|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
17.11.2009 0:38:59   
senka kurt
Na internetu potražite adresu i broj telefona Centra za kreativno odrastanje. Tražite gospodina Pašića i ako bude ili gospođu Mirelu i oni vam mogu dati broj telefona te porodice. Sreeeeeeeetno

_____________________________

Sin - 14.1.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
17.11.2009 0:41:16   
veeseelaa
hvala Senka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
20.11.2009 11:40:30   
almai
Ja sam jucer na Visnjin racun uplatila jedan iznos novca za ovu porodicu,Zaista bih voljela da ih neko od nas posjeti prije praznika.Ako to neuspijemo onda moj dio nek ide za djecu iz doma.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
20.11.2009 12:38:16   
Lucina
Mislim da se do adrese moze doci preko Hayat-ove stranice i e-maila ispunimizelju@ntvhayat.com, jer sam ja tako jednom trazila adresu jednog samohranog oca kako bih mu pomogla. Odgovorili su mi jako brzo i dali adresu, telefon i broj racuna koji su mu vjerovatno oni otvorili. Ja bih poslala mail, ali nisam gledala emisiju i ne znam o kome se radi.  

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
21.11.2009 22:49:01   
almai
Hejjjj zene....
saznala sam adresu samohrane majke!!!
Imamovic Nizaheta
ul.Sokbunar 209
Sarajevo
tel.061 469 290
Dajte molim vas vi koje zivite u Sarajevu i koje imate malo slobodnog vremena da se skupi koliko toliko novca ili namirnica i da se odnese ovoj zeni.Sevap je pogotovo sad pred praznike.
Kao sto rekoh ja sam uplatila nesto novca na visnjin racun i ako jos ko moze neka donira ili da licno osobi koja ce joj ovo odnijeti pa de se i ova djecica bar malo obraduju za nastojece praznikeuser posted image
Veselaaaa mozes li ti ovo uraditi u ime svih nas?


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Lucina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
21.11.2009 23:47:11   
veeseelaa
 
Almai hvala za adresuuser posted image user posted image user posted image  ja imam aBd nijet obići ovu porodicu prije praznika u svoje lično ime, ako je neko drugi voljan nek pristupi prikupljanju sredstava/namirnica/odjeće pa će se nekako organizirati dostava ovoj porodici
Ja bi zaista apelovala na sve forumašice da odvoje ako ne mogu drugačije onda iz svojih namirnica koje kući imaju ponešto i da se ovoj porodici to odnese
Soukbunar nije daleko, evo ima i kontakt telefon pa se žena može kontaktirati kako bi navedeno preuzela
Ajde budimo dobri
Da se ne ponavljam Almai je sve napisala, tužno da tužnije ne može biti
Molim vas da pomognemo ovoj ženi da makar za Bajram može svojoj djeci priuštiti malo radosti

IZVORNA PORUKA: almai

Neznam jeste li vi gledale vecerasnju emisiju na Hayat tv ispuni mi zelju...
Mene je bas potresla prica samohrane majke koja zivi u Sarajevu sa svoje sestero maloljetne djece od kojih je najstarije nepokretno i epilepsiju imauser posted image user posted image .Zivi od minimalnih primanja (djecijeg doplatka)i bez struje u skromnoj kucici (mada vise nici na supu).Cini mi se da dvoje ide u skolu,a ostali su kod kuce i zeljni svega i svacega.
Zeljela bih da ovu majku mi bar malo obradujemo ako nista pred Bajramske praznike da joj urucimo neku pomoc,a svaka je dobrodosla.Evo ja bih nesto novca uplatila na Visnjin racun i djecijih igracaka i odjece poslala pa da neko u ime RR ode toj zeni i uruci poklon.Sad kako god hocete ili u novcu ili da joj namirnice i djeci koju sitnicu uzmemo.Da svako od nas ko je umogucnosti donira ono sto moze majci i djeci ce itekako dobro doci,a nasa ce srca biti sretna i ispunjenauser posted image




Zamolila bi te Almai da ukoliko možeš napišeš kojeg su djeca uzrasta i spola ako neko ima nešto od garderobe da da toj dječici
Reci mi kako majka izgleda? visoka? niska? deblja? tanja?
možda bi i za nju mogle nešto obezbijediti, veš, maice, pantole
Sve je dobro došlo
Budimo plemeniti
Ajde evo da sve damo i po 5 maraka za sadaku ovoj ženi, novac možemo prikupiti u kafu ili uplatom na žiro račun npr Višnjin, neka jadnica plati struju

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.11.2009 23:53:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 0:03:58   
mamine oci
veeseela ja sam uvjek za kad budes isla samo javi da pruzim koliko mogucnosti dozvoljavaju...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 0:05:18   
veeseelaa
znala sam da ćeš se ti prva javitiuser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 13:08:48   
almai
E super pa ste pokrenule akcijuuser posted image
Djeca su izmedu 4-12god.uzrasta i pretezno su djevojcice.
Zena je srednje visine i mrsava je mozda ima nekih 40god.
I ja imam djecijih stvari i nekih stvari za zenu pa ako neprikupite dovoljno odjece ja bih busom poslala jednu torbu ako bi neko od vas mogao to da sa autobuske stanice da preuzme.
Ajmo zene u akciju i  ako nista onda na Visnjin racun pa 5km po 5nakupt ce se
Budimo humani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 16:31:18   
juni
I ja cu rado pomoci ali sam do petka u Mostaru. Rado bih isla s tobom Vesela, ali ti rece da ces prije Bajrama a ja nisam tu user posted image Mozemo li za vikend ikako?

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 16:44:46   
tea lana
vesela javi se kad budes isla,mozda necu imati gardarobe za djecu ali cu sigurno imati za nju i ako nista bar jos nesto od namirnica

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 20:53:50   
lilith
evo da se pridruzim i ja...nisam gledala emisiju ali svejedno me pogadja ovo sto ste napisale...evo i ja bi da odem i odnesem zeni nesto pa ako jos neko zeli sta poslati neka mi se javi na pp

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 21:59:51   
new mama
Veseelaa kad budes isla zovi i mene,ja bih rado pomoglauser posted image nadam se samo da cu moci zbog posla nekako da se organizujemuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 22:06:29   
mamma mumi
Vidim da ste nasle adresu, drago mi je i izvinite sto se nisam stigla javiti ranije, ali sam u takoj frci, radim u zdravstvu, pa sad ova nova gripa nas zakucala za stolice, vanredno radim, ali zelim da se pridruzim akciji, molim kada budete isli da javite, ona je tu u mom komsiliku, pa cu nesto hrane pripremiti za pacice.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:33:14   
veeseelaa
možel neko da pojasni ko stanuje na Soukbunaru put do ove žene????
ja po tim dijelovima grada ne idem pa neznam ni kuda da krenemuser posted image  ajte malo pojasnite moje Sarajke
Ja namjeravam u ovaj dan/dva otići u merkator i nakupovati joj namirnica
Almai ajde napiši uzrast djece
Tea, new mama, mamine oči, juni jestel kontale vi ići direktno kod ove porodice il da ja to pokupim od vas pa joj odnesem???
mogla mi krenuti u prikupljanje već sutra pa nek stoji dan-dva u gepeku dok joj ne odem ili kako vi kažete

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:36:14   
mamine oci
veeseela najbolje da ti uzmes od nas to sto cemo prilozit imas auto ja konkretno nebi mogla jer nemam prevoz,a za druge neznam al cujemo se pa ti dam namirnica malo garderobe i reci sta bi jos trebalo...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:38:03   
Visnja RR
dogovorite se da li da uzmem nesto novca sa ZR pa da vam dam da kupite nesto od osnovnih potrepstina!
kao sto vec znate ZR je na moje ime ali vi odlucujete sta s novcem

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:41:23   
almai
IZVORNA PORUKA: almai

E super pa ste pokrenule akcijuuser posted image
Djeca su izmedu 4-12god.uzrasta i pretezno su djevojcice.
Zena je srednje visine i mrsava je mozda ima nekih 40god.
I ja imam djecijih stvari i nekih stvari za zenu pa ako neprikupite dovoljno odjece ja bih busom poslala jednu torbu ako bi neko od vas mogao to da sa autobuske stanice da preuzme.
Ajmo zene u akciju i  ako nista onda na Visnjin racun pa 5km po 5nakupt ce se
Budimo humani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


evo veselaaaa i jos nesto,mozes li ti uzeti od Visnje novac koji sam ja uplatila,a mozda jos koja uplatiuser posted image
pa da im i to urucis ili uzmes namirnica,kako god ti je voljauser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:41:59   
mamine oci
almai je vec uplatila nesto novca na tvoj racun za ovu porodicu ja cu akoBogda ovih dana uplati....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:43:31   
veeseelaa
ma šta ko ima nek spakuje
Ja bi sutra oko 16,30 mogla naletjeti ispred tvoje zgrade a usput bi mogla pokupiti i to što tea pripremi
Tea javi se

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:44:26   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma šta ko ima nek spakuje
Ja bi sutra oko 16,30 mogla naletjeti ispred tvoje zgrade a usput bi mogla pokupiti i to što tea pripremi
Tea javi se

ok cucemo se sutra svakako...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:46:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: almai

IZVORNA PORUKA: almai

E super pa ste pokrenule akcijuuser posted image
Djeca su izmedu 4-12god.uzrasta i pretezno su djevojcice.
Zena je srednje visine i mrsava je mozda ima nekih 40god.
I ja imam djecijih stvari i nekih stvari za zenu pa ako neprikupite dovoljno odjece ja bih busom poslala jednu torbu ako bi neko od vas mogao to da sa autobuske stanice da preuzme.
Ajmo zene u akciju i  ako nista onda na Visnjin racun pa 5km po 5nakupt ce se
Budimo humani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


evo veselaaaa i jos nesto,mozes li ti uzeti od Visnje novac koji sam ja uplatila,a mozda jos koja uplatiuser posted image
pa da im i to urucis ili uzmes namirnica,kako god ti je voljauser posted image user posted image



sori almai ne vidjeh tvoj post u kojem navodiš godine i spol djece
a za novac koji je kod Višnje neznam vi recite
Ja ću joj iskupovati namirnica a možda bi joj i keš dobro došao, samo to moramo uraditi što prije, mislim prije Bajrama

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:47:57   
mamine oci
veeseela eto visnja je vec napisala da moze da se uzme novac za sta treba....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:48:49   
veeseelaa
onda kad Višnja dižeš novac? mogla bi i tebe obići sutra poslije 16,00user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
22.11.2009 23:50:19   
Visnja RR
sutra cu podici novac...mada nemam pojma koliko tamo ima... user posted image
al ima garant preko 100 km
da uzmem toliko?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *