|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SAMOCA
30.11.2009 15:47:21   
Tigrica
Hvala,draga moja!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: SAMOCA
30.11.2009 15:58:31   
teta berta
Jesam ponekad, posebno kad je muz druga, pa ode u 2 popodne a dode u 2 navece... kao danas... Ponekad dodu frendice ali vecinom rade pa svako ima svoje obaveze... Vec pomalo "sizim" zbog posla, pa nekad se zapitam zasto sam i studirala... imam osjecaj da nikad necu naci posaouser posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: SAMOCA
30.11.2009 16:03:49   
Tigrica
Nemoj da si takva,jer uzalud nisi studirala,vjeruj mi!Ja jos uvijek studiram,iako sam vec trebala zavrsiti fakultet,ali ne odustajem!Svi mi imamo lose trenutke kada smo slabi,ranjivi,ipak ljudi smo.I tu smo da podjelimo to jedni sa drugima!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: SAMOCA
1.12.2009 11:35:10   
emma.L
tigrice, to su hormoni. Sada nemam tih problema, ali sjećam se PMS-a prije trudnoće. Prvo tjeram MM  vani, na košarku, na pivu, kao meni treba vremena samo za mene, a onda kda popusti i ode, osjetim strašnu usamljenost i plačem što je bezosjećajan i što me je ostavio user posted image . I tako svaki drugi mjesec- rekao bi čovjek da bi trebala biti pametnija sa 31 u gu-ici!
U trudnoći nisam osjećala usamljenost, ali poslije, kako Višnja reče, kad si stalno doma s bebom, pa propuštaš Bajrame, Božiće, svadbe... volim je najviše na svijetu, ona mi je sve, ali sam se znala osjećati kao Pepeljuga. I naravno, prošlo me je user posted image . Sad samo čekam "onaj tamo" vikend, da je odvedem na cijeli dan kod nane, dede i tetke. A i muža ću deložirati bar pola dana, i samo čitati, čitati, čitati, piti kavu i spavati, spavati.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: SAMOCA
1.12.2009 12:33:39   
Tigrica
Hvala Ti u svakom slucaju!Problem je sto se osjecaj javio pocetkom ulaska u 7. mjesec,a do tada nikakvih promjena nije ni bilo,bar po pitanju emocija,ali ipak to je drugo stanje,zar ne?!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: SAMOCA
1.12.2009 15:04:24   
Anoniman
vjeruj mi, kad se rodi beba, nedostajace tı samoca, vrıjeme samo za tebe... zato sad svaki slobodan trenutak posveti sebi...

(odgovor članu Tigrica)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: SAMOCA
2.12.2009 11:21:50   
Yuna
Ja se često osjećam usamljeno iako sam rijetko sama. 

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: SAMOCA
2.12.2009 12:43:16   
Tigrica
Moguce,ipak,sve je to zivot!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *