|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
31.12.2009 13:18:37   
Anoniman
Super Hanady!
Mi smo definitivno kuci.Muzek,  Farah i ja sa svojom pupom.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
31.12.2009 13:20:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Super Hanady!
Mi smo definitivno kuci.Muzek,  Farah i ja sa svojom pupom.



meni milo što i ti imaš Farah...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
31.12.2009 13:26:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Super Hanady!
Mi smo definitivno kuci.Muzek,  Farah i ja sa svojom pupom.



meni milo što i ti imaš Farah...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvalauser posted image
Jos da i ovoj drugoj dam ime Hanadi...e to bi vala bilo user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
31.12.2009 13:45:47   
emma.L
Vikendica u divljini, sa standardnom ekipom (3 para), ali moja ljuba i ja idemo spavati u 9 user posted image . I jedva čekam tih famoznih 21:00 hrs da idemo u taj krevet user posted image . Ako ona bude htjela, može čekati NG sa tatom, a mama ode u kreeeeveeeeet!!!! Ma najbolje da ja sama sebi iznajmim vikendicu, da me 'šta' ne skoli (ovo šta, čitaj MM ili Ema, hehe). Svi se raduju proslavi, samo ja krevetu i odmoru od tri dana user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
10.1.2010 11:17:20   
shejla
dajte sad te slike iz Dubaija, sa Balija....
evo nas - prva NG utroje

user posted image

mjesto - DB
meni - HA meza, pohovane purece snice, ruska salata, pogaca, sok od jabuke, bijelo vino (za mm)
user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
10.1.2010 12:14:39   
Nunichi
Bas ste slatki Sejla. user posted image


(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
10.1.2010 12:14:58   
Nunichi
Dupla poruka, nemam pojma kako i zasto. user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 10.1.2010 12:15:23 >

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Nova godina kuca na vratima
10.1.2010 20:09:59   
shejla
toliko smo slatki da je 2 put izaslo user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 4.2.2010 17:31:09 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Nova godina kuca na vratima
14.11.2010 1:05:52   
N_N
I??? Gdje ćete ove godine, hoće li opet Db biti aktuelan user posted image
Ja bih ove godine negdje malo dalje od Db user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Nova godina kuca na vratima
14.11.2010 16:48:17   
mnn
jojjj baš ja i muž pričali gdje bi.ako nadjemo nekoga da nam čuva alexa mogli bi otiči negdje..ako ne ništa...bičemo doma.tako bi voljela da odemo negdje jer smo prošle god bili isto doma...pa mi fali malo zabave...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Nova godina kuca na vratima
14.11.2010 16:56:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mnn

jojjj baš ja i muž pričali gdje bi.ako nadjemo nekoga da nam čuva alexa mogli bi otiči negdje..ako ne ništa...bičemo doma.tako bi voljela da odemo negdje jer smo prošle god bili isto doma...pa mi fali malo zabave...
isto,ovako kod nas situacija a sve mi se cini da cemo biti kuciuser posted image user posted image
preprosle godine,bila trudna imali goste nismo nikud isli kod nas sjedili.
Prosle godine A.imao 6mjes. nekako se deverali i zadnji cas se mislili gdje cemo nigdje zovnemo prijatelje kod nas...
Bome ove rekla sam Nikog nezovem i sto,bi htjela nemoguca Misija zbog Lopova anelauser posted image to bi bas,onda bio dernek...
Jedino preostaje da ga kome utrpam,ili da sami slavimo kuci

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Nova godina kuca na vratima
15.11.2010 9:42:06   
Anoniman
prosle godine Nane je imao samo 7 dana tako da nije imao pojma da se nesto desava oko njega, iako je bio budan u ponoc... a ove godine ako Bog da naumili smo napraviti pravi dernek u kucnoj atmosferi sa nasom djecicom... ako neko dodje bujrum bice jos ljepse, ali nemamo namjeru nigdje iz kuce... jer, roditelji su davno izgubili snagu za cuvanje unucadi, a da nekoga posebno angazujem, nemam i ne zelim nikome remetiti planove, jer i ostali vole proslaviti novu... i naravno, najbolji dernek moze biti i na RR... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 8:04:48   
maja78 RR
E ovako kako mnogi spremaju nesto posebno za vjerske praznike tako ja za Novu godinu i u porodici imamo neke svoje obicaje
oduvijek je citava familija dok sam bila mala kod nas docekivala novu godinu jer je moj brat rodjen 31.12. i svi su ostajali dalje, tako da je to meni uvijek bio pravi praznik

Obicno uradim generalku kuce, jelka se naravno kiti i deda mraz nas posjecuje, prave se razna jela slana i slatka, sto se doceka tice od kad smo "odrasli" to prema zeljama, ne skuplja se vise familija kod mojih, e onda 01.01. je rucak kod mojih roditelja, obicno familija koja u sarajevu dolazi kod mojih (oni su i inace stanica okupljanja i inace), obidjemo i mm familiju. E 02.01. ja pravim rucak kod sebe za moje prijatelje drage, docekaju ih pokloncici, ili paketici pod jelkom (uvijek je plasticna, ali realisticna, jer mi je zao unistavati pravu jelku, tj. rezati). Onda 03.12. obicno idemo kod jedne priajteljice na proslavu ng :)
Uglavnom za mene docek i slavlje NG nije samo tu noc vec traje minimum 3 dana, i isad se radujem tome kao sto sam se radovala kad sam bila dijete.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 9:36:07   
ziki
Majo i moja mlađa sestra je rođena 31.12 tako da je nama svake godine bila žurka od njenog prvog rođendana. Baba nam je kitio jelku svake godine, djeca bi došla oko 6 i ostajala da neka doba. Imali smo i ponoćno sankanje, malo posle ponoći kad se smiri pucanje i prođu "vatrometri" spuštali bi se niz ulicu po nekolio puta. Kako su u mom komšiluku bile popularne novogodišnje bebe išle smo na rođendan i 1.1. kod jedne drugarice a zagrijavanje smo imali i 30.12, 27.12user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Niko nije imao mahlaku ko našuuser posted image
Već sam pisala da nemam volje da ja nešto nemirku organizujem zbog uspomena al ove ću se potrudit, mama mu je spremila moju jelku plastičnu koju su mi kitili prvi put kad sam imala dvije godine i puuno narednih i sve ukrase koji su pretekli, neki stari koliko i jelka. Planirali smo da je uskoro okitimo, samo da nađemo odgovarajuće postolje jer je mama zaboravila da ponese. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 10:11:23   
bebacha
prosle godine je bilo da se kupi samo postolje za jelku.
mi cemo uskoro kutit nasu.uh jedva cekam.Ajla se i prosle godine veselila a mogu mislit kako ce sad


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 10:17:47   
bebana27
mi necemo nigdje za novu godinu
jer nije mi bas do slavlja jer sam u zalosti tako da cemo nas troje biti sami


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 10:18:47   
jasmin
Ja mislila neko se raduje sutrasnjoj hidzretskoj 1432 g :).
Srecom,ja nemam tih dilema hocu li negdje ici,gdje cu uopce i sl.Jednostavno ne slavimo,ne docekujemo budni N.G,i smatramo je danom kao sto je i svaki drugi dan.Ne obiljezavamo na bilo kakav nacin ni hidzretsku,jer je i ona dan kao i drugi dani.Mogu samo da se prisjetim da vrijeme ide,da prolazi velikom brzinom i da nemam puno vremena za neke nebitne stvari u mom zivotu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 10:22:05   
mala86
prosle godine malac je imo 3 mjeseca i bili smo sa kumovima!malac spavo,prvi i jednini put 9 sati bez budjenja

ove godine planiramo isto sa kumovima,i jos 2 para!ja vecinom gledam sad da budem sa ljudima koji imaju djecu,jer nekako se vise razumijemo!samo je jos problem gdje!ja sam govorila da mozemo kod nas zbog centralnog,ali vidjet cemo jos

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 10:31:35   
Anoniman
Novu godinu cemo docekati tise jer maleni je tu i nisam bas u mogucnosti vucati ga sa sobom p nekim aranzmanima...Nema veze radujem se ipak bice dobre klope, moj otac, seka i par prijatelja u svakom slucaju za mene nije glupost nikad ni jedan dan vise  sa svojim namilijim...Mada ih u ovom mjesecu imamo na pretek, pocev od rodjendana moga i sekinog, Bozica, slave....Decembar nam je uvijek bio veseo i troskali mjesec user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 10:50:15   
Anoniman
Kod nas proslava nove traje dva dana...malo manje nego kod majeuser posted image
i potpisujem maju...ovo je moj "vjerski" praznikuser posted image

u zadnje vrijeme ja i mm docekamo novu kuci uz novogodisnji programuser posted image ...zapravo od kako sam ostala trudna, pa se Andrej rodio...pa tako ni mi nismo izlazili ...a inace mi je uvijek bilo bolje vani 2.1 nego 31.1...valjda zato sto su svi opusteni...a ipak veseli


hrane takodjer ima za 15 ljudi...naravno...ruska, peceno meso, sarma, domaca pogaca i jos kojekakvih zahebancija + kolaca

E prije, dok smo ja i moj brat bili djeca... to je ovako izgledalo....znaci za novu...poslije dnevnikauser posted image dolazio je DM...mi smo morali otici u sobu i tamo ostati dok necujemo zvonce...DMuser posted image bi stavio poklone pod jelku..upalio prskalice i svijece na jelci i pozvonio...a mi bismo dotrcali...a on bi kao pobjegaouser posted image ...nikad ga nismo vidjeli...posto se meni jako svidja ovaj nas obicaj...ja ga i za Andreja vec praktikujem...stim da smo dodjelu paketica pomjerili za 25 po zelji mm...pa tako jedino ja za novu dobijem poklonuser posted image ...oni dobiju prije

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 22:12:20   
dafri
 moj najdraži praznik pored 1 maja,
ove godine ćemo vjerovatno kao i prošle sa kumovima koji isto imaju malo dijete,
malo sjesti,zameziti,ljudeknuti kojuuser posted image
hrane bude ko za praznike,ruska salata je nezaobilazna
jelku kitimo,poklone spremamo,u Djeda Mraza još vjerujemouser posted image
i ja volim izaći prvoga ,nekako je atmosfera opuštenija ili je to uticaj nečega drugoguser posted image
baš volim decembar


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 22:33:35   
mama_debeljuca
IZVORNA PORUKA: N_N

I??? Gdje ćete ove godine, hoće li opet Db biti aktuelan user posted image
Ja bih ove godine negdje malo dalje od Db user posted image


Mi opet u  Db user posted image
Meni je NG samo jelka, samo kićenje, razgledanje okićenih izloga, filmovi na tv-u, cocacola reklame user posted image i tako te stvari, to šarenilo me raduje ko malo dijete. A što se konkretno proslave tiče, nikada je nisam nešto posebno ni slavila, ni kao djevojka a ni u braku.Poklone ne kupujemo, jedino mačku našem, a i dobije  3-4 paketića što od prijatelja, što iz vrtića i iz mm škole. Inače, ove godine znamo da Deda Mraz ne postoji, ja mu počela objašnjavati aon kaže "znam mama, i prošle godine nije postojao, već neki čiko obukao njegovo odijelo"user posted image user posted image


< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 6.12.2010 22:37:55 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Nova godina kuca na vratima
6.12.2010 22:36:20   
teacher75
ja sam NG uvijek slavila i kao dijete i kao djevojka.uglavnom sam za NG negdje putovala u inostranstvo ili bih je proslavila sa drustvom u nekom kaficu. prvi put proslu NG ostadoh kod kuce sa mm i user posted image jer je bila mala. sada se nadam da cemo proslaviti sa nekim jos parom sa user posted image negdje u stanu, da nismo sami, da ne bude dan kao i svaki drugi...

< Poruku je uredio teacher75 -- 6.12.2010 22:37:14 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Nova godina kuca na vratima
7.12.2010 9:11:17   
juni
Sjecam se ... jelka se okiti i 31.12. tata nam kaze da idemo u sobu u kojoj se nalazio dimnjak i da potrazimo paketice. A onda radosti nase, pa jos kao cestitka od Djeda Mraza. Stvarno smo vjerovale da se spustio niz dimnjak user posted image Otisli bi u Zimski grad a tamo puno Mrazova pa mi nije jasno bilo odakle ih sad toliko, zar nije jedan Djed user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Nova godina kuca na vratima
22.12.2010 20:30:20   
maja78 RR
Evo kicenje manje vise zavrseno:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *