|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
25.12.2009 23:53:17   
Apotekarka
Kod kuce

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
26.12.2009 0:02:58   
ena23
Meni je Dubai ofiran- bili tu za proslih pet-sest NG pa cemo ove na Bali, cujem imaju fin Novogodisnji program user posted image user posted image user posted image user posted image



E jest lijepo u mastiiii....


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
26.12.2009 1:20:48   
MELLI
vidim većina vas u DB slaviuser posted image user posted image user posted image
Mi smo se kao i prethodne tri godine odlučili za istu varijantuuser posted image user posted image user posted image user posted image slavimo takođe u DB s tim da smo zakupili i apartman u kuhinji(jer se samo tamo pušiuser posted image user posted image ),sa kratkim tranzitom kroz hodnikuser posted image user posted image .
Tako da nam neće biti dosadno.Putovaćemo cijelu noć na tim relacijama.
Zabavljačka grupa (Hanna i Haris) pratiće cijelu manifestacijuuser posted image user posted image
Biće nam "mlogo "zabavnouser posted image .

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
26.12.2009 1:27:20   
malaaaa
user posted image user posted image  user posted image  

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
26.12.2009 9:14:06   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: MELLI

vidim većina vas u DB slaviuser posted image user posted image user posted image
Mi smo se kao i prethodne tri godine odlučili za istu varijantuuser posted image user posted image user posted image user posted image slavimo takođe u DB s tim da smo zakupili i apartman u kuhinji(jer se samo tamo pušiuser posted image user posted image ),sa kratkim tranzitom kroz hodnikuser posted image user posted image .
Tako da nam neće biti dosadno.Putovaćemo cijelu noć na tim relacijama.
Zabavljačka grupa (Hanna i Haris) pratiće cijelu manifestacijuuser posted image user posted image
Biće nam "mlogo "zabavnouser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I mi imamo sličan anražman!

_____________________________

:-)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
26.12.2009 9:53:10   
Noor
Kucice nasa mila, vesela ti nama bila! user posted image Jedva cekamo NG da docekamo kuci, nigdje nema ljepse ni bolje!

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
26.12.2009 10:27:25   
amela2208
IZVORNA PORUKA: ena23

Meni je Dubai ofiran- bili tu za proslih pet-sest NG pa cemo ove na Bali, cujem imaju fin Novogodisnji program user posted image user posted image user posted image user posted image
E jest lijepo u mastiiii....



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  joj jesi luda... ja cu NG provesti uz mog dragog i tv najvjerovatnije, a şto ces bolje??? 

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
26.12.2009 13:57:21   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: manuela

Nunichi šta ti je Db?


Dubai bona. user posted image



Ja mislila Dobojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja ću isto onda u Db(dnevni boravak)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




< Poruku je uredio manuela -- 26.12.2009 13:59:30 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
28.12.2009 12:53:48   
aya
Mamice koje slave u DB-u, sta cete kuhati????????????????

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
28.12.2009 13:35:40   
new mama
A sto ce nas biti u DB,mogle smo i skupa komotno,a zaboravile ste dodati i RR,valja nam cavrljatiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
28.12.2009 20:22:52   
Hanady RR
e     ja imam čak 3 solucije pa neznam koju da odaberem:
1. svi kod mene na dernek ( ta mi se ne dopada pa sam navijala da je odgorimo radi ove druge)
2. djeca kod mame mi malo kod mame pa onda u grad da švrljamo ko kakva djeca među petardama i uz Dubioza kolektiv, a onda pojavi se i treća
3. Mlađa zaova skontala da je kod mene previše da uvijek bude pa predložiše druženje kod njih .

Još kontam ...šta da radim...

mučne li mi radnje....koda mi je neki izbor al sve mislim šta mi je bolje


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
28.12.2009 23:19:50   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Hanady

e     ja imam čak 3 solucije pa neznam koju da odaberem:
1. svi kod mene na dernek ( ta mi se ne dopada pa sam navijala da je odgorimo radi ove druge)
2. djeca kod mame mi malo kod mame pa onda u grad da švrljamo ko kakva djeca među petardama i uz Dubioza kolektiv, a onda pojavi se i treća
3. Mlađa zaova skontala da je kod mene previše da uvijek bude pa predložiše druženje kod njih .

Još kontam ...šta da radim...

mučne li mi radnje....koda mi je neki izbor al sve mislim šta mi je bolje




Eh ja bih se odlucila za ovo trece i prišlepala se kod zaove, a djecu ostavila kod mame da dahnem malo dušom user posted image user posted image

Mi idemo u Zagreb od cetvrtka do nedelje...Lamija ostaje kod nane...bas će biti super vikend onako rahat ko u stara vremena...poželila sam malo da promjenim da mi G... vidi puta , a daleko je to za nju po ovako ruznom vremenu tako da se odlucismo za tu soluciju za NG aBd....user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
28.12.2009 23:45:42   
anitaMO
evo i mene za DB,muž radi,ja i dijete kući.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
29.12.2009 16:36:50   
teta berta
Ja i mm se jucer posvadasmo radi Nove godine...user posted image user posted image Njemu se hoda po gradu a meni je to glupo pravo, nekako sam to prerala, ona guzvanja, petarde, sve puno pijanih tinejderica i tinejdera...
Rodaci nas zovu kod njih u stan na festu, pa cu najvjerovatnije tamo do ponoci a poslie se mozda prislepam muzuuser posted image user posted image user posted image Ako i on na kraju ne bude s nama... Dolazi mi rodica s Braca pa se bas veselimuser posted image user posted image user posted image
Dijete ce kod svekrve... A mama je pripremila prskalica, raketa a vala i petardiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
29.12.2009 16:47:56   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Db, mm, Zara i ja... user posted image




Kod nas drugi plan... Db, ali od kuma. user posted image
4 para zaljubljena i mala Zara. user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
29.12.2009 23:14:34   
malecka60
Ne znam nismo puno pricali oko doceka NG. A nekako nije vise NG kao sto je prije bila, tako da mi je svejedno. Postoji mogucnost da budemo sa prijateljima koji imaju svi malu djecicu ili kod moje seke ili cak sami u kuci...user posted image

_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
29.12.2009 23:21:03   
teacher75
mi sami kod kuce, mm, lana i ja. moja 1. nova godina kod kuce nakon 19 godina, a i 1. nova godina sa lanom:))

< Poruku je uredio teacher75 -- 29.12.2009 23:30:26 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
30.12.2009 9:05:44   
mala mu
IZVORNA PORUKA: mala mu

kod kuće ja mm i user posted image ..a možda i kod moje mame da otiđemo na par sati..ma ne znam baš mi se neda s user posted image se peglati po gostima i mučiti sve skupa...




propade mi planuser posted image a i nije bio nekiuser posted image user posted image user posted image user posted image
eto ipak ćemo imati goste,ma nismo ih puno ni zvali,onako u priči pitaju gdje ćemo mi za NG,mi kažemo home a oni eto fino doćić ćemo vam i mi ....pa eto mi sad..


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
30.12.2009 9:28:56   
reallove
Ismijah se za ovaj DBuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i ja cu kao sto vec neko rece u DB(dnevni boravak)....
kuci sa mm,Emin i porodicom.....

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
30.12.2009 13:27:37   
Golubica
Sa mojom Asjicom, a ako bude imalo mirna noc mozda nam se i mm pridruzi. Treca smjena user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
30.12.2009 13:32:41   
chuci
i mi u db sa gostima. kod nas je standardno filmsko veče za novu godinu koje traje do 2.1. popodne. ista raja već 10 godina sa nekoliko dodataka ove godine (user posted image i user posted image ) user posted image user posted image user posted image jedva čekam

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
30.12.2009 13:38:23   
Niobe
Bit ce da cemo imat on-line New Year party user posted image

user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
30.12.2009 17:59:53   
anuska08
Doma! Ah, opet domačini!user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
30.12.2009 23:36:43   
Apotekarka
Moji servisi zauzetiuser posted image ,a bas sam se zazelila nekog ludog provoda...
A tko zna ako mali ne zaspe mozda i bude ludouser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
31.12.2009 13:14:31   
Hanady RR
EEEEEEEEEEE odluka je pala, mam dolazi kod nas kući, zaova ništa djete joj bolesno, a ja i moj mm ćemo malo sići do grada, među petarde user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da uz zamisli samo Dubioza Koletkiv dočekamo Novu. E malo će nam kum doći u goste pa i njega vodimo u grad user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mi našeg kuma šerijatskog jako volimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Uglavnom kombinacija 2 i 3. ostade definitivna, a sad trk šta da kuham i šta da obučem te teme su mi sada top 2 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *