|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pozdrav
22.5.2008 19:56:09   
Amrino
IZVORNA PORUKA: medavi

OOOO lejla pa ja gledam slike i kontam jesil to ti, draga moja bas mi je drago da imas bebacu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cula sam od tvoje sestre da si trudna al nisam znala da si se porodila!!! CESTITAM!!! Hej amrino ta sam visoka plava 1. maj odbojkasica ali znam li ja tebe ako moze koji detalj a iz ovih stopa idem da vidim slicice tvoje.


Ma ne znamo se licno...Ja sam isla u IGK...pa smo par puta igrale neke utakmice protiv vas...rukomet i to...:-)
Dobro pamtim likove pa eto...user posted image
Sto se slicica tice...evo sad cu neke da postavim...jos uvijek nemam niti jedan album.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pozdrav
22.5.2008 21:00:23   
ja i ti
Pozdrav svim mamama iz citavog svijetauser posted image ja sam vam novi biskvit!Zovem se Sali imam 1 sina i 2 cerke. Ovaj Forum je (super dobar)user posted image nadam se da cemo se dobro druzit i nesto poucno naucit!Jedan veliki pozdrav za mame user posted image

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pozdrav
22.5.2008 22:08:44   
RAJA
Dobrodošlica Ja i ti vidjet ćeš da će ti biti super s nama

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu ja i ti)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pozdrav
23.5.2008 17:49:18   
medavi
Dobrodoslica i od mene sali ovdje ce ti biti super...Pozdrav i tebi..

(odgovor članu ja i ti)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pozdrav
23.5.2008 23:52:30   
lejlašh
Hej Vildana, baš smo neki dan izašle zajedno prošetati Jasna, Nermana i ja, ukupno imamo 4 djevojčice pa nam fali još jedna da Kelavi osnujemo novi prvi tim user posted image user posted image user posted image  Pošto se moja seka udaje uskoro nadam se da će 5. biti baš njena djevojčica.
Sinovi su ti pravi slatkiši, posebno mlađi, skroz liči na tebe. Kako se zovu?

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pozdrav
24.5.2008 0:01:05   
medavi
Hej jeste se okitile curamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image MIslila sam i ja sebi jednu da rodim al kao sto vidis kod mene MM pravi muskiceuser posted image user posted image user posted image user posted image Zovu se stariji Haris i mladji Samed.kako su mi nermana i jasna sta ima kod njih. Hej pa nisam vas vidjela 100 godina. Jednom sam srela jasnu al nisam bila sigurna jel ona jer ima maramu?

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pozdrav
24.5.2008 0:04:57   
medavi
Hej draga odoh ti spavat. Hajd sutra da malo promahalamo kad ulovis vremena. Znam da sad od male nemozes cesto na pc. Prava ti je slatkica... Ja saotprilike u ova doba na RR-u pa da tipkamo malo pusa za laku noc pozdravi mi odbojkasice...

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pozdrav
24.5.2008 0:17:39   
lejlašh
Obje imaju maramu, sada Jasna i ja blizu stanujemo, pa se često vidimo. A ni tebi nije kasno za još jednu curicu, pa treba nam u timu i visokih pucačicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pozdrav
24.5.2008 17:42:35   
medavi
Pa vidicemo da poradimo na tomeuser posted image user posted image user posted image samo ti ja imam jedan hendikep... sama sam ti ovamo nema ko da mi pomogne ama bas nista tako kad se porodim nema lezanja nego odmah oko bebe... i sve tako. Jedino sad kad mi je Hari malo porastao posaljem ga mami na desetak dana. Bio mu je upis u skolu pa kad krene u septembru ni ja necu moc tako cesto dolazit, imacu vise obaveza neznam kako bi sa jos jednom bebom stizala sve to...Kontala sam aBd tamo kad Samedu bude oko 5 pa onda mozda poradit na trecoj bebi. A imam zelju bar jos jednouser posted image user posted image user posted image I bas mi je drago za njih dvije sto su krenule tim putem i bila sam prijatno iznenadjena kad sam saznala. Selami mi nase dvije mu"minke puno i da se vidimo nekad na kafi kad dodjenm tamo vazi???

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *