|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 20:23:02   
Galicia
Nova Godina je jedini praznik koji obiljezavam. Ove NG idemo u Toronto u neki kafic/lounge sa prijateljima. Bice dobro.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Nova godina kuca na vratima
25.12.2011 20:46:59   
dinaa
Posto je opste poznato da nemam gdje djecu ostaviti slavlje je u nasem domuuser posted image



_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Nova godina kuca na vratima
26.12.2011 0:41:23   
veeseelaa
A da vam iskreno kazem, ne bih se bunila kad bi smo ostali sami kuci, uz vecericu, pice i igrajuci SUper Mario Wii. A mozda i bude na kraju tako.


ja sam 10 n.godina sa svojim dragim slavila sama i bilo nam je predivno, uz vino, večeru, sex.... krasno zaista, nikakvi derneci širih razmjera nam nisu trebali, jedno drugom smo dovoljni.... i sada nakon udaje, idemo kod mog brata do 24 sata i onda nastavimo ja i mm sami, zagrljeni biti do ujutro....

Ne treba vam puno da bi bili sretni, nikakav Pariz, Pešta, Prag kad imate biće koje ludo volite i koje vas ludi voli ostanite kući i biće to najbolja n.godina.....
ja se dotjeram kao da izlazim, jelkica je tu, vino, večera..... i ja i mm sjedimo, smijemo se, prisjećamo se nekih događaja, pa onda bacimo pogled na našu kćerkicu koja mirno spava i tako smo sretni.... kao u najljepšim novogodišnjim filmovima


< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.12.2011 0:44:14 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2011 11:50:24   
balasgirl
Za mene je Nova Godina više od praznika, to mi je nekako sinonim za okupljenu srećnu obitelj, mamine delicije, tatin trud oko bora (uvijek smo imali pravi bor, tata bi otišao negdje iznad Sedrenika da nam ga odsjeće), kićenje, brat i ja u pidžamama otvaramo poklone... Tako je bilo dok nismo odrasli, onda smo NG slavili sa rajom, momcima i sl, al je zato 1.januar bio rezervisan samo za porodicu. Otkako sam se udala mm nije nešto previše euforičan oko NG kao ja, al sam mu polako prenijela taj duh praznika, pa je sad i on u tom fazonu. Jelkica je već spremna, pokloni se polako pakuju, neke još trebam da kupim, čarapice su već davno okaćene (doduše u hodniku, jer nemamo kamin :)) ), skontala sam šta ću nam spremiti od jela jer ćemo ostati kući (bebać je još mali da bi ga negdje vodila, a ne želim ga nigdje ostaviti). Veče uz hranu, dobru cugu, tv program, neki dobar film, našeg mačka, a poslije kad A zaspi, nastavljamo mm i ja sami naše romantično druženje. Još ako bude snijeg padao, izlazimo oko 12 na avliju da se malo grudvamo. Jedva čekam. 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2011 12:24:26   
Rabi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

A da vam iskreno kazem, ne bih se bunila kad bi smo ostali sami kuci, uz vecericu, pice i igrajuci SUper Mario Wii. A mozda i bude na kraju tako.


ja sam 10 n.godina sa svojim dragim slavila sama i bilo nam je predivno, uz vino, večeru, sex.... krasno zaista, nikakvi derneci širih razmjera nam nisu trebali, jedno drugom smo dovoljni.... i sada nakon udaje, idemo kod mog brata do 24 sata i onda nastavimo ja i mm sami, zagrljeni biti do ujutro....

Ne treba vam puno da bi bili sretni, nikakav Pariz, Pešta, Prag kad imate biće koje ludo volite i koje vas ludi voli ostanite kući i biće to najbolja n.godina.....
ja se dotjeram kao da izlazim, jelkica je tu, vino, večera..... i ja i mm sjedimo, smijemo se, prisjećamo se nekih događaja, pa onda bacimo pogled na našu kćerkicu koja mirno spava i tako smo sretni.... kao u najljepšim novogodišnjim filmovima



Mi zajednickih NG imamo malko viseuser posted image
A za sve ostalo potpis k'o kucauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2011 20:49:14   
Mirkica
vesela ja ovu novu planira bas tako kako si napisala ja i mm sami i beba :))) al ona ce rano u krevet i jedva cekam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2011 21:06:03   
Visnja RR
Ove godine Asja , MM i ja + jos jedan par sa kcerkicom + uvjek ima poziv i za Pocy i njene ako vec nisu isplanirali...
do trudnoce, nase NG su bile jako bucne i do zore... nakon asjinog rodjenja uzivali smo samo s njom... e sad kad vise nije mrva vec partijanerka koja moze biti budna do 2 opet cemo zvati drustvo...ali bez buke i dernecenja ...onako kao prijatna sjedeljka ...
Nista mi nije toliko privlacno da bi me moglo razdvojiti od nje... Godine ce brzo proci i doci ce vrijeme kad ce ona htjeti sa svojim drustvom tako da do tada hocu da uzivam u trenutku kad u 24 h je MM i ja poljubimo on u jedan a ja u drugi obraz ... nas "indigo" poljubac user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2011 21:22:04   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ove godine Asja , MM i ja + jos jedan par sa kcerkicom + uvjek ima poziv i za Pocy i njene ako vec nisu isplanirali...
do trudnoce, nase NG su bile jako bucne i do zore... nakon asjinog rodjenja uzivali smo samo s njom... e sad kad vise nije mrva vec partijanerka koja moze biti budna do 2 opet cemo zvati drustvo...ali bez buke i dernecenja ...onako kao prijatna sjedeljka ...
Nista mi nije toliko privlacno da bi me moglo razdvojiti od nje... Godine ce brzo proci i doci ce vrijeme kad ce ona htjeti sa svojim drustvom tako da do tada hocu da uzivam u trenutku kad u 24 h je MM i ja poljubimo on u jedan a ja u drugi obraz ... nas "indigo" poljubac user posted image


i mi ovako


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Nova godina kuca na vratima
27.12.2011 21:43:46   
Dida79
Evo vec par godina NG se docekuje u nasoj kuciuser posted image
Odabrano drustvo se skupi dobra meza,pice,muzika i tako do jutra user posted image

1.1.2011 godine sam se probudila zagrljena sa svojom jetrvom user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Nova godina kuca na vratima
28.12.2011 13:11:59   
mamabb

IZVORNA PORUKA: Dida79

Evo vec par godina NG se docekuje u nasoj kuciuser posted image
Odabrano drustvo se skupi dobra meza,pice,muzika i tako do jutra user posted image

1.1.2011 godine sam se probudila zagrljena sa svojom jetrvom user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ove godine nas troje u našem toplom domu, meni dostauser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Nova godina kuca na vratima
28.12.2011 13:15:05   
Blue rose RR
I mi ćemo ove godine samo nas troje, ako ne bude hladno možda odemo do grada malo, ali ćemo u 00,00 sati biti u toplom domu da čekamo Djeda Mraza :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 13:17:44   
Hanady RR
Pa šta je ovo...niko ništa...imal ko kakvih prijedlogauser posted image

Mi smo ove u Sarajevu to znamuser posted image
Muža ''navija'' negdje van i sve kao nešta dogovara...
a ja navijam sa curama doma da smo pa ko je voljan od prijetlja i famalije nek se primusaleti ne smeta...

Jel imate planoveuser posted image
preživjesmo smak svijeta pa da počnemo polako....user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 13:21:27   
felix

IZVORNA PORUKA: dinaa

Posto je opste poznato da nemam gdje djecu ostaviti slavlje je u nasem domuuser posted image



isto.

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 13:30:28   
hatepsut
Ne slavimo mi to aman,noc kao i svaka druga.gledamo tv...izidjemo vani da vidimo vatromet i uglavnom na spavanje.inace ng mi je kad god smo na okupu nas troje ,sad cetvoro.pa se zezamo,gledamo tv igramo igrice...jednemo kokice i palacinke user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 13:34:48   
saso
Izgleda niko nije smjeo da se javi,svi cekali da prodje smak svijeta pa onda user posted image
Muz i ja se dogovaramo hocemol proslavit u dnevnom boravku ili spavacoj sobi user posted image .Na Centralni docek vjerovatno necemo ici,skontali smo da nam je nekako najbolje domauser posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 13:51:46   
Thana85
Naravno mi idemo vani kao i svake godine,u jednom kafiću,sa kumovima, sestrom mojojm i njenim momkom.Skupi se i ostalo nase drustvo također tu pa nas bude mašanla..do 6 ujutro najmanje budemo.user posted image
Inače otkad sam s mužem, evo 6-ta godina slavimo vani i u kafićima il hotelu..inače sam sa svojima slavila kod kuće.user posted image

_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 15:31:33   
Neca xxx
Nas troje kod kuce uz jelkicu i veceru. user posted image Tako nam je nejljepse. user posted image

Nisam nesto fan izlazaka za Novu godinu, a svakako je ovo vec 4 Nova godina na koju sam ja ili trudna ili dojim. user posted image user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Thana85)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 15:38:51   
Thana85

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Nas troje kod kuce uz jelkicu i veceru. user posted image Tako nam je nejljepse. user posted image

Nisam nesto fan izlazaka za Novu godinu, a svakako je ovo vec 4 Nova godina na koju sam ja ili trudna ili dojim. user posted image user posted image

Naravno da je tako najljepše,sa svojim djetetom i mužem,ako Bog da kad ja budem imala bebu,isto necu ici slaviti vani negdje u kaficu nego kući user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 15:40:28   
ninuska
IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ne slavimo mi to aman,noc kao i svaka druga.gledamo tv...izidjemo vani da vidimo vatromet i uglavnom na spavanje.inace ng mi je kad god smo na okupu nas troje ,sad cetvoro.pa se zezamo,gledamo tv igramo igrice...jednemo kokice i palacinke user posted image


Ovako i kod nas. Dok nismo imali bebu uvijek bi organizovali neko "sijelo" gdje su bili uglavnom parovi. Ali, i to je bilo u kuci. Ako odemo do grada to je sat-dva i nazad kucici

< Poruku je uredio ninuska -- 21.12.2012 15:43:18 >

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 16:00:32   
Skvo RR
akoBogda Vlasicuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 16:39:43   
Galicia
MM svira za NG tako da cu i ja s njim. Bice veselo uglavnom. Uz rock and roll.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Nova godina kuca na vratima
21.12.2012 19:11:27   
saso

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

akoBogda Vlasicuser posted image




Blago vama,fino se provediteuser posted image


_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Nova godina kuca na vratima
22.12.2012 0:06:51   
veeseelaa
ja i mm idemo aBd u Bratislavu i u Beč sa mojim bratom i snahom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Nova godina kuca na vratima
22.12.2012 0:08:10   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja i mm idemo aBd u Bratislavu i u Beč sa mojim bratom i snahom




blago vama, fino se provedite i mislite na nas ovdje u Sa

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Nova godina kuca na vratima
22.12.2012 0:10:22   
veeseelaa
hvala draga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Ogrlica od ćilibara/jantara


Vjerujete li da ogrlice od jantara/ćilibara olakšavaju rast zuba kod beba?

Da (42%)

Ne (28%)

Ne znam (30%)


Broj svih glasova: 172

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *