|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti - igračku?
2.6.2011 23:05:52   
Adana
Jesi li gledala u Robotu?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Gdje kupiti - igračku?
3.6.2011 9:13:11   
Majčica
Da li se u Sarajevu moze negdje kupiti Tomica i prijatelji igracke od Fisher Price - imaju oni s magnetima vozici a i oni sto mogu ici na baterije?

_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gdje kupiti - igračku?
3.6.2011 18:40:41   
leona81
mislim da imas u TL

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gdje kupiti - igračku?
3.6.2011 18:45:02   
Adana
Mozda u One to Play, zatim u one 2-3 prodavnice djecije opreme u Importaneu, onaj Baby Shop ili kako vec u BBI u 'podrumu'...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gdje kupiti - igračku?
8.6.2011 15:44:21   
Adana
IZVORNA PORUKA: leona81

onaj plasticni kompletic za igranje doktora? moja ima fobiju od stetoskopa i doktora pa mislim da ce dobro doci da se malo igra s tim da ne bude svaki put haos kad je krene neko pregledati...


Maloprije sam vidjela nekakv na pijaci Markale, pored ribarnice ima ciko koji prodaje mnoge tako karafete djecije. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gdje kupiti - igračku?
30.6.2011 16:07:51   
emma.L
Chipolino guralica Buggy? http://www.svezakucu.rs/www/largerimage2.php?id=13791&opnpc=pics/items/portal/big/13791.jpg

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gdje kupiti - igračku?
6.8.2011 0:49:52   
ziki
Spasite me bankrota, trenutno su aktuelni autici iz crtanog Cars, momak izvoljeva i dolaze u obzir samo legovi autici, al je prilicno "skroman"i hoce sve. Imaju li ovi autici i od nekog drugog proizvodjaca, da su malo kvalitetniji al ne skupi ko lego(legov kaltalog mu je trenutno omiljeno stivo za "citanje")

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gdje kupiti - igračku?
6.8.2011 9:39:20   
DM
Nama je tetka nekoliko donijela iz Austrije-tako da nas je spasila-mlađi ga zove bujic(teško mu izgovoriti jurić) a šlepa-metojuser posted image
Helem -vidjela sam u turbo limaču da imaju-neka srednja veličina(ja opisa) bio je oko 16 KM!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gdje kupiti - igračku?
6.8.2011 20:42:57   
ziki
Hvala dublemum, sad samo da se organizujem da niko ne place i odemo do Tuzle, prije godisnjeg ako bude moguce:)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gdje kupiti - igračku?
6.8.2011 21:19:17   
leona81
IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: leona81

onaj plasticni kompletic za igranje doktora? moja ima fobiju od stetoskopa i doktora pa mislim da ce dobro doci da se malo igra s tim da ne bude svaki put haos kad je krene neko pregledati...


Maloprije sam vidjela nekakv na pijaci Markale, pored ribarnice ima ciko koji prodaje mnoge tako karafete djecije. :)


hvala ti, nasli smo nekidan jedan kod extreme intimo u onoj radnji za sve i svasta:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.8.2011 12:00:10   
Hannah
Jel u Sarajevu igdje trenutno ima kupiti Play Doh plastelin?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.8.2011 12:19:12   
Daj daj
IZVORNA PORUKA: Hannah

Jel u Sarajevu igdje trenutno ima kupiti Play Doh plastelin?




A zasto ga ne napravis sama, osim ako nije za poklon?
Ja sam mojoj lopuzici napravila, i zaista je super. Evo ti recept:

http://zena.hr/clanak/predskolski_uzrast/sami_napravite_otkaceni_plastelin_za_svoje_dijete/4492

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.8.2011 13:29:38   
Hannah
Hvala na linku, super je, samo mi se pored svih stvari koje kuham ne da još kuhati i plastelinuser posted image

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.8.2011 13:30:54   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hannah

Hvala na linku, super je, samo mi se pored svih stvari koje kuham ne da još kuhati i plastelinuser posted image


Imas u TL.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gdje kupiti - igračku?
25.8.2011 11:20:32   
Hannah
Nema ga u TL već odavno...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gdje kupiti - igračku?
25.8.2011 11:23:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannah

Nema ga u TL već odavno...




čini mi se da sam ga ja vidjela nedavno u TL u Mostaruuser posted image pa ako mogu pomoci tu samuser posted image

(odgovor članu Hannah)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gdje kupiti - igračku?
25.8.2011 12:11:35   
Hannah
Hvala ti, u Sarajevu sam, pa valjda će i ovdje nabavljati uskoro, krajnje je vrijeme valjda, ovdje TL ko da je neko opljačkao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gdje kupiti - igračku?
2.10.2011 17:59:34   
Anoniman
Htjela  sam postaviti anketu, al' mi nesto ne da
Jeste li vi zadovoljni izborom igracaka?...ja nisamuser posted image ...ne, stvarno, nisam...sad govorim za Sarajevo...ko biva...mi jos bolje opskrbljeni
Vec mjesec dana ja Andreju trazim dinosaure...fine, gumene, sarene, velike, dinosaure-nema. Prije par dana sam za svoju braticnu trazila momka od barbike (znam da nije vise Ken...razvela se...a nemam pojma kako se sadasnji sreckovic zove)-nema...haj sto nema doticnog, nema ni garderobe i tih gluposti...mozes samo barbiku naci...to je to (mislim na ordzidzi matel) Trazim caarse (brzic) ili vec kako se zove...isto da nisu "žlj" kvalitete- nema...vidjela sam u one2playu samo onog njegovog druga....pored kase...to je to
A obisla sam one2play, tl, merkator, baby centar, beba kids i jos neke no name radnje
Stvar je u tome sto ne mozes otici negdje da si siguran da ces i naci to sto trazis...eto kao o2p najopskrbljeniji i bas i iskljucivo prodaju igracke...pa opet, ponuda, katastrofa...ja fakat ne znam sta je ovo

(odgovor članu Hannah)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Gdje kupiti - igračku?
2.10.2011 18:06:41   
R&T@
Moja dadada, pricaj mi o tome...
Sta god trazis, kao maraton da trcis po gradu...

Mi trazili fen za djevojcice, kao da je dijamant...user posted image
Na kaju kupismo u Mostaru...





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gdje kupiti - igračku?
2.10.2011 18:16:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Moja dadada, pricaj mi o tome...
Sta god trazis, kao maraton da trcis po gradu...

Mi trazili fen za djevojcice, kao da je dijamant...user posted image
Na kaju kupismo u Mostaru...




al zato ako trazis vileda set za ciscenje za djevojciceuser posted image ...i to bas viledauser posted image ...znam gdje mozes naci

uzas zivi...daa ne bude da ja opet spominjem NEKE zemljeuser posted image ...al kad se ponude sjetim...ovo je fakat za plakat...kineske robe (kad kazem kineska mislim na onu bas kinesku, imas svugdje na svakom cosetu...sama plastika...strava i uuzas kvaliteta, necu ni da mislim na boje koje koriste, ljepila & co

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gdje kupiti - igračku?
2.10.2011 19:42:51   
leona81
ja nista ne mogu naci u ovom gradu...ni za moju M a ni za poklone...uzas

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Gdje kupiti - igračku?
2.10.2011 19:47:06   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: dadada

Trazim caarse (brzic) ili vec kako se zove...isto da nisu "žlj" kvalitete- nema...


Nasla sam ja Zari super je, jos u zivotu, a cak ga i u vrtic nosi.
Ako hoces da ti pukim i posaljem javi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gdje kupiti - igračku?
2.10.2011 21:24:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: dadada

Trazim caarse (brzic) ili vec kako se zove...isto da nisu "žlj" kvalitete- nema...


Nasla sam ja Zari super je, jos u zivotu, a cak ga i u vrtic nosi.
Ako hoces da ti pukim i posaljem javi.

Hvaaaaaaala, ti siuser posted image user posted image
al min je bezze da te peglam...nije mi sad nikakva frka...cisto sam iznervirana samom cinjenicom da nista ne mozes naci...da je ponuda tako grozna
Ako budes dolazila u sa ili ja u tz onda cemo se dogovaratiuser posted image ...ako ih do tad nenadjem...

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gdje kupiti - igračku?
3.10.2011 8:09:09   
Mala Selma
IZVORNA PORUKA: dadada

Trazim caarse (brzic) ili vec kako se zove...isto da nisu "žlj" kvalitete- nema...


dadada, nemoj mi spominjati brzica majketi vise mi je na vrh glaveuser posted image user posted image user posted image , zezam se naravnouser posted image .Moj A. je isto lud za brzicem, mm mu je skinuo sa interneta oba crtana i da moze gledao bih ih po citav danuser posted image ,Nije mi jasno da dijete od 2 godine zna da preprica crtani od sat i po i da zna sve likoveuser posted image .Isli smo i u kino da gledamo 3D Auti 2 i gledao je 1 sat i 10 min noje se pomjeriouser posted image .
Ja sam brzica jurica, sanju, luidji, gia, šefa, šerifa, dzipa vojnika, kombi kupila u trafici OPRESA u gradu, a vidila sam da ima kupiti u svim opresinim trafikama, kostaju 2,90Km, gumeni su ( kuhana guma) i za te pare su okuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gdje kupiti - igračku?
3.10.2011 10:12:10   
juni
Prije tri sedmice u one2play-u su bili svi likovi iz crtica cars, posto je Emil lud za tim crticem kupila sam mu nekoliko likova. Neki dan odem da mu uzmem jos jedan  kad nigdje nista, sve se prodalo, ostao samo Slep user posted image

Sto se tice dinosaura, Moj M je sacuvao svoje iz djetinjstva pa se Emil igra s njima. Jako su kvalitetni, ni vrijeme im ne moze nista user posted image

Ponuda igracaka je cista O


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *