|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trakice za ovulaciju
28.4.2014 16:08:27   
Irilda
Ja je nisam mjerila,nije mi se dealo, ali u ovih par dana su se trakice ipak ispostavile kao vjerodostojne, govorila sam na drugoj temi da kada mi je gin. rekao da ocekujem ovulacije u tih dva dana trakica je tamnila

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Trakice za ovulaciju
26.5.2014 20:56:05   
amelia92
[img=http://s10.postimg.org/ta5qqwlc5/PANO_20140526_155216.jpg]. Treba mi mala pomoc dali ove crtice znace pozitivno sobzirom da na testu za uputstvu pise da treba biti jaca od kontrolne..prvi put radim trakice juce je bila bleda crta danas jaca..hvala vam cure unapred

(odgovor članu Irilda)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Trakice za ovulaciju
26.5.2014 20:59:17   
amelia92
user posted image

(odgovor članu amelia92)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Trakice za ovulaciju
27.5.2014 8:35:01   
9months
Ovaj donji test mi izgleda kao pozitivan...baci se u akciju user posted image user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu amelia92)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Trakice za ovulaciju
27.5.2014 19:13:37   
amelia92
user posted image evo danasnjeg stanja ujutru sam uradila jedan test bio je pozitivan ali sam negde procitala da se ne rade sa jutarnjim urinom nisam imala mira pa sam malo pre uradila jos jedan i naravno ponovo su tu user posted image za koliko bi se odprilike desila ovulacija sobzirom da je jos od juce lh trakica pozitivna? user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Trakice za ovulaciju
28.5.2014 8:49:11   
9months
Obično naredni dan bude ovulacija, mada se meni prošli ciklus desilo da mi je trakica bila pozitivna na dan ovulacije.
I najbolje ti je raditi testove u isto vrijeme i nipošto sa prvim urinom.
Ja recimo uradim trakicu kada se vratim s posla, oko 17:00, a prije toga oko dva sata ne idem na toalet i do sada su mi trakice bile ok.

Ti se samo baci u akciju, nemoj više razmišljati kada će biti O, uživaj s mužekom pa da se mala mrvica zakači user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu amelia92)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Trakice za ovulaciju
28.5.2014 22:41:28   
amelia92
9months molim te za odg meni je i danas lh trakica bila pozitivna doduse slabija nego juce i prekjuce merim bazalnu T nije skocila to valjda znaci da nije jos bilo O kako je moguce da tri dana za redom imam pozitivan test user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Trakice za ovulaciju
3.6.2014 17:40:28   
amelia92
user posted image evo ovakvo je bilo moje iskustvo sa lh trakicama 23 dc je bila najjaca crta taj dan je bila O mislim jer imala sam egg iscedak prekosutra je skocila temperatura na 36.9 ..sada sam u iscekivanju 10 juna nebi trebaka user posted image da stigne

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu amelia92)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Trakice za ovulaciju
28.8.2014 17:58:15   
TiruTiru
JA vas pozdravljam...prije par mjeseci narucih s neta trakice za ovulaciju, obcine i testove za utvrdjivanje trudnoce s neta, obzirom da smo se dugo druzile na ovoj temi pa kao i vi pokusavala ostatu u drugom stanju. MEdjutim, dok su one dosle...ja vec cekam bebaca u 6 mj trudnoce.
trakica imam oko 30tak cini mi se i prodala bih ih po cijeni po kojoj sam ih i kupila, provjerim jos jednom...al mislim da je oko 60-70centi jedna...ukoliko nekom trebaju, tu sam. Ako ne, cekat ce mene za neku drugu bebicu, do tada vaam zelim puno puno srece:***

(odgovor članu amelia92)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Trakice za ovulaciju
24.2.2017 13:30:08   
vila_7
Da li neko prodaje ove trakice?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Trakice za ovulaciju
30.3.2017 9:37:34   
Lili_lili
Cao djevojke :)
Imam i ja jedno pitanjce :) Naime pratim bazalnu temp.i dva dana je bila 35.9 (26.i 27.03.) i ta dva dana su mi i ovulacijske trakice pokazale dvije linijice jednakog intenziteta... mozda je ona od 27.03. bila mrvu slabija od one 26.03.. prvu trakicu sam odradila oko 16h a odnose smo imali oko 22h, ponavljam druga je trakica isto bila pozitivna mrvu mrvu slabija od one dan prije,ali tu drugu noc nismo imali odnose... 28.03. mi je bazalna skocila na 36.2 i odradila sam jos jednu trakicu na kojoj je testna linija bila slabija https://s21.postimg.org/dzjhnns07/20170328_140100.jpg evo imam sliku od 28.03.,one od prije sam obrisala... i 28. navece smo imali odnose... bazalna i dalje je 36.2.. sta mislite kolike su nam sanse da smo "uboli"... onako od oka :) Hvala :)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Trakice za ovulaciju
30.3.2017 14:12:40   
Galicia
Velike sanse, naravno ako je sa vama sve okej s medicinske strane.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lili_lili)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Trakice za ovulaciju
30.3.2017 14:20:31   
Lili_lili
Ma nesto sam razmisljala da li je trebalo da svaki dan pokrijemo od 26og ali nadam se da i ovako smo pokrili tu ovulaciju... Sad sam odradila jos jednu trakicu i negativna... znaci da je proslo... sad mi je cekati.. za sad je sve bilo ok s moje medicinske strane... ovo nam je tek pocetak da pokusavamo...user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Trakice za ovulaciju
30.3.2017 15:37:24   
Galicia
Sperma zivi u tebi do 72 sata, tako da ste okej. Puno vam srece zelim.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lili_lili)
Neposredna veza do poruke: 339
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *