|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
18.2.2010 20:32:58   
Skvo RR
Draga Tikice, puno srece!!!!!

Predivna je fotografija!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
18.2.2010 21:13:57   
nadam se73
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ove dvije prekrasne bebice nastale u Sloveniji, dosle su u Zagreb u mojoj pupi i pozdravljaju cure na RR.ba
Beta se vadi 05.03. a ja sam cvrsto odlucila ovaj puta biti svih 9 mjeseci trudna user posted image

user posted image





tikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Znaj da pomoć dolazi nakon strpljenja, a izlaz nakon nedaće i uvijek reci:"Zadovoljan sam s onim sto mi je Gospodar moj propisao!"

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
18.2.2010 21:46:43   
mina minka
tikice sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako mi je  drago zbog  tebe

(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
18.2.2010 22:18:55   
Lilipop
Tikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 x IUI -0

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
18.2.2010 22:42:53   
anuska08
Tikice, evo da ti zaželim sreću i na Raji.ba!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Puno, puno sreće ti želim da Laurica (ili dvije) napokon stignu!!!!!!!!
user posted image user posted image

< Poruku je uredio anuska08 -- 18.2.2010 22:43:19 >


_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
19.2.2010 12:19:58   
košpice
TIKICE sve najbolje i drago mi je zbog tebe i uzivaj mila , svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
20.2.2010 10:19:51   
baby_joy
Tikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu košpice)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
25.2.2010 11:17:47   
bimba
Svim curama koje se odluce za bilo koji vid postupka zelim sve najbolje, ali ovako od sveg srca zelim da cestitam tikici sto nije posustajala, a resultat nije izostao. Zelim da naredne mjesece provedes sretna i zadovoljna sto nakon ovoga i nije tako tesko, zar ne? Pusa

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
26.2.2010 11:33:15   
ena0002
Tikice navijamo da beta bude visoka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu bimba)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
4.3.2010 18:05:20   
Merien.
Drage moje, ja sam nova na ovom forumu i prvo JEDNO VELIKO HVALA na svim ovim, detaljnim informacijama, neopisivo pomažete nama koje smo tek početnici u ovome. Naime kod mene je u pitanju nedostatak jajovoda i odlučila sam pokušat sa IVF (sve ostalo kažu da je ok) te se imam namjeru malo duže družiti s vama user posted image . Zanima me Ljubljana, zbog kraće liste čekanja, i išćitala sam sve samo me zanima je li itko od vas sa dr. Rešom kontaktirao mailom ??? Kako to ide ili su pošta i telefon bolja preporuka ???
Puno sreće svima želim user posted image ...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
5.3.2010 20:12:12   
riba78
Merion dobrodošla na RRuser posted image
ja sam trenutno u postupku na KC .LJubljana ,aBd 08.03.je kontrolni UZ,ako sve bude OK slijedi stoperica .
mi smo kod prof.Bokal .ona je šef na odsjeku za reprodukciju ,kontakirali smo meilom ,odgovorila je jako brzo i imali smo termin vrlo brzo ,za konsultacije smo čekali nekih 20 danauser posted image .ako te još nešto interesuje slobodno pitajuser posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Merien.)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
5.3.2010 23:22:51   
Merien.
Riba78 hvala ti puno. user posted image za tebe i nadam se da će sve proći dobro.
Ja sam iščitala sve pa ima dosta informacija i koliko vidim sve najbolje što se tiće Ljubljane. Ja ću ih tek poslije ljeta kontaktirat i krenuti nadam se sa postupkom a sada malo pripreme i psihičke i fizičke user posted image .
Jedno možda blesavo pitanje ... vjerujem da imaju više doktora (kao čitam po forumima više se imena spominjalo), je li svejedno kod koga si ili treba pokušat se ubacit kod nekog? Dalje za taj mail, gdje ima mail adresa napisana? user posted image ja sam bila na njihovoj stranici al sve na slovenskom i slabo sam šta korisno uspjela shvatit.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
10.3.2010 18:58:56   
Lekyca
Cao Merien ,dobrodosla na RR . I ja sam tu od Decembra i stvarno je korisno. Ja sam u Decembru bila kod dr.Reša i sada cu ponovo u Aprilu. Stvarno je strucani ima veliko iskustvo. On radi privatno u Ljubljani pa se oplodnju radi u Postojni. Na stranici je sve na Slovenačkom pa ne mozes puno ni saznati. Posalji im na fax tvoje i suprugove podatke (Ime ,prezime,dijagnozu,datum rođ., broj pasoša, adresu stanovanja, telefon, e-mail...) pa nazovi da provjeris da li su to dobili i da ti kazu kada da nazoves dr . A onda ces kontaktirati mailom sa Žanom Reš sa kojim ces se dogovoriti za period koji ti odgovara i on ce vam poslati poziv u ambasadu. Viza bude gotova za par dana i ja sam bas odusevljena kako to dobro funkcionise. Odes na prvi pregled sa nalazima i on ti odredi terapiju od sljedeceg ciklusa i ostatak znas.... Boravak u Ljubljani mi je bio super user posted image Meni je sve uspjelo ,vracene dvije oplođene stanice ,test pozitivan ali na zalost prokrvarila i...user posted image Sada idem sa novom turom hormona i ponovo u nove pobjede pa sta bude user posted image . Tebi sretno i nadam se da sam ti pomogla. Ako te jos nesto interesuje pitaj slobodno. Sretno i nadam se da cemo uskoro bitiuser posted image user posted image

(odgovor članu Merien.)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
10.3.2010 19:25:24   
Lekyca
Primož Reš:
tel:+386 1 510 68 00
fax:+386 1 510 68 04
SRETNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lekyca)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
10.3.2010 19:36:58   
sanelce
Cure moje drage evo da se i ja javim mačice. Vratili smo se iz Maribora sa postupka, sve bilo ok, uradila betu 03.03. i 13 dan poslije transfera beta bila 201,51 a 15 709,1 i ja sam vam trudnica. Sljedeći tjedan idem na prvi UZV i nadam se da će sve biti ok.
Na račun cijelog tima u Mb imam samo riječi hvale a da usput napomen od 9 žena koliko nas je te subote bilo na punkciji 7 ih ostalo trudno, pa prof. Vlaisavljević i njegova ekipa čuda čine.
Svim curama želim puno sreće da što prije dođu do željenih mrvica.

(odgovor članu Lekyca)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
10.3.2010 19:43:50   
baby_joy
Čestitke od srca!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim ti najljepših user posted image

(odgovor članu sanelce)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
10.3.2010 19:58:15   
ena0002
Sanelce iskrene cestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
10.3.2010 20:08:57   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: ena0002

Sanelce iskrene cestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image cestitke i od mene!!!


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
10.3.2010 20:12:51   
smarija
i od mene cestitke da uzivas us vojih user posted image to ti od srca zelim.bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
11.3.2010 7:47:08   
malena27 RR
sanelce, cestitam user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
11.3.2010 22:20:04   
Merien.
Lekyca hvala puno na pojašnjenju i žao mi je što ti nije prvi put uspjelo user posted image , nadam se da ćeš ovaj put imati više sreće. Da user posted image ja ću bit skobodna još pitat šta mi bude nejasno i hvala još jednom.

Sanelice pridružujem se čestitkama ...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
11.3.2010 22:44:44   
Lilipop
sanelce, cestitam, bas si me obradovala, cestitke od srcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 x IUI -0

(odgovor članu Merien.)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
12.3.2010 23:44:48   
lamama
Sanelce častitam od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image

Evo da vam i ja javim, ja sam od01.03 krenula sa dekapeptilom, do 07.03. uzimala kontracepciju, 11.03 dobila i od danas krenula sa gonalima, u petak 19.03. prvi UZ u Mariboru.


_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
13.3.2010 8:28:42   
Leva
Sanelce bas si me obradovala user posted image  
Iskrene cestitke user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 13.3.2010 8:29:34 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Vantjelesna oplodnja u Sloveniji
13.3.2010 17:16:18   
AMELIC
Sanelceuser posted image user posted image user posted image  čestitamuser posted image user posted image user posted image
Još da nas ribica i lamama obradujuuser posted image user posted image user posted image inshalah uskoro!!!

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *