|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Perive boje za zidove
14.6.2011 13:52:34   
Blue rose RR
Imaju se kupiti u svakoj boljoj opremljenoj prodavnici boja i lakova. Mi smo svoje kupili u Merkuru na Stupu, i nanosili smo ih na "hrapave" zidove.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Perive boje za zidove
6.7.2011 13:13:28   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Amrino

Posto smo mi vec u fazi da ispoljavamo kreativnost tako sto saramo po zidovima...bilo bojicama bilo rukicama umocenim u Monte ili pekmez...user posted image ...zidovi su nam, blago receno, KRIZA!
Da krecim- necu. Ne isplati se...jer cu samo djaba baciti pare- bit ce ubrzo unisteno. Razmisljala sam o tapetama...ali onda sam nacula da postoje te perive boje za zidove.
Uzela sam juce u OBI- ju neki katalog Dulux boja te vrste i zvuci (a i izgleda ) zaista super. Cijene nisam ni gledala....pa me zanima ima li ko iskustva sa ovim...posto to zadovoljstvo kosta...i sve ostalo? user posted image
Hajmo zene- javljajte se user posted image user posted image user posted image .




svaka boja za zidove je periva pa i obicni polikolor,samo ako ti nije mrsko da peres .
ja sam juce oprala svoje zidove koji su kreceni obicnim polikolorom.da naglasim da su zidovi u boji i uopste nije ostalo sareno.smatram da su ove nove perive boje samo jedan dobar marketinski trik i dobar fazon za uzimanje novaca.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Perive boje za zidove
6.7.2011 15:33:16   
muby
IZVORNA PORUKA: Amrino

mamine oci- ja kako god da skontam ovo se pravo isplati. Boje jesu skuplje (ne tooooliko) ali ako se mogu prati i ako traju 5 godina onda je to djaba...Ja bih morala kreciti onda svakih 20 dana...Nema sta na zidovima nema...Montea, pekmeza...uzas user posted image .
Za sada cu okreciti kuhinju i trpezariju...ici cemo zid po zid jer mi fakat nije do velikih radova...nego polako.
Znaci skvo- ti zadovoljna? user posted image
Jesu li kod tebe ove Jupolove ili neke druge?

P.S boja mi je nesto slicno kao ova podloga na kojij pisemo postove user posted image .



Ja smatram da u projektu krecenja boja najmanje kosta, vise kostaju majstori i ciscenje poslije toga tako da se definitvno isplati platiti duplo i vise za dobru boju koja je periva i koja se nece morati obnavljati svake godine.

Ja sam uzimala jupol trendi (crvenu) i super je (ista koliko god puta da se premaze), ali prije par godina. Sad mi se desilo da mi je H monteom umazao jedan zid i kad sam to probala osprati ostali su tragovi. Ali to je vjerujem zbog dotrajalosti boje.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Perive boje za zidove
6.7.2011 15:42:52   
Anoniman
Kod mene su u vecini prostorija latex boje. Kod nas caparol seiden latex koji ti sam izaberes nijansu i onda toniras, samo je bitno da baza bude latex. Sto je meni najbitnije da je on paropropustan i ne zadrzava vlagu i nije stetan, a periv jeste, nema sta mi nije bilo po zidovima po kuhinji i sve sam oprala, evo treca godina kako je okreceno i ni ove godine kuhinju necu kreciti.

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Perive boje za zidove
21.1.2015 10:54:56   
linica123
Kod mene su na svim zidovima Deluxe boje. Malo jesu skuplje, ali isplati se definitivno :)

< Poruku je uredio Visnja RR -- 22.1.2015 8:38:13 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *