|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nova godina kuca na vratima
22.12.2010 20:45:14   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
majo, kako je sladak ovaj vrijedni dječak...a i jelkica narvno i svi drugi detalji, ali ONuser posted image user posted image
mi smo svoju okitile...al fotografije je starija kćera pravila pa su loše no nije na odmet da se ''''pohvalimo'''' jelkom i nakitom starim 31 godina...mojim ličnim poklonom od moga oca kada sam imala  4 mjesecauser posted image
user posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 22.12.2010 20:46:29 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Nova godina kuca na vratima
22.12.2010 23:27:17   
Galicia
Draga Majo, rasplakala si me. Ovo kao da sam ja pisala. Kao dijete uvijek sam se radovala NG i 1 Maju. Ta dva praznika smo slavili ortodoksno, i nema te sile da nam je moglo nesto  poremetiti slavlje i okupljanje uze i sire rodbine. Dan poslije NG se uvijek okupljalo kod mojih roditelja i taj famozni 1.1 je znao biti i bolji od samog doceka NG.
Medjutim, od kako ne zivim vise kod svojih, ta neka tradicija polako umire u meni.
Ova NG mislim da ce proci "mirno" u gradu u kaficima i setnji. Nismo ni ja ni mm nesto posebno raspolozeni za slavljenje. A da vam iskreno kazem, ne bih se bunila kad bi smo ostali sami kuci, uz vecericu, pice i igrajuci SUper Mario Wii. A mozda i bude na kraju tako.
 
Kako god, vi koji slavite, zelim vam prelijep provod i sto bi nasa braca Svabe rekli "Guten Rutsch ins neue Jahr".

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Nova godina kuca na vratima
24.12.2010 22:12:48   
maja78 RR
Galicia doci ce nova godina kojoj ces se radovati opet kao kad si bila dijete


evo jos jedna slikica zida sa ukrasima iz boljeg ugla, bolje se vidi

user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Nova godina kuca na vratima
24.12.2010 22:15:48   
muaaa
Maja bas je superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Nova godina kuca na vratima
24.12.2010 22:17:23   
taurus
majo gdje si kupila ove naljepnice za zidove

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Nova godina kuca na vratima
24.12.2010 23:26:10   
maja78 RR
kupila u robotu u samoposluzi

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Nova godina kuca na vratima
24.12.2010 23:27:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2010 22:46:57   
taurus
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

kupila u robotu u samoposluzi


user posted image user posted image user posted image  super izgledaju

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2010 14:58:56   
Niobe
Na kraju ove i na pocetku nove godine, mogli bismo se kao deca zakleti i reci makar sebi: necu nikad vise, ili cu manje nego do sada, ili cu samo onoliko koliko moram, jer sam takav kakav sam.
Nemojte se danas boriti za ono protiv cega ste s...e nekad borili; nemojte nikad vise tudjim greskama objasnjavati i pravdati svoje.
Nemojte raditi ono cega bi se vasi roditelji stideli i cega ce se sutra vasa deca stideti; nemojte sebe proglasavati jedinim i najboljim. Najbolji vise nisu zivi a mi smo tu samo zato sto njih vise nema.
Oslobadjajte se slugu; pomozite im da ne budu sluge cak i onda kada bi oni to hteli da budu. Postujte druge ljude, nemojte ih proglasavati prijateljima samo onda kad su vam potrebni.
Nemojte se dokazivati pred gorima od sebe, pred ravnodusnima, pred onima kojima bi trebali platiti pice da bi vas slusali i da bi vam verovali.
Nemojte stalno vikati i traziti jos. Ponekad recite: “Dosta, necu vise, hvala, ni ovo nisam zasluzio”. Nemojte traziti da vam se unapred plati ono sto cete tek uraditi. Mogli biste pre toga vratiti ili uraditi ono sto ste vec uzeli. Budite skromni zato sto vi tako hocete, a ne samo zato sto vam drugi ne daju.

Dusan Radovic
user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2010 15:04:45   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Niobe

Na kraju ove i na pocetku nove godine, mogli bismo se kao deca zakleti i reci makar sebi: necu nikad vise, ili cu manje nego do sada, ili cu samo onoliko koliko moram, jer sam takav kakav sam.
Nemojte se danas boriti za ono protiv cega ste s...e nekad borili; nemojte nikad vise tudjim greskama objasnjavati i pravdati svoje.
Nemojte raditi ono cega bi se vasi roditelji stideli i cega ce se sutra vasa deca stideti; nemojte sebe proglasavati jedinim i najboljim. Najbolji vise nisu zivi a mi smo tu samo zato sto njih vise nema.
Oslobadjajte se slugu; pomozite im da ne budu sluge cak i onda kada bi oni to hteli da budu. Postujte druge ljude, nemojte ih proglasavati prijateljima samo onda kad su vam potrebni.
Nemojte se dokazivati pred gorima od sebe, pred ravnodusnima, pred onima kojima bi trebali platiti pice da bi vas slusali i da bi vam verovali.
Nemojte stalno vikati i traziti jos. Ponekad recite: “Dosta, necu vise, hvala, ni ovo nisam zasluzio”. Nemojte traziti da vam se unapred plati ono sto cete tek uraditi. Mogli biste pre toga vratiti ili uraditi ono sto ste vec uzeli. Budite skromni zato sto vi tako hocete, a ne samo zato sto vam drugi ne daju.

Dusan Radovic
user posted image user posted image



Niti obiljezavam NG,niti ukrasavam svoj dom,niti se brinem sta cu obuci i gdje cu ici......ali ovo je definitivno odlicna poruka da bi nova godina bila bolja.
Bravo Dusane i bravo Niobe :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2010 15:07:06   
Anoniman
niobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nista bolje nisam procitalauser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2010 15:17:49   
ziki
Hanady jelka super, posebna draž godine i nakit. Mi smo sinoć našu okitili. Naša je takođe stara 31 godinu(kad sam imala godinu probali sa prirodnom u saksiji i sasušila se) a ukrasi raznih generacija. Večeras stavim sliku.
Majo najljepnice su super.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2010 15:24:06   
Niobe
jasmin i felix user posted image
i meni je poruka divna..smatram da srž ovog praznika i treba biti ova i ovakve poruke, a ne samo komercijala, pare itd.



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2010 18:56:50   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Niobe

Na kraju ove i na pocetku nove godine, mogli bismo se kao deca zakleti i reci makar sebi: necu nikad vise, ili cu manje nego do sada, ili cu samo onoliko koliko moram, jer sam takav kakav sam.
Nemojte se danas boriti za ono protiv cega ste s...e nekad borili; nemojte nikad vise tudjim greskama objasnjavati i pravdati svoje.
Nemojte raditi ono cega bi se vasi roditelji stideli i cega ce se sutra vasa deca stideti; nemojte sebe proglasavati jedinim i najboljim. Najbolji vise nisu zivi a mi smo tu samo zato sto njih vise nema.
Oslobadjajte se slugu; pomozite im da ne budu sluge cak i onda kada bi oni to hteli da budu. Postujte druge ljude, nemojte ih proglasavati prijateljima samo onda kad su vam potrebni.
Nemojte se dokazivati pred gorima od sebe, pred ravnodusnima, pred onima kojima bi trebali platiti pice da bi vas slusali i da bi vam verovali.
Nemojte stalno vikati i traziti jos. Ponekad recite: “Dosta, necu vise, hvala, ni ovo nisam zasluzio”. Nemojte traziti da vam se unapred plati ono sto cete tek uraditi. Mogli biste pre toga vratiti ili uraditi ono sto ste vec uzeli. Budite skromni zato sto vi tako hocete, a ne samo zato sto vam drugi ne daju.

Dusan Radovic
user posted image user posted image



Odličan tekst user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2010 21:34:04   
N_N
Niobe, odlično user posted image
Ovo moram kopirati i staviti u svoju "arhivu" user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2010 22:09:10   
mama_debeljuca
Evo naše jelkice od prošle godine

user posted image

A evo i ovogodišnje, preobukli je user posted image

user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Nova godina kuca na vratima
7.3.2011 15:07:18   
jenny_z
Najbolja Nova godina ikad. Porodila se 01.01.2011. u 01:15 user posted image

_____________________________

01.01.2011. I gave her life, she gave me a reason to live. ♥

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 14:42:43   
mama75
Da malo podignem temu user posted image Gdje, sta, kako, gdje cete djecu ostaviti itd itd. 

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 14:58:08   
Rabi
Kucica, muz i nasa djecicauser posted image Ima li sta ljepseuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 14:58:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

Da malo podignem temu user posted image Gdje, sta, kako, gdje cete djecu ostaviti itd itd. 
prvu godinu smo proveli kod nas 2010 A imao 6 mjes dolazili nam prijetelji
Drugu godinu 2011 mi isli prijateljima sa A .
Al ove hm cisto sumnjam da cemo ic igdje ,ako nesto ne ispadne kao prosle god sve necemo, nigdje nikom i u zadnji cas odosmo kod prijatelja .
Jos nista neznam, sad zasad kuci :)
Al ako budemo gdje isli to ce opet biti kucna varijanta sa A ide i on snama user posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 19:52:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Da malo podignem temu user posted image Gdje, sta, kako, gdje cete djecu ostaviti itd itd. 

dupla majko ja obe kod jedne jedine naneuser posted image ...i put pod noge ove godine aBd malo van Sa
samo da mi zdrave budu aBd..čuvam ih u staklenom zvonu ovih danauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 19:58:31   
teacher75
necemo nigdje, hem mi se ne slavi bez lane, hem sam user posted image , hem nemamo para...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 20:03:04   
Sandrich
U stanu sa dvije prijateljice i bebicom u stomaku user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 20:10:22   
palachinken
Mi ćemo nekako ovako:
user posted image

S tim da sam ja Djuro s mrezicom na glavi, zbog postporodjajnog opadanja kose.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 20:10:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi ćemo nekako ovako:
user posted image

S tim da sam ja Djuro s mrezicom na glavi, zbog postporodjajnog opadanja kose.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *