|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 15:18:44   
aidana
Aparat za vafle sam bila posudila od mame i tad sam ih stalno pravila. Sa ukuhanim visnjama ili jagodama i slagom...mi ih bas volimo

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 15:27:29   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: aidana

Aparat za vafle sam bila posudila od mame i tad sam ih stalno pravila. Sa ukuhanim visnjama ili jagodama i slagom...mi ih bas volimo

nisam kupila apr puta gledala
a nemam ni recept za vafle

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 15:27:57   
LieToMe RR


kontam mozda bi to i mogla, one vole palacinke pa bi im se to mozda i svidjelo

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 15:47:22   
canim

IZVORNA PORUKA: aidana

Canim sta je soup maker?

Tefal easy soup maker, kao blender, kuhas supu u njemu, krem, obicnu,kompot, skuha za 25 min ili ga mozes korisiti i kao obicni blender. Mi dosta jedemo krem supe jer moja kcerka nace nesto puno povrce da jede, pa onda ja tu svasta smiksam, nama je to super dorucak, prije skole https://www.youtube.com/watch?v=eZHQRG_yQ-8

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 15:52:34   
canim
Meni je isto waffle maker super kad je crveno voce aktuelno, inace bi ga jela sa nezdravim namazima pa zato i izbjegajem i nisam iskoristila, mozda ako nadjem kakav zdrav recept za pripremu, vidjet cu, kad dodju maline ima da ga iznesem user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 16:13:12   
aidana
Ja eto put cujem za taj soup maker.

A vafle su i meni najbolje sa svjezim vocem. Na zdraviji recept jos nisam naisla, mada ga iskreno nisam bas ni trazilauser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
1.6.2018 1:33:02   
karantena35

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: aidana

Canim sta je soup maker?

Tefal easy soup maker, kao blender, kuhas supu u njemu, krem, obicnu,kompot, skuha za 25 min ili ga mozes korisiti i kao obicni blender. Mi dosta jedemo krem supe jer moja kcerka nace nesto puno povrce da jede, pa onda ja tu svasta smiksam, nama je to super dorucak, prije skole https://www.youtube.com/watch?v=eZHQRG_yQ-8


Moram priznati da i ja prvi put čujem za soup maker ili ti "juhalo" user posted image Mi doma dosta koristimo blender stalno se nešto melje, al to je onaj obični, klasični, ovako neki, al u njemu se ne mogu pravit juhe. Moji doma također vole juhu pa mi je do sada bila odlična izvlakuša da im kuham one gotove kad ne stignem sama nešto napravit. ALi ovo mi se čini kao još bolje rješenje... Ne znam di to ima za kupit? Kakve su im cijene uopće?

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 357
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *