se ja osjećam u u blizini roditelja mm-a. Ti najbolje znaš i mislim da možeš pretpostaviti kakvi bi mogli biti vaši odnosi. Kako god, ja vam želim sreću i ljubi mi to pilence drago user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hajd napiši koju i na temi o svekrvamauser posted image
Lijepo je pročitati i ovakav komentar
svaka častuser posted image



Sorry za off topic - nesmije da pise nesto tako na temi o svekrvama jer onda ce ispasti da se "hvali" kako ima dobre odnose a to "one" nezele.... rekla je jedna od forumasica anonimno jer NESMIJE da se izjavi ko je i sta je ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
3.11.2009 23:23:48   
Anoniman
Pisala sam ja i tamo user posted image .
OT, izvinjavam se, al to su tako normalni, fini i super ljudi, veliki prijatelji.... da ja stvarno, al stvarno "mnogo volem" roditelje svoga muža! user posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
3.11.2009 23:25:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Pisala sam ja i tamo user posted image .
OT, izvinjavam se, al to su tako normalni, fini i super ljudi, veliki prijatelji.... da ja stvarno, al stvarno "mnogo volem" roditelje svoga muža! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ista sam! =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
3.11.2009 23:37:44   
leona81
ja imam sveky koja je super i zivi u dr gradu al kad god dodje toliko pomaze oko svega i kad god je tamo stalno nam salje nesto, pomaze, meni uvijek kupi neku sitnicu gdje god ide, a i ja isto se ponasam i prema njoj...muz mi je odrastao samo s mamom i ona ga je odgojila da bude divan covjek kojeg volim od 1 dana kad sam ga ugledala i nikad joj to necu zaboraviti...a posto ona ima samo njega, jedva ceka i prvo unuce koje cemo joj podariti tako da su odnosi super...i sto je jako bitno i moji vole mog muza kao svoje dijete i super su odnosi izmedju obje familije:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
4.11.2009 11:50:24   
ivana st
Draga Ena23 ako sa njegovim roditeljima imaš korektan odnos,mislim da bi vam sada bolja solucija bila srediti stan u kući i da ne budete opterećeni kreditom.Vremena su nažalost teška i nije lako biti ni podstanar a ni dizati kredit.Mala sredina ima i svojih prednosti,posebno za odgoj djece,a a što se dodatnih sadržaja tiče možeš i sama više raditi sa savojim djetetom i pružiti mu neka znanja za koje ono bude zainteresirano. Novac koji bi davali za podstanarstvo u Sarajevu,ako možete stavljajte sa strane,otvorite neku stambenu štednju ili slično,i jednog dana opet možete uzeti stan u Sarajevu.Kako god odlučili želim vam da budete zadovoljni svojom odlukom!

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
4.11.2009 12:13:41   
mamana
Ni u istoj ulici,a ne u istoj kući, bez obzira o čijim se roditeljima radi.Mislim da je bolje dobar dio svoje zarade dati za rate kredita i imati svoj mir i svoju privatnost.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
4.11.2009 12:20:38   
_melina_
IZVORNA PORUKA: mamana

Ni u istoj ulici,a ne u istoj kući, bez obzira o čijim se roditeljima radi.Mislim da je bolje dobar dio svoje zarade dati za rate kredita i imati svoj mir i svoju privatnost.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
27.11.2009 16:09:37   
kalamaki
daleko!!!!!

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
27.11.2009 16:12:22   
veeseelaa
ne preblizuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kalamaki)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
27.11.2009 17:46:31   
mama_debeljuca
Daleko i njegovi i moji!

_____________________________

:-)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
1.2.2010 23:07:36   
teacher75
svoja kucica svoja slobodica. bolje sami u jednosobnom stancicu na zadnjem spratu bez lifta, nego sa roditeljima, bilo njegovim ili mojim u 2-spratnoj kuci sa bastom. user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
1.2.2010 23:10:07   
Apotekarka
Ja sam za blizu ali ne u istoj kuci

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
1.2.2010 23:24:40   
misica
Daleko.....daleko....daleko..... i sto dalje.....................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
1.2.2010 23:41:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja mislim da ta zajednica i nije tako loša user posted image . Mi živimo u istoj kući sa roditeljima mm (oni su 2 sprata iznad), svako ima zaseban ulaz i ti ljudi ako mi nisu pomogli - nisu ni odmogli user posted image Inače ja imam super svekrvu i svekra, za poželjeti - znamo se 10 godina i mislim da su bile kakve maske do sad bi valjda pale.....
Šta hoću da kežem - meni oni jakooooooooo pomažu (oko djece), evo recimo ovih dana smo bili (neki su još user posted image ) svi bolesni. Moja sveki dođe s posla skuha i njima i nama ručak, dođe pričuva mi djecu da ja malo odmorim. Mislim to su "banalne" stvari al meni velike k'o kuća! I super je kad znaš da imaš nekoga tako blizu a da se možeš "osloniti" kad ti treba pomoć.

ena23, to je vaša odluka, ja samo iznosim kako se ja osjećam u u blizini roditelja mm-a. Ti najbolje znaš i mislim da možeš pretpostaviti kakvi bi mogli biti vaši odnosi. Kako god, ja vam želim sreću i ljubi mi to pilence drago user posted image user posted image user posted image


ovo je divno čuti, moja svekrva je dva sprata ispod mene a nikada mi dijete ni na minut nije pričuvala, nikada me na ručak nije zovnulauser posted image user posted image user posted image  kad me neko od raje pita za odnose ja lažem koliko me stid kakvi su
Hoću reći ne mora da znači da će njena sveki biti kao i tvoja, evo ova moja je takva, nikakva
Ne smijem joj ni spomenuti da sam se umorila, odmah me poklopi s pričom "eh kad sam ja ovo, kad sam ja ono, vi današnje mlade ste lohotne i bla bla" tako da joj se više i ne žalim, vajde nema mislim ne vajde nego nema jaranske priče s njene strane niti razumijevanja

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
1.2.2010 23:47:59   
Anoniman
iz te perspektive kao da i nismo u istoj kući nego miljama daleko
Znam da postoji jedino kad mi treba oduzimati vrijeme i ispijati kafe i večeravati kod nas, jer kod nje toga nema
Prosto mi je smiješno kad mi neko kaže "jao tebi je super, svekrva će ti pomoći oko djeteta ponekad" ma joj drage moje, moja sveki ima sinove i nema sluha za žensku djecu

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
1.2.2010 23:52:00   
veeseelaa
za nas je bolje da smo blizu svojih roditelja, mislim da familija s ženine strane igra značajniju ulogu u većini slučajeva oko pomoći, ljubavi i razumijevanja
Obično svekrve boli uvo oko pomoći snahi, pa naravno, nije joj kći da bi se sad zamarala!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
1.2.2010 23:52:16   
milenium
anoniman idi na temu sve krive!pa ćemo tamo davati ti savjeteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
1.2.2010 23:58:52   
Hanady RR
ja iščitah temu od početka i baš je teško donijeti odluku na eninom mjestu, povratak u seosku sredinu nakon garad nije lagan pogotovo iz razloga mogućnosti za djete. Ok nemam protiv sela ništa naravno ali kad ste već u Sarajevu možda da tu i ostanete. Mada razmišljajući o vašoj potrebi blizine roditelja ja bih sprat pravila ...ja svekrvu nemam a ni svekra al bi voljela da ih imam i sigurna sam ja nebih imala negativnog iskustva da pišem na temi sve kriva. enisa je to lijepo rekla uđe pričuva joj djecu dok se malo odmori...e samo to da mi je jednom sedmično ja bih joj zahvalna bila. Male i banalen stavri ali meni velike ko kuća. Mislim da enaa imaš mogućnost da živiš laganijim i ugodnijim životom sa mnogo manje stresa ako napravite sprat iznad njegovih a što je svakako blizu tvojih. veliki kredit na dug period dovoljan ti je stres a ta razdvojenost će ti jednom dosaditi i onda si ni tamo ni vamo.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
2.2.2010 7:43:23   
Anoniman
ena23 čim čim dalje tim tim bolje od svakoga,rahatija bi bila milion puta

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
2.2.2010 8:23:01   
leli§
daleko daleko dalekooooooooo.... ponekad mozda i previse daleko...ali nije ni ovaj scenario losuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
2.2.2010 8:36:25   
luna77
čim čim dalje tim tim bolje

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
2.2.2010 8:47:58   
Anoniman
luna ne prepisuj hahahuser posted image user posted image

(odgovor članu luna77)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zivjeti daleko ili blizu svojih i muzevih...
2.2.2010 8:49:00   
ivanak
Pa sve zavisi kakvi su oni ljudi?
Npr. moj muž nije htio žvijeti na početku braka sa mojom mamom i ja se nisam na to naljutila, a ni ti ga pretjerano gnjavila....
Ja osobno smatram da je najbolje odvojeno, pogotovo za početak.
Jer vas dvoje ste se vjenčali, trebat će vam vremena da se naviknete jedno na drugo, želite biti skupa, pričati...bez da vam netko stoji nad glavom, sluša.... bilo tvoji ili njegovi....
Naučit će te cijeniti jedno drugo, razmišljati u budućnosti...

Npr. od mog muža brat se vjenčao. Budući da njihov stan nije bio sređen na vrijeme ( platiti... ), oni su stali kod njezinih. Nisu platili ni lipe.... oni sad u frižideru imaju voćne jogurte, kobasice i salate za napraviti.
Ja nisam vidjela pošteni komad mesa....


< Poruku je uredio ivanak -- 2.2.2010 8:51:00 >


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *