|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
13.3.2013 16:34:21   
Mami81
Nije smijesan ali meni jedan od najljepsih videa koje sam pogledala

http://www.youtube.com/watch?v=nV703XeK1sA

_____________________________

I najljepsi suncev zrak sam ugledala 23.12.2012. u 20:15 - Marea

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
13.3.2013 16:49:26   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Mami81

Nije smijesan ali meni jedan od najljepsih videa koje sam pogledala

http://www.youtube.com/watch?v=nV703XeK1sA

user posted image Prelijep video, pogotovo onaj dio kad se beba okreće prema dole i gurka se i udara...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Mami81)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
13.3.2013 19:43:35   
sporty mamaa
user posted image

Predobrouser posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
5.4.2013 19:06:01   
Galicia
user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
16.5.2013 22:00:32   
amra_sa
Plačem ...
user posted image user posted image user posted image
http://tuzlanski.ba/music/78-zanimljivosti/6213-zvijezda-je-roena-iako-prehlaena-teta-hana-osvaja-srca-ljudi-video.html

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
16.5.2013 22:05:59   
melin

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Plačem ...
user posted image user posted image user posted image
http://tuzlanski.ba/music/78-zanimljivosti/6213-zvijezda-je-roena-iako-prehlaena-teta-hana-osvaja-srca-ljudi-video.html

ja placem al od tuge
meni uvijek zao nesto ovih antitalenatauser posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
30.5.2013 17:42:36   
gvendolina
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201305/610229/kada-vidis-hercegovca.jpg user posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 30.5.2013 17:47:09 >

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
2.6.2013 22:29:10   
bebaa
user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
2.6.2013 22:34:51   
bebaa
user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
2.6.2013 22:45:15   
bebaa
user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
7.7.2013 11:12:47   
Teddy Bear
http://www.magazin.ba/featured/poslednje-voznja-taksista-usrecio-staricu-na-trenutak-17461.html?fb_action_ids=10151681385044871&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map={%2210151681385044871%22%3A578380052213462}&action_type_map={%2210151681385044871%22%3A%22og.recommends%22}&action_ref_map=[]


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
7.7.2013 12:01:32   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

http://www.magazin.ba/featured/poslednje-voznja-taksista-usrecio-staricu-na-trenutak-17461.html?fb_action_ids=10151681385044871&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map={%2210151681385044871%22%3A578380052213462}&action_type_map={%2210151681385044871%22%3A%22og.recommends%22}&action_ref_map=[]




Očekivala sam da ću se ismijati, ali ja se pravo rasplaka user posted image user posted image user posted image Život prođe u sekundi, bezveze nerviranja oko glupih stvaril, jednostavno trebamo uživati u životu, barem dok možemo. Zna se šta nas sve čeka. Porodica (normalna, mentalno zdrava) i zdravlje su najvažnije u životu. Da je barem imala unuka (nekog od porodice) koji bi je češće provozao kroz grad, lakše bi joj bilo.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
10.7.2013 23:12:28   
smajli80
Evo kako profesorica savjetuje svoje studente-svaka joj čast

http://www.banjaluka.com/vijesti/kratke-vijesti/2013/07/10/krenite-u-rat-protiv-svih-starleta-sponzorusa-i-tajkuna-govor-profesorice-iz-srbije-postao-hit-na-drustvenim-mrezama/

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
21.7.2013 15:43:51   
bebaa
https://www.google.ba/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla:bs:official&channel=fflb&biw=1366&bih=678&tbm=isch&oq=lude+slike+&gs_l=img.3...968118.970761.0.972440.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.1.15.img.-beWDo9ltHo&q=lude%20slike#facrc=_&imgdii=_&imgrc=azfIS777qyu3rM%3A%3Blz7kO0lEotKZkM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.dodaj.rs%252Ff%252F3b%252F4j%252F4opg22ob%252F393390294659570565739286.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.pes-serbia.com%252Fthreads%252F11852-Lude-slike%252Fpage173%3B539%3B523

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
21.7.2013 15:44:26   
bebaa
https://www.google.ba/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla:bs:official&channel=fflb&biw=1366&bih=678&tbm=isch&oq=lude+slike+&gs_l=img.3...968118.970761.0.972440.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.1.15.img.-beWDo9ltHo&q=lude%20slike#facrc=_&imgdii=_&imgrc=WfyD-uC_vXGGyM%3A%3Bf9RCya1lImOzGM%3Bhttp%253A%252F%252F2.bp.blogspot.com%252F-cX0yYFGn2TQ%252FTyWSLNcUY7I%252FAAAAAAAABjI%252FWefZQ5BP-So%252Fs200%252FSmesne%252Bslike%252BZorica%252BBrunclik%252Bi%252BEsad%252BPlavi.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fsmjesne-slike.blogspot.com%252F2012%252F01%252Fvicevi-sa-zivotinjama-lude-slike.html%3B620%3B568

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
24.7.2013 14:05:56   
mimh
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1017717_300028183476190_1433030678_n.jpg

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
30.7.2013 23:03:36   
Crnkica
http://lolujem.com/lol/761

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
2.8.2013 20:53:09   
salmy
http://www.cafe.ba/fun/114987_Kosmaj-Muz-iz-groba-mobilnim-zove-zenu-svake-noci.html?Cafe


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
6.8.2013 22:38:27   
Crnkica
Hate Crew Tuzla
Hate (from Konobar iz Srednje Bosne): Pozdrav Tuzlo!
Ja bih da bacim hejt i podijelim nešto s vama anonimno.
Hejt za mušterije koje očekuju za 1KM uslugu k'o da je u hotelu sa 19 zvjezdica. Generalno!
To dodje na kafu,traži ovo,traži ono, 6 čaša vode traži...pa ima mrljica na čaši, klima prejaka...daj šifru za VIFI.. I ja to sve radim da bi ona ostavila jednu jebenu marku.
Dijaspora kad dodje na ćevape...JARANE!!!!!!! Rahatnije je kopat kanale na +40! Prvo pucketa prstima kad te zove... odmah bi ga onom tacnom nabio u glavu, i njega i ženu mu sa hidrogen glavom. Nisam ti ja ker, pucketaj tako materi po Evropi,meni nemoj!
Pa ne zna pročitat s menija sta hoće?! Šta ti je ovo,šta ti je ono... Sarma jebote!
Šta ja znam šta mi je, ti naručiš-ja donesem!
Pošto je 90% takvih koji kod nas dolaze (a vjerujem da ni kod vas u Tuzli nije bolje), samo što noge ne stave na sto! I onda,kad sve na meniju pregleda,ispita šta je šta...opet obavezno naruči ćevape...(nakon što su meni živci otišli u 3 mile materine)
A pošto nisu dugo probali ove naše domaće cevape, ja im fino u mikrovalnoj podgrijem one od juče iznesem na sto, a oni
svoje njuške zabiju u onu lepinu,duboko udahnu i presretni kažu: MA NIGDJE KO U NAŠOJ BOSNI!

A ćejf mi je jarane zakinut ih za kusur... Namjerno izvale gutu para kad hoće da plate, da nama oči ispadnu kad vidimo koliko on ima ojra... Al i ja zveknem račun pa njemu oči nabubre kad vidi cijenu. Boli me briga i da dobijem otkaz. Ćejf je cejf! Naš'o si mi se ovdje k*rcit sa iznajmljenim aVtom, prekvarcanom hanumom s hidrogen glavom,red bulom i furanjem mene na njemačkom jeziku! Pa bolan hajvane ja sam školovan! Imam njemački u malom prstu i diplomu za to,+fax! To što ti pričaš njemacki nema veze s njemackim!
Ko kod nas u prevodu to zvuči kao:
- Davate mi jogret uz oto.
- MožeM li jedne vode čaša dobit ja. Račun grose mnogo, očekivanost nije bila moja takva.

Šale na račun nas konobara na "vašem" njemačkom MOLE za tacnu u glavu! Jer vas mi itekako možemo skontat. Pozdrav za sve konobare Tuzle i cijele BiH! Znate i sami koliko ovaj naš pos'o zna bit frustrirajući,pogotov ako ti diploma visi na zidu džaba,jer nema posla iz te struke za koju si se ko budala školovo. I samo zakidajte sve što je nafurano! Ko visoko leti do visokog računa doleti. A ništa ih ne spusti ne zemlju ko račun.
Dovidjenja, prijatno i dodjite nam opet
I poseban pozdrav za TUZLANKE!!! Alal vam vera!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
6.8.2013 22:48:24   
Galicia
user posted image
Ma hajd ti si pametniji sto si se visoko skolovao da budes konobar. Alal ti vera. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
11.8.2013 10:51:05   
smajli80
Koja sramota user posted image user posted image

http://www.6yka.com/novost/42341/pogledajte-potresan-film-o-tuznoj-sudbini-mladih-talenata-u-bih

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
11.8.2013 14:18:15   
Crnkica
" target="_blank">http://user posted image

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
29.8.2013 8:54:47   
smajli80
Pronađoh sasvim sličajno na FB-pročitajte


ZAŠTO DIJETE U RUKAMA prosjaka UVIJEK SPAVA!??? (ne znam ko je autor članka a isti sam dobio od prijateljice Katarine P.)

"Zašto dijete spava u rukama prosjaka? Jeste li se ikada zapitali ..."

''U blizini metro stanice sjedi ženska osoba neizvjesne starosti. Kosa joj je čupava i prljava, pogled joj je žalostan. Žena sjedi na prljavom podu, a pored nje leži torba. U toj torbi ljudi bacaju pare. Na rukama žene, spava beba stara godinu ili dvije.

"Bogorodica s bebom" - brojni prolaznici će donirati novac. Narodu naše vrste-uvijek je žao onih koji imaju manje sreće.

Pomaganje, izgleda kao. "Dobar posao" ...

Prošla sam pored prosjakinje. Nisam dala nikakav novac, jer sam znala da je to banda! Pogon prevara i novac prikupljen od prosjaka će imati onaj ko kontrolise prosjake na tom području. Ti ljudi posjeduju brojne luksuzne nekretnine i automobile. Oh i prosjak također dobiva nešto, naravno "bocu votke u večernjim satima i sendvič pljeskavicu ili sl..

Mjesec dana kasnije .. prolazak pored prosjakinje ... i kao grom koji me je iznenada udario .... Ja stajem u prometnoj raskrsnici, zurim u bebu, obučenu kao i uvijek u prljave trenirke. Shvatila sam da je izgledalo "pogrešno", dijete u prljavoj metro stanici od jutra do večeri. Beba je spavala. Nikada nije zajecala ili vikala, uvijek spava, s licem okrenutim ka koljenu jedne žene koja je najvjerojatnije bila njegova mama.

Da li neko od vas, dragi čitatelji, ima djecu?
Sjetite se koliko često su spavali u dobi od 1-2-3 godina? Sat dva, maksimalno tri (ne uzastopna) popodne dremka, pa opet - pokret.
Za mjesec dana, svaki dan u šetnji u podzemlje, nikada nisam vidjela da je dijete budno! Pogledala sam u to sitno biće licem okrenutim ka koljenu majke a zatim na tu ženu prosjaka i moja sumnja je postupno formirana.

- Zašto da spava sve vrijeme? Pitala sam, zureći u bebu.
Prosjakinja se pravila da me ne čuje. Spustila je oči i sakrila lice u kragnu svoje bijedne jakne. Ponovila sam pitanje. Žena ponovno podiže pogled. Ona pogleda negdje iza mojih leđa, krajnje iritantno.
- Konačno promrmljala je: odjebi!
-Zašto on spava? Skoro sam zaplakala ...

Iza mene je neko stavio ruku na moje rame. Osvrnula sam se. Neki starac me je gledao s neodobravanjem: - Što hoćete od nje? Zar ne vidiš koliko je napaćena ... Eh ... On izbroji neke kovanice iz džepa i baci ih u torbu prosjakinja.

Sljedeći dan sam zvala prijatelja. To je smiješan čovjek sa očima kao što su masline rumunjske nacionalnosti. On je samo uspio završiti tri i po godine obrazovanja. Ipak potpuni nedostatak obrazovanja ga ne sprečava da se kreće na gradskim ulicama u vrlo skupim inozemnim automobilima i živi u kući sa bezbroj prozora i balkona. Od tog mog prijatelja sam uspjela saznati da je ovo posao, unatoč prividnoj spontanosti, jasno organiziran. Prosjačenje je organizirano od strane kriminalnih bandi! Djeca se koriste u "zakup" iz obitelji alkoholičara, ili jednostavno ukradena.

Potrebno mi je da dobijem odgovor na pitanje - zašto je beba spava? I dobila sam ga

Moj prijatelj je pričao, potpuno običnim smirenim glasom koji me je ostavio u šoku, baš kao da je govorio o vremenskom izvješću:
-Oni su na heroinu, ili votki ...

Bila sam zapanjena. "Kko je na heroinu? Kome - vodka?"
On je odgovorio:
dijete, tako da ne vrišti. Žena će sjediti cijeli dan s njim, zamislite kako bi ono moglo biti dosadno?

Da bi beba spavala po cijeli dan, potrebno je dati joj alkohol ili drogu. Naravno, organi djece nisu u stanju nositi s takvim šokom. I djeca često umiru. Najstrašnije - ponekad djeca umiru tokom "radnog dana". I imaginarna majka mora održati još jedno mrtvo dijete na rukama do navečer. To su pravila. I prolaznici će baciti pare u njenu torbi, vjerujući da su moralni. Pomagajući'' majci'' ...

... Sutradan sam otišla kod iste stanice metroa. Skrivajući se iza lažnog novinarskog identiteta, i bila sam spremna za ozbiljan razgovor. Ali, razgovor nije uspio. Ali, ispostavilo se sljedeće ...
Žena je sjedila na podu i u njenim rukama je držala dijete. Kada sam joj postavila pitanje o dokumentima o djetetu, i, što je najvažnije, gdje je jučerašnji dijete, ona je jednostavno sve ignorirala.
Moja pitanja nisu bila ignorirana od strane prolaznika. Rečeno mi je da sam bila izvan sebe, vrištim na prosjakinju s djetetom ... Jedna stvar je ostala, pozvati policiju. Kada je policija stigla, prosjakinja sa bebom je nestala. Stajala sam dugo i razmišljala kako se ja u stvari samo "borim s vjetrenjačama".

Kada vidite u metrou, na ulici i sl.. žene s djecom, prosjakinje, razmislite prije nego što vam se ruka lati za novac. Razmislite o tome, da nije bilo te vaše milostinje, ovakav biznis bi umro. Takav posao bi trebao umrijeti, a ne djeca-na drogama ili
alkoholu. Ne gledaj na spavanje djeteta s ljubavlju. Pogledajte horor ...

Pošto čitate ovaj članak, sada znate zašto-dijete spava u rukama prosijaka!

Ako kopirati ovaj članak na vašem zidu ili ga jednostavno podijelite, i vaši prijatelji će ga pročitati!
A kada odlučitee ponovno otvoriti svoj novčanik da bacite novčić prosjaku, zapamtite da ovakvo milosrđe može koštati život drugog djeteta.
Fotografija: ZAŠTO DIJETE U RUKAMA prosjaka UVIJEK SPAVA!??? (ne znam ko je autor članka a isti sam dobio od prijateljice Katarine P.)

"Zašto dijete spava u rukama prosjaka? Jeste li se ikada zapitali ..."

''U blizini metro stanice sjedi ženska osoba neizvjesne starosti. Kosa joj je čupava i prljava, pogled joj je žalostan. Žena sjedi na prljavom podu, a pored nje leži torba. U toj torbi ljudi bacaju pare. Na rukama žene, spava beba stara godinu ili dvije.

"Bogorodica s bebom" - brojni prolaznici će donirati novac. Narodu naše vrste-uvijek je žao onih koji imaju manje sreće.

Pomaganje, izgleda kao. "Dobar posao" ...

Prošla sam pored prosjakinje. Nisam dala nikakav novac, jer sam znala da je to banda! Pogon prevara i novac prikupljen od prosjaka će imati onaj ko kontrolise prosjake na tom području. Ti ljudi posjeduju brojne luksuzne nekretnine i automobile. Oh i prosjak također dobiva nešto, naravno "bocu votke u večernjim satima i sendvič pljeskavicu ili sl..

Mjesec dana kasnije .. prolazak pored prosjakinje ... i kao grom koji me je iznenada udario .... Ja stajem u prometnoj raskrsnici, zurim u bebu, obučenu kao i uvijek u prljave trenirke. Shvatila sam da je izgledalo "pogrešno", dijete u prljavoj metro stanici od jutra do večeri. Beba je spavala. Nikada nije zajecala ili vikala, uvijek spava, s licem okrenutim ka koljenu jedne žene koja je najvjerojatnije bila njegova mama.

Da li neko od vas, dragi čitatelji, ima djecu?
Sjetite se koliko često su spavali u dobi od 1-2-3 godina? Sat dva, maksimalno tri (ne uzastopna) popodne dremka, pa opet - pokret.
Za mjesec dana, svaki dan u šetnji u podzemlje, nikada nisam vidjela da je dijete budno! Pogledala sam u to sitno biće licem okrenutim ka koljenu majke a zatim na tu ženu prosjaka i moja sumnja je postupno formirana.

- Zašto da spava sve vrijeme? Pitala sam, zureći u bebu.
Prosjakinja se pravila da me ne čuje. Spustila je oči i sakrila lice u kragnu svoje bijedne jakne. Ponovila sam pitanje. Žena ponovno podiže pogled. Ona pogleda negdje iza mojih leđa, krajnje iritantno.
- Konačno promrmljala je: odjebi!
-Zašto on spava? Skoro sam zaplakala ...

Iza mene je neko stavio ruku na moje rame. Osvrnula sam se. Neki starac me je gledao s neodobravanjem: - Što hoćete od nje? Zar ne vidiš koliko je napaćena ... Eh ... On izbroji neke kovanice iz džepa i baci ih u torbu prosjakinja.

Sljedeći dan sam zvala prijatelja. To je smiješan čovjek sa očima kao što su masline rumunjske nacionalnosti. On je samo uspio završiti tri i po godine obrazovanja. Ipak potpuni nedostatak obrazovanja ga ne sprečava da se kreće na gradskim ulicama u vrlo skupim inozemnim automobilima i živi u kući sa bezbroj prozora i balkona. Od tog mog prijatelja sam uspjela saznati da je ovo posao, unatoč prividnoj spontanosti, jasno organiziran. Prosjačenje je organizirano od strane kriminalnih bandi! Djeca se koriste u "zakup" iz obitelji alkoholičara, ili jednostavno ukradena.

Potrebno mi je da dobijem odgovor na pitanje - zašto je beba spava? I dobila sam ga

Moj prijatelj je pričao, potpuno običnim smirenim glasom koji me je ostavio u šoku, baš kao da je govorio o vremenskom izvješću:
-Oni su na heroinu, ili votki ...

Bila sam zapanjena. "Kko je na heroinu? Kome - vodka?"
On je odgovorio:
dijete, tako da ne vrišti. Žena će sjediti cijeli dan s njim, zamislite kako bi ono moglo biti dosadno?

Da bi beba spavala po cijeli dan, potrebno je dati joj alkohol ili drogu. Naravno, organi djece nisu u stanju nositi s takvim šokom. I djeca često umiru. Najstrašnije - ponekad djeca umiru tokom "radnog dana". I imaginarna majka mora održati još jedno mrtvo dijete na rukama do navečer. To su pravila. I prolaznici će baciti pare u njenu torbi, vjerujući da su moralni. Pomagajući'' majci'' ...

... Sutradan sam otišla kod iste stanice metroa. Skrivajući se iza lažnog novinarskog identiteta, i bila sam spremna za ozbiljan razgovor. Ali, razgovor nije uspio. Ali, ispostavilo se sljedeće ...
Žena je sjedila na podu i u njenim rukama je držala dijete. Kada sam joj postavila pitanje o dokumentima o djetetu, i, što je najvažnije, gdje je jučerašnji dijete, ona je jednostavno sve ignorirala.
Moja pitanja nisu bila ignorirana od strane prolaznika. Rečeno mi je da sam bila izvan sebe, vrištim na prosjakinju s djetetom ... Jedna stvar je ostala, pozvati policiju. Kada je policija stigla, prosjakinja sa bebom je nestala. Stajala sam dugo i razmišljala kako se ja u stvari samo "borim s vjetrenjačama".

Kada vidite u metrou, na ulici i sl.. žene s djecom, prosjakinje, razmislite prije nego što vam se ruka lati za novac. Razmislite o tome, da nije bilo te vaše milostinje, ovakav biznis bi umro. Takav posao bi trebao umrijeti, a ne djeca-na drogama ili
alkoholu. Ne gledaj na spavanje djeteta s ljubavlju. Pogledajte horor ...

Pošto čitate ovaj članak, sada znate zašto-dijete spava u rukama prosijaka!

Ako kopirati ovaj članak na vašem zidu ili ga jednostavno podijelite, i vaši prijatelji će ga pročitati!
A kada odlučitee ponovno otvoriti svoj novčanik da bacite novčić prosjaku, zapamtite da ovakvo milosrđe može koštati život drugog djeteta.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
19.9.2013 11:10:34   
mamabb
http://doznajemo.com/2013/09/18/httpwp-mep3cnyx-in3/

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
20.9.2013 22:57:05   
Crnkica
http://www.dejv.sk/wp-content/uploads/2013/07/7HWFWGS.gif user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *