|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
14.11.2009 23:27:35   
juni
Caballo je na Breci, malo ga je teze naci jer je zavucen, moras se bas potruditi a Caballero je malo prije Austrijske ambasade, Dzidzikovac. Napomenite da vam manje posole hranu jer nekad znaju bas zasoliti user posted image

P.s. ako budes isla u Caballero svrati do mene na kafu, blizu sam user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:06:36   
Adana
Daj recept Juni, ja voooooolim mexicku kuhinju!

A HOT WOK mi je user posted image  jer mi se ne svidja nacin "prezentacije" hrane, a nisam bila odusevljena ni ukusom... Mada, meni se ne svidja ni kineska kuhinja, najvise zbog izgleda. Tako da je moj komentar krajnje subjektivan. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:08:35   
Anoniman
4 sobe gospođe safije, atmosfera odlična, a iza svega stoji i romantična pričica o zabranjenoj ljubavi, koju ste u prilici i pročitati dok večerate...user posted image

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:14:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Dajte još prijedloga a hvala za ove do sada. Mora li se rezervisati unaprijed?? Možete li mi opisati malo ta mjesta??? Odnosno ambijent. Možda previše tražim ali jako mi je važno da se ta osoba dobro osjeća. Jako, jako važno!!!



odvedi ga u Pomodorino, ovdje će se garant uplašitiuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:15:22   
Anoniman
Poslije pomodorina ćete odmah završiti u krevetu- bolničkom!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:23:08   
juni
Moram priznati da se ni meni ne svidja Hot Wok ali opet mozda sam izabarala pogresno jelo jer se osjetilo kokosovo ulje a ja ga ne podnosim. Zato kineskú hranu volim, Adana moras probati kod mene user posted image
E sad recept

za 2 osobe:
- 400-500 gr pilecih fileta
- zuta paprika
- crvena paprika
- zelena paprika
- 2-3 glavice luka
- 2-3 k. bijelog luka
- crveni grah iz konzerve
- kukuruz

Zacini: origano, male ljute papricice (2-3 kom), sol, biber, chili u prahu-zacinska mjesavina (kotanyi, najbolji je)

Postupak:
Pilece filete isjeckati na male komadice, posoliti pobiberiti i dodati chili u prahu, nauljiri te u vreloj Wok tavi poprziti, zati u to dodati na trake sjeckane paprike i luk, mijesati dok paprike ne omeksaju na pola (ne skroz). Dodati grah i kukuruz pa zatim origano i bijeli luk, papricice i jos chilija u prahu, posoliti i pobiberiti. Samo jos kratko promijesati.
Serviras na tortilje uz pavlaku (ko voli) a gore posper izrendanog zutog sira)

Prijatno user posted image



_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:23:54   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: juni

Moram priznati da se ni meni ne svidja Hot Wok ali opet mozda sam izabarala pogresno jelo jer se osjetilo kokosovo ulje a ja ga ne podnosim. Zato kineskú hranu volim, Adana moras probati kod mene user posted image
E sad recept

za 2 osobe:
- 400-500 gr pilecih fileta
- zuta paprika
- crvena paprika
- zelena paprika
- 2-3 glavice luka
- 2-3 k. bijelog luka
- crveni grah iz konzerve
- kukuruz

Zacini: origano, male ljute papricice (2-3 kom), sol, biber, chili u prahu-zacinska mjesavina (kotanyi, najbolji je)

Postupak:
Pilece filete isjeckati na male komadice, posoliti pobiberiti i dodati chili u prahu, nauljiri te u vreloj Wok tavi poprziti, zati u to dodati na trake sjeckane paprike i luk, mijesati dok paprike ne omeksaju na pola (ne skroz). Dodati grah i kukuruz pa zatim origano i bijeli luk, papricice i jos chilija u prahu, posoliti i pobiberiti. Samo jos kratko promijesati.
Serviras na tortilje uz pavlaku (ko voli) a gore posper izrendanog zutog sira)

Prijatno user posted image




Njamiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:27:24   
juni
Bujrum Skvo user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:28:48   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: juni

Moram priznati da se ni meni ne svidja Hot Wok ali opet mozda sam izabarala pogresno jelo jer se osjetilo kokosovo ulje a ja ga ne podnosim. Zato kineskú hranu volim, Adana moras probati kod mene user posted image
E sad recept

za 2 osobe:
- 400-500 gr pilecih fileta
- zuta paprika
- crvena paprika
- zelena paprika
- 2-3 glavice luka
- 2-3 k. bijelog luka
- crveni grah iz konzerve
- kukuruz

Zacini: origano, male ljute papricice (2-3 kom), sol, biber, chili u prahu-zacinska mjesavina (kotanyi, najbolji je)

Postupak:
Pilece filete isjeckati na male komadice, posoliti pobiberiti i dodati chili u prahu, nauljiri te u vreloj Wok tavi poprziti, zati u to dodati na trake sjeckane paprike i luk, mijesati dok paprike ne omeksaju na pola (ne skroz). Dodati grah i kukuruz pa zatim origano i bijeli luk, papricice i jos chilija u prahu, posoliti i pobiberiti. Samo jos kratko promijesati.
Serviras na tortilje uz pavlaku (ko voli) a gore posper izrendanog zutog sira)

Prijatno user posted image




Njamiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:30:46   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: juni

Bujrum Skvo user posted image

Jel to lobiras po drugim temama!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne brini, ne moras me 2X zvati,,,user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:32:14   
juni
user posted image U sta se tema pretvori user posted image Mozete i u restoran kod Juni user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:34:27   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: juni

user posted image U sta se tema pretvori user posted image Mozete i u restoran kod Juni user posted image


Ovih moderatora, nikada nema,,,user posted image user posted image user posted image user posted image
Da nas malo puc puc!!!! Is, vratite se na svoju temu!!!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:36:29   
Anoniman
Molim vas, vratite se na temuuser posted image user posted image

A ako i mene pozovete necu vam nistauser posted image

< Poruku je uredio Maida RR -- 15.11.2009 0:37:02 >

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:37:44   
juni
Ok, pozvana user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 0:38:02   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Molim vas, vratite se na temuuser posted image user posted image




Hahhaah, eno zovem je ja, na drugoj temi,,,,
Maidauser posted image user posted image user posted image !!!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 1:18:54   
leli§

IZVORNA PORUKA: juni

Moram priznati da se ni meni ne svidja Hot Wok ali opet mozda sam izabarala pogresno jelo jer se osjetilo kokosovo ulje a ja ga ne podnosim. Zato kineskú hranu volim, Adana moras probati kod mene user posted image
E sad recept

za 2 osobe:
- 400-500 gr pilecih fileta
- zuta paprika
- crvena paprika
- zelena paprika
- 2-3 glavice luka
- 2-3 k. bijelog luka
- crveni grah iz konzerve
- kukuruz

Zacini: origano, male ljute papricice (2-3 kom), sol, biber, chili u prahu-zacinska mjesavina (kotanyi, najbolji je)

Postupak:
Pilece filete isjeckati na male komadice, posoliti pobiberiti i dodati chili u prahu, nauljiri te u vreloj Wok tavi poprziti, zati u to dodati na trake sjeckane paprike i luk, mijesati dok paprike ne omeksaju na pola (ne skroz). Dodati grah i kukuruz pa zatim origano i bijeli luk, papricice i jos chilija u prahu, posoliti i pobiberiti. Samo jos kratko promijesati.
Serviras na tortilje uz pavlaku (ko voli) a gore posper izrendanog zutog sira)

Prijatno user posted image




potpuno ista priprema naravno recept i sastojke mozete modifikovati prema ukusu recimo ja ne voli grah u tome svemu, a kukuruz uvijek jedem sa strane kao salatu :):):) savijamo u tortilje koje prethodno namazemo guacamole sosom pa stavimo pripremljeno meso i onda izerendani trapist sa sitno sijeckanim listicima zelene salate (malo salate)...ma njam!!! (tip: tortilje zamotate u foliju i ubacite u rernu da se "napare" izvadite i stavite u zemljanu posudu sa poklopcom i onda ih takve koristiti za savijanje---njaaaam. umjesto zemljane posude moze posluziti i plasticna mada nije to isto :(ali parola: snadji se)



_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 1:24:21   
Adana
Hvala Juni! user posted image  Rado cu probati tvoju kinesku hranu. user posted image  Mozda mi se i svidi, stoga, zoooovi me. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 7:59:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: juni

Caballo je na Breci, malo ga je teze naci jer je zavucen, moras se bas potruditi a Caballero je malo prije Austrijske ambasade, Dzidzikovac. Napomenite da vam manje posole hranu jer nekad znaju bas zasoliti user posted image

P.s. ako budes isla u Caballero svrati do mene na kafu, blizu sam user posted image


hvala, javnem ti, pa ti strči na kaficuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 13:00:06   
Anoniman
Shee, pun pogodak, ovako nešto me zanima. Samo mi još reci kakvi su konobari? Dolaze li stalno i pitaju jeli sve u redu ili te puste na miru,  kakvi su u tom pogledu??

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 13:37:37   
Anoniman
Pa  imaš više odjeljaka i kad uđeš tražiš intimnije mjesto, a isto sa konobarima- na usluzi su, ali isto tako možeš odmah sve naručiti i reći hvala za sada više ništa ne treba.
evo link:
http://www.placetobe.ba/foto_place.asp?galerija=3&tbl=subhijas

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 13:40:43   
Anoniman
Ah da, možete i večerati, hrana divna, ali postoji i dio predviđen samo za kahvu ili npr. slatko.



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 14:05:19   
lilith
sjetila sam se jos jednog odlicnog mjesta...mala kuhinja...malo,slatko,kuha pred vama...mo0ras se naruciti.broj ima na netu...4 sobe... je odlicno zamisljen koncept.no.na krajusu se negdje izgubili, previse snobovski i klopa  nista posebno...priznajem,ponekad odemo,ali, nema mi dusu,ni ono nesto,tako da meni licno nije za romanticnog izlaska

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 15:08:25   
Anoniman
kad je u donjem dijelu gužva, i nije za romantike, ali oni međuprostori sa manjim stolovima znaju imati svoju čar, ja sam npr. imala pozitivna iskustva. A što se tiče hrane, ili sam ja dobro izabrala ili mi je prijala uz povode.user posted image
Zato, najbolje je otići nekim manje "prometnim" danom, da bi bilo ugodnije.

(odgovor članu lilith)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 15:16:26   
Pretty mamma
Evo pročitah menu iz 4 sobe, zaista mi se sviđa. Nisam nikad bila, ali mislim da ćemo uskoro jer mi se hrana čini super!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Romantični izlazak sa dragom osobom???
15.11.2009 15:32:46   
acudesa
Mi smo bili u jednom super restoranu: Club1282, ulica Skenderija 23...meni je bilo fantastično, ne znam da mi je igdje bila bolja atmosvera...sve bi ljudi učinili da ti bude ugodno...Šta smo tražili, to smo i dobili-sve

http://www.club1282.ba/ba/galerija

< Poruku je uredio acudesa -- 15.11.2009 15:40:14 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

novac
Admin

koliko uspjevamo priustiti svom djetetu sve.pocev od najskuplje opreme za bebe...do najzanimljivijih odnosno najskupljih igracaka

imam novca da priustim bas sve (53%)

imam samo za neophodno...hapa,pelene (5%)

tesko al uspjevam priustiti svom djetetu sve (20%)

ne ne mogu priustiti sve (23%)


Broj svih glasova: 169

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *