|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja TV
31.12.2010 18:44:45   
mrvicaa
IZVORNA PORUKA: doublemum

Kanal br 70!

Sorry-kanal je br 71user posted image


Da nema ove RR ja ne bih ni znala da je nova tv uvrstena u program,nova na moja tv,a ja govorim sve je super samo nema nove i rtl-auser posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Moja TV
31.12.2010 20:42:48   
puma
mrvice, ima i nova ima i rtl+ i upravo su uvrstili i CMC (Croatian Musical Chanel) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio puma -- 31.12.2010 20:43:11 >

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Operateri
31.12.2010 22:51:53   
mrvicaa
E Puma srce si user posted image user posted image user posted image sad kazem mm "evo uvrstili su cmc,de prebaci",kaze on meni"ama kako ti znas daljinski u ruke ne uzimas",e reko RR cuda cini,a ja ko Alisa u zemlji cuda...

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:28:46 >

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Operateri
1.1.2011 10:40:26   
puma
heheheheheh... a jos ima raje iz BH Telecom-a user posted image  user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:28:36 >

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Operateri
1.1.2011 14:01:49   
ena0002
IZVORNA PORUKA: leona81

ja imam moju tv zajedno sa telefonom onaj paket i prezadovoljna sam...

Je li onaj paket od 55 KM....i sta se tu u fiksnom telefonu ne placa...je li samo razgovori sa fiksnim 033 ili svi fiksni user posted image ...a sta je kad zoves na mobilne user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:28:25 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Operateri
1.1.2011 14:28:03   
Blue rose RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: Amrino

Vidim da postoji tema "Moja TV"...pa rekoh da otvorim i ovu...
Mi smo odavno, razocarani uslugom, bahatoscu BHTelecoma, odlucili da ukinemo fiksnu telefoniju i evo prije neki dan smo postali korisnici Logosoftovog paketa Trio...
Podrazumijeva xDSL + Super Tv (najnaprednija televizija u BiH) + kompletna uluga fiksne telefonije...Sve to kosta mjesecno 58, 50 KM
Mi smo za sada prezadovoljni. Kakva su vasa iskustva?



IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Amrino dobro si kazala, it Telekoma su pobudalili, i mi zajedno sa njima, jer ih velika većina prati u stopu.

Kod mene je Telemach, sad sam ih zvala kažu od naredne godine kreću sa tim paketima i ja se odmah prebacujem.


IZVORNA PORUKA: tekja

Mi smo od pocetka decembra presli na logosoftov internet, ekstra smo zadovoljni, neogranicen download, brzina ekstra, vec smo skinuli toliko stvari, pa sada imamo problem gdje naci vrijeme za gledanje svegauser posted image ...to za tv+ fiksni nisam znala, a i meni je BH Telecomuser posted image ...mislim nisu normalni...


IZVORNA PORUKA: Dinkica

Je evo već dva mjeseca čekam logosoft xdsl interent +iptv ali nam je kućepazitelj pravio probleme, nije htio dati odmah saglasnost user posted image , konačno je pristao i iz lola su obećali do 10 januara, jedva čekam, jer bhtelecomov adsl je totalno zakazao


IZVORNA PORUKA: neki

Mi kontali da se prebacimo,taman sledeci mjesec,nadam se da cemo biti zadovoljniuser posted image
Hajd pisite iskustvauser posted image



IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja sam upravo to narucila ali bez telefona, nemam pojma zasto nisam telefon


IZVORNA PORUKA: Hannan

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Je evo već dva mjeseca čekam logosoft xdsl interent +iptv ali nam je kućepazitelj pravio probleme, nije htio dati odmah saglasnost user posted image , konačno je pristao i iz lola su obećali do 10 januara, jedva čekam, jer bhtelecomov adsl je totalno zakazao


Dinkice, molim te iako to nije tema, da mi kazes kakve si ti probleme imala sa Bh telekom adsl. Jer vidim iz razlicitih gradova smo... kod nas je svak idan  neki prekid u intervalu 15-17h i jos poneki put  u toku dana, kad ih nazovem uvijek isto idite na restartovanje modema, na kraju je bilo da je nasa mrezna karta losa, pa smo i to promijenili i sad znam da je do njih, da i brzina nikad nije bila ona koju smo placali, umjesto 4Mbit smo imali max 3...i mi smo toalno razocarani i rado bih uzela ovaj logosoft ali kod nas ga nema, pa cemo ponovo na  wireless.


IZVORNA PORUKA: emma.L

Generalno smo zadovoljni Logosoftom. Dešavalo se u početku često da imamo neke prekide svega, pa smo restartali, pa gasili i palili, vadili iz struje, dok nisu došli i postavili novi modem. Bili su nam uvalili neki sa skroz rasklimanim utičnicama user posted image . Sada je ok i zadovoljni smo i internetom i TV-om. Zna se desiti da titl ne možeš naći na našim jezicima, ali to nam i nije problem. E budući da se broj korisnika rapidno povećava, pitam se hoće li usluga ostati na nivou user posted image .


IZVORNA PORUKA: amdi

Mi smo na Telemach-u, imamo paket kanala HBO i HD rezolucije-fenomenalni su


IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: Hannan

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Je evo već dva mjeseca čekam logosoft xdsl interent +iptv ali nam je kućepazitelj pravio probleme, nije htio dati odmah saglasnost user posted image , konačno je pristao i iz lola su obećali do 10 januara, jedva čekam, jer bhtelecomov adsl je totalno zakazao


Dinkice, molim te iako to nije tema, da mi kazes kakve si ti probleme imala sa Bh telekom adsl. Jer vidim iz razlicitih gradova smo... kod nas je svak idan  neki prekid u intervalu 15-17h i jos poneki put  u toku dana, kad ih nazovem uvijek isto idite na restartovanje modema, na kraju je bilo da je nasa mrezna karta losa, pa smo i to promijenili i sad znam da je do njih, da i brzina nikad nije bila ona koju smo placali, umjesto 4Mbit smo imali max 3...i mi smo toalno razocarani i rado bih uzela ovaj logosoft ali kod nas ga nema, pa cemo ponovo na  wireless.


Mi nismo imali nikad prekida ali brzina je očajna, imamo paket od 8G sa brzinom 2Mb/s i to bi tebalo da ide ko flak a meni zaglavi kad otvorim 3 stranice, streaming videa se prekida, brzina downloada filma nikad ne pređe 50kb/s znači treba noć da se skine film i neću da bacam 30 KM za takvu uslugu, nisam ja ni zvala njih jer imam ovu opciju optical fiber to home od logosofta pa da je iskoristim.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Operateri
3.1.2011 12:16:00   
puma
IZVORNA PORUKA: ena0002

IZVORNA PORUKA: leona81

ja imam moju tv zajedno sa telefonom onaj paket i prezadovoljna sam...

Je li onaj paket od 55 KM....i sta se tu u fiksnom telefonu ne placa...je li samo razgovori sa fiksnim 033 ili svi fiksni user posted image ...a sta je kad zoves na mobilne user posted image


ena, sto se tice fiksnog telefona, svi pozivi prema fiksnoj mrezi, sto znaci bez obzira da li zvala 033 ili 038 ili 035 ili 070 su besplatni... znaci ako zoves sa fiksnog telefona na fiksni telefon, to je BESPLATNO... ako zoves na mobilni telefon ili u inostranstvo, OBRACUNAVA se po vec utvrdjenoj tarifi... user posted image

i da... paket PHONE koji ukljucuje tv + telefon, iznosi 25 KM bez pdv-a...
paket NET koji ukljucuje tv + adsl (bez telefona), iznosi 55 KM bez pdv-a...
paket FULL koji ukljucuje tv + telefon + adsl, iznosi 65 KM bez pdv-a, odnosno 76 KM sa pdv-om... (ja ovaj koristim)


< Poruku je uredio puma -- 3.1.2011 12:19:29 >

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Operateri
3.1.2011 12:25:14   
anidla
IZVORNA PORUKA: puma

IZVORNA PORUKA: ena0002

IZVORNA PORUKA: leona81

ja imam moju tv zajedno sa telefonom onaj paket i prezadovoljna sam...

Je li onaj paket od 55 KM....i sta se tu u fiksnom telefonu ne placa...je li samo razgovori sa fiksnim 033 ili svi fiksni user posted image ...a sta je kad zoves na mobilne user posted image


ena, sto se tice fiksnog telefona, svi pozivi prema fiksnoj mrezi, sto znaci bez obzira da li zvala 033 ili 038 ili 035 ili 070 su besplatni... znaci ako zoves sa fiksnog telefona na fiksni telefon, to je BESPLATNO... ako zoves na mobilni telefon ili u inostranstvo, OBRACUNAVA se po vec utvrdjenoj tarifi... user posted image

i da... paket PHONE koji ukljucuje tv + telefon, iznosi 25 KM bez pdv-a...
paket NET koji ukljucuje tv + adsl (bez telefona), iznosi 55 KM bez pdv-a...
paket FULL koji ukljucuje tv + telefon + adsl, iznosi 65 KM bez pdv-a, odnosno 76 KM sa pdv-om... (ja ovaj koristim)



mila jel ovo 100% tacno da ako zoves bilo koji fiksni u BiH je besplatan user posted image user posted image user posted image meni tako nisu rekli u BH telecom poaslovnici u Sarajevu user posted image samo su mi rekli da je besplatno ako zoves fiksne unutar bh telecom fiksne telefonije, ali to se ne odnosi npr ako zoves banja luku i sl.

sad se kontam...

ajd daj mi info user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Operateri
3.1.2011 12:39:48   
puma
dobro su ti kazali... unutar BH Telecom mreze... ali ako taj neko u Banja LuKi koristi mrezu BH Telecom-a onda je i to bResplatno... ima i u BL mreza BHT-a... znaci nije bitno koji grad, bitno je da je mreza BH TELECOM-a


< Poruku je uredio puma -- 3.1.2011 12:40:12 >

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Operateri
15.5.2011 22:14:22   
taurus
znate li kakva je sada situacija sa moja tv od bh telekoma
ima li prekida i da li zavisi u kojem dijelu grada živiš

mi smo prošle sedmice podnijeli zahtijev

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Operateri
15.5.2011 22:17:31   
ElmaB
Kažu da i dalje im ledi slika ponekad, a i jošuvijek nemaju Novu tv.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Operateri
15.5.2011 22:34:53   
leona81
slika ne ledi, i imaju novu tv, nemaju rtl...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Operateri
15.5.2011 22:43:42   
taurus
na njihovoj stranici piše da imaju rtl a nema nove user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Operateri
15.5.2011 22:54:07   
leona81
imaju novu tv i rtl plus...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Operateri
15.5.2011 22:59:00   
taurus

IZVORNA PORUKA: leona81

imaju novu tv i rtl plus...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Operateri
15.5.2011 23:21:06   
mama75
IZVORNA PORUKA: taurus

znate li kakva je sada situacija sa moja tv od bh telekoma
ima li prekida i da li zavisi u kojem dijelu grada živiš

mi smo prošle sedmice podnijeli zahtijev

Ponekad se desi da slika "zaledi" ili neki kraci prekid. Mislim da puno zavisi i od tvoje linije. Kod nas su bas stari vodovi, valjda to jos nisu mjenjali (Grbavica) pa se desi povremeni prekid, ali nije nista strasno. Kada smo tek uveli (prije pola godine) bilo je dosta prekida, pa smo ih mi stalno zvali i prijavljivali te smetnje i onda su dosli i zamjenili nam jedan od onih uredjaja koje montiraju i sada je puno puno bolje.  I ima NovaTV. Imaju skoro svi kanali kao i na kablovskoj izuzev onih "narodnjaka po citav dan". U stvari od tih muzickih nema ni MTV, VIVA, samo ima 1 hrvatski.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Operateri
24.8.2011 23:54:41   
leona81
posto je ona tema zakljucana, samo da objasnim ovdje sta je voip, da se ne lupa na casu

http://hr.wikipedia.org/wiki/VoIP

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Operateri
24.8.2011 23:58:09   
Dida79

IZVORNA PORUKA: leona81

posto je ona tema zakljucana, samo da objasnim ovdje sta je voip, da se ne lupa na casu

http://hr.wikipedia.org/wiki/VoIP


Vidi kako zena zna user posted image
A kako da to koristim imam moju TV full paket i od telecoma sam dobila telefon valjda bi trebalo da moze..E sad kakoooooo

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Operateri
25.8.2011 0:01:40   
Daj daj
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: leona81

posto je ona tema zakljucana, samo da objasnim ovdje sta je voip, da se ne lupa na casu

http://hr.wikipedia.org/wiki/VoIP


Vidi kako zena zna user posted image
A kako da to koristim imam moju TV full paket i od telecoma sam dobila telefon valjda bi trebalo da moze..E sad kakoooooo



Moze, moze user posted image
Idi na opciju MENI na daljinskom upravljacu, zatim izaberi opciju POMOC i tu ces naci objasnjenje, a nije tesko ni na opciji VIDEOTEKA, imas i tu upute za koristenje.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Operateri
25.8.2011 0:04:10   
leona81
zavisi koji telefon jer svi prijasnji telefoni nisu bili voip, a oni kao nude uslugu voip telefonije...prije mjesec dana poceli su sa ip telefonima http://www.mojatv.ba/ipphones.html

mi smo uzeli ovaj gigaset, htjeli smo imati pravu voip uslugu, medjutim navodno sad ne mozemo zbog modema, kojeg smo imali ali nam je zamijenjen prilikom prelaska na veci paket jer smo htjeli imati net ukljucen u sve to pa su nam postavili stari modem da bi imali net, a sad nam kao treba opet taj modem...sad mi nije jasno kako ce onda net funkcionisati...eh da, otkad imamo paket full nemamo wirellesa a sad bi uz ovu kompletnu uslugu trebali imati i wirelles...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Operateri
25.8.2011 0:05:19   
leona81
IZVORNA PORUKA: Daj daj

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: leona81

posto je ona tema zakljucana, samo da objasnim ovdje sta je voip, da se ne lupa na casu

http://hr.wikipedia.org/wiki/VoIP


Vidi kako zena zna user posted image
A kako da to koristim imam moju TV full paket i od telecoma sam dobila telefon valjda bi trebalo da moze..E sad kakoooooo



Moze, moze user posted image
Idi na opciju MENI na daljinskom upravljacu, zatim izaberi opciju POMOC i tu ces naci objasnjenje, a nije tesko ni na opciji VIDEOTEKA, imas i tu upute za koristenje.



@daj daj voip NIJE videoteka...niti bilo sta slicno.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Operateri
25.8.2011 0:10:43   
Dida79
I kod mene je gigaset samo duo i da ni mi nemamo wirells...kako sam razumila cikicu iz telecoma ne mozes imati net na dva racunara i jos + wirellsuser posted image ...jedan mi je prijatelj poslao upute kako da ukljucim preko biliona ali treba uci na tu stranicu i vrlo lako mozes sve da zeznes sto mi se je vec jednom desilo... pa nisam nista imala 4 dana gotovo do ludila me dovelo umalo nisam sve kroz prozor izbacila

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Operateri
25.8.2011 0:13:20   
Daj daj
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: Daj daj

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: leona81

posto je ona tema zakljucana, samo da objasnim ovdje sta je voip, da se ne lupa na casu

http://hr.wikipedia.org/wiki/VoIP


Vidi kako zena zna user posted image
A kako da to koristim imam moju TV full paket i od telecoma sam dobila telefon valjda bi trebalo da moze..E sad kakoooooo



Moze, moze user posted image
Idi na opciju MENI na daljinskom upravljacu, zatim izaberi opciju POMOC i tu ces naci objasnjenje, a nije tesko ni na opciji VIDEOTEKA, imas i tu upute za koristenje.



@daj daj voip NIJE videoteka...niti bilo sta slicno.




Znam kasno pravilno procitala user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Operateri
25.8.2011 0:15:46   
Dida79
Ko prizna pola mu se oprasta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Operateri
21.9.2011 7:29:53   
Miimy
pozz jel mi neko moze reci sta je potrebno da bise zaledio telefon u bh telekomu hvala

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *