|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trakice za ovulaciju
26.5.2008 18:30:07   
ivancica
nakon jedne blijede i drugi dan jake crte, danas kao da je u zemlju propala. znači da bi danas trebala nastupiti ovulacija, mada me je sinoć kasno bolio stomak, ništa strašno, ali eto čisto da pomenem. i pošto smo zaista izmučeni, sinoć smo kao u inat odmarali.user posted image cure...još nešto...ja idem na wc svakih 45 minuta, nisam prehladjena ili slično!?!?  user posted image postoji li ikakva šansa da mi je to mokrenje jedan od simptoma ovulacije. pliz help.

< Poruku je uredio ivancica -- 26.5.2008 18:35:52 >


_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Trakice za ovulaciju
26.5.2008 18:49:15   
Snjeguljica
Draga ivančice, pošto ja vrlo rijetko dobijem, a o ovulaciji da ti i ne pričam, c. sluz nikada nisam ni primjetila, tako da ti ne mogu puno pomoći oko toga. Jedino znam da stomak može da boli kao i kada trebaš dobiti. Proguglaj malo, npr. ukucaj cervikalna sluz ili ovulacija, puno toga možeš naći. Veliki pozdrav, i ne opterećuj se mnogo psihički, jer je svaki odnos, koji je pod pritiskom,prilično bez rezultata. Navijam za tebeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Trakice za ovulaciju
26.5.2008 20:10:05   
sabinas
draga moja ivancica,ja ti npr uoce nemam tu famoznu sluz o kojoj svi pricaju kada im je O...a bas sam prije sat vremena bila kod doktorice i potvrdila mi je,da mi je danas O,cak se sve fino i vidi i sve je ok.Sto se tice simptoma,kod mene je isto kao kada trebam doci user posted image .Povremeno me zigaju krsta,pa i jajnici,imam taj osjecaj stalne potrebe za mokrenjem,ne mogu npr.trpiti da ne odem u WC jel me nesto pritisce i nevjerovatnu imam potrebu za sexom.Eto nadam se da sam ti nekako pomogla sa svojim simptomima.
Samo ti svaki dan ......user posted image  i rezultat nece izostati,kad-tad

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Trakice za ovulaciju
26.5.2008 20:30:40   
Snjeguljica
Draga sabinas, potpisujem sve što si rekla, potpuno ista stvar je i kod mene. Veliki pozdravuser posted image

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Trakice za ovulaciju
26.5.2008 21:40:32   
Snjeguljica
Naravno, zaboravila sam dodati, u rijetkim slučajevima, kada uopšte i imam ovulacijuuser posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Trakice za ovulaciju
27.5.2008 14:10:18   
ivancica
cure ono jučerašnje učestalo mokrenje, danas nestalo, ne baš skroz, ali sada je puno puno normalnije. mislim da je to znak kada moje tijelo ovulira. pa eto i sinoć user posted image  je bilo svega i  svačega, a jutros sam se probudila sa "upalom mišića".user posted image  inače, bilo nam je super, super, super, akrobacije, gimnastika (hi,hi...) i te stvari. nadamo se da će ovaj mjesec biti user posted image .

_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Trakice za ovulaciju
27.5.2008 14:44:45   
Pilka
Samo naprijed ivancice tako i treba.... navijamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

;-)

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Trakice za ovulaciju
27.5.2008 21:17:18   
Esme
Ivancice, molim te reci mi, jesu li to gabControl testovi za ovulaciju?Ja sam te koristila i kao imala sam neki dan O. Kao i ti dobila sam upalu mišića, ali čuj nadam se da će upaliti.

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Trakice za ovulaciju
27.5.2008 21:24:58   
ivancica
user posted image   da draga to su te

< Poruku je uredio ivancica -- 27.5.2008 21:35:37 >


_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu Esme)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Trakice za ovulaciju
28.5.2008 10:34:55   
Snjeguljica
Drage moje, juče sam kupila trakice za ovulaciju PrimaTime, i na uputstvu sam pročitala da, ako je testna linija svjetlija od kontrolne, bez obzira što je ima, ovulacije nema, odn. test je negativan. Testna linija treba da je iste boje ili čak tamnija od kontrolne da bi test bio pozitivan. Baš sam se razočarala, jer je kod mene uvijek svjetlija. Veliki pozdrav za sve.

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Trakice za ovulaciju
3.6.2008 8:35:49   
Esme
Na preporuku dr, kupim ja trakice i uptrijebim ih dva puta, kad ono oba puta u razmaku od dva dana, test pozitivan.Međutim, ciklus, koji je u zadnje vrijeme ok, nastupi 23. dan. E, sad, ko bi ga znao?Test na ovulaciju poz, ja se ponadala, kad ono, prije neg što sam očekivala dođe teta draga.Nikad nisam imala uranjenu menstruaciju, mogla je kasniti, ali ranije da dođe, nikad. Inače, pijem bromergon, da smanjim prl i držim ga pod kontrolom. Šta bi sad to moglo bit, test poz, a od trudnoće ni traga. Opet ja kontam da se testiram i ovaj ciklus, pa šta Bog da. Šta vi mislite?

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Trakice za ovulaciju
3.6.2008 14:34:18   
Snjeguljica
Draga Esme, možda nisam dobro shvatila, ali mi se čini da si malo pogriješila. Kažeš da ti je test pozitivan, a nigdje trudnoće. Trakice za ovulaciju određuju kad su ti plodni dani, a ne pokazuju trudnoću. Opet, ispravi me ako griješim, možda sam pogrešno shvatila.

(odgovor članu Esme)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Trakice za ovulaciju
3.6.2008 17:34:15   
Esme
Ma znam Snjeguljice da to nisu testovi trudnoće, nego sam kontala ako je test ovulacije poz, super, bićemo vrijedni i eto. Znaš moji raniji ciklusi su bili anovulatorni zbog visokog prl, pa sam mislila da sam sad ubola u pravo vrijeme sva sretna što je test pokazao da imam O. Sad, da li sam ja stvarno imala O ili je test pogriješio, ne znam. Činjenica je da je M uranila ovaj mjesec i to poprilično.Kao što rekoh, nikad ranije nije. Inače kasni, zbog hiperprolaktinemije.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Trakice za ovulaciju
3.6.2008 21:09:22   
Snjeguljica
Izvini Esme, mali nesporazum. Ako je tako, kreni u akciju, biće to sve OK.

(odgovor članu Esme)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Trakice za ovulaciju
19.6.2008 15:08:15   
Snjeguljica
Danas sam vam, drage moje, uradila testić za ovulaciju, i testna linija je bila tamnija od kontrolne, a kako sam shvatila, to je najveća koncentracija LH, tzv. LH-pik. Ali nemam nikakvih simptoma ovulacije, ne boli me ništa, i nemam nikakve sluzi. Da li je on uopšte siguran toliko? Šta mislite vi?
Ali je tako lijepo vidjeti dvije crtice pa makar i na testu za ovulaciju.
Pusica

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Trakice za ovulaciju
19.6.2008 15:16:02   
zvončica
Pa koliko sam pročitala, i ne mora se sluz pojaviti prilikom ovulacije- nije obavezna. Kad ti je već trakica pokazala ovulaciju, a ti navaliuser posted image user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Trakice za ovulaciju
19.6.2008 15:16:41   
Antigona
Testna linija tamnija znači da je ovulacija u toku.
Pusti simptome bacaj se u akciju za svaki slučaj!!
SRETNO!!!!

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Trakice za ovulaciju
19.6.2008 15:17:40   
ivancica
Draga moja ako si koristila GabKontrol trakice kod njih ti je ovako: kada ti se pojavi ta druga crtica tamnija od kontrolne, znači da ti ovulacija nastupa u naredna 12-36 sati. pa ti budi spremna.user posted image user posted image  a što se tiče sluzi i ostalih simptoma, oni ti nekada mogu biti i prikriveni ili ih nema nikako. zato danas, sutra, prekosutra...hm kako ono ide dan koji ide iza prekosutrauser posted image , ma nije bitno. navali.user posted image  
navijam za tebe, sebe i ostale trudilice.

< Poruku je uredio ivancica -- 19.6.2008 15:24:31 >


_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Trakice za ovulaciju
19.6.2008 15:25:27   
ivancica
evo i ovo možda pomogne:

LH testovi su urinarni testovi koji otkrivaju LH hormon u mokraći žena i velika pomoć parovima koji žele dobiti potomstvo. Testovi su jednostavni za upotrebu i 99,99% sigurni. U jednom "ciklusu" potrebno je oko 10 do 15 komada, ovisno o duljini menstrualnog ciklusa žene Upotreba: Testovi se počinju koristiti 10 dan ciklusa tako da se test uroni u mokraću (najbolje je mjeriti oko 11 sati ujutro i 16 sati popodne) kad su najveće koncentracije LH hormona u krvi i mokraći. Testovi se koriste sve dok ne dobijete dvije pozitivne crte na testu istog intenziteta (objašnjenje dobijete s testovima). Nakon pozitivnog rezultata na testu ovulacija će uslijediti u periodu od 24 do 48 sati.

_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Trakice za ovulaciju
20.6.2008 17:55:17   
Snjeguljica
Nisam mila, koristila sam PrimaTime, ali je princip isti, a uputstvo im je super, detaljno je. A simptoma nikad nisam ni imala, ni kada mi je dr potvrdio da imam ovulaciju. Pa sinoc i jutros je bilo svaštauser posted image , a moraću ga maltretirati i ujutro, ne bih i večeras, neka se malo oporavi, srce mojeuser posted image . Hvala vam drage moje. Veliki pozdrav od mene za sve.

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2009 9:18:06   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: Snjeguljica

Misliš na maybe baby? Već ga imam, i previše često mi pokazuje plodne dane, i na njega utiče svašta. Čak mi pokazuje i plodne dane za vrijeme menstruacije.

potpisujem

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2009 9:22:44   
hodajuci simptom
kupuje li iko LH trakice preko neta i koje?

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2009 9:26:52   
baby_joy
IZVORNA PORUKA: hodajuci simptom

kupuje li iko LH trakice preko neta i koje?



Pogledaj ovdje http://www.saveontests.com/Ovulation.htm . Ja lično nisam naručilvala ali znam da su cure naručilvale s te str.pozzz

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2009 11:28:43   
/MMK/
Zašto plaćate toliko za trakice, iz kojeg razloga ih ne naručite preko interneta?
Ja sam 2 puta naručivala, sigurno je i dođu za 7 radnih dana ( saveontests i homehelth).
Ljudi sa e-bay naručuju svašta nešto pa što ne i trakice.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2009 14:22:08   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: /MMK/

Zašto plaćate toliko za trakice, iz kojeg razloga ih ne naručite preko interneta?
Ja sam 2 puta naručivala, sigurno je i dođu za 7 radnih dana ( saveontests i homehelth).
Ljudi sa e-bay naručuju svašta nešto pa što ne i trakice.



ja ih nikad nisam kupila, ni u apoteci, ni preko neta, pa ne znam ni koje, ni koliko kostaju, na ebay je ponuda ogromna, ne znam koje da uzmem, ni u cemu je razlika, ni koje, odakle, ni za koliko stizu. koliko ih ti placas i koliko ih dodje u pakovanju?

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *